Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki

Notki

Poradniki Poradniki napisane przez użytkowników forum.
Podfora : Wasze propozycje poradników ; Poradniki archwialne; Poradniki nie związane z Tibią

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-10-2006, 08:28   #521
Rimxen
Użytkownik forum
 
Rimxen's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Libera
Poziom: 20
Poziom mag.: 20
Rimxen ma numer GG 6662508 Send a message via Skype™ to Rimxen
Domyślny

nie bardzo zrozumialem ale dla knighta to poradnik bardzo dobty. Chociaz widzialem lepsze
Rimxen jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-10-2006, 10:19   #522
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juan Pokaż post
Niedawno zaczolęm grać Knightem? Skiluja narazie na fibuli na Rotach czy to dobry wybór, co o tym sądzicie?
Jeżeli grasz na non-PvP to roty, minotaury, krasnale, potem mogą być wild warriory, slimy .. i przy skillach 90+ monk.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 01:24   #523
Gruby15
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Z moich doświadczeń jak sie skiluje tylko na potworkach to tak od 35 skila shieldu i sword/club/axe są najlepsze tak do 70/70. przynajmniej jak tak skilowałem i wyskilowanie ludzika do skili 70 na 70 zajeło mi około 1 tygodnia.chyba szybko co ?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 20:04   #524
Nuper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 12 2004

Posty: 59
Domyślny

W poradniku przeczytalem , ze podczas uzywania broni dwurecznej niemozliwy jest jakikolwiek awans w shielding.Niby logicze ale czy to absolutnie pewne? Zauwazylem ze podczas expienia z bronia dwureczna pojawiaja sie czasem te chmurki jak podczas blokowania tarcza.W kazdym wypadku,trening shildingu z bronia dwureczna nie moze byc oplacalny ;p.Jednak interesuje mnie to jako ciekawostka.
Nuper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2006, 20:27   #525
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Moim zdaniem jest to pewne.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2006, 18:28   #526
n@uriQo.
Użytkownik Forum
 
n@uriQo.'s Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2006
Lokacja: Siemianowice Śl.

Posty: 60
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie chce mi sie czytac 52 stron wiec pytam po co ten vial z krwia demona ?
n@uriQo. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-10-2006, 18:57   #527
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

To ściema.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2006, 15:38   #528
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nuper Pokaż post
W poradniku przeczytalem , ze podczas uzywania broni dwurecznej niemozliwy jest jakikolwiek awans w shielding.Niby logicze ale czy to absolutnie pewne? Zauwazylem ze podczas expienia z bronia dwureczna pojawiaja sie czasem te chmurki jak podczas blokowania tarcza.W kazdym wypadku,trening shildingu z bronia dwureczna nie moze byc oplacalny ;p.Jednak interesuje mnie to jako ciekawostka.
-.- a kto skilluje bronią dwuręczną? A chmurki są nie tylko na tarczę, lecz także podczas "missa" czyli nie trafienia.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-10-2006, 14:39   #529
GCP
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 7
Domyślny

najlepszy trening jest z wyczarowanym przez druta lub sorca ghulem
GCP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-10-2006, 08:48   #530
Lores
Użytkownik Forum
 
Lores's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Morgana
Poziom: 10
Skille: 16/18
Poziom mag.: 15
Pergamin Żadnej grafy :( ?

poradnik nawet fajny. Tylko nie mogłeś dodać jakiejś grafiki? tylko surowy tekst. Ale mimo to ludziom, którzy będą chcieli przeczytać go do końca bardzo się przyda.
ps. Wex przykład z tego (To jest dopiero coś ) link
__________________
Salve Capoeira!!
Pamietnik tibijskiego maniaka by Lores
Jak otrzymać Christmas Token? Krótki poradnik by Lores

Lores jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2006, 06:04   #531
Lores
Użytkownik Forum
 
Lores's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 18
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Morgana
Poziom: 10
Skille: 16/18
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HydesCart Pokaż post
Ej mam pytanie. Mianowicie : Jak się robi runy ??
OMG! po co zadajesz pytania nie związane z tematem
jak chcesz robić runy tu jest opis [co prawda o SD, ale i tak wszystkie runki robi się tak samo] link
__________________
Salve Capoeira!!
Pamietnik tibijskiego maniaka by Lores
Jak otrzymać Christmas Token? Krótki poradnik by Lores

Lores jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-10-2006, 22:19   #532
hicks
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006

Posty: 4
Evul

Jestem nowy na forum wiec YO dla wszystkich. Gram w tibie cos okolo 2,5 miecha. Najpierw noob char najt, teraz toche mniej noob i tez najt. W tej chwili wybijam skille 59 na 14 lvl i nie śmiac sie robie to na rotach. Dlaczego sie nie śmiać, bo dzięki autorowi tego poradnika poznałem zasady wzrostu skilli, a nie tylko czyjeś mżonki na temat tego gdzie lepjej. Padaja może i czasem szybko, jednak zazwyczaj wyczute przechodzenie miedzy odpowiednim natężeniem ataku pozwala mi je wyczerapać maksymalnie. Pozatym jako że daleko jeszcze do 4 m lvl, to jako posiadacz pacc mam przyjemność siedzieć długo już sam w dzirze z idealny respem. Teraz pare moich mżonek na temat skillowania, które mam nadziej ktoś zweryfikuje ewentualnie potwierdzi/zaprzeczy.
1. skillowanie na potworkach z lootem ma właśnie tą zalete,
^-------------<
zwłaszcza jak leci food jeszcze ;](o nim mala wzmianka puźniej jeszcze)
2. slimy choc rzeciwiscie chwala cipsoft, że stworzył możliwość masterownia skilli bez zbednych punktow exp. mają moim zdanie równierz pare wad:
-przy checi wyskillowania na nich (radze próbować raczej gdzie kolo 47 i to z dobrym eq ;p) skilli trzeba mieć ze sobą food, jak sie ma niski lvl i malo capa to trza turlać 20 hamow to minimum na tych glutach. Wiadomo że jak sić coś turla to czlowiek sie modli(mówimy tu o niskich lvl bez wyższego chara;p), żeby jakieś nooby co se wylutować nie umją albo nie wiedzą gdzie nie zwinely na po drodze tego food
- drugim minusem slimow na low lvl jest tendencja jaką zauważam u matek. Mianowicie jak juz ubije ładnych pare klonów, to matka dostaje amoku(mi np. jak byłem na 12 lvl skill 50 wali wówczas 22, 11, 6,9 na tyle czesto ze mana nie nadożała, paradoksalnie na 13 lvl skille 54 walila przy amoku 44, 11, 22-o so hosi). Szybko zauważyłem że da się temu zaradzić, poprostu niestety trzeba wtedy ja zabić poczekać na mane i w przypadku mojej mjejscówy ulubionej na slimy, ropnąć next(niektórzy pewno jzu kumają co to za mjejscówa ;p)
- kolejny minus (pewno nie dla wszystkich) to opuźniajacy się sword, bo to co mowią niektórzy "dochodzi shield szybciej", to za przeproszeniem(tu bym przekloł z chcią) prawda. Poprostu klo zawsze chwile dochodzi, a matki w pewnym momencie nie da sie już lać. Dowodem ze jak sie dobrze przechodzi pomiedzy full at, pół def, full def można tak jak ja mimo +1 na korzyść shield wyrównać skille niemal idealnie ponownie(no exp ciągle skill). Teraz co prawda znow sh trochę wyprzedza sw, ostatnich pare godzin czytam i teraz pisze więc nie licze chmurek.
- low lvl mają jeszcze jeden problem na slimach medium lvl ;p

Teraz troche o rotach dlaczego je lubie do skill
1. Leci z nich żarcie więc dłuzej mamy szansę spalać mana(to że jak się traini to leci jak wcale to inna rzecz;p)
2. Leci wcale nieźle kaski np. w porównaniu do dwarfów.
3. Jest pełno zamieszkałych przez nie mjejscówek z takim respem, że nawet w weekend da się w miare na lajcie skillować ;]
4. Mace swordy jak ktoś, chce zbierać mi osobiscie turlanie słabo wychodzi, a thiefy mi przez to obrzydziły już na maxa lootbagi.
5. Wyczułem sobie świetnie na nich broń(jeśli to wbrew zasadą forum to przepraszam czytałem, ale nie zpamietałem wszystkiego), daggerem nawet na skillach 58 na full def od żółtej wale hity małe, potem prawie wogóle za to po przeiściu na pół def mam w miare pewny szybki blood hit(knife czasem sie zatnie na pare ładnych rund). Nie dotyczy to pewnych szczególnych przpadków. Jak ktoś już wcześniej zauważył zdaje sie, że przy pewnej ilosci % skilla : mniej wiecej w połowie. kolo 75-80 i pod sam koniec idą nienaturalnie duże hity.

Dwarfy też sprawdziłem, ale krótko zauważyłem + i -, pomijając te co wyżej. + Kopy mają niebywały resp. - zwlaszcza dla poczatkujacych mają niebywała ilość pk ;p

Strasznie długo już modze te oczywistości na koniec tylko jeszcze jedno małe nasuniente dzisiaj przypuszczenie. Wydaje mi się propo food, że kiedy zostawiam roty na red hp(najlepjej na 1 hit ;p) oraz zmieniam broń na tą do expa(u mnie narazie scimitar), to food leci częściej, ale narazie za krótko żeby coś o tym mówić.

PS. HEHE podczas pisania tego posta musiałem przeżuci sie jednak na knife ;p.
Zamierzam po 60 udac sie na mino, przydałby sie jakieś dobre rady wujka sama;p.
hicks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-10-2006, 18:01   #533
Henis Kario
Użytkownik Forum
 
Henis Kario's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Krotoszyn

Posty: 43
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Zna ktoś jakiś kalkulator, który oblicza w ile czasu i jaki skill zdobywa palek?
Byłbym bardzo wdzięczny.
__________________
Koniec z Tibią...
Witaj Normalny Świecie =]
Henis Kario jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2006, 15:53   #534
Thorus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 07 2004
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 22
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Astera
Poziom: 8xD
Skille: 20/20
Thorus ma numer GG 5823220
Domyślny Shielding

A ja mam takie pytanko, czy jets jakas roznica jaki potworek nas leje, chodzi głównie o shielding, czy jesli bije nas jakiś lepszy to shielding leci szybciej??
Thorus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 16:33   #535
Pirus
Użytkownik Forum
 
Pirus's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 95
Profesja: Druid
Świat: Secura
Poziom: 35
Skille: -/-
Poziom mag.: 41
Domyślny

@hicks: skilowac na slimach najlepiej powyzej 60 shielda i to z dobrą tarczą, najlepiej powyzej 65 shielda wtedy nic nie robią,

p.s. i co jakis czas zmieniaj slimy bo im dluzej na tych samych tym wiecej wala
Pirus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 16:43   #536
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thorus Pokaż post
A ja mam takie pytanko, czy jets jakas roznica jaki potworek nas leje, chodzi głównie o shielding, czy jesli bije nas jakiś lepszy to shielding leci szybciej??
Nie ma różnicy.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 18:42   #537
Sir Radzio Angelus
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 12 2005
Lokacja: w domu
Wiek: 35

Posty: 218
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 25
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Sir Radzio Angelus ma numer GG 3677348
Domyślny

Podczas trenowania dista, jeśli będe miał wybrany tryb def (zadaje mniejsze obrażenia=stworek na dłużej starcza) to czy dist będzie rósł wolniej niż gdybym miał wybrany np. full attack???
Sir Radzio Angelus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2006, 21:54   #538
Khazul
Użytkownik Forum
 
Khazul's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: WARSZAWA

Posty: 985
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 224
Skille: 666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hicks Pokaż post
Jestem nowy na forum wiec YO dla wszystkich. Gram w tibie cos okolo 2,5 miecha. Najpierw noob char najt, teraz toche mniej noob i tez najt. W tej chwili wybijam skille 59 na 14 lvl i nie śmiac sie robie to na rotach. Dlaczego sie nie śmiać, bo dzięki autorowi tego poradnika poznałem zasady wzrostu skilli, a nie tylko czyjeś mżonki na temat tego gdzie lepjej. Padaja może i czasem szybko, jednak zazwyczaj wyczute przechodzenie miedzy odpowiednim natężeniem ataku pozwala mi je wyczerapać maksymalnie. Pozatym jako że daleko jeszcze do 4 m lvl, to jako posiadacz pacc mam przyjemność siedzieć długo już sam w dzirze z idealny respem. Teraz pare moich mżonek na temat skillowania, które mam nadziej ktoś zweryfikuje ewentualnie potwierdzi/zaprzeczy.
1. skillowanie na potworkach z lootem ma właśnie tą zalete,
^-------------<
zwłaszcza jak leci food jeszcze ;](o nim mala wzmianka puźniej jeszcze)
2. slimy choc rzeciwiscie chwala cipsoft, że stworzył możliwość masterownia skilli bez zbednych punktow exp. mają moim zdanie równierz pare wad:
-przy checi wyskillowania na nich (radze próbować raczej gdzie kolo 47 i to z dobrym eq ;p) skilli trzeba mieć ze sobą food, jak sie ma niski lvl i malo capa to trza turlać 20 hamow to minimum na tych glutach. Wiadomo że jak sić coś turla to czlowiek sie modli(mówimy tu o niskich lvl bez wyższego chara;p), żeby jakieś nooby co se wylutować nie umją albo nie wiedzą gdzie nie zwinely na po drodze tego food
- drugim minusem slimow na low lvl jest tendencja jaką zauważam u matek. Mianowicie jak juz ubije ładnych pare klonów, to matka dostaje amoku(mi np. jak byłem na 12 lvl skill 50 wali wówczas 22, 11, 6,9 na tyle czesto ze mana nie nadożała, paradoksalnie na 13 lvl skille 54 walila przy amoku 44, 11, 22-o so hosi). Szybko zauważyłem że da się temu zaradzić, poprostu niestety trzeba wtedy ja zabić poczekać na mane i w przypadku mojej mjejscówy ulubionej na slimy, ropnąć next(niektórzy pewno jzu kumają co to za mjejscówa ;p)
- kolejny minus (pewno nie dla wszystkich) to opuźniajacy się sword, bo to co mowią niektórzy "dochodzi shield szybciej", to za przeproszeniem(tu bym przekloł z chcią) prawda. Poprostu klo zawsze chwile dochodzi, a matki w pewnym momencie nie da sie już lać. Dowodem ze jak sie dobrze przechodzi pomiedzy full at, pół def, full def można tak jak ja mimo +1 na korzyść shield wyrównać skille niemal idealnie ponownie(no exp ciągle skill). Teraz co prawda znow sh trochę wyprzedza sw, ostatnich pare godzin czytam i teraz pisze więc nie licze chmurek.
- low lvl mają jeszcze jeden problem na slimach medium lvl ;p

Teraz troche o rotach dlaczego je lubie do skill
1. Leci z nich żarcie więc dłuzej mamy szansę spalać mana(to że jak się traini to leci jak wcale to inna rzecz;p)
2. Leci wcale nieźle kaski np. w porównaniu do dwarfów.
3. Jest pełno zamieszkałych przez nie mjejscówek z takim respem, że nawet w weekend da się w miare na lajcie skillować ;]
4. Mace swordy jak ktoś, chce zbierać mi osobiscie turlanie słabo wychodzi, a thiefy mi przez to obrzydziły już na maxa lootbagi.
5. Wyczułem sobie świetnie na nich broń(jeśli to wbrew zasadą forum to przepraszam czytałem, ale nie zpamietałem wszystkiego), daggerem nawet na skillach 58 na full def od żółtej wale hity małe, potem prawie wogóle za to po przeiściu na pół def mam w miare pewny szybki blood hit(knife czasem sie zatnie na pare ładnych rund). Nie dotyczy to pewnych szczególnych przpadków. Jak ktoś już wcześniej zauważył zdaje sie, że przy pewnej ilosci % skilla : mniej wiecej w połowie. kolo 75-80 i pod sam koniec idą nienaturalnie duże hity.

Dwarfy też sprawdziłem, ale krótko zauważyłem + i -, pomijając te co wyżej. + Kopy mają niebywały resp. - zwlaszcza dla poczatkujacych mają niebywała ilość pk ;p

Strasznie długo już modze te oczywistości na koniec tylko jeszcze jedno małe nasuniente dzisiaj przypuszczenie. Wydaje mi się propo food, że kiedy zostawiam roty na red hp(najlepjej na 1 hit ;p) oraz zmieniam broń na tą do expa(u mnie narazie scimitar), to food leci częściej, ale narazie za krótko żeby coś o tym mówić.

PS. HEHE podczas pisania tego posta musiałem przeżuci sie jednak na knife ;p.
Zamierzam po 60 udac sie na mino, przydałby sie jakieś dobre rady wujka sama;p.
Skoro amsz pacc to wbij szybko 20 lvl kup promocje u krola thais (20k i wtedy mlv będzie Ci rósł szybciej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sir Radzio Angelus Pokaż post
Podczas trenowania dista, jeśli będe miał wybrany tryb def (zadaje mniejsze obrażenia=stworek na dłużej starcza) to czy dist będzie rósł wolniej niż gdybym miał wybrany np. full attack???
Tak, Najlepiej zmieniac tryby... na początku trenujesz na full ataku poźniej blanaced, na końcu de f(walnij na 75-80 diście spirem w monka to zobaczysz czy przezyje kilka serii;p, a na edfie napewno więcej )

Ostatnio edytowany przez Khazul - 28-10-2006 o 21:56.
Khazul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2006, 01:41   #539
First Doom
Użytkownik Forum
 
First Doom's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2005
Lokacja: Głogów
Wiek: 36

Posty: 100
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
Poziom: 66
Skille: 89/88
Domyślny

Ja mam pytanie do bardzo doswiadczonego knighta.
mam 60 lvl i skile 81/80 , chcialem przyskilic jeszcze do 85/85 zeby expienie na zolwiach szlo znacznie szybciej, ale skilowanie do ów skili moze zajac sporo czasu a w tym czasie moglbym wbic juz wiele lvli, tak wiec mam dylemat, czy skilowac do 85/85 i budzic respect wsrod graczy jak i zolwi czy expic juz teraz dalej? wspomne iz expie GS'em i shielding mi nie rosnie...
__________________
Rafux Defender

03.12.2006 - Deleted..
Forever in my memory
First Doom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-10-2006, 16:04   #540
<<Mopsik>>
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006

Posty: 4
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mopsik
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 29
Skille: 17/23
Poziom mag.: 35
Domyślny

Bardzo ładnie ale to nie pomoże tym którzy boją sie, że stracą swoje dotychczasowe doświadczenie padając np. na slimie) Znam kilku takich.
<<Mopsik>> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:20.


Powered by vBulletin 3