Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-10-2010, 14:39   #821
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Wczorajszy odcinek tragiczny, jesli chodzi o finalistow. Kolejna edycja i znowu kolejna mala, slodka dziewczynka, ktora spiewa powazne utwory przechodzi do finalu. Po ogloszeniu drugiego i trzeciego miejsca wiadomo bylo, kto przejdzie - ten koles byl tak oschly, nieszczery i smutny, ze az w dolku sciskalo. Z calej tej trojki ciekawie zaprezentowala sie jedynie kobitka zajmujaca drugie miejsce, ktora ladnie spiewa, a dodatkowo czuc u niej pasje, a takze tzw. "lekkosc sceniczna".

Szkoda, ze chlopaki od parkoura nie przeszli, ale w sumie sami sobie na to zapracowali - ich wystep byl ogolnie nudnawy.

Ciekawie zaprezentowal sie Egipcjanin (to jest wlasnie cos, co powinno byc w tym programie - zaskakujace i ciekawe talenty, a nie rzesza spewakow) oraz grupa grajaca na skrzypcach. Ale zamiast czegos oryginalnego narod polski woli spiewajace dzieciaki.

Mam nadzieje, ze trend z 1 i 2 edycji sie utrzyma i w finale zwyciezy ktos, kto ma naprawde ciekawe, nie-wokalne umiejetnosci.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-10-2010, 15:47   #822
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Swoją drogą fajnie wypadli prowadzący, którzy chyba myśleli, że "Do kołyski" napisał i wykonywał Rysiek. ;d A poza tym, to całkowicie zgadzam się z Ashlon'em – zwłaszcza z tą młodą wokalistką. Przyjdzie, zaśpiewa smutną piosenkę, popłacze się i wszyscy na nią głosują -.-
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2010, 02:41   #823
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ciekawie zaprezentowal sie Egipcjanin (to jest wlasnie cos, co powinno byc w tym programie - zaskakujace i ciekawe talenty (...)
Jego talent ogranicza się do tego, że nie przewraca się po x obrotach w jedną stronę. Ziewałem na jego występie. Mocno.

Chciałbym, żeby kwartet przeszedł, ale oczywiście top 3 to sami śpiewacy. Spośród trzech śpiewaków w odcinku.

Powinni tych idol-wannabe wrzucić w jeden odcinek, żeby się przynajmniej nawzajem poeliminowali.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2010, 18:42   #824
Emcess
Użytkownik Forum
 
Emcess's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,239
Domyślny

ten program to juz w ogole jest zenada, jak dla mnie... nie ma tu jakichs mega ciekawych talentow, polowa spiewakow... oczywiscie jak ktos fajnie spiewa i ma juz 16 czy tam 30 lat, to nie jest taki slodziutki i skromniutki jak 11-latka... po tej wypowiedzi Foremniak wylaczylem TV. ;
__________________
last.fm ; d
NOTKA?
Emcess jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2010, 16:16   #825
easyrider1313
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

a dla mnie największy talent ma Agnieszka Chylińska a z pozostałych to podobał mi się Cher
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2010, 01:01   #826
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Dobra, przyznaje się, dalej oglądam odcinki. Widać było ewidentną zmianę języka jury. W poprzednim odcinku widać było ich niezadowolenie z niektórych, teraz do każdego mówili prawie jednakowo (do Sławka komika jedynie Kuba miał ale). I TE NUPY DALEJ PUSZCZAJĄ KLASYKĘ ROCKA! NAZARETH - LOVE HURTS PRZY SABINIE! JAJ!!
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2010, 14:01   #827
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Fajnie, ze Sabina Jeszka przeszla dalej, bo ladna jest i ma talent, ale kurde - kto glosowal na miejsca 2 i 3? Chlopaka jeszcze rozumiem, ale zespol trzech spiewakow nie dosc, ze zaprezentowal sie wyjatkowo nudno, to jeszcze zrobil praktycznie to samo, co w kwalifikacjach. Ok, moge sie zgodzic, ze w 1 polfinale nie bylo zbyt wielkiej konkurencji dla spiewakow, ale teraz? Byli bracia na trampolinie i koles-akrobata z kolem - to sa kurde niespotykane talenty. Jak dla mnie akrobata powinien przejsc z 1 miejsca, miejsca 2 i 3 powinny przypasc braciom i Sabinie. A teraz mamy juz 4 spiewakow w ośmioosobowym finale.


No i zabawne jest, ze jak w poprzednim odcinku zjechali wszystkich, tak teraz nawet koles jedzacy bigos mialby swietne oceny, a Foremniak znowu powiedzialaby, ze wystep byl fenomenalny.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2010, 19:19   #828
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ogolnie to te "zlote mysli foremniak" sa strasznie wnerwiajace. To pieprzenie o tym dowodzie na temat istnienia boga i robienie z siebie takiej co wie wszystko o wszystkim powoduje atak nerwicy, przynajmniej w moim wypadku. Co do uczestnikow to fajnie ze awansowala ta jezka bo fajnie spiewala. Co do me myself and I to tez byli fajni i lepiej ze awansowali do finalu niz ten mlody chlopak, bo to nie bylo typowe spiewanie co wyjdzie k**** jakas mala pinda i zaspiewa jakie to zycie jest ciezkie, tylko to bylo cos nietypowego i ciekawego. Ogolnie tez bym wolal zeby w finale byl ten co sie w kolku krecil bo mial super wystep. Natomiast ci blizniacy to dla mnie mieli taki sredni wystep. Poskakali, polatali i to wszystko. Wgl ten podzial uczestnikow na te pseudo polfinaly jest zly bo naprzyklad w tym polfinale byly fajne wystepy to w poprzednim to byl jakis smiech. Ogolnie powinny byc tylko 2 polfinaly po 15 w kazdym a w finale 10 uczestnikow i git.
Dupca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2010, 22:43   #829
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Az nie wiem jak skomentowac moja zlosc po ogloszeniu wynikow wiec napisze tylko K*RWA MAC jako wyraz dezaprobaty! (glosowalem na Me Myself and I)
Dupca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2010, 23:10   #830
Pepeszka.
Tibia.pl support
 
Pepeszka.'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2008
Lokacja: Poznań

Posty: 766
Stan: Na Emeryturze
Imię: Pepeszka
Świat: Refugia
Domyślny

Oni sobie chyba kurwa jaja robią. Niemożliwe. Jak ta mała szmata mogła wygrać?-.-' . Było pewne że wygra Kamil Bednarek więc ja się pytam kto głosował na nią?
Pepeszka. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2010, 01:32   #831
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Mialem zamiar ogladac program, ale po zobaczeniu dwoch pierwszych odechcialo mi sie - nudy. Oprocz tego wyczekiwalem na moich ziomow, ale okazalo sie ze nie wystapia bo nie przeszli do polfinalow . Mozliwe ze zobaczycie mnie w nastepnej edycji, w poprzednich byli lipskee, kaczorex a w nastepnej bede ja .
Alanus Lutinum jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2010, 03:27   #832
milano8
Użytkownik Forum
 
milano8's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 660
Stan: Niegrający
Imię: L
Świat: Konoha-Gakure ?
milano8 ma numer GG 1559165
Domyślny

dobrze ze nie wygrali me myself and i bo jakos oni mnie wkurw*aja a zwlaszcza ta typiara. Ale ostatni odcinek ktory ogladalem to koncowka eliminacji bo to jest najlepsze, a potem taka kaszana.
__________________
milano8 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-11-2010, 10:44   #833
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Final nieporozumienie. Nuda wialo na kilometr z telewizora. Fajniejsze momenty to jedynie Bednarek i Ania i Jacek.

Bednarek - wystep jak zwykle na poziomie, szkoda tylko, ze dali mu tych dziwakow z tylu, bo to troche "rozproszylo" jego wystep.

Ania i Jacek - szkoda, ze mieli problem, ale wielki szacunek, ze walczyli dalej. Tak czy siak najlepszy wystep wieczoru.

UDS - porazka, czulem sie, jakby wystep puscili z kasety wideo. Kompletne nieporozumienie, na ich miejscu powinien byc ten maly Indebski.

Me & Myself - wyszli, popierdzieli do mikrofonu, fajnie. Tyle, ze robilo to robote na 1/3 czasu wystepu, potem juz tylko mowilem "kurde, kiedy koniec?". Nudy.

Bezimienne spiewaki - wszyscy spoko do momentu, kiedy nie zwrocilo sie na nich uwagi.

Magda Welc (?) - trzeci wystep i trzecia piosenka z rodzaju tych smutnych. Albo rodzice ze swiadomoscia grali na uczuciach widzow, albo z tej dziewczynki wyrosnie smutna wrona. Rozumiem, ze sa ludzie biedniejsi, ale kazde normalne dziecko w wieku 11 lat powiedzialoby, ze chce rower/gre komputerowa/lalke i wyjazd gdzies, a nie "kupic dom dla rodziny".

Ogolnie - 1 i 2 miejsce powinni zajac Ania i Jacek oraz Kamil Bednarek. Nie wiem, z jakiej okazji Jeszka dostala te 100 000zl od Apart. Nawet nie byla w trojce... Moze za to, ze jest ladna i ma fajne cycki?

Na koniec - ten caly X-Faktor bedzie ratunkiem dla "Mam talent". Dzieki temu program ma jakies perspektywy, bo nastepnej edycji z taka iloscia spiewakow juz bym nie ogladal.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-12-2010, 01:13   #834
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

ostatnio sztandarowe programy w TVNie wygrały tzw. sierotki maryśki
biedna i potrzebująca nowego domu Welc w Mam Talent oraz rzucona przez chłopaka z małej wsi bez drogi Papierska w Top Badyl
Kernkraft jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:05.


Powered by vBulletin 3