Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-06-2007, 23:43   #121
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Dreso , czy Ty to aqua? (nie bardzo orientuje sie tu kto jest kto)
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-06-2007, 23:49   #122
Szakal_Wroc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hyperion
Świat: Berylia
Poziom: 44
Szakal_Wroc ma numer GG 1346068
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dreso Pokaż post
Dlatego nie grzejemy sie...czekamys spokojnie na rozwoj wydarzen. Na razie to wszystko slabo wyglada. Right nie poszlo za Jinotem, tym skladem ktory sie szykuje nie ma zadnych szans.

Poczekamy i zobaczymy jak to bedzie...
Szakal_Wroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 09:52   #123
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
Dreso , czy Ty to aqua? (nie bardzo orientuje sie tu kto jest kto)
Bylem Aqua do 100 lvl. Potem grales kims innym. Aktualnie od 69 lvl gralem Sondejekskunem. Ale mysle o sprzedaniu tego chara. Co do wojny, wyglada to co raz powazniej...poczekamy zobaczymy.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 11:14   #124
Gan'dalf
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Taaa Poczekamy Zobaczymy... teraz najlepeij nie expic bo To cale Right Bawi sie w hunty i zabija ppl dla loootu albo for fun Albo chca wywolac prawdziwa wojne alo odp********a jakas zabawe wczoraj Hypver i fassan wbili sie na hydry i zabili 51 ed za co... hmmm pewnie za nic albo za to ze jeste polakiem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 12:44   #125
okrzesik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmm wiec tak dzis z rana pisalem z Byna. I w zaleznosci czy bro czy sis na charze dostalem odpowiedz mila o dziwo i tak nie odda mi moich 120K. .
Wiec jak to Byna "powiedzialo" polowa Gipo's nie chce walczyc reszta bedzie (ta reszta co jest z Jinotem w guild), reszta ma dosyc wojen a Right to wciaz Kh wiec nie szybko chcieliby sie przylaczyc przeciw "spartanom" (pisze w " " bo nei uwazam ze sa godni nosic ich miano ? ). Co wiecej... reszta rozmowy to tylko ze szkoda nam swiata Berylia bo przez te wojny nikt nie ma 200+ lvl a juz powinno byc . Pozdr. Moze dowiem sie wiecej .
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 17:20   #126
Bezwolakinho
Użytkownik Forum
 
Bezwolakinho's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Wiek: 33

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A moze Byna wbija 200 lvl na elfach ;]
Bezwolakinho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 22:07   #127
Szakal_Wroc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hyperion
Świat: Berylia
Poziom: 44
Szakal_Wroc ma numer GG 1346068
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gan'dalf Pokaż post
Taaa Poczekamy Zobaczymy... teraz najlepeij nie expic bo To cale Right Bawi sie w hunty i zabija ppl dla loootu albo for fun Albo chca wywolac prawdziwa wojne alo odp********a jakas zabawe wczoraj Hypver i fassan wbili sie na hydry i zabili 51 ed za co... hmmm pewnie za nic albo za to ze jeste polakiem
To juz nie pierwsze zabite osoby od nas przez Hypvera :/
Szakal_Wroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2007, 23:08   #128
H.L
Użytkownik Forum
 
H.L's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Wiek: 32

Posty: 370
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A co ty myslales grajac na berylii?
H.L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 02:15   #129
Szakal_Wroc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hyperion
Świat: Berylia
Poziom: 44
Szakal_Wroc ma numer GG 1346068
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez H.L Pokaż post
A co ty myslales grajac na berylii?
Nie bardzo rozumiem twoje pytanie... Bardzo wiele sobie myslalem ;]
Szakal_Wroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 10:53   #130
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dreso Pokaż post
Bylem Aqua do 100 lvl. Potem grales kims innym. Aktualnie od 69 lvl gralem Sondejekskunem. Ale mysle o sprzedaniu tego chara. Co do wojny, wyglada to co raz powazniej...poczekamy zobaczymy.
te majster , myla Ci sie pojecia ...Nie byles , tylko grales AQUA , a to jest roznic to po 1.

Po 2 o czym Ty pierdolisz? Jakies czekanie na rozwoj sytuacji? Powiem Ci jedno- Ani Ty , ani Vatariel nie powinniscie sie nawet slowem wypowiadac na takie tematy...Osobiscie ciesze sie ze dostaliscie wpierdol i nie macie co zrobic z charami, vata szczegolnie ... zal.pl

/xito ))))))
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 14:29   #131
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
te majster , myla Ci sie pojecia ...Nie byles , tylko grales AQUA , a to jest roznic to po 1.

Po 2 o czym Ty pierdolisz? Jakies czekanie na rozwoj sytuacji? Powiem Ci jedno- Ani Ty , ani Vatariel nie powinniscie sie nawet slowem wypowiadac na takie tematy...Osobiscie ciesze sie ze dostaliscie wpierdol i nie macie co zrobic z charami, vata szczegolnie ... zal.pl

/xito ))))))
Hm...nie rozumiem do czego pijesz. Aqua mial 2 ownerow...i nadal ich ma tylko ja przestalem nim grac po prostu. Nie wiem w ogole po kiego chu..sie wziales za ten temat. Nie ty bedziesz decydowal kto i na jakie tematy sie bedzie wypowiadal bo niestety gowno wiesz. Sorry nie rusza mnie to ze nie mam co zrobic z charem bo i tak nie mam czasu grac...sesja, jesli w ogole wiesz co to jest. I odpier... sie od Vatariela.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 15:02   #132
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
te majster , myla Ci sie pojecia ...Nie byles , tylko grales AQUA , a to jest roznic to po 1.

Po 2 o czym Ty pierdolisz? Jakies czekanie na rozwoj sytuacji? Powiem Ci jedno- Ani Ty , ani Vatariel nie powinniscie sie nawet slowem wypowiadac na takie tematy...Osobiscie ciesze sie ze dostaliscie wpierdol i nie macie co zrobic z charami, vata szczegolnie ... zal.pl

/xito ))))))
Odezwał się ten co skacze z kwiatka na kwiatek, może opowiesz jak tam expienie po "wygranej wojnie" na Thori bo o Beryli wiesz mniej niż Dres który grał od pierwszego dnia tego servera i brał udział w 90% wojen. Co do mojego chara to gram aktualnie na moim rycku który znajduje się na jednym koncie wraz z Vatarielem więc siłą rzeczy konto jest używane poza tym to że Ty uciekłeś sprzedając chara nie znaczy że ja też muszę acc sellerze...

Co do Beryli i 'wojny' to trzeba jeszcze troszkę zaczekać...
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 18:43   #133
Galera_Warrior
Użytkownik Forum
 
Galera_Warrior's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2007

Posty: 696
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gan'dalf Pokaż post
Taaa Poczekamy Zobaczymy... teraz najlepeij nie expic bo To cale Right Bawi sie w hunty i zabija ppl dla loootu albo for fun Albo chca wywolac prawdziwa wojne alo odp********a jakas zabawe wczoraj Hypver i fassan wbili sie na hydry i zabili 51 ed za co... hmmm pewnie za nic albo za to ze jeste polakiem
Ja dostalem hunta za to ze... Wygralem Demon Shielda i 10 Red Dragon Leathers na jego lotteri. Mialem farta bo wstawil sie za mna Jinot, i nie dali rady mnie ubic.
__________________


Notka

Od zawsze... Na zawsze... Łódzki KS
Galera_Warrior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 22:14   #134
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Odezwał się ten co skacze z kwiatka na kwiatek, może opowiesz jak tam expienie po "wygranej wojnie" na Thori bo o Beryli wiesz mniej niż Dres który grał od pierwszego dnia tego servera i brał udział w 90% wojen. Co do mojego chara to gram aktualnie na moim rycku który znajduje się na jednym koncie wraz z Vatarielem więc siłą rzeczy konto jest używane poza tym to że Ty uciekłeś sprzedając chara nie znaczy że ja też muszę acc sellerze...

Co do Beryli i 'wojny' to trzeba jeszcze troszkę zaczekać...
...
Hm, VATARIELU napisze Ci tak
po 1 - nie wiem mniej, zaczalem nie dlugo po tym jak powstala berylia
po 2- expienie hm, nie tak zle , nie daje przynajmniej soba pomiatac
po 3- kwiatek? frajerze...nie wypowiadaj sie...moim liderem jest Daffy, z nim jestem od 2 lat i WIEM CO TO KURWA LOJALNOSC KAPUJESZ? A TY CO ZROBILES? LIZALES DUPSKO EXCAILOWI I JAK WPADL W KLOPOTY TO SIE UMYWALES...ZAL CIE CHLOPIE. JESTES TAK UZALENIONY ZE BARDZIEJ SIE MARTWISZ O CHARA.
po 4- dres, jestes taki sam jak vata, pogadac z wami mozna, ale jak przychodzi co do czego to wolaloby sie was nie znac :')
po 5- przejebany pocisk :/...account seller omg :<...a co mialem czekac az PANISKO Vatariela zabija i bedzie robil ZAJEBISTA GILDIE 'TOO LATE' ? nie dzieki...

W przeciwienstwie panowie do was , ja podejmuje decyzje jak facet, wiem kiedy jaka , a wy? Przyjaciele wszystkich, tylko zeby neutral byc a i tak na koncu stracic chara...zalosne

ps. nie probujcie mi cisnac, bo mnie szanuja na Berylii, a na was za plecami gadaja ze jestescie popierdolonymi lizusami, frajerami ,sry. ALE TAKA PRAWDA.
ja nie zostawilem kumpli w potrzebie i nie mam zamiaru,zreszta sam popytaj jak jest na Thorii ...powodzenia na tej PYTERZE xd , bye.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 22:24   #135
Kajn
Zbanowany
 
Kajn's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 348
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Kajn ma numer GG 1337
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
...
Hm, VATARIELU napisze Ci tak
po 1 - nie wiem mniej, zaczalem nie dlugo po tym jak powstala berylia
po 2- expienie hm, nie tak zle , nie daje przynajmniej soba pomiatac
po 3- kwiatek? frajerze...nie wypowiadaj sie...moim liderem jest Daffy, z nim jestem od 2 lat i WIEM CO TO KURWA LOJALNOSC KAPUJESZ? A TY CO ZROBILES? LIZALES DUPSKO EXCAILOWI I JAK WPADL W KLOPOTY TO SIE UMYWALES...ZAL CIE CHLOPIE. JESTES TAK UZALENIONY ZE BARDZIEJ SIE MARTWISZ O CHARA.
po 4- dres, jestes taki sam jak vata, pogadac z wami mozna, ale jak przychodzi co do czego to wolaloby sie was nie znac :')
po 5- przejebany pocisk :/...account seller omg :<...a co mialem czekac az PANISKO Vatariela zabija i bedzie robil ZAJEBISTA GILDIE 'TOO LATE' ? nie dzieki...

W przeciwienstwie panowie do was , ja podejmuje decyzje jak facet, wiem kiedy jaka , a wy? Przyjaciele wszystkich, tylko zeby neutral byc a i tak na koncu stracic chara...zalosne

ps. nie probujcie mi cisnac, bo mnie szanuja na Berylii, a na was za plecami gadaja ze jestescie popierdolonymi lizusami, frajerami ,sry. ALE TAKA PRAWDA.
ja nie zostawilem kumpli w potrzebie i nie mam zamiaru,zreszta sam popytaj jak jest na Thorii ...powodzenia na tej PYTERZE xd , bye.

Nie mozna sie nie zgodzic do slow xito
Kajn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 22:59   #136
antybullshit
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
...
Hm, VATARIELU napisze Ci tak
po 1 - nie wiem mniej, zaczalem nie dlugo po tym jak powstala berylia
po 2- expienie hm, nie tak zle , nie daje przynajmniej soba pomiatac
po 3- kwiatek? frajerze...nie wypowiadaj sie...moim liderem jest Daffy, z nim jestem od 2 lat i WIEM CO TO KURWA LOJALNOSC KAPUJESZ? A TY CO ZROBILES? LIZALES DUPSKO EXCAILOWI I JAK WPADL W KLOPOTY TO SIE UMYWALES...ZAL CIE CHLOPIE. JESTES TAK UZALENIONY ZE BARDZIEJ SIE MARTWISZ O CHARA.
po 4- dres, jestes taki sam jak vata, pogadac z wami mozna, ale jak przychodzi co do czego to wolaloby sie was nie znac :')
po 5- przejebany pocisk :/...account seller omg :<...a co mialem czekac az PANISKO Vatariela zabija i bedzie robil ZAJEBISTA GILDIE 'TOO LATE' ? nie dzieki...

W przeciwienstwie panowie do was , ja podejmuje decyzje jak facet, wiem kiedy jaka , a wy? Przyjaciele wszystkich, tylko zeby neutral byc a i tak na koncu stracic chara...zalosne

ps. nie probujcie mi cisnac, bo mnie szanuja na Berylii, a na was za plecami gadaja ze jestescie popierdolonymi lizusami, frajerami ,sry. ALE TAKA PRAWDA.
ja nie zostawilem kumpli w potrzebie i nie mam zamiaru,zreszta sam popytaj jak jest na Thorii ...powodzenia na tej PYTERZE xd , bye.

Tak pierdolisz zes piekny. Co to ty nie jestes. Grasz na tej thori to se graj a tu sie nie w*******aj. Chuja tu masz do gadania. Kiedys grales i co. Sprzedales chara i spierdoliles na inny server jak szczur z tonacego okretu. Ze juz nie wspomne ze tak nie dawno na forum thori byl twoj post na temat twojego retirementu bo ktos cie zdenerwowal. Tak czy tak chuja z Ciebie. Jak juz mowilem, graj se tam tak jak grasz (sharujac 5 charow z "kolegami"). Daffy dupe wycierasz na kazdym kroku a on cie jednym slowem PIERDOLI.
antybullshit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 23:12   #137
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
...
Hm, VATARIELU napisze Ci tak
po 1 - nie wiem mniej, zaczalem nie dlugo po tym jak powstala berylia
po 2- expienie hm, nie tak zle , nie daje przynajmniej soba pomiatac
po 3- kwiatek? frajerze...nie wypowiadaj sie...moim liderem jest Daffy, z nim jestem od 2 lat i WIEM CO TO KURWA LOJALNOSC KAPUJESZ? A TY CO ZROBILES? LIZALES DUPSKO EXCAILOWI I JAK WPADL W KLOPOTY TO SIE UMYWALES...ZAL CIE CHLOPIE. JESTES TAK UZALENIONY ZE BARDZIEJ SIE MARTWISZ O CHARA.
po 4- dres, jestes taki sam jak vata, pogadac z wami mozna, ale jak przychodzi co do czego to wolaloby sie was nie znac :')
po 5- przejebany pocisk :/...account seller omg :<...a co mialem czekac az PANISKO Vatariela zabija i bedzie robil ZAJEBISTA GILDIE 'TOO LATE' ? nie dzieki...

W przeciwienstwie panowie do was , ja podejmuje decyzje jak facet, wiem kiedy jaka , a wy? Przyjaciele wszystkich, tylko zeby neutral byc a i tak na koncu stracic chara...zalosne

ps. nie probujcie mi cisnac, bo mnie szanuja na Berylii, a na was za plecami gadaja ze jestescie popierdolonymi lizusami, frajerami ,sry. ALE TAKA PRAWDA.
ja nie zostawilem kumpli w potrzebie i nie mam zamiaru,zreszta sam popytaj jak jest na Thorii ...powodzenia na tej PYTERZE xd , bye.
"Alot of people being inactive in Kamikaze -
5-10 people on ventrilo MAX all days -
Bloodz could make a comeback whenever they wanted, just that they didn't know we was so inactive -
Vaarberg got scared that they would find out how inactive we where, so he decided to join them, since bloodz would come back sooner or later

Bloodz won the war cause of Kekao, and those german people.
"

Ciśniesz za Daffym (Vaarberg) jak pies a co on odpier***a to nie widzisz bo masz klapeczki na oczach albo Ci po prostu było wygodniej spierd***ć do silniejszych Na Thori ludzie z Ciebie też mają beke więc się tak nie wybielaj.
Co do mnie to raz nie walczyłem bo nie miałem neta no ale ok był to mój błąd a Ty sam "nie zostawiłeś kumpli" sprzedając chara?. Odnośnie Too Late to kilka osób w nim na bank się bardziej 'zasłużyła' niż ja czy Ty więc się nie wypowiadaj o tej gildi...
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 23:21   #138
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
"Alot of people being inactive in Kamikaze -
5-10 people on ventrilo MAX all days -
Bloodz could make a comeback whenever they wanted, just that they didn't know we was so inactive -
Vaarberg got scared that they would find out how inactive we where, so he decided to join them, since bloodz would come back sooner or later

Bloodz won the war cause of Kekao, and those german people.
"

Ciśniesz za Daffym (Vaarberg) jak pies a co on odpier***a to nie widzisz bo masz klapeczki na oczach albo Ci po prostu było wygodniej spierd***ć do silniejszych Na Thori ludzie z Ciebie też mają beke więc się tak nie wybielaj.
Co do mnie to raz nie walczyłem bo nie miałem neta no ale ok był to mój błąd a Ty sam "nie zostawiłeś kumpli" sprzedając chara?. Odnośnie Too Late to kilka osób w nim na bank się bardziej 'zasłużyła' niż ja czy Ty więc się nie wypowiadaj o tej gildi...
NA WSTEPIE - nie ucieklem tylko daffy zaproponowal mi tam gre, i zebym wzial ze soba swoich ziomkow

co do aktywnosci itd , myslisz ze to prawda? HAHAHA zaytaj Vashiego i kazdego innego ktory tam gra.

WIESZ CZEMU SIE ZACZELA WOJNA? bo DEMPAH chcial ujebac Xa'xare i Hestriala... daffy nie chcial mu na to pozwolic i zaczeli sobie cisnac ....


UP- olewa mnie? nie sadze skoro sam do mnie pisze i pozycza mi sca/sova kiedy mi sie podoba, wycierac dupe to mozesz starej. btw. nie spierdolilem , tylko przegralem wojne miedzy innymi przez takie osoby jak vatariel i dres. kthxbye

Ostatnio edytowany przez Corsolopussy - 10-06-2007 o 23:24.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 23:30   #139
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

vatariel, co robiles jak my walczylismy ? PYTAJA SIE O TO VASHI, MAIN, GORNIK.... CO ROBILES? DAJ SOBIE SPOKOJ, BLAGAM CIE.

ile razy siedzialem z nimi po nocach ZEBY BYLO DOBRZE JAK DAFFY POJECHAL DO BOSNII ? CO ? DO 4 czekalismy zeby kogos ujebac... GDZIE BYLES WTEDY? W DUPIE.

TERAZ MI CISNIESZ ZE JA KOGOS ZOSTAWILEM? NIE. JA ZOSTAWALEM DO SAMEGO KONCA , NAWET BEZ DAFFIEGO, BEZ GIPO, ZBIERALEM LUDZI NA VENTO I ROBILISMY MASSLOGI. NAJPIERW POPYTAJ LUDZI JAK BYLO, A POZNIEJ WYPISUJ TUTAJ BZDURY.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-06-2007, 23:31   #140
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez antybullshit Pokaż post
Tak pierdolisz zes piekny. Co to ty nie jestes. Grasz na tej thori to se graj a tu sie nie w*******aj. Chuja tu masz do gadania. Kiedys grales i co. Sprzedales chara i spierdoliles na inny server jak szczur z tonacego okretu. Ze juz nie wspomne ze tak nie dawno na forum thori byl twoj post na temat twojego retirementu bo ktos cie zdenerwowal. Tak czy tak chuja z Ciebie. Jak juz mowilem, graj se tam tak jak grasz (sharujac 5 charow z "kolegami"). Daffy dupe wycierasz na kazdym kroku a on cie jednym slowem PIERDOLI.
nie w*******ac?to takze moja sprawa,to jest forum starych berylian ,nie umiesz czytac frajerze?

ps.prosze o podpis, ja sie ujawnilem i popisuje, jestem ciekaw co TY Z SIEBIE DALES podczas wojen z kh

/xito
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:52.


Powered by vBulletin 3