Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Berylia

Notki

Berylia Wydarzenia ze świata Berylia

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-06-2007, 01:11   #161
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dreso Pokaż post
Xito widze zatrudniles kolezkow, zeby ci opinie budowali hrhr zalosne. No chcialbym sie dowiedziec co takiego zrobiles wielkiego, czym to sie wykazales. Gdzie byles w czasach Berylii w 2005 roku, poczatki 2006. My wtedy walczylismy miesiacami, wiesz kiedys kazdy ma dosc. Ostatnia wojna, Vata akurat stracil net na 2 miesiace, wierz lub nie. Gdy juz chcielismy dojsc do wojny, zostalem spekowany na Sondejekskunie, potem wielce przepraszany, ale straciliscie wtedy kilku waznych graczy w swoich szeregach z powodu wlasnej glupoty. W ogole co tak nagle szczekac zaczales, nie rzucales sie tak gdy biegalismy razem po ziemiach Berylii, mogles wtedy wyrazic swoje zdanie a nie teraz na forum wyciagasz jakies stare smieci. Zajmij sie soba, a naprawianie i ocenianie zacznij od siebie.
To vatariel jebi* sie do niego z pyskiem że sprzedal chara a zresztą co ja ci sie bede tłumaczył.
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-06-2007, 01:16   #162
LeoOfSparta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 02 2007
Lokacja: Żywiec

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Payback
Świat: Inferna
Poziom: 71
Poziom mag.: 56
Domyślny Żal

Buaha
Chodzcie na Inferne
Grupa 10-12 osób mających pojecie o tibi i serwer przejety
SIMPLE!!
Zapraszam
LeoOfSparta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:17   #163
Polandroyal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

haha ogulnie to Vatariel szybko zachcialo ci sie walczyc o berylie dlamnie jestes zalosny
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:19   #164
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

To sie nie tlumacz i skoncz ten spam. Jak chcesz wyrazic jakies zdanie zrob to w jednym poscie. A Vatariel tylko odpowiada na zarzuty, wiesz kazdy ma prawo do obrony zwlaszcza, ze zamiast uslyszec jakies konkretne argumenty, widze tutaj tylko wyzwiska i ciagle powtarzanie tych samych kwestii. Xito moze meic swoja ocene Vatariela, tylko kultura wymaga tego, zeby takie rzeczy zachowac dla siebie, lub jesli juz tak bardzo chce sie tu uzalac niech zrobi to z klasa. Vatariel juz raz odpowiedzial na zarzuty. Wiec kontynuwanie tej rzeki wyzwisk jest bezsensowne.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:22   #165
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polandroyal Pokaż post
haha ogulnie to Vatariel szybko zachcialo ci sie walczyc o berylie dlamnie jestes zalosny
Anezis, kolejny koles ktory zaczal szczekac gdy przestalismy grac na jednym servie. Kolejny koles ktory nie zrobil nic. Pamietam twoje msg, jaki milutki byles, to samo na ventrilo. Ech sciska mnie az od tej waszej zawisci, potraficie byc milutcy jak czegos potrzebujecie.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:27   #166
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polandroyal Pokaż post
haha ogulnie to Vatariel szybko zachcialo ci sie walczyc o berylie dlamnie jestes zalosny
Next acc trader
Ogulnie to zrób coś z ortografią

Ostatnio edytowany przez Vatariel - 11-06-2007 o 01:29.
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:28   #167
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dreso Pokaż post
Anezis, kolejny koles ktory zaczal szczekac gdy przestalismy grac na jednym servie. Kolejny koles ktory nie zrobil nic. Pamietam twoje msg, jaki milutki byles, to samo na ventrilo. Ech sciska mnie az od tej waszej zawisci, potraficie byc milutcy jak czegos potrzebujecie.
rolf chyba cie pogieło, nie masz pojęcia jaka teraz pogadrą was dazymy na vencie jesteście śmieszni dres prosze cie skończ ten temat chcecie możecie walczyć nikt wam nie broni.


powodzenia popiszcze się teraz swoja organizacją gl
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:34   #168
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sefuaa Pokaż post
rolf chyba cie pogieło, nie masz pojęcia jaka teraz pogadrą was dazymy na vencie jesteście śmieszni dres prosze cie skończ ten temat chcecie możecie walczyć nikt wam nie broni.


powodzenia popiszcze się teraz swoja organizacją gl
Ja mam w dupie ze jakis pionek mnie pogarda daRZy(tobie tez by sie kilka lekcjii przydalo) W ogole o co ci biega z tym walczeniem? Widzisz nas w tych calych Persians? Nie? Wysnuj wniosek. To do nas ciagle dochodza msg od JInota, Lucifera o to czy im pomozemy. Moze dla zabawy to zrobimy, ale nie wiem czy nie szkoda na to czasu.
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:39   #169
Polandroyal
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no szkoda słów miłej walki xD moze lepiej bylo by jak bys i ty sprzedal postac
to teraz to juz sobie tylko mozesz popisac na trade xD
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 01:55   #170
sefuaa
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2007

Posty: 13
Imię: Sefua
Gildia: Bloodz
Świat: Thoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatariel Pokaż post
Next acc trader

Spytam się raz dobrze się czujesz? Dlaczego prujesz się do każdego kto sprzedał acc xito, anezis, moze do carmage ktory został shackowany przez twojego gay partnera i sprzedał potem acc do niego też masz żal? O co ci biega? Zazdrościsz im ze graja teraz na thori i mają święty spokój, a ty chciał bys wrócić na berylie ale brak ci ludzi ;s
sefuaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 02:06   #171
Vatariel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2006

Posty: 117
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Vatariel
Profesja: Paladin
Gildia: Wave
Świat: Berylia
Poziom: 139
Skille: 102/80
Poziom mag.: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sefuaa Pokaż post
Spytam się raz dobrze się czujesz? Dlaczego prujesz się do każdego kto sprzedał acc xito, anezis, moze do carmage ktory został shackowany przez twojego gay partnera i sprzedał potem acc do niego też masz żal? O co ci biega? Zazdrościsz im ze graja teraz na thori i mają święty spokój, a ty chciał bys wrócić na berylie ale brak ci ludzi ;s
Przeszkadza mi to że czepiają się innych a sami nie patrzą na siebie/nie są święci Ja gram sobie też spokojnie tylko że na Pytherze (właśnie zrobiłem PoI ) i nie mam ochoty wracać na Berylie (chociaż powalczyć sobie mogę dla samego zmęczenia Hiszpanów bo wygrać raczej dużych szans nie ma)...
Vatariel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 08:35   #172
H.L
Użytkownik Forum
 
H.L's Avatar
 
Data dołączenia: 03 04 2007
Wiek: 32

Posty: 370
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Huhu ale dyskusja sie zrobila

Peace
H.L jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 09:23   #173
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

podsumaje Twoje wypowiedzi Vatariel i z moim przemyslen dalej wychodzi na to samo ...www.tibia.com->forum berylia-> post Lucifera ... Bardzo prosze sobie wszyscy sprawdzcie jak na Ciebie ludzie reaguja a nie na mnie.
Do mnie pisza czy bede mial prem, nie musza nawet pytac czy pomoge lolq.
Jonzz, Wezu i jeszcze pewnie wielu innych sie z Ciebie smieje.
Szanuje Cie Corso? Gz! Spy, hacker, botter, itd. Wiesz kto Cie jeszcze szanuje? Naaby ktore widza 140 lvl , "WOW LADNY LVL" , a zapewniam Cie ze malo kto Cie szanuje z osob ktore wiedza o co chodzi ...flamujesz innych? acc sellerzy itd? chlopie a kto kupil 50ek? kto kupil sonde? kto z nim sharowal?
kto nawet jednego pelnego lvlu na vatarielu nie wbil? Ty. Zastanow sie zanim zaczniesz cos pisac i przejrzyj na OCZY. LUDZIE Berylii sie z Ciebie smieja, a naaby szanuja GZ.

ps. bylem w wojnie gg vs dt, tak bylem ;'), bylem w ao, a nie bylem w hb poniewaz daffy napisal mi ze nie przydam sie na 60~ , zebym zrobil pg ,wbil 100+ i wtedy, NA MNIE MOZNA LICZYC, NA CIEBIE TO KURWA MOZNA WYSRAC. BTW "AJ PEJ, HOW MUCH? AJ PEJ" zaplac jeszcze raz ^.^
mozzzeee bedzieszzzz freeee? xDddddd zal.pl
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 09:25   #174
Corsolopussy
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

btw, to nie jest czepianie sie , tylko chcialbym zeby do Ciebie i Dreso dotarlo ze na temat wojny to powinniscie zamknac dupe i ani slowa. To wy wypowiadacie sie co wy nie zrobicie, co jest zle itd. A zapewniam Cie ze byloby duzo latwiej jakbyscie odpoczatku doszli do wojny...
chociaz kto wie,zalezy jakbys gral,

bye
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 10:48   #175
Szakal_Wroc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hyperion
Świat: Berylia
Poziom: 44
Szakal_Wroc ma numer GG 1346068
Domyślny

Proponuje skonczyc wspominac przeslosc a zajac sie przyszloscia.

Tego co bylo juz nie zmienimy...

Mimo, ze malo jeszcze wiem bo gram od niedawna to nie uwazam za sluszne ciagle wyzywanie sie za to kto kim byl wczesniej i co takiego zrobil.

To przyszlosc jest otwarta a nie przeszlosc!
Szakal_Wroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 10:53   #176
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Hmm co by tu powiedziec takiego zeby rozluznic atmosfere , gdyby tu byly 10 letnie dzieci powiedzilbym kupa i by sie wszystkie smialy bylo by fajnie etc no ale niestety cos madrzejszegoo trzeba
zaczne od Vatariela , byles jednym z nie wielu ktorych nie znalem prawie (w sensie ze nie rozmawialem) ale jakies zdanie jednak mam.
ostatnie akcje Vaty to mam wrazenie ze byly 4fun bo w sumie innego sensu by nie mialy , czy udane czy nie? raczej tak padlo kilka osob.
zal do Vaty jest tylko ze zapozno sie zorientowal ze kh nie da mu spokojnie grac i ze nie doszedl do walki ale i tak by to znaczenia wiekszego nie mialo dla wyniku walki....
Co do Aquy to mi sie wydaje ze on w walkach uczestniczyl i nawet sporo fragow mial wiec nie wiem o co do Niego te pretensje.
To ze Xito zamienil sie charem to jego wlasna sprawa i jak dla mnie to chyba lepiej grac sobie na innym serwerze niz nie grac wcale.
spierd*lil z servera? nie , raczej nie. spierd*lic to by mogl gdyby byla jeszcze szansa na wygranie walki i by sie przestraszyl i uciekl.
co do lizania dupy daffiemu to mi sie wydaje ze wzasadzie to on nie mialby po co to robic a znajac go to anwet gdyby mial w tym cel to by tego nie robil.
nie zapominajcie od lizania dupy jest corso.
na Neranie mamy takie powiedzenie ze jak ktos robi z siebie debila i totalnego frajera to mowimy na niego crso ze sczecina.
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 10:56   #177
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

Szakal jakby CI tu to powiedziec , berylia nie ma zadnej przyszlosci.
wojne z jintoem wygra ajo co najwyzej moze to troche spowolnic bicie lvli przez niego i on zostanie na berylii i PA bedzie nadal.
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 11:06   #178
Szakal_Wroc
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 05 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 38

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Hyperion
Świat: Berylia
Poziom: 44
Szakal_Wroc ma numer GG 1346068
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez saia Pokaż post
Szakal jakby CI tu to powiedziec , berylia nie ma zadnej przyszlosci.
wojne z jintoem wygra ajo co najwyzej moze to troche spowolnic bicie lvli przez niego i on zostanie na berylii i PA bedzie nadal.
Mozliwe, ze nie ma przyszlosci ale ja jednak wierze, ze jakos to bedzie i pozostane tu mimo wszystko.
Szakal_Wroc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 12:18   #179
saia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 11 2006
Lokacja: Slużevv

Posty: 101
Stan: Na Emeryturze
Imię: Saia Thero
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: duży
Poziom mag.: 52
Domyślny

narazie jak nie masz problemow to sobie graj i zycze CI wysokiego lv .
po za tym to przecierz tylko gra
__________________
Propane Nightmares
saia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-06-2007, 12:21   #180
Dreso
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Corsolopussy Pokaż post
btw, to nie jest czepianie sie , tylko chcialbym zeby do Ciebie i Dreso dotarlo ze na temat wojny to powinniscie zamknac dupe i ani slowa. To wy wypowiadacie sie co wy nie zrobicie, co jest zle itd. A zapewniam Cie ze byloby duzo latwiej jakbyscie odpoczatku doszli do wojny...
chociaz kto wie,zalezy jakbys gral,

bye
Po pierwsze podaj mi post, w ktorym madrze sie na temat wojny. Po drugie powiedz mi z czego wynika ta twoja ogromna wiedza przy ktorej ja mam zamknac dupe. Po trzecie, cala ta gadke ty rozpoczales bezsensownym wjazdem na Vatariela. Sluchaj jakbys przeszedl tyle co my od poczatku serva to moze nie chcialo by sie ci walczyc po stronie tych, ktorzy gdy chcielismy im pomoc zabili mnie po prostu dla zabawy. Wiesz niby mielismy do was dojsc, ale widzilismy co sie tam swieci, Gipo ciagle marudzilo ze chca isc na Elysie, Rizzla na Clodachu ciagle cos odpi**dalal, mowil ze ma w dupie ten server i robil se co chcial. W takim balaganie nie bylo szans czegokolwiek wygrac. A teraz skoncz o szacunku, wiesz jakos mam gdzies co jakis brudny szwed o nas mowi. Przestan szukac wszedzie sensacji albo wypier**laj na pudelek.pl
Dreso jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:11.


Powered by vBulletin 3