Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 21:09   #281
zangariev
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rev'ico
Naucz sie pisać.
Lol? O czym ty piszesz? Widać jakis noob jesteś co innego wogole napisalem grac nie u mniesz i wogle dupa! Dziecko NEO!
zangariev jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 21:12   #282
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Djurasik
Dagenoth przecholowałeś. Doczytałem do 16 strony i poprostu nie wytrzymałem. Kim jesteś że ośmielasz się nazywać ludzi Plebsem? nOObami ? Dziećmi 13 letnimi ? Ja za pare miesięcy uderzam w 18 i nie uważam się za dorosłą osobę aczkolwiek jestem kulturalną osobą i dbam o dobre imie mojej osoby, nie obrażając nikogo i nie bluzgając. Średnia wieku, jak ktoś już napomknął, w Tibi to 13-16 lat. Znam osoby które mają 14 lat a są lepiej wychowane od Ciebie i mają większy szacunek do ich towarzyszy oraz innych osób z gry nawet tych których nie znają. Nie wyzywają nikogo od plebsu ani od tego typu "odchyleń od normy". Co do Twojej teori mówiącej że mamy pewnie 15-20 lvle to się grubo mylisz, nie jeden tzw. przez Ciebie "plebs" ma dużo większy level od Ciebie i ubiłby Cię z pewnością z palcem w pupie. Ech troche mnie poniosło ale sam do tego doprowadziłeś. Dobra koniec Offtopicu, czas na małe manto dla Ciebie.

Zaczne jeszcze raz:

1. Blokowanie - ok... dobra masz 10 sekund i możesz zaglądnąć chociaż do loota. Rozumiem kolego, ALE zacznijmy od tego że to nie Blookerzy kradli kiedyś loota, dlaczego nie ? Bo blooker Z REGUŁY po loota idzie blokowac a shooter jest tam po to by zdobyć exp za potwora który blokuje mu Blooker. Co się dzieje po update ? Idziesz sobie na loota, z osobą towarzyszącą. Nagle gdy zabije ta osoba potworka otwierasz go i widzisz przykładowo ze wypadło demona MPA. Nagle on podchodzi i zabiera je. Mówimy o świecie non pvp. I teraz taka akcja, mówisz do niego że ma Ci je oddać... i tu się pojawia zonk. On Ci powie że nie było MPA... Tylko mi nie mów że "przewidziałeś sytuacje i specjalnie zrobiłeś screena". Po za tym nawet jak byś go zrobił jako dowód ta osoba poprostu sobie pujdzie i ma Cie gdzieś, a wierz mi że większość by wolała to MPA od kumpla, mnie okradł dobry ziom z mojego EQ za łączną wartość 250 k. Takich kumpli się widziało wielu ;/ i nic na to nie poradzisz więc wierz mi ale ten aspekt update aby zwiększy "fałszywych przyjaciół" do chodzenia na Hunty z nic nie winnymi uczciwymi graczami :/

2. Stamina - spoko... masz racje... tylko powiedz mi... po co się kupuje Pacc? po to żeby usługodawca zmniejszał Ci czas za który zapłaciłeś ? Ograniczał Cię już po kupnie Pacc bez uprzedzenia ? Bo nie pamiętam żeby jak kupowałem Pacc była tam notka mówiąca "Uwaga ! po update będziesz musiał mniej Expować". Co do tych paru godzin expienia... Wiem że niektórzy nie mogą grać ale inni grają powiedzmy więcej bo lubią i mogą a jak do tego płacą to mają prawo grać nawet 2 doby jak im się podoba, wkońcu od tego są gry - żeby w nie grać. Jak tak dalej pujdzie będzie jak w chinach/japoni gdzie gdy postać za długo jest w grze to jej staty spadają (był w jakiejś gazecie artykuł o tym, żółtki mają fisia na punkcie ograniczania młodzierzy).Co do tego czy starczy czy nie to nie Ty to kolego ustalasz. Każdy jak pisałem gra tyle ile ma ochote bo nigdzie nie było nigdy notki "macie tyle i tyle grania a potem won". Poza tym to przyczyni się do mega afkerów, dlaczego ? bo jak nie będzie można expić to każdy bedzie trenował i robił runy co zwiększy ilość osób online. Ponownie ostrzegam że nazywając nas plebsem łamiesz zasady forum które z tego co wiem zabraniają obrażać innych użytkowników a Ty to robisz.

Co do inteligencji badałeś nas testami z IQ ? Bo ja sobie tego nie przypominam więc ponownie nas obrażasz i ponownie łamiesz zasady forum. Jak to się nie zmieni proszę moderatorów/administratorów forum o zareagowanie jeżeli zależy wam na utrzymaniu tu porządku.

3. Atakowanie na Battle Runami oraz Hotkeye (dwa w jednym) - I tu Ci dowale ostro. Spróbuj mi powiedzieć że się mylę. Mianowicie :
Jesteś MS, z Twoim mlev i lev jeżeli dostaniesz bp SD to co się stanie ? już Ci tlumacze. Na każdą Runę jest taki sam Ex, czyli czas potrzebny na ponowne użycie następnej runy, wyobraź sobie że walczysz z EK. Ty mu zadasz SDkiem 400 a on się uleczy Uhem za 250-300 czyli i tak będzie 150 hp do tyłu, i obojętnie co by zrobił nie obroni się bo musicie tyle samo odczekać do następnego użycia run. Jaki morał z tego ? Sorce będą najlepszym pvp z drutam na czele w Tibi. I powiedz mi jakim argumentem przebijesz moja tezę że to jest nie fer nie patrząc na to że grasz MS ? Bo musisz przyznać że w ten sposób nikt nie ma szans.

I jeszcze tak na zakończenie na marginesie, zanim kogoś obrazisz i wyzwiesz od noboow to zastanów się po pierwsze czy ta osoba to noob czy newbie to raz a po drugie zastanów się czy chcesz osądzać konkretną osobę popierając to oskarżenie argumentami czy odrazu bezmyślnie nazywać wszystkich plebsem i noobami, no ale to już leży w Twoim sumieniu. A ja grzecznie wszystkie osoby które w ten sposób obraziłeś moge jedynie pocieszyć tym że może poprostu najnormalniej bezmyślnie to napisałeś będąc pod wpływem impulsu i nie zastanowiłeś się nad tym co piszesz. Pozdrawiam i mam nadzieje nadal że CipSoft zmieni plany co do tego update =/

sluchaj... po 1 nie pisalem o wszystkim ale o wiekszosci i tak aniestety jest prawda. A teraz w punktach bede sie bronil przed niestety nieskutecznymi i zalosnymi twoimi atakami.

1. osoby ktore kradna loota nie moga byc naszymi kumplami! poza tym to ze to ze ciebie okradl "ziom" to wyszlo ci mysle na dobre. Lepiej stracic 250k i dowiedziec sie ze "ziom" jest g* wart niz pozniej dac mu np. inva do chatki i stracic ponad 1kk... Jesli dzieki temu z lootem tracilo by sie takich "ziomow" to tylko bogu dziekowac za tego update'a

2. sluchaj...
po 1 nawet nie policzyles ile expic bedzie mozna dziennie (pewnie jak wiekszosc) non stio... dzien w dzien
po 2 pewnie i tak tego nigdy nie przekroczysz (jak wiekszosc)... expic mozna 7h, a 56 czy tam ile (nie pamietam) max godzin spokojnie wystarczy na 2-3 dni pgowania po ktorych bedziesz odsypiac i all godziny znowu sie napelnia
po 3 patrzac na inteligencje i poziom intelektualny tej mlodziezy to tylko dobrze ze cipy ogranicza czas tej mlodziezy przed kompem
po 4 (wiecej mi sie pisac nie chce... powod masz w ktoryms poscie powyzej)

2. wiesz... moze i za te 400 z sd walne... nie wnikam... ale za te 250-300 to sie uha 40-50 ek z 6 m lvlem wiec chyba nic dziwnego ze 94 ms z 64 m lvlem bez problemu go z sd zabije... ek na 94 lvlu i zalozmy 7-8 m lvlem uha sie za ponad 500hp wiec takiemu z sdkow g* zrobic moge... ja go sdkuje za 400 i trace runke wartosci 300gp a ten sie uha (przywracajac all zycie) runka wartosci 150gp... poza tym on sie za 500 uha zawsze... ja z sd 400 chyba nawet w best hicie nie walne... a jak wejdzie 200 to co?
wiec musze powiedziec ze z tym battle to mi ostro dowaliles... ciekawe... porownales ~95 msa z 50 ek i placzesz ze ek przegrywa... porownaj 95 msa z 95 ek... wtedy ms ma g* do gadanie nawet z sdkami z battle...
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 21:12   #283
Lord Gumio
Użytkownik Forum
 
Lord Gumio's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: MKS KOZIENICE
Wiek: 36

Posty: 94
Stan: Początkujący
Imię: Gumio
Profesja: Royal Paladin
Gildia: tez chce
Świat: Candia
Poziom: <|>
Skille: ../..
Poziom mag.: <>
Domyślny

Jestem Total zaskoczony kiedy czytalem wasz prima aprilsowy zart to nigdy bym sobie tego niemógl wyobrazic tibia przechodzi wielkie zmiany tylko czy na lepsze ;/
__________________
See YoU On ThE OtHer SiDE..
Or iF You WaNT Enjoy the silence
Lord Gumio jest offline  
stary 17-07-2006, 21:12   #284
Justysia_=*
Użytkownik Forum
 
Justysia_=*'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: exiva me
Wiek: 33

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Vanka
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Justysia_=* ma numer GG 7079783
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zangariev
Lol? O czym ty piszesz? Widać jakis noob jesteś co innego wogole napisalem grac nie u mniesz i wogle dupa! Dziecko NEO!
moze jest dzieckiem neostrady...ale nie gorszym niz ty...
Justysia_=* jest offline  
stary 17-07-2006, 21:15   #285
ripper
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Wiek: 33

Posty: 3,349
Stan: Na emeryturze
ripper ma numer GG 3603576
Domyślny

K***a mać. No to już tylko na OTSach grać będę. PvP było jedynym, co trzymało mnie przy tej coraz bardziej zje*anej grze, ale to jest przesada. Tak, jakby każdy na bocie jechał. Już wolałem, jak był jakieś % botterów -.- Żenada, zgon, załamka -.-
ripper jest offline  
stary 17-07-2006, 21:15   #286
Black Bloody Bear
Użytkownik Forum
 
Black Bloody Bear's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006

Posty: 58
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Trimera
Poziom: 32
Skille: 68/60
Poziom mag.: 5
Domyślny

Omg jak to przeczytalem co ma byc to kur*a leb mnie rozbolal Do czego to doszlo najpierw soul pointy teraz jakies zmenczenia , otfieranie potworkow po 10 sek Omg !! Chyba przestane grac w tibie -.-' bez sensu juz to bendzie
Black Bloody Bear jest offline  
stary 17-07-2006, 21:15   #287
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Evul

Heh... Załosne to...

Loot z potworków - SWIETNY POMYSŁ, ale powinni wprowadzić to, że na party każdy może zabierać

Zmęczenie - Średnio, zmniejszy liczbe debili grających 24/24 7/7 31/31 360/360 (przesadziłem nie? )zmniejszy też opłacalność PACCA, ale mogę się założyć, ze zrobią cos takiego, że jak śpisz w łużku albo bedziesz mial promota to ci bedzie szybciej szło

To z respem (wiecie o co chodzi) - Też dobrze

Celowanie z okna battle - DUPA DUPA I JESZCZE RAZ DUPA ich chyba pojebało no jasne po co bot, jak bot jest już w kliencie, ja proponuje żeby wprowadzili jeszcze kody...

Kapitanowie - może być, powinni zrobić to też w sklepach, to, że gdy rozmawiasz z NPC nikt nie widzi o czym gadacie (pogaduchy ) i mogł też z nim pogadać, a propos czy to bedzie działało też na takich tratwach typu wycieczka na folde?
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline  
stary 17-07-2006, 21:15   #288
Glaring
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 04 2004

Posty: 21
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ChynyDruid
Knighty wszystkie nie beda chodzic na hunty bo sorce ,druty ,pale beda ich w męski narząd płciowya ładowali z lotem wiec wiecie KNIGHTA POSTAC MOGA JUZ WYCOFAC Z 4 POSTACI DOSTEPNYCH W TIBI !!(TIBIA RIP)!!! P.S i WES KUP PACC? STRATA KASY JAKIES POZIOM ZMECZENIA TO PO Cmęski narząd płciowyA MI PACC!! JAK NIEMOGE WPELNI WYKOZYSTAC!!
10 sec to chyba nie dużo, więc można to odczekać..

Każdy kto przynajmniej raz użył bota może winić sie za dodanie walki w battle window. Teraz powinni "płakać" tylko lamerzy, którzy już nie beda mieli przewagi z uczciwymi graczami.

A co do anty-pg mode, jak dla mnie też jest to dobre. Nie zapominajcie że to CipSoft stworzył tą gre i oni po części odpowiadają za zachowanie graczy. Sama myśl że przez gre którą oni stworzyli gościu uderzył matke krzesłem dała im dużo do myślenia... A mało było takich historii? Mało ludzi siedzi dniami i nocami nie odrywając sie od kompa? Poprostu chcą z tym skończyć i dobrze że nie liczą sie dla nich tylko pieniądze które zgarniają za pacce.
Glaring jest offline  
stary 17-07-2006, 21:18   #289
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Domyślny

@Glarnig

Dobrze mówisz
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline  
stary 17-07-2006, 21:18   #290
Justysia_=*
Użytkownik Forum
 
Justysia_=*'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: exiva me
Wiek: 33

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Vanka
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Justysia_=* ma numer GG 7079783
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glaring
10 sec to chyba nie dużo, więc można to odczekać..

Każdy kto przynajmniej raz użył bota może winić sie za dodanie walki w battle window. Teraz powinni "płakać" tylko lamerzy, którzy już nie beda mieli przewagi z uczciwymi graczami.

A co do anty-pg mode, jak dla mnie też jest to dobre. Nie zapominajcie że to CipSoft stworzył tą gre i oni po części odpowiadają za zachowanie graczy. Sama myśl że przez gre którą oni stworzyli gościu uderzył matke krzesłem dała im dużo do myślenia... A mało było takich historii? Mało ludzi siedzi dniami i nocami nie odrywając sie od kompa? Poprostu chcą z tym skończyć i dobrze że nie liczą sie dla nich tylko pieniądze które zgarniają za pacce.
no na pewno chca uniknac uzaleznienia od Tibi.. ^^
oni chca poprostu zeby postacia nie gralo kilku ownerów 24/7...
ale masz racje ;]

@topic... mi sie z deka podoba..bo chyba pojde na swiat non-pvp

Ostatnio edytowany przez Justysia_=* - 17-07-2006 o 21:23.
Justysia_=* jest offline  
stary 17-07-2006, 21:23   #291
Kornelotia
Użytkownik Forum
 
Kornelotia's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2004
Lokacja: Ośno Lubuskie
Wiek: 34

Posty: 47
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 55
Poziom mag.: 52
Kornelotia ma numer GG 3422796
LOL

Hah w sumie Ci ownerzy to grają 25 / 8 a tak poza tym to z tymi runami.... hmm... teraz to moim druidem będzie fajnie jak będę kończył z grą.... to będzie coś ;] pewo bana dostane za zabijanie reszta zmian jest dobra.... na miejscu cip-softu nie wprowadzałbym tych samonaprawadzających run to będzie rzeź.....
__________________
Na świecie są ludzie i kaloryfery.....


This is 10% luck, 20% skill
15% concentrated power of will
5% pleasure, 50% pain
And a hundred percent reason to remember the name!
Kornelotia jest offline  
stary 17-07-2006, 21:25   #292
Mr.Minister
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2006

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Justysia_=*
oni chca poprostu zeby postacia nie gralo kilku ownerów 24/7...
Czyli koniec br
A tak na serio.. hmm.. ja nie gram w ten gniot bo nie chce 2 gim zawalic , mimo wszystko najlepsza tibia byla przed 7.6 i kropka
__________________
Najlepsze filmy w internecie!
Mr.Minister jest offline  
stary 17-07-2006, 21:25   #293
grzelu8
Użytkownik Forum
 
grzelu8's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: sk-ce

Posty: 301
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: MapleStory
Poziom: 3x
grzelu8 ma numer GG 5359575 Send a message via Skype™ to grzelu8
Domyślny

Nieee! Co z Knightami? Bloczy Orshabaala a tu podchodzi ktos kto byl blisko i dostal najwiecej expa bierze TH i ucieka? Powinni zrobic taką opcje, że team na hunta bierze party (leader party to bloker) i tylko bloker powinien zbierac loota. Wiecie o co mi chodzi Moim zdaniem tak by było najlepiej.
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MortaroDelToro666 Pokaż post
Muj ziomek mateusz dargon wielki wyslal mi super filmy i na nih som jego kolegi i on sam i oni tam grajom rozne scenki zresztom co wam bende gadal sami se luknijcie
grzelu8 jest offline  
stary 17-07-2006, 21:26   #294
Cedric
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2006
Lokacja: br?

Posty: 214
Domyślny

No to pięknie nam cipy zrobiły. A miałem zamiar kupic pacca na wrzesień, a tu taki klops
Co do tego poziomu zmęczenie to debilizm. Jakiś koleś ma faze i za*******a z expem 10h, a tu taki pojebany przepis cipów go zatrzyma
__________________

Ostatnio edytowany przez Cedric - 17-07-2006 o 21:27.
Cedric jest offline  
stary 17-07-2006, 21:26   #295
Gazio'x
Użytkownik forum
 
Gazio'x's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2006

Posty: 13
Imię: Gaziox
Profesja: Elite Knight
Gildia: Rexis
Świat: Askara
Domyślny Omg

Miejmy nadzieję że to tylko propozycje...
gram knightem i co do update podoba mi sie tylko to uhanie
ale celowanie z runek... bezsens?
mowicie że knighci będą mieli zjebanie, ale sorc tez nie ucieknie przed innym sorcem.. utani gran nic tu nieda...

a otwieranie potworków? - żenada... teraz będzie można chodzić na hunty tylko z zaufanymi ludźmi...

ale...
poczekamy - zobaczymy
Gazio'x jest offline  
stary 17-07-2006, 21:26   #296
ChynyDruid
Użytkownik forum
 
ChynyDruid's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 29
Domyślny eheh

pislaem h,u,j to mi pislao meski nazad plciowy samo ^^ sry all
ChynyDruid jest offline  
stary 17-07-2006, 21:28   #297
Justysia_=*
Użytkownik Forum
 
Justysia_=*'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: exiva me
Wiek: 33

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Vanka
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Justysia_=* ma numer GG 7079783
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ChynyDruid
pislaem h,u,j to mi pislao meski nazad plciowy samo ^^ sry all
ehh sa ludzie i parapety...
Justysia_=* jest offline  
stary 17-07-2006, 21:29   #298
Wievioor
Użytkownik Forum
 
Wievioor's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 107
Stan: Na Emeryturze
Imię: Wievioor
Profesja: Knight
Świat: Danera
Poziom: ~15
Skille: 41/39/\
Poziom mag.: 3
Wievioor ma numer GG 8306287 Send a message via Skype™ to Wievioor
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ChynyDruid
pislaem h,u,j to mi pislao meski nazad plciowy samo ^^ sry all

BUHAHAHAHAHA!!

Wiesz, to się nazywa C-E-N-Z-U-R-A
powtórzyć??
__________________
Zapraszam wszystkich na Moją stronę oraz na Forum



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Life is brutal, full of zasadzkas and kopas w dupas very mocno.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gery.pl
Jeżeli zdecydowałeś, że Twoja postać będzie w grze idiotą, to stwierdzenie typu "Chcem pożreć wieeeelkom kupę mięcha" będzie do niej pasować jak ulał.
Wievioor jest offline  
stary 17-07-2006, 21:29   #299
Smash-Shady
Użytkownik Forum
 
Smash-Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 215
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

strasznie mi sie podoba ten pomysl z 10 sek czekaniem..zmeczenie?..moze byc....strzelanie na battle list....lekka przesada...20 knajta bez 4 m lvlva moze nawez zabic 15 sorc z lmmami :S ale update mi sie bardzo podoba..inni mysla ze klimat tibi sie psuje...ale wg mnie nabiera "innego ksztaltu" btw do strzelania na battle...uwaga na palkow....moga nam niezle combo zrobic (bolt+Sd :S) powtarzam, podoba mi sie updejt, wydaje mi sie ze ceny runek troche powinny isc w gore...a nie bp hmm 1k -.-" wogole spox mozecie mnie zbeszczescic za taka odp ale to tylko taka moja "skromna: opinia :S

pzdr
Smash
__________________
Prawo Ohma? Nie chodz z jedna tylko z dwoma ;D
Smash-Shady jest offline  
stary 17-07-2006, 21:29   #300
ChynyDruid
Użytkownik forum
 
ChynyDruid's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2006

Posty: 29
Domyślny loleq

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Justysia_=*
ehh sa ludzie i parapety...
szkoda ze ty to 2
ChynyDruid jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:01.


Powered by vBulletin 3