Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-04-2009, 17:56   #121
Magonek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Podanie do grupy support tibia.pl

1. Mam na imię Kuba. Wiek 13 lat. Interesuję się informatyką, grami i sportem. Moją pracą jest szkołą.
2. Na tym forum, można powiedzieć, że byłem tylko czytelnikiem. Na innych stronach nie ma tego za wiele, ale też można powiedzieć, że jestem czytelnikiem.
3. Jestem w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst w języku angielskim.
4. Poziom, niewielki, 30. Gram w tibie od 9 roku życia, czyli już 4 lata. Na grę poświęcam ok. 2 godz. dziennie.
5. Jeśli chodzi o stronę tibia.pl, mam wiele pomysłów. Zmiany w qestach, i w ich wykonaniu zmieniłby na łatwiejsze, ciekawostki o przedmiotach itp.
6. Chcę pomóc innym graczom.
7. Mogę zająć się tłumaczeniem, zmianą opisów przedmiotów, zmianą opisów qestów i ułatwienie w przechodzeniu ich (w niektórych qestach mapki są ze starszych wersji tibii). Jeśli chodzi o potwory mogę doradzić gdzie i jak expić.
8. Mam trochę doświadczenia i jestem młodszy od innych, więc mogę lepiej zrozumieć innych, przeważnie młodszych, graczy.

Pozdrawiam.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-04-2009, 20:03   #122
Robin
Tibia.pl support
 
Robin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2006
Wiek: 31

Posty: 503
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Guardia
Poziom: 182
Skille: n/d
Poziom mag.: 76
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);

Robert, lat 16. Interesuję się wszystkim po trochu, znam się na wielu rzeczach, ale chyba najbardziej fascynuje mnie informatyka i sport. W tym roku stanę się absolwentem gimnazjum.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Na forum tibia.pl siedzę 3 lata. Ograniczam pisanie postóW. Najczęściej , po prostu czytam tematy gdyż uważam, że pisanie 99 razy tego samego nie ma sensu. Staram się nie wchodzić nikomu w drogę, ale i nie trzymać się nazbyt w cieniu.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);


Moge powiedzieć to tak: przetłumaczę dłuższy tekst, ALE nie każdy. Chociaż niektóre newsy czytam najpierw na tibia.com zanim ukażą sę na innej stronie fanowskiej.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Moja postać to 139 Royal Paladyn. Nie mam jakiś specjalnych osiągnięć, chyba że wykonanie PoI, Anihilator Room Questa i The Inquistion można uznać za rzecz godną podziwu. Na grę poświęcam przeciętnie 1h - 3h max.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Hmm, jedne z moich pomysłów to:
-Posegregowanie armorów na profesje
-Jeżeli chodzi o forum to może dział PBF
-Inna kolejność różdżek
Jak wiadomo. Pomysły przychodzą niespodziewanie...

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Nie będę gadał o tym żeby pomagać rozwojowi strony bo i tak strona rozwija się nie najgorzej. Lubię tę stronę i forum dlatego chciałbym zrobić dla niej coś więcej.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Questy - aktualizacja paru starych i dodanie paru których nie ma
Przedmioty/Potwory

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Dobrze znam tę stronę, staram się sumiennie wywiązywać z obowiązków, mam chęć i zapał do pracy. Mam dobre kontakty z ludźmi i staram się aby świat wirtualny nie mieszał się nazbyt ze światem realnym. Myślę, że wybranie mnie byłoby dobrym wyborem.
Robin jest offline  
stary 22-04-2009, 22:42   #123
antarius
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Nie podam imienia swego, gdyż nie chcę tego. Możecie mówić mi Antarius, ponieważ chcę pozostać anonimowy./ Wiek to mogę podać. Mam 18 lat./ Zainteresowania: BRAK./S.Z.K.O.Ł.A.=Specjalny Zakład Karno-Opiekuńczy Łączący Analfabetów
2. Doświadczenie na forach? Mam Nadzieję je kiedyś zdobyć.
3. Dłuższy tekst możliwe, nigdy się nie uczę z angielskiego a i tak jestem najlepszy w klasie.
4. Najwyższy poziom w Tibii HMMM... 32 Knight/ Osiągnięcia nie mam pojęcia./ Nie gram już w Tibię prawie wcale (Mam obiektywne spojżenie na Tą grę.
5. Musiał bym pomyśleć
6. Nie wiem po prostu nie mam co robić w domu.
7. Najchętniej jeżeli już to tłumaczył bym Przedmioty.
8. Ponieważ jestem dobry z angielskiego i mam obiektywne spojżenie na grę
 
stary 22-04-2009, 22:47   #124
ximishe
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
To tak. Na imie mam Rafał. 17lat+, Interesuje sie napewno tibią, elektroniką która będzie moim zawodem w życiu, koszykówka moje hobby, programowanie drógie hobby z Rl'em server nawet hostujemy do tibi.
Chodze do Technikum Elektronicznego które dużo mi da w życiu.
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Nigdy nie angażowałem się na tibia.pl, zawsze byłem fanem i czytelnikiem, jeśli jest okazjia to czemu nie sprubować. Ładnie potrafię zrobić html'a.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
No angielski to jak na 2 technikum mam bardzo dobry.. szczerze.. to wyćwiczyłem dużo na tibi i teraz w szkole mam łatwo
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu
poświęcasz na grę);
W 9 letnim starzu.. myśle ze duze mam doświadczenie. Nie na jednym servie sie kozaczyło. Miałem kilka charów 170ed,160ms, ostatnio 100rp Wszystko oczywiście na światach pvp. Na grę już raczej nie poświęcam dużo czasu lecz bez paca się nawet nie loguje
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Rozmyślałem nad zbudowaniem systemu podobego jaki działal na Erig.net
Lottery machine,exp change score,global highscore,no i takie tam podobne
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chciałbym mieć cos na głowie za co można być odpowiedzialnym.
Takie wstępne przygotowanie do życia Można mi zaufać ale każdy tak pisze wiec to puste słowa
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Najchętniej zajołbym się przedmiotami,questami,mapami i logistyka na temacie futurystycznym strony.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Może dlatego gdyż uznacie moje podanie za odpowiednie. Nie ma co czarować.

Pozdrawiam Ximishe

Ostatnio edytowany przez ximishe - 22-04-2009 o 22:49. Powód: Niechlujny układ.
 
stary 23-04-2009, 00:16   #125
Eda
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1.Edyta; 19; czytanie gazet, spotkania ze znajomymi, dyskoteki, kręgle, gra na kompie;Liceum Ogólnokształcące profil humanistyczny
2.Dwumiesięczne moderowanie na jednym forum o ots'ach. Poza tym brak ;o
3.Średnia(zależy jaki)
4.35, osiągnięć brak, ile czasu.... zależy, raz wcale, innym razem 10 h.
5.pomysły wyszłyby z czasem
6.z nudów
7.potwory, przedmioty, questy...
8.Bo się nadaję.
 
stary 23-04-2009, 01:00   #126
Edep
Użytkownik Forum
 
Edep's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2009
Lokacja: Cardiff
Wiek: 30

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Edep
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Poziom: 45+
Skille: 71/71
Poziom mag.: 5
Edep ma numer GG 13498147
LOL

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Mam na imie Maciej, mam 16 lat, chodze do 11 klasy high school w cardiff, interesuje sie jezykiem chinskim i ogolnie azja (nie anime czy inne shity)
Cytuj:
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na forum.tibia.pl jestem od niedawna, zazwyczaj uzywalem tylko strony glownej uzywalem forum.tibia.org.pl (od 2006r) mam konto z 700 postami i duza reputacje na forum.tibia.org.pl jest ten sam skrypt co tutaj wiec mam wszystko opanowane; mam moderatora (zdobytego normalnie, nie po kolezensku) na forum.toribash.org
Cytuj:
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Mieszkam w anglii od dawna, chodze do angielskiej szkoly ;D
Cytuj:
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Narazie mam tylko 30 sorca, wczesniej mialem 90royal palla ale go stracilem ;D na gre poswiecam okolo 4-5h dziennie bo mam bardzo duzo wolnego czasu
Cytuj:
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Rozwiniecie forum (dodanie nowych dzialow), dodanie opisow mniej wartosciowych przedmiotow (cos jak tibia wiki), poprawienie str glownej<czasami ciezko sie polapac>)
Cytuj:
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Mam zbyt duzo wolnego czasu(i to sie raczej narazie nie zmieni), bardzo sie nudze
Cytuj:
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Tlumaczenia, potworki, przedmioty, moze questy
Cytuj:
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Mam bardzo duzo czasu, jak cos zaczne to nie odpuszcze, bo juz kiedys to robilem
__________________

ZYJ KOLOROWO
Edep jest offline  
stary 23-04-2009, 02:02   #127
nepton
Użytkownik Forum
 
nepton's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 165
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Przemek, 22 lata, interesuję się fantastyką, programuję systemy CMS i sklepy w PHP
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
rok byłem supporterem tibia.pl, 3 lata udzielam się na (obecnej) tibia.wikia.com
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Bardzo dobra znajomość angielskiego. Niestety tragiczna dysortografia dyskwalifikuje mnie z funkcji tłumacza
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
165 lvl knight, od stycznia 2008 nie gram regularnie, wcześniej 3 lata gry
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
- Jeśli Tibian Earth ma zostać reaktywowana, uważam, że mapa taka mogła by pokazywać o wiele więcej niż tylko respy potworów. (Oczywiście dodawanie respów potworów ma najwyższy priorytet, i pochłonie masę czasu, ale nie trzeba potem spoczywać na laurach). W przyszłości można dodać do mapy np. NPC, Teleporty/ przejścia , Niebezpieczne miejsca (np. wieżyczki, pułapki, pola ognia), Informacje o Domkach, informacje o skrzynkach/ przedmiotach respiących się na mapie, informacje gdzie skillować, gdzie jest niebezpiecznie na danym poziomie. Można też np. dodać "drogi questów" (zestaw różnorodnych znaków wrzuconych do jednego worka pokazujących drogi do miejsc gdzie musimy się udać, co mówić, co i gdzie robić, z czym walczyć itd. w konkretnym queście). Dobrym pomysłem byłoby też stworzenie różnorodnych filtrów pokazujących na mapie tylko pożądane przez użytkownika informacje.
- Można też np. pozwolić użytkownikom tworzyć własne pliki (np. xml i stworzyć jakiś tool do łatwego ich tworzenia) zawierające różne oznaczenia na mapie, tak aby w ten sposób mogli dzielić się informacjami ze swoimi znajomymi. Pliki takie mogły by być umieszczane na zewnętrznych serwerach, a gracze mogli by podawać sobie linki do tibian earth które automatycznie odpalały by te pliki. (Pracowałem już nad takim rozwiązaniem dla Tibian Earth w wersji Google Maps API). (W ten sposób można by też udostępnić normalnym użytkownikom możliwość uczestniczenia w uzupełnianiu respów potworów).
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Lubię mapować teren, zbierać informacje, liczyć respy potworów. Od samego początku spodobał mi się pomysł Tibian Earth i chciałbym go dalej rozwijać.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Mapy do Tibian Earth, liczenie respów potworów do Tibian Earth, tworzenie spoilerów do questów.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
W swoim czasie zmapowałem około 80% terytorium tibii (licząc z tymi filmami które niestety nigdy nie zostały dodane). Mam opracowane szybkie techniki mapowania dużych połaci terenu, tak aby nic nie ominąć i tak żeby jak najwięcej było widać. Mam też opracowane własne techniki na liczenie potworów tam gdzie respią się w dużych ilościach. W swoim czasie dodałem do mapy około 25-40% respów potworów. Po za tym mam spore archiwum filmów na tibicam które zostało mi z mapowania.
__________________
Post został edytowany prawdopodobnie około 30 razy, ze względu na chorobliwe podejście użytkownika tego konta, co do zwięzłości wypowiedzi, jasności przekazu, stylistyki oraz ortografii z którymi to rzeczony użytkownik nie radzi sobie najlepiej.
Za wszystkie powstałe w wyniku tych działań utrudnienia przepraszamy.

Ostatnio edytowany przez nepton - 23-04-2009 o 03:22.
nepton jest offline  
stary 23-04-2009, 08:19   #128
Krukson
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 02 2008
Wpisy bloga: 2

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Imię: Xaziela
Profesja: Druid
Świat: Celesta
Poziom: 353
Domyślny

1. Tomasz (choć wolę Tomek ), 19 lat (20 rocznikowo). Zainteresowania? Żużel, dziennikarstwo, typery. Wyższa szkoła Informatyki i Zarządzania (kierunek dziennikarstwo).

2. Co ja tu mogę powiedzieć? Dla jednych 2 lata to dużo (licząc poprzednie konto), dla jednych mało. A nie mam zamiaru ingerować w czyjeś imperatywy. Poza pe elem siedzę na hunted pe el.

3. Oczywiście, że tak

4. Zdeletowany 171 ms na Aldora (Roshar, jak ktoś pamięta to niech się odezwie, oraz zrookowany z 144 na 93 lvl ek Mad Phantom z Nerany. (Screeny są w temacie, żeby nie było, że nie mój, nie \o/) Obecnie 175 ek na Securze. Dziennie od 1h do 5h. \o/

5. Mam parę, ale uogólnianie to największy błąd ludzkości. Dlatego, gdy ktoś będzie chciał je poznać, po prostu napisze a ja mu je wyszczególnię, o.

6. Dlatego, że lepszym pożytkowaniem czasu byłoby dla mnie choćby korygowanie literówek, aniżeli nuda.

7. Wszystkim tym, czym Slythia A z własnego wyboru. Potwory i przedmioty, choć innymi rzeczami nie pogardzę.

8. Dlatego, iż niebo jest niebieskie W sumie nie wiem, czy skłamać, czy nie.
Poważnie mówiąc, może dlatego, iż mam swój wiek, potrafię panować nad emocjami, kończę rzeczy, które zaczynam i się nie poddaję przy defektach?

Ostatnio edytowany przez Krukson - 26-04-2009 o 10:04.
Krukson jest offline  
stary 23-04-2009, 14:35   #129
Kiełek
Użytkownik Forum
 
Kiełek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 30

Posty: 1,326
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Poziom: 115
Skille: 92/89
Poziom mag.: 7
Kiełek ma numer GG 6*****9
Domyślny

1. Martin (ja pytam Boga, za co?), 16 lat, interesuje się piłką nożną, siatkówką, starą telewizją (oryginalne hobby, eh) i płcią przeciwną
2. Na tibia.pl zarejestrowany od 2006r, odwiedzający od 2005r, poza t.pl udzielałem się trochę na "KONKURENCYJNYM FORUM" (ale jakoś nie podoba mi się tam, nawet nie umieją pomóc w odzyskaniu konta), tibia.de, tibia.com, tibiaspy.com i innych różnych forach niekoniecznie związanych z Tibią.
3. Jestem w stanie, bez problemów.
4. Obecnie gram moim 81 MS na Iridii, stworzyłem go w 2005r, akurat tą postacią trochę mozolnie nabijałem poziomy, ale mam też w swoim dorobku tibijskim kilka "setek", których imion wolałbym publicznie nie ujawniać, gram średnio 3 góra 4 godziny dziennie.
5. Walka z pseudo-hakerami z działu filmy?
6. Dlatego, że mam sporo wolnego czasu i często przesiaduje na forum, a co za tym idzie mógłbym się przydać
7. Najchętniej tłumaczeniami i przedmiotami, choć sądzę, że z resztą też dałbym sobie rade.
8. Żebym odżył na tym forum, przestał pisać głupoty i miał swoje zajęcie.
No i oczywiście będę rzetelnie wypełniał swoje obowiązki!
__________________

Ostatnio edytowany przez Kiełek - 23-04-2009 o 14:43.
Kiełek jest offline  
stary 23-04-2009, 19:49   #130
Voxx
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

1. Przemek, 15. Sport, informatyka, tibia(czasami), gimnazjum(3klasa), po gimnazjum technikum informatyczne.
2. Na forum tibia.pl zbyt dużego doświadczenia nie mam, ponieważ nie byłem zarejestrowany(bywałem gościnnie), bylem moderatorem na paru forach, których już niestety nie ma)
3. Angielski umiem w większej części, raczej byłbym w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst, jeśli nie składał się z jakiegoś ciężkiego języka.
4. Dawniej 75 lvl (obecnie nie gram), na grę nie poświęcam zbyt dużo czasu.
5. Usuniecie błędu z zakładkami, dodanie większej ilości poradników, posegregowanie item'ów zgodnie z profesjami.
6. Chciałbym aby forum rozwijało się bardziej z większą ilością news'ów.
7. Najchętniej zajął bym się tłumaczeniem, ponieważ nie mam możliwości sprawdzania siły potworów czy też questów(brak wyższego lvl'a)
8. Myślę że jestem osobą rzetelną, odpowiedzialną, lojalną i oczywiście potrafiącą pracować w zespole. Nie prowadzę do kłótni, jestem wyrozumiały oraz mam zapał do pracy. Również biegle posługuje się angielskim, co w tłumaczeniu raczej się przydaje.

Ostatnio edytowany przez Voxx - 23-04-2009 o 20:13.
 
stary 25-04-2009, 00:59   #131
Asunul
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 06 2007
Wiek: 32

Posty: 1,164
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Guardia
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Na imię mam Maciej, w tym roku skończę 18 lat. Interesuję się przede wszystkim piłką nożną, chodzę do 2 klasy technikum na profilu technik-informatyk.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na forum tibia.pl jestem zarejestrowany od roku 2007, odwiedzam je codziennie i to po kilka razy. Udzielam się dość często ale nie pisze bzdur.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Mój angielski jest dobry, bez problemu dam radę przetłumaczyć dłuższy tekst.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
W Tibie gram bodajże od 5 lat. Moje 2 najlepsze osiągnięcia to wbicie 101 lvla oraz 111 lvla (oczywiście innymi postaciami). Ostatnio mało gram, ale wiem co się dzieje w świecie Tibii

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Przede wszystkim chciałbym poprawić opis niektórych przedmiotów. Po za tym przydałoby się zaktualizować Tibian Earth oraz pozostałe mapy.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Jednym słowem chcę być pomocny w tworzeniu serwisu.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Myślę, że wszystkiego po trochę. Aczkolwiek najlepiej czuł bym się w tłumaczeniach.

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Sumiennie wykonuje powierzone mi zadanie. Starał bym się zawsze pomóc, kiedy tylko bym potrafił.

Ostatnio edytowany przez Asunul - 25-04-2009 o 01:02.
Asunul jest offline  
stary 25-04-2009, 02:15   #132
kalus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny kala

1. mam na imie kevin. mam 10lat. hodze do 4 szkoly potstawowej. interesuje sie sportem.
2.mam durze doswiadczenie. na hunted.pl mam az 317 postuw.
3.tak! ucze sie angielskiego juz 2lata.
4.mam 14level maga. mam nim duzo mlevel. umiem grac-gram jurz 3 lata w tibie.
5.dodalbym dzial sport.
6.poniewarz idealnie sie nadaje na uczestnika suportu.
7.tlumaczenia i opis potworuw.
8.bo jestem najleprzy!!!
 
stary 25-04-2009, 10:35   #133
kicaii
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?


************************************************** *********
1. mam na imię Konrad mam 14 lat moje zainteresowania to html bb-code php no i xhtml <-- lubię tworzyć strony www i robię to znakomicie, szkoła: klasa 1 gimnazjum nr 3

2.na tibia forum nie byłem zarejestrowany lecz przynajmniej raz dziennie przeglądałem forum.


3.angielski znam b. dobrze mam nawet korepetycje, umiem przetłumaczyć bardzo długi tekst.


4.w tibie gram bardzo długo miałem 35 lvl ....hack .... a teraz mam jak narazie 18 lvl knight nazwa: ulage azin konrad

5.pomysły : uruchomić licznik postów,

6.dlaczego ?? znam się na HTML I PHP oraz BB-CODE ten ostatni jest często używany na forach .


7.najchętniej forum oraz wyglądem i newsami na stronie oraz wiadomości ze świata tibi


8.nie wiem to jest wasz wybór ale bardzo bym prosił o przyjęcie myślę że po mimo mojego wieku mogę wiele dać dla tibia.pl oraz dla forum.tibia.pl ;D
 
stary 26-04-2009, 08:30   #134
dawidfrelian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 52
Skille: 85/65
Poziom mag.: 14
dawidfrelian ma numer GG 2707349
Pergamin Podanie

1. Mam na imię Dawid, mam 17 lat i chodzę do liceum ogólnokształcącego. Interesuję się głównie webmasteringiem (xHTML, po troszku PHP, JavaScript i Flash), a także sieciami komputerowymi (rok temu w olimpiadzie wiedzy o internecie DialNet Masters mój team PC Devils zajął 21 miejsce w PL).

2. Na forum Tibia.pl byłem zarejestrowany od ok. trzech lat, ale zapomniałem maila. Głównie wchodziłem anonimowo. Administruję dwa fora, dobrze posługuję się CMS'em. Napisałem kilkanaście stron internetowych. Oprócz tego pozycjonuję strony i piszę arkusze stylów. Teraz webmastering służy mi jako dorywczy zarobek.

3. Znajomość angielskiego na poziomie upper-intermediate - advanced (jestem na przełomie), więc przetłumaczę dłuższy tekst.

4. W Tibii miałem 101 paladyna, obecnie gram 53 paladynem na Selenie. Na grę poświęcam 1-3h dziennie. Częściej siedzę na tibii.com, tibii.pl. Gram w Tibię od czterech lat.

5. Poprawienie opisów niektórych przedmiotów i obrazków pod nimi, bieżące aktualizacje Tibian Earth (sporo fragmentów mapy nie ma), drobne zmiany kosmetyczne (style CSS, edycja menu na górze strony), więcej ciekawostek etc.

6. Chcę dołączyć do supportu, aby mieć udział w tak dużym przedsięwzięciu jakim jest prowadzenie tego forum. Wiem, że podołam takiemu wyzwaniu.

7. Tłumaczenia, mapy, przedmioty.

8. Ostateczna decyzja należy do Was, ale chciałbym coś zrobić dla tej strony. Będę miał motywację do kontynuacji nauki PHP.

Ostatnio edytowany przez dawidfrelian - 26-04-2009 o 08:31.
dawidfrelian jest offline  
stary 29-04-2009, 19:16   #135
Oxygane
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2003
Wiek: 36

Posty: 915
Stan: Niegrający
Oxygane ma numer GG 4384632
Domyślny

1. Łukasz, 21 lat, studia - Business English w Mehmet Akif Ersoy University w Burdur w Turcji.

2. Doswiadczenie na forum? Zarejestrowany od 2003 roku, byly lider elity oraz wielu innych grup uzytkownikow, najbardziej kontrowersyjny uzytkownik roku,

3. Za rok bronie licencjat z angielskiego w biznesie ;] Poza tym dobra znajomosc niemieckiego.

4. Kilkanascie postaci na roznych serverach w przeciagu szesciu lat, maksymalnie 50 lvl.

5. Posiadam, jednak dobrych pomyslow nie ujawnia sie przed wcieleniem ich w zycie.

6. Poniewaz idealnie sie tam nadaje.

7. Glownie tlumaczenia, rowniez akutalizacja materialow na stornie, usuwanie bledow etc.

8. Jak nie mnie, to kogo, huh?
Oxygane jest offline  
stary 01-05-2009, 16:26   #136
Veelo
Guest
 

Posty: n/a
LOL

1. Parę słów o sobie (Kamil, 27, informatyka, obecnie nie pracuje ani nie studiuje więc mam czas na grę);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;bylem administratorem paru forach.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);Tak jestem w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst jestem po studiach.
4. Doświadczenie w Tibii (Gram w tibie juz 15 lat becnie mam 26 knighta ponieważ drugie konto sprzedałem był to 168 ek na gre poświęcam 10-15 godzin dziennie);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);Hmm w chwili obecnej nie mam żadnych pomysłów ale jakbym trochę posiedział i pomyślał to bym znalazł świetne
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?Uważam że jak dołączę do grupy support to bardzo się przydam mam doświadczenie w tych rzeczach ponieważ skończyłem szkołę informatyczną.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy); mógłbym się zająć potforami,przedmiotami i questami to mi najlepiej idzie.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie? Ponieważ gdy dołącze do grona support wiele pomogę a tak to poświecam mój czas na skillowanie. A tak to bym mógł poświecać na rozwój tibi.
 
stary 02-05-2009, 20:15   #137
Smoczek8228
Użytkownik Forum
 
Smoczek8228's Avatar
 
Data dołączenia: 23 10 2007
Lokacja: Kalisz
Wpisy bloga: 3

Posty: 323
Stan: Na Emeryturze
Imię: =-=
Świat: HellGround
Poziom: 72
Skille: 95/35
Domyślny

1. Adam, 16, eee... Tibia i... lubię się uczyć j. angielskiego , 3 gimnazjum 4,6.
2. Na tym Forum jestem ponad 2 i pół roku. Mam ,także swój własny i aktywny temat z zdjęciami na forum.tibia.org .
3. Jestem na poziomie średnio-zaawansowanym. Lubię uczyć się języków obcych. Tak ogólnie, nie tylko angielski, uczę się także niemieckiego i znam podstawy portugalskiego.
4. Aktualnie 41 Druid, kiedyś miałem 80+ RP. Gram czasem po 2h dziennie.
5. Mam kilka pomysłów, lecz zazwyczaj są one szczegółami.
6. Ponieważ, chciałbym aby ta strona rozwijała się, a ja chciałbym mieć w tym czynny udział.
7. Najchętniej bym zajął się tłumaczeniami.
8. Ponieważ, jestem kompetentny, raczej spełniam wymogi do tego co chciałbym robić, łatwo się ze mną współpracuje

Pozdrawiam, Smoczek8228
__________________
http://bash.org.pl

Ostatnio edytowany przez Smoczek8228 - 02-05-2009 o 20:17.
Smoczek8228 jest offline  
stary 05-05-2009, 18:37   #138
Union_Aqua
Użytkownik Forum
 
Union_Aqua's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 80
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Serovon
Profesja: Elite Knight
Gildia: Polish Vips
Świat: Calmera
Poziom: 60
Poziom mag.: 5
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)

Elo Mam na imię Dominik, 17 wiosen za mną i chodzę do I LO profil humanistyczny. Jestem wszelkich gier internetowych. Moją największą uwagę jak do tej pory przyciągneła Tibia, Counter Strike: Source oraz WC3:TFT

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;

Na forum tibia.pl kiedyś się udzielałem dość sporo, potem praktycznie w ogóle nie pisałem. Wolałem pozostać tzw. "noname" gdyż niektóre osoby bardzo się o to starały... Przez pół roku moderowałem forum gry ogame.pl. Wraz z końcem kariery w tamtą grę, skończyła się przygoda z portalem.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);

Powiem tak... Jakiś wyjątkowo długich artykułów raczej nie dam rady, lecz krótkie newsy - nie ma problemów.

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);

Początkowo był to 60 RP, dostał on hacka. Założyłem drugie konto o nicku Serovon. Moja postać została EK i obecnie ma 64 lvl. Lubie mieć wysoki level i myślę, że będę cały czas szedł w górę. Z tego miejsca pozdrawiam wszystkich chłopaków z gildii :Mystic Blade !

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);

-W mojej opinii, dużym problemem tego portalu jest umieszczanie jednej osoby do jednego stanowiska. Uważam, że po wybraniu, na przykład, dwóch osób do pracy nad "monsters" pozwolić im dobrać sobie ( w wyniku jakiś zawodów) grupki osób do pomocy. Przykładowo, wybrany do pracy nad potworami zostaje pan X. W dziale "potwory" robi on coś podobnego do tego tematu i typuje 1-2 swoich pomocników, razem tworząc "Grupę Support - Monsters". Minusem tego zasadniczo jest tylko to, że nowo wybrani działacze muszą takie zawody przeprowadzić. Plusy są widoczne gołym okiem, gdyby ktoś zrezygnował, cały dział nie będzie musiał czekać miesiącami na nowego opiekuna.
-Dział Tapety - forum "Grafika" trzyma w swoich ramionach wielu młodych komputerowych artystów, którzy w zamian za umieszczenie ich nicków nad pracą, będą dumni oddawać swoje projekty dla Tibia.pl. Chodzi mi oczywiście nie o forum lecz o główną stronę

Pomysłów mi nie brak, te 2 u góry wymagają raczej olbrzymiej dawki pracy lecz... może by coś z nich było Więcej ciekawych nie mam, jednak ...

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?

Należąc do modków z ogame.pl wydawało mi się, że tworzymy zgrany team. Do dziś utrzymuje z nimi kontakty i współpracę. Grając w CS:S miałem przez spory okres czasu jeden i ten sam klan. Razem sporo zdziałaliśmy i wiele przeszliśmy. Wszystko co dobre ma swój koniec - kłótnia - a potem każdy poszedł w swoją stronę. Postanowiłem, że nie będę wracał do żadnej z tych gier i będę po prostu grał w Tibię. Okazało się, że czegoś mi brak. Doszedłem w 100% do wniosku, że to współpraca z ludźmi, a ta według mnie w samej grze jest dość ograniczona (przepraszam jeśli bluźnie). Zazwyczaj byłem chwalony za swoją umiejętność grania w teamie, a czym innego jest support jak nie grą w drużynie?

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);

Czułbym się dobrze wszędzie, za wyjątkiem "tłumaczeń"

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?

Bo mam pomysły. Bo umiem rozdzielać humor i odwagę. Bo pomogę tylko jak będę mógł. Bo mam pojęcie o Tibii. Bo lubię współpracować z ludźmi. Bo ludzie lubią mnie. Bo to jest 7 powód, a 7 to podobno szczęśliwa liczba
__________________
Dumni po zwycięstwie... Wierni po porażce...
Union_Aqua jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:04.


Powered by vBulletin 3