Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-05-2009, 16:19   #61
Zegar_muminka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2009

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
Wow jest robiony klimatycznie dokładnie i masz tam wyznaczone ciekawe cele wciągające questy to jeden z najlepszych RPG a tibia to gówno robione na odpierdol w której chodzi tylko o to że by miec jak największy lvl mój znajomy robi większe update na swoim otsie w tydzień niż oni w rok do tego kłamią co widac i dają znac że chodzi im tylko o kasę co jest wyraźnie widoczne tibia szybciej się nudzi niż Wow. Na realu to aż wstyd się przyznac że gra się w coś takiego jak tibia na dodatek oni potrafią spierdolic to co najlepsze w grze a to co wymaga wielkiej poprawy to według nich jest ok
dobrze pwoeidziane
Zegar_muminka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2009, 17:28   #62
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ugarid Pokaż post
gowno prawda s*******aj na noob pvp i sie nie udzielaj...
przez takich jebanych noobow cipy zmienija cos co chwile bo placza po deadzie i spamuja cipsoftowi
Mistrzu z pro-pvp, jak sie pkuje 1x i 2x lvlami?


@OT:

To dobrze, że Cipsoft w ogóle wziął się za zmiany w systemie pvp. Niektóre z nich mają sens, ale większość jest dostosowana pod casual players (których na współczesnych serwerach pvp mało).

Wyjściem byłoby postawienie kilku nowych serwerów "restricted pvp" i wprowadzenie na nich tych zmian. A część obecnych pvp trzeba po prostu wyłączyć (utrzymywanie serwera z 200 online, gdzie nie gra nikt oprócz gildi rządzącej i noobków, nie może być rentowne).
Kojotes jest offline  
stary 29-05-2009, 20:00   #63
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
Rzadko się zdarza, kiedy ktoś idzie w grupie 20 osobowej na jednego gracza, a jeśli już, kiedy faktycznie jest te 20 osób, to taka liczba oznacza zabicie kogoś, kto jest wart tego jednego fraga. W mniejszych grupach na słabsze cele można robić tak, że blokować kogoś paroma osobami, które nie biją, a atakuje tylko tyle osób, ile wymaga tego sytuacja. Oczywiście nie mówimy tu o wojnach.
Ok. Dajmy na to 10x 50 lvle na jednego 80 lvla.
I w po upie taki team jest kilkurazowy, bo jak wbiją BS, to ktoś ich 'wypoluje'.
A trzech całe nic mu zrobi. Chyba że przetrzymają go w trapie do wykończenia potionków (w przypadku kiny, to chyba musieliby zatrudnić tragarzy z amunicją).
Zwykle poleciałyby 2 fragi (1 jeśli osoba zadająca główny dmg by go dobiła), a tak już masz minimum 3.

Właśnie w ten sposób 'wartościowy frag', to będzie ubić 200 lvla, a zasadzki na expiskach w drużynie będą dużo rzadsze. (chociaż w dobie botów zawsze można mieć w zanadrzu więcej PK-charów)

Teraz będą mogli wybić się 'samotni' gracze, gdyż takim neutralnym zwykle tylko 'rząd' uprzykrza grę. Co innego kiedy gildia może zabić kilka dowolnych osób dziennie, a co innego jeśli teraz będą mogli zabić garstkę naprawdę poważnych graczy albo wielu noobków w miesiąc.

Swoją drogą, dziś mojego nowego druta zaatakował jakiś niewyżyty paladyn 100+ lvl, który chyba usłyszał o nowościach w PvP. Hity 100+ z royali, krzyknął parę razy 'pay' i mnie wreszcie olał, bo wiedziałem że nie wbije na mnie fraga.
Po upie tak skończy PKowanie main-charem. Na ubijaniu sporo słabszych graczy solo lub raz na tydzień mała akcja w teamie.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 29-05-2009 o 20:03.
DRoN jest offline  
stary 29-05-2009, 20:49   #64
djbuhos
Użytkownik Forum
 
djbuhos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2008
Lokacja: Lublin (okolice)

Posty: 102
Stan: Niegrający
Imię: Djbuh
Profesja: Paladin
Gildia: Luminosity
Świat: Libera
Poziom: 112
Skille: 90+
Poziom mag.: 22
djbuhos ma numer GG 9716423 Send a message via Skype™ to djbuhos
Domyślny

POPROSTU KONIEC OB PK ITP dziekuje...
djbuhos jest offline  
stary 29-05-2009, 21:16   #65
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

PA i tak bedzie czy to wprowadza czy nie , bedzie ktos chcial bohy z goscai sciagnac albo wywalic go z respa to i tak to zrobi czy w ten dzien czy w inny az fragi mina , wiec nie wiem na co ten system , napisali ze nie chca pozbawiac tibi wojen ale to robia bo inaczej sie nie da , chyba ze w party openy beda bo innego wyjsca nie ma
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 30-05-2009, 02:00   #66
Powolniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 10 2008
Lokacja: góry
Wiek: 38

Posty: 10
Świat: azura/iridia
Domyślny

nie zesrajcie się
napewno zostanie wprowadzone coś co umożliwi prowadzenie ob,
Powolniak jest offline  
stary 30-05-2009, 09:10   #67
Dvawerniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007
Lokacja: Zatyle pomorskie

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Polska
Poziom: Hlv
Skille: 150\190
Poziom mag.: 99
Domyślny

Moim zdaniem caly update jest bardzo dobry. co do bs-ów bardzo jestem rad. Nie bedzie czegoś takiego jak straszenie innych swoim kolega z h-lvlem, co mnie poprostu wk**** oraz czegos takiego jak pekowanie l-lvli ktorzy wychodza ze sklepu/banku. Ja, jak wielu moich kolegów gra na pvp bo jest na nich o wiele mniej naabków a pekownie dla zysku uważam za bardzo zabawne.
__________________
Czemu akurat patrzysz na mój podpis?
Dvawerniak jest offline  
stary 30-05-2009, 09:15   #68
Dvawerniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007
Lokacja: Zatyle pomorskie

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Polska
Poziom: Hlv
Skille: 150\190
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
PA i tak bedzie czy to wprowadza czy nie , bedzie ktos chcial bohy z goscai sciagnac albo wywalic go z respa to i tak to zrobi czy w ten dzien czy w inny az fragi mina , wiec nie wiem na co ten system , napisali ze nie chca pozbawiac tibi wojen ale to robia bo inaczej sie nie da , chyba ze w party openy beda bo innego wyjsca nie ma
Przecie w wojnach gildi mozna by ustawić coś takiego jak status i np. gildia A ma wojne z Gildią B i nawet nie muszą skulla właczac.Gildia B oczywiście zgodziła się na wojne ale gildia C już nie. Tak było na kovlorii jak ją opusciłem.
__________________
Czemu akurat patrzysz na mój podpis?
Dvawerniak jest offline  
stary 30-05-2009, 10:08   #69
Nevemu
Użytkownik Forum
 
Nevemu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2004

Posty: 107
Domyślny

Według mnie Cipsoft idzie w dobrą drogę, gra bardziej przypomni starszą wersję niż ten cyrk to jest aktualnie (gracze stawiają jedynie na PVP a nie RPG).
Nevemu jest offline  
stary 30-05-2009, 10:25   #70
Thurden
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: 3city
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Do kasacji
Destiny dustbin

http://forum.tibia.pl/showthread.php...40#post2554140

Ostatnio edytowany przez Thurden - 30-05-2009 o 12:27. Powód: dyslekcja, dysgrafia, dysortografia, żartowałem
Thurden jest offline  
stary 30-05-2009, 10:30   #71
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Ehh... Teraz prócz free PACCa dla nowych jeszcze te czaszki... 5x więcej Red Skullów? Kiedyś Tibia była dobrą grą.
__________________


Kubaland jest offline  
stary 30-05-2009, 10:31   #72
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Nevemu : Według mnie Cipsoft idzie w dobrą drogę, gra bardziej przypomni starszą wersję niż ten cyrk to jest aktualnie (gracze stawiają jedynie na PVP a nie RPG).
No co ty? Ludzie teraz w Tibi mają do wyboru albo exp exp kasa exp albo PvP i tępienie takich zasranych noobów co jeszcze pyskują że PA... Zabijałem na random hordy płaczących dzieci i spamujących ej oddaj mi bohy albo czemu mnie zabiłeś. ŻAL zabijam dla przyjemności gram tylko dla PvP i nie obchodzi mnie czy ty sobie expisz i ile godzin wbijasz lvl i tak cie zabije bo jesteś tylko dla mnie celem pikseli a nie graczem właśnie takich graczy chce się pozbyć cipsoft którym się ta gra już znudziła i jedynie PVP i pkowanie ich w niej trzyma, No proste że na normal PVP rządzi grastka graczy przewaznie jedna gildia tak to wlasnie ma byc ze sie tepi cala reszte ktora chce na tym swiecie grac a jak sie cos komus nie podoba to albo war albo wypad na non pvp (pewnie dlatego tak wielu woli grac na non pvp niz padac w terrorze) nie rozumiem graczy non pvp zawsze gralem na Pvp enforced i Tibi bez codziennych walk i tepienia nic nie winnych graczy poprostu nie wyobrazam sobie bo to moj styl gry nigdy nie gralem zeby zabijac piksele Bosy ani wbijac nowe cyferki przy LvL widok 60 lvla po deadzie jest bezcenny ;D

Moja ocena update: Nie które rzeczy są bardzo dobre i potrzebne inne ciekawe a inne bez sensu i przyniosą szkody PVP. Np. dobrze ze gracz ma prawo sie bronic przed pk i moze wejsc do depo nie czekajac 15 minut jesli go zabije. Zle jest to ze 20 osob dostanie fraga jesli zadalo dmg 60 sec przed smiercia. Zmniejszy to random pk na swiatach normal PvP naszczescie gram na enforced Black skull zamiast banna to dobra rzecz ale ma obecnie pojebane zasady... Powinien BS dalej atakowac graczy a nie tylko sie bronic a po deadzie ewntualne wieksze szkody.
__________________





Ostatnio edytowany przez Nonex - 30-05-2009 o 10:37.
Nonex jest offline  
stary 30-05-2009, 11:32   #73
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nonex Pokaż post
No co ty? Ludzie teraz w Tibi mają do wyboru albo exp exp kasa exp albo PvP i tępienie takich zasranych noobów co jeszcze pyskują że PA... Zabijałem na random hordy płaczących dzieci i spamujących ej oddaj mi bohy albo czemu mnie zabiłeś. ŻAL zabijam dla przyjemności gram tylko dla PvP i nie obchodzi mnie czy ty sobie expisz i ile godzin wbijasz lvl i tak cie zabije bo jesteś tylko dla mnie celem pikseli a nie graczem właśnie takich graczy chce się pozbyć cipsoft którym się ta gra już znudziła i jedynie PVP i pkowanie ich w niej trzyma, No proste że na normal PVP rządzi grastka graczy przewaznie jedna gildia tak to wlasnie ma byc ze sie tepi cala reszte ktora chce na tym swiecie grac a jak sie cos komus nie podoba to albo war albo wypad na non pvp (pewnie dlatego tak wielu woli grac na non pvp niz padac w terrorze) nie rozumiem graczy non pvp zawsze gralem na Pvp enforced i Tibi bez codziennych walk i tepienia nic nie winnych graczy poprostu nie wyobrazam sobie bo to moj styl gry nigdy nie gralem zeby zabijac piksele Bosy ani wbijac nowe cyferki przy LvL widok 60 lvla po deadzie jest bezcenny ;D
Proponuję, abyś poszedł sobie na pvp-enfo.
Valderor jest offline  
stary 30-05-2009, 12:20   #74
Thurden
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 05 2009
Lokacja: 3city
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Z.Y.G.A Pokaż post
Troche to jest bez sensu, zniszcza swiaty pvp na których bardzo duża ilosc graczy gra poprostu dla wojen.

To ma sens, jak napisałeś bardzo duża ilość graczy gra poprostu dla wojen lecz jest to tak naprawdę odsetek. Ktos kto loguje sie z zamiarem zabicia kogoś, świadomie wybiera tą drogę i to on(a) wchodzi do swiata gry tym samym podporządkowująć się systemowi. Pomimo przemagicznych wlasciwosci i opcji tej gry staraja sie utrzymac realizm w porownaniu ze swiatem zewnetrznym, jakby nie bylo Tibia nie różni się tak bardzo. Jeżeli dostajesz po ryju od kilku burakow to lecisz po znajomych albo sam któregos prędzej czy później wychaczysz, a gdy padasz to lezysz :-)

Chodzi mi o porownanie, ze CipSoft musi balansować ta grę na potrzebę każdego graczy tak aby każdy był zadowolony, lecz tak sie nie da dlatego jesteś jednym z niezadowolonych.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BoboFrents Pokaż post
Zawaliscie bedzie ze ktos mnie zaatakuje tose go bede walil do prawie konca mojego bp manasow i jesli nie dam rady
zwieje ze do pz xD zawaliste

I właśnie o takiego BoboFrentsa Cipsoft(owi) chodzi. Tibia faktycznie zrobiła się agresywną grą, ale taki update byl nie unikniony i nie mieli na co
czekać poniewał chcą utrzymać klimat rpg, i co by kto nie powiedział patrząc z perspektywy 2m nad mrowiskiem widać. A po za tym to zło by
narastało, logiczne. Kazdy z was jest przykładem i dobrze o tym pamięta (oczywiście są wyjątki jak na całym świecie w każdej kategorii),
jak wychodziliście ledwo co na main a juz was o kilkanaście lv wyższe zabijały, dreczyły, ksuły, itd itd.. I teraz tak jak powiedzialem, sa wyjatki
ktos kto juz poświęci trochę czasu na lv i wybiję się trochę, znajdzie znajomych i bedzie w gildii, bedzie dokuczał tak samo innym jak jemu dokuczali. W ostatnim czasie to ogromnie narosło, i każdy gracz jest tego nieświadomym świadkiem. T-bag z PB jest dobrym przykładem tego kim sie stał po tym czego doświadczył a więc pamietajcie drogie dzieci, lepiej sie uczyc na czyichś błędach. W ostatnim czasie to ogromnie narosło, i każdy gracz jest tego nieświadomym świadkiem.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wudu_Mistrz Pokaż post
CipSoft wprowadza pierdoły do gry bez uprzedniego przewidzenia konsekwencji jakie za sobą będą niosły.
Dokładnie na odwrót.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Nie da się pobić Wowa
Leżącego się nie bije :-)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Uważam, że pomysł jest jak najbardziej słuszny z jednego powodu - ludzie zdadzą sobie sprawę, iż Tibia idzie na
dno (jak Titanic) i przerzucą się na WoWa
Płacą Ci coś za werbowanie ludzi do wowa?

You feel me?
Tiego
Thurden jest offline  
stary 30-05-2009, 12:39   #75
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Na moje powinni odstawic ten pomysl z unjustami do nastepnego pacza , i wprowadzic to z czyms co pozwoli na wojny bez konsekwensji , oczywiscie te 20 unjustow bedzie sie normalnie liczylo na normalnych graczach ale dla osob ktore sa w gildi i planuja wojne juz nie , tak aby kazdy byl zadowolony
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 30-05-2009, 12:40   #76
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post


Chodzi o to, że runa przy PvM-mode zadziała jak na non-pvp?


Tak, dokładnie o to.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 30-05-2009, 12:46   #77
Zego
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

Jakie dno....
Od teraz na wojnie bedzie padac max 6 osob lol?

Nie bedzie mozna wejsc do miasta z pk O.o? Bo przecierz "Straz Królweska" bedzie cie biła?

Teraz tibia sie spierdoli do końca

Wydaje mi sie ze gracze benda teraz prowadzili ob na party heh :/
Zego jest offline  
stary 30-05-2009, 12:51   #78
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Żeby w każdej chwili móc wyjść, jeśli przeciwnik ma przewagę...
DRoN jest offline  
stary 30-05-2009, 13:24   #79
Zegar_muminka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2009

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valderor Pokaż post
Proponuję, abyś poszedł sobie na pvp-enfo.
no comment
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nonex
naszczescie gram na enforced
Zegar_muminka jest offline  
stary 30-05-2009, 13:29   #80
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
nie rozumiem graczy non pvp zawsze gralem na Pvp enforced i Tibi bez codziennych walk i tepienia nic nie winnych graczy poprostu nie wyobrazam sobie bo to moj styl gry nigdy nie gralem zeby zabijac piksele Bosy ani wbijac nowe cyferki przy LvL widok 60 lvla po deadzie jest bezcenny ;D
Ej no, ale ja, gracz z non-pvp się z tobą zgadzam całkowicie :
Ukryty tekst:


__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:11.


Powered by vBulletin 3