Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-04-2012, 13:42   #1
PentaKenny
Guest
 

Posty: n/a
Problem Zmasowany atak smoczków...

Dawno nie grałem w tibie... Postanowiłem, że znowu zacznę i zrobiłem sobie czarodzieja.

Z kumplami postanowiliśmy zrobić "Six Rubies Quest". Polega on na tym, że skarbu czyli jak sama nazwa wskazuje sześć rubinów... Bronią dwa smoki. Wszystko okej, ale gdy dotarliśmy na miejsce, głupi ja wszedłem bez większego zastanowienia do dziury, gdzie powinny znajdować się nasi przeciwnicy. Jednak to co ukazało się moim oczom TROSZKĘ mnie zdziwiło, mianowicie:

W jaskini było tyle Dragon Hatchling'ów ile tylko mogło się zmieścić w pomieszczeniu. Praktycznie na każdym SQM stał jeden mały smoczek... Było ich tyle, że pół sekundy po zejściu na dół ujrzałem napis "you are dead".

Czy coś jest nie tak? Od razu mówię, że hatchling'ów była cała masa - około 20 - 30. Quest o ile nie jestem w błędzie wymaga 25lvl'a . A ja sądzę, że nie dałbym rady nawet na 35.

Tak więc zwracam się z pytaniem... Ile małych smoczków potrafi się zrespić obok jednego dużego?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-04-2012, 14:29   #2
LuthanAara
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 03 2011

Posty: 34
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Isara
Poziom: 48
Domyślny

Co jakis czas respia sie kolo smokow z tego powodu, że jest miesiac smoczych godów, czy jakoś tak;p. Sam tam padlem tyle ze na 60lvl. Potrafi bardzo wiele, ja bym tam na Twoim miejscu po ss poszedł może wtedy ich nie ma/
LuthanAara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:28.


Powered by vBulletin 3