Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-06-2007, 17:53   #241
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tocallo Pokaż post
omfg. wyjaśnię łopatologicznie - powiedz mi jedno -
shackowano tibia.com - co Cipy teraz mogą zrobić? cofkę ? no i co z tego jak hackerzy mają i tak hasła? powiedz mi co to da? co da w tym momencie cofka jak hasła po cofce zostaną te same...
Ja ci coś łopatologicznie wytłumacze.

Jeśli ktoś zdołał schakować server strony tibia.com miałby dostęp do baz danych które i tak zawierają wszystkie hasła. W ten sposób mogli spokojnie, regularnie kraść itemy z kont, a nawet je cichem sprzedawać, nie bojąc się że ktoś ich przyłapie, zamiast męczyć się nad napisaniem takiego skryptu przekierowującego, stawianiu servera zgodego z obecną wersją tibii.

Co do zmienionego IP: A ma ktoś adresy IP na których TS stały w poprzednich latach żeby sprawdzić ich zgodność?

8kb w kliencie... Co to jest 8Kb? Prościutki program w C++ więcej zajmie, choćby z powodu klastrowania na dysku.

Sprawdzanie kodu przez tibia.org.pl...śmiech na sali. Już widzę jak cały team z org.pl siedział całą noc nad zdekompilowaną wersją klienta i ją sprawdzał. Powiem jednak odrazu: w przeciwieństwie do wszystkich płączących tutaj ja ściągnąłem tego klienta, zainstalowałem i przeskanowałem czym tylko mi się dało. Niczego nie znalazłem.

Ponadto: Kogo już haknięto? Jak narazie w tym temacie wypowiedział się jeden noobek który nigdy nie słyszał o przecinku. To ma być mass hack?
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...


Ostatnio edytowany przez Gangrel - 30-06-2007 o 18:05.
Gangrel jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:47.


Powered by vBulletin 3