Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-12-2006, 14:45   #241
Kornik_@
Użytkownik forum
 
Kornik_@'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny true

@up
Dokładnie.
Kornik_@ jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-12-2006, 14:50   #242
Rodri
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2006
Lokacja: Chełm

Posty: 221
Profesja: Elite Knight
Świat: Furora
Domyślny

Smieszy mnie to, ze niektorzy mowia, ze to zaden powod do dumy zabic taifuna w 8... Takiej zalosnej wypowiedzi jeszcze nie slyszalem.W ilu mieli go zabic? W jednego ku*wa ? Vision zmontowalo pieknego trapa, wszystko mieli wczesniej przemyslane, kogo zabic i gdzie uciekac oraz jak sie ustawic. To co pokazali to po prostu klasa I nikt nie powie mi ze strapowanie 280ms'a gdy 5 kratek dalej stoi jego cala gildia i nic nie moze zrobic nie jest wyczynem !

Druga sprawa to to ze wszyscy mowia, ze Vision to Pa teraz itd. Ale oni przynajmniej maja szacunek do siebie nawzajem. A Taifun? "Ty expisz za szybko trzeba Cie wywalic z servera..." czy taki czlowiek zaluguje na szacunek? Nie.
Rodri jest offline  
stary 21-12-2006, 15:12   #243
alz'q
Użytkownik Forum
 
alz'q's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Lokacja: in da hell

Posty: 73
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Domyślny

Wg mnie winni, ze taif padl sa wszyscy z duskow... Ciekawe jak ima~ sie tam znalazl. Tylko magrami staral sie pomoc taifowi. Reszta stała i sie patrzyla... zamiast trapowac ima~.
alz'q jest offline  
stary 21-12-2006, 15:15   #244
Bourne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2006
Lokacja: Eng

Posty: 227
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Ambush <3
Domyślny

Racja Tajfun jest dobrym graczem ze padl nie jego winna bo wy zapewne z trapa tez byscie nie wyszli gdyby mial Elite to co innego na takim lvl to od huj Hp ale co by mu to dala skoro tak jak juz ktos pisal jego gildi sie tylko patrzyla zamiast bic Imagrama .... Bzdura ... Choc z jednej strony ladnie wzieli go w trapa ;/ .
Ale te glupie texty wlasnie pokazuja jacy sa Polacy -.^

Szkoda wogole bylo krecic filmik, ta glupota niezna granic Polscy gracze niczym nie sa lepsi od Brazoli

Pozdrawiam.
Bourne jest offline  
stary 21-12-2006, 15:24   #245
Damu Unix
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Nice...

Od poczatku wojny bylem za Vision,na filmikach widac ich zgranie,a to ze Taifun wpadl w trapa swiadczy o jego bezmyslnosci i pomyslowosci Vision
 
stary 21-12-2006, 15:41   #246
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Domyślny

@up
Szczera racja
MagField jest offline  
stary 21-12-2006, 15:44   #247
Malitian
Użytkownik Forum
 
Malitian's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bourne Pokaż post
Racja Tajfun jest dobrym graczem ze padl nie jego winna bo wy zapewne z trapa tez byscie nie wyszli gdyby mial Elite to co innego na takim lvl to od huj Hp ale co by mu to dala skoro tak jak juz ktos pisal jego gildi sie tylko patrzyla zamiast bic Imagrama .... Bzdura ... Choc z jednej strony ladnie wzieli go w trapa ;/ .
Ale te glupie texty wlasnie pokazuja jacy sa Polacy -.^

Szkoda wogole bylo krecic filmik, ta glupota niezna granic Polscy gracze niczym nie sa lepsi od Brazoli

Pozdrawiam.

Tak to jest jak sie proboje wyciagnac 200+ ek na trapa padl z wlasnej glupoty Nie rozumiem ludzi ktorzy pisza bezmyslnie jak polak mogl zabic polaka... Moim zdaniem dobrze ze padla ta lama ,kozaczyl i sie nakozaczyl
Malitian jest offline  
stary 21-12-2006, 17:25   #248
Jenkins
Użytkownik forum
 
Jenkins's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006

Posty: 10
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Malitian Pokaż post
Tak to jest jak sie proboje wyciagnac 200+ ek na trapa padl z wlasnej glupoty Nie rozumiem ludzi ktorzy pisza bezmyslnie jak polak mogl zabic polaka... Moim zdaniem dobrze ze padla ta lama ,kozaczyl i sie nakozaczyl
dokładnie
Jenkins jest offline  
stary 21-12-2006, 18:57   #249
Have
Użytkownik Forum
 
Have's Avatar
 
Data dołączenia: 23 11 2004

Posty: 37
Domyślny

Hahah dobrze pedalowi gin niech cie zrookuja
__________________
Playing in memory of Taifun La'elder
Have jest offline  
stary 21-12-2006, 19:50   #250
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

nie gram na furorze, ale troche mi żal taifa, no ale jak sie dowiedzialem ze to taki PA to mam mieszane uczucia. Ale jakby nie było...jebnął by UE, nabił by red skulla bo oczywiscie los by mu zrobil takiego psikusa ze zabil by 5 pod ue i ostatni by mial jakies 500hp left...i co? aol nie działa(chociaz i tak go nie mial) i blessy sie nie liczą! wiec stracił by z 40mln a nie tylko 6...a nie wiem czemu mu nikt nie pomagał:/ ****e..
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 21-12-2006, 20:16   #251
UrbanQ
Użytkownik Forum
 
UrbanQ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Wiek: 35

Posty: 27
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 8
Skille: 18/16
Poziom mag.: 1
UrbanQ ma numer GG 7277182
Domyślny

boze nastepny mega player "jebnąl by ue" hahahahaha stary pomysl troche zanim cos napiszesz... Wiesz ze istnieje cos takiego jak
Stone Skin Amulet (juz nie mowie ssa bo by chyba nie zrozumial chlopak) i z regóły na wojnie wszystkie sorcki go maja wiec po pierwsze gdyby taifun zdazyl napelnic mane to jego ue nie zabilo raczej nikogo chyba ze jakis sorcek zapomnial by o mana shieldzie albo ssa ale watpie... a pozatym padlo by góra 5 osób ktore staly na przeciwko niego a co z reszta ?? wiec nie piszcie tekstow typu "walnal by ue i po sprawie"
__________________
Przekroczono limity dotyczące sygnatury. Proponuję zapoznać się z odpowiednim punktem regulaminu forum w celu uniknięcia przyszłych problemów.
UrbanQ jest offline  
stary 21-12-2006, 21:24   #252
yz0
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 09 2006
Lokacja: Elbląg

Posty: 90
Profesja: Paladin
Świat: Furora
Poziom: 44
Skille: 81/66
Poziom mag.: 14
Domyślny

Był filmik z thiefem , który zarąbał taifunowi loot... to był gdzies około 100 lvl knight...więc taifun przywalił z ue i dupa nic rycerzykowi nie zrobił dopiero za drugim razem na dobicie go zabił, ale tylko dlatego , że tamten się nie uchnął... sądzę więc , że taifun używając ue by się tylko zbliżył do swojej klęski.
__________________
Przekroczone limity sygnatury.

Ostatnio edytowany przez yz0 - 21-12-2006 o 21:26.
yz0 jest offline  
stary 21-12-2006, 21:38   #253
Bastekkk
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2005

Posty: 25
Profesja: Paladin
Gildia: Holy Justice
Świat: Solera
Bastekkk ma numer GG 7440381
Domyślny ale mnie to śmieszy

śmiesz mnie to że mniej więcej połowa ludzi mówi że mógł bić ue albo sdki dobra , ale jakbyś oglądał uważnie filmik to byś widział że każdy z nich miał po 10 Stone skin amuletów. Sprawdź co one robią a później pierdol o ue lub sdkach

Ja chcę tylko, żeby Polak zrobił 300 lvl jako pierwszy .

Tak na marginesie myślałem ze Imargam to kolega Taifuna ;]
Bastekkk jest offline  
stary 21-12-2006, 22:07   #254
UrbanQ
Użytkownik Forum
 
UrbanQ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Wiek: 35

Posty: 27
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 8
Skille: 18/16
Poziom mag.: 1
UrbanQ ma numer GG 7277182
Domyślny

@ Up

Po co powtarzasz moje posty ??
__________________
Przekroczono limity dotyczące sygnatury. Proponuję zapoznać się z odpowiednim punktem regulaminu forum w celu uniknięcia przyszłych problemów.
UrbanQ jest offline  
stary 21-12-2006, 22:13   #255
Etoric
Użytkownik Forum
 
Etoric's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2005
Wiek: 33

Posty: 1,716
Poziom: 44
Etoric ma numer GG *3224**
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez UrbanQ Pokaż post
boze nastepny mega player "jebnąl by ue" hahahahaha stary pomysl troche zanim cos napiszesz... Wiesz ze istnieje cos takiego jak
Stone Skin Amulet (juz nie mowie ssa bo by chyba nie zrozumial chlopak) i z regóły na wojnie wszystkie sorcki go maja wiec po pierwsze gdyby taifun zdazyl napelnic mane to jego ue nie zabilo raczej nikogo chyba ze jakis sorcek zapomnial by o mana shieldzie albo ssa ale watpie... a pozatym padlo by góra 5 osób ktore staly na przeciwko niego a co z reszta ?? wiec nie piszcie tekstow typu "walnal by ue i po sprawie"
jestes ciotą. tak kazdy nagle nalozyl ssa a aola wsadzil do bp i niech tam bezpiecznie przeleży
__________________

23:28 Andrzej Epa [31]: schowaj te zeby
23:28 Andrzej Epa [31]: nie warcz na mnie

14:23 Thor Orio [124]: Dam itemy za zaufanie, do wygrania nawet bohy oraz rh i takie smietki magiczne , za slabe eq kasa
Etoric jest offline  
stary 21-12-2006, 22:16   #256
Kornik_@
Użytkownik forum
 
Kornik_@'s Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 14
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric Pokaż post
jestes ciotą. tak kazdy nagle nalozyl ssa a aola wsadzil do bp i niech tam bezpiecznie przeleży


niee

all sorcowie mieli napewno zalozone ssa imargama i katrile nie ubil by z ue

a w ogole co w z tym ue? -.-
Kornik_@ jest offline  
stary 21-12-2006, 22:25   #257
Qaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 08 2006
Lokacja: Będzin

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 90
Skille: 88/85
Poziom mag.: 7
Domyślny

Filmik ładny..ale mam nadzieje że Taifun ich roz..wali.. powinien sobie mane zostawic bo bez niej i tak jakos szlo i poeczkac chwile i wlanac ze 2ue.. może źle mówie ale ja bym tak zrobił..
Qaa jest offline  
stary 21-12-2006, 23:09   #258
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric Pokaż post
jestes ciotą. tak kazdy nagle nalozyl ssa a aola wsadzil do bp i niech tam bezpiecznie przeleży
Wyjdź Dziecko , bynajmniej nie chodzi mi o wiek...
Exodus jest offline  
stary 22-12-2006, 07:53   #259
UrbanQ
Użytkownik Forum
 
UrbanQ's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2006
Wiek: 35

Posty: 27
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 8
Skille: 18/16
Poziom mag.: 1
UrbanQ ma numer GG 7277182
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Etoric Pokaż post
jestes ciotą. tak kazdy nagle nalozyl ssa a aola wsadzil do bp i niech tam bezpiecznie przeleży
hahahahah stary ile ty grasz w tibie tydzien dwa ?? i jaki miales lvl ?? 10 ?? jestes poprostu smieszny ^^ myslisz ze na wojny wszyscy chodza w ful setach z aolami ?? moze jedynie "knajci" a sorcki napewno nie nosza ful setow i aoli wiec milcz bo jak sie wypowiadasz to mi sie chce
__________________
Przekroczono limity dotyczące sygnatury. Proponuję zapoznać się z odpowiednim punktem regulaminu forum w celu uniknięcia przyszłych problemów.
UrbanQ jest offline  
stary 22-12-2006, 10:11   #260
Malitian
Użytkownik Forum
 
Malitian's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006
Lokacja: Białystok
Wiek: 35

Posty: 90
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danubia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Ogladalem filmi... i z obydwu stron taka amatorszczyzna ze szkoda gadac... tyle ze jednym sie troche bardziej poszczescilo:
1. Tajfun pcha sie w oczywista pulapke
- tutaj nawet nie ma co komentowac.

2. Nie wykozystuje okazji:
- Bije najpierw rycerza na 200 lvl z vis... jak by mu to cos dalo (do ss mogli by tak stac).
- Gdy juz zablokowali go i wypalili mu mane zamiast w chwili gdy druidzi go leczyli spokojnie sie napic mf i wykonczyc cale to party z e beama (sorce padli by bardzo szybko przy 400-750 damaga na ture) to stoi i UHa sie ile tylko moze.
- Ekipa najpierw probuje cambo z beamow... troche za male (tak o polowe ).

3. Zalosne wyposazenie:
Osoba ktora nagrywa film ma 90% cap wypchanego roznymi amuletami (ciekawe po co mu BP protection amulet ) i ma tylko 4 BP SD (w calej walce z Tajfunem strzela ~8 SD (szkoda mu run czy co?)

4. Obojetnosc reszty:
Koledzy Tajfuna zamiast przebic sie do srodka (a przynajmniej probowac) zabijajac przy okazji 2-3 przeciwnikow stoja sobie na zewnatrz i rzucaja wyzwiska na zmiane z osobami w trapie... przeciez jak by im Tajfun pomogl SDkami to by bardzo szybko rozprawili sie z tym palkiem stojacym w wejsciu.


Mozna to skomentowac tylko tak .Wielki Fighter z secury .Pomysl zanim cos napiszez ... Po pierwsze mial tyle amuletow bo ston skine jezeli nie wiesz to zmniejszaja dmg co dla tych sorckow bylo jedynym wyjsciem .Po drugie jak KOLEDZY Taifuna mieli walic sd skoro ekipa Vision stala za sciana?

PEACE
Malitian jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:49.


Powered by vBulletin 3