Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-01-2010, 23:26   #241
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Byłem se na wośpie przez parę godzin, a Wy tutaj nawaliliście tyle tego, że czytać to musiałem :-/.

No więc po kolei-

O Arabach i innych murzynach już pisałem- zasiłki dla nich najlepiej odciąć, żeby mieli tu tak źle, że nie będą chcieli przyjeżdżać, by nie było, że Polska to chamy.
Co do okrzykiwania przez innych o rasizm, jak nie przyjmą do pracy takiego- Ja na miejscu pracodawcy bym to zlał ciepłym moczem, ale nie wszyscy są tacy jak ja. To wina przewrażliwionych ludzi którzy w dzieciństwo musieli się uderzyć mocno w głowę i teraz bronią takich...

Cytuj:
Takie podejście jest dyskryminacją i podpada lekko pod rasizm, wiesz? Polska to wolny kraj.
Nie wiem co Leeawe napisał w całości, ale z tego wycinka wynika, że tu nei ma rasizmu, więc stul dzióbek.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-01-2010, 23:28   #242
Gierubesoen
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 3

Posty: 995
Stan: Na Emeryturze
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Co do okrzykiwania przez innych o rasizm, jak nie przyjmą do pracy takiego- Ja na miejscu pracodawcy bym to zlał ciepłym moczem, ale nie wszyscy są tacy jak ja.
A wiesz co to public relations?
Gierubesoen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 23:30   #243
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gierubesoen Pokaż post
A wiesz co to public relations?
Chodzi Ci o PR? Jeśli tak, to oczywiście, że wiem.
Ale myślę, że nie miałbym czym się przejmować jeśli bym wybrał Polaka z dwóch ludzi o takich samych kwalifikacjach. Każdy mądrzejszy by to zrozumiał, a głupsi mnie nie obchodzą.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 23:35   #244
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
rzeczywiście straszne, zgłoś to na policję, albo lepiej powiadom "nigdy więcej"
Chodzi ci o twój poziom intelektualny? Obawiam się, że wymienione przez ciebie propozycje to zdecydowanie za mało.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post

O Arabach i innych murzynach już pisałem- zasiłki dla nich najlepiej odciąć, żeby mieli tu tak źle, że nie będą chcieli przyjeżdżać, by nie było, że Polska to chamy.
Co do okrzykiwania przez innych o rasizm, jak nie przyjmą do pracy takiego- Ja na miejscu pracodawcy bym to zlał ciepłym moczem, ale nie wszyscy są tacy jak ja. To wina przewrażliwionych ludzi którzy w dzieciństwo musieli się uderzyć mocno w głowę i teraz bronią takich...



Nie wiem co Leeawe napisał w całości, ale z tego wycinka wynika, że tu nei ma rasizmu, więc stul dzióbek.
Jeżeli mamy wpuszczać do kraju tylko osoby wykształcone, to jest to dyskryminacja. Jeżeli coś takiego jest skierowane głównie wobec Arabów, czy Murzynów to to podpada rasizm. Skomplikowane?
Do pracy nie przyjmuje się na podstawie rasy, ale na podstawie wykształcenie, doświadczenia, czy ewentualnie z potrzeby. Tu nie ma mowy o rasizmie. Jednak jeżeli pracodawca nie przyjąłby kogoś ze względu na kolor skóry, to zastanawiam się komu bardziej współczuć- pracodawcy, czy temu, kto go popiera.
Cytuj:
Chodzi Ci o PR? Jeśli tak, to oczywiście, że wiem.
Ale myślę, że nie miałbym czym się przejmować jeśli bym wybrał Polaka z dwóch ludzi o takich samych kwalifikacjach. Każdy mądrzejszy by to zrozumiał, a głupsi mnie nie obchodzą.
Myślisz, że Polak jest lepszy od Araba o takich samych kwalifikacjach? Przypomina mi to pojęcie niemieckiej rasy podczas II WŚ. Myślisz, że to, co mówisz, jest mądre, co samo w sobie świadczy jak mało wiesz o życiu i jak bardzo jest upośledzona twoja wyobraźnia.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 10-01-2010 o 23:38.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 23:40   #245
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Jeżeli mamy wpuszczać do kraju tylko osoby wykształcone, to jest to dyskryminacja. Jeżeli coś takiego jest skierowane głównie wobec Arabów, czy Murzynów to to podpada rasizm. Skomplikowane?
Do pracy nie przyjmuje się na podstawie rasy, ale na podstawie wykształcenie, doświadczenia, czy ewentualnie z potrzeby. Tu nie ma mowy o rasizmie. Jednak jeżeli pracodawca nie przyjąłby kogoś ze względu na kolor skóry, to zastanawiam się komu bardziej współczuć- pracodawcy, czy temu, kto go popiera.
Tak! Tak! Dokładnie! To załapałeś.
Ale nie załapałeś tego, że napisałem by utrudnić niewykształconym życie tu ;-(.
W jaki sposób, to mnie to nie obchodzi. A to że rasizm, to także. Jestem rasistą i nie wstydzę się tego.
A Polaka, który mieszka w Polsce od urodzenia lepiej przyjąć niż kogoś kto przybywa zza naszej granicy. Z prostego powodu- On się tu wychował i z góry powinien mieć lepiej.

A ja współczuję tym wszystkim co bardziej gloryfikują obcokrajowców niż swój naród ;-)
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 23:45   #246
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
A ja współczuję tym wszystkim co bardziej gloryfikują obcokrajowców niż swój naród ;-)
Dzięki ale nie musisz <3 Chociaż... bardzie gloryfikuję człowieka niż to z jakiego narodu pochodzi. Chyba że byłaby sytuacja, że mógłby mnie leczyć lekarz Polak lub lekarz obcokrajowiec, oboje o tych samych umiejętnościach. Wtedy wybrałbym Polaka xd
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 23:47   #247
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Tak! Tak! Dokładnie! To załapałeś.
Ale nie załapałeś tego, że napisałem by utrudnić niewykształconym życie tu ;-(.
W jaki sposób, to mnie to nie obchodzi. A to że rasizm, to także. Jestem rasistą i nie wstydzę się tego.
A Polaka, który mieszka w Polsce od urodzenia lepiej przyjąć niż kogoś kto przybywa zza naszej granicy. Z prostego powodu- On się tu wychował i z góry powinien mieć lepiej.

A ja współczuję tym wszystkim co bardziej gloryfikują obcokrajowców niż swój naród ;-)
Co świadczy o twojej głupocie. Wybacz mi, ale nie potrafię tego inaczej ująć. Wbiegnij z rozbiegu w zamknięte drzwi, najlepiej z trzy razy, a potem wypij sobie ćwiartkę.
Czym jest narodowość? Wartością gówno wartą, wymyśloną po to, by umożliwić skupiskom ludzi przetrwanie.
Bycie rasistą jest nielogiczne, ponieważ rasizm, który przedstawiasz, jest zupełnie irracjonalny. Wywyższać Polaka dlatego, że jest Polakiem? Bezsens. Przeciętny Kowalski nie jest w niczym lepszy od przeciętnego Araba. A od życia należy mu się tyle, co przeciętnemu Murzynowi- nic. Jeżeli jest inaczej, przedstaw racjonalne, najlepiej obiektywne dowody.
Bądźmy realistami.

Cytuj:
Dzięki ale nie musisz <3 Chociaż... bardzie gloryfikuję człowieka niż to z jakiego narodu pochodzi. Chyba że byłaby sytuacja, że mógłby mnie leczyć lekarz Polak lub lekarz obcokrajowiec, oboje o tych samych umiejętnościach. Wtedy wybrałbym Polaka xd
A ja wybrałbym tego, który uczył się w lepszej szkolę. Ot, przykład mojego racjonalizmu ;-).
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 10-01-2010 o 23:50.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-01-2010, 23:50   #248
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Co świadczy o twojej głupocie. Wybacz mi, ale nie potrafię tego inaczej ująć. Wbiegnij z rozbiegu w zamknięte drzwi, najlepiej z trzy razy, a potem wypij sobie ćwiartkę.
Czym jest narodowość? Wartością gówno wartą, wymyśloną po to, by umożliwić skupiskom ludzi przetrwanie.
Bycie rasistą jest nielogiczne, ponieważ rasizm, który przedstawiasz, jest zupełnie irracjonalny. Wywyższać Polaka dlatego, że jest Polakiem? Bezsens. Przeciętny Kowalski nie jest w niczym lepszy od przeciętnego Araba. A od życia należy mu się tyle, co przeciętnemu Murzynowi- nic. Jeżeli jest inaczej, przedstaw racjonalne, najlepiej obiektywne dowody.
Bądźmy realistami.
Nie lubię rozmawiać obiektywne bo to nudne jest. Nuuudne.
Ty nawet przy robocie w kiblu zaczynasz tyle rozważać na temat "Lepiej wziąć dwa kawałki papieru, czy 4, co będzie bardziej logicznym posunięciem?"

Narodowość to także geny. Nie zapominaj o tym jakże błyskotliwy człowieku.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 00:00   #249
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Nie lubię rozmawiać obiektywne bo to nudne jest. Nuuudne.
Ty nawet przy robocie w kiblu zaczynasz tyle rozważać na temat "Lepiej wziąć dwa kawałki papieru, czy 4, co będzie bardziej logicznym posunięciem?"

Narodowość to także geny. Nie zapominaj o tym jakże błyskotliwy człowieku.
Szczerze mówiąc, to rozgryzłeś mnie. Wszystko zależy od grubości papieru.

Błyskotliwy człowiek przypomina Ci, że żyjemy w XXI w., jeśli tego dotąd nie zauważyłeś. Jeśli znasz, dajmy na to, 5 Polaków, że tak powiem, czystej polskiej krwi, to pogadamy.
Zresztą nawet jeśli, to przy 38-mln nakładzie ludzi, podział genowy dokonuje się raczej wewnątrz kraju (wg pewnego psychologa ludzie ze wsi mają gorsze geny a ludzie z miast lepsze- ciekawostka poparta całkiem mądrymi argumentami). Inteligencja przeciętnego Polaka nie różni się wiele od inteligencji przeciętnego Araba. A jeżeli Arab jest głupi, a Polak mądry, to Polak wykorzysta Araba i wyjdzie na plus, czemu obecne fakty przeczą. To takie tam nieważne dywagacje.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*

Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 00:02   #250
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Inteligencja przeciętnego Polaka nie różni się wiele od inteligencji przeciętnego Araba. A jeżeli Arab jest głupi, a Polak mądry, to Polak wykorzysta Araba i wyjdzie na plus, czemu obecne fakty przeczą. To takie tam nieważne dywagacje.
Tak, bo i my i Araby mieszkamy w lepiankach na pustyniach i ciągle na drugi dzień myślimy co włożyć do garnka. Boże :-|
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 00:09   #251
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Tak, bo i my i Araby mieszkamy w lepiankach na pustyniach i ciągle na drugi dzień myślimy co włożyć do garnka. Boże :-|
http://pl.wikipedia.org/wiki/Burj_Dubai

Cholercia, te lepianki w dzisiejszych czasach ;/

@down

Ach, więc jednak dopuszczasz istnienie wyjątków?
To ładnie z Twojej strony.
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 11-01-2010 o 00:22.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 00:12   #252
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
http://pl.wikipedia.org/wiki/Burj_Dubai

Cholercia, te lepianki w dzisiejszych czasach ;/
Wiedziałem :-P
To tak jakby napisać, że grupa najbogatszych ludzi w Polsce reprezentuje cały nasz kraj.

@up:
Ach, jednak tak! przepraszam :-(

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 11-01-2010 o 00:19.
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 00:29   #253
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Tak, bo i my i Araby mieszkamy w lepiankach na pustyniach i ciągle na drugi dzień myślimy co włożyć do garnka. Boże :-|
To tak jakby napisać , że grupa najbiedniejszych ludzi reprezentuje nasz kraj.

_____
Są "arabusy" , które żyją w dość dobrych warunkach (i pewnie nawet w lepszych niż wy , i nie mówię tu o super bogaczach) i potrafią sobie poradzić i są "czarnuchy" , które żyją na pustyni i nie mają się za ch*j z czego utrzymać.
Tak i w polsce są ludzie , którzy dossą się do jakiejś fuchy czy żyły złota , są przeciętnie żyjący ludzie i ludzie którzy biedę klepią (choć z racji środowiska mniejszą niż ci z afryki).
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 00:53   #254
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari
Myślisz, że Polak jest lepszy od Araba o takich samych kwalifikacjach?
Nie lepszy, ale swoj. Arab ma zupelnie inne zasady i zostal wychowany w innej kulturze
Nie podlega dyskusji, ze arabowie pod wzgledem inteligencji sa na wysokim poziomie, nie ma ich co porownywac do tepych murzynow. Ale w ich przypadku problem stanowi ich fanatyzm religijny.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari
Przypomina mi to pojęcie niemieckiej rasy podczas II WŚ. Myślisz, że to, co mówisz, jest mądre, co samo w sobie świadczy jak mało wiesz o życiu i jak bardzo jest upośledzona twoja wyobraźnia.
Nie masz pojecia o czym piszesz, bo nie ma i nie bylo czegos takiego jak rasa niemiecka. Jest rasa nordycka, ktora wywyzszali nazisci.
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 11-01-2010 o 00:55.
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 01:12   #255
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie lepszy, ale swoj. Arab ma zupelnie inne zasady i zostal wychowany w innej kulturze
Nie podlega dyskusji, ze arabowie pod wzgledem inteligencji sa na wysokim poziomie, nie ma ich co porownywac do tepych murzynow. Ale w ich przypadku problem stanowi ich fanatyzm religijny.

Nie masz pojecia o czym piszesz, bo nie ma i nie bylo czegos takiego jak rasa niemiecka. Jest rasa nordycka, ktora wywyzszali nazisci.
Uznałem, że rasa niemiecka (z wskazaniem na II WŚ) to wystarczający zamiennik dla określenia rasy nordyckiej. Nie chodziło mi o wysokich blondynów z błękitnymi oczyma, ale o to, że, o ile się nie mylę, każdy Niemiec podczas II WŚ był uważany za kogoś lepszego z samego faktu, że Niemcem był.
Fanatyczni Arabowie w wbrew pozorom mniejszość. A mniejszościami się nie opisuje krajów, chociażby z tego powodu, że ja nie chciałbym być źle osądzany tylko na podstawie tego, że mamy w kraju mohery.
Polak swój? A gdzie ten sławny cytat: "Polak Polakowi wilkiem"?,


Cytuj:
Tak, bo i my i Araby mieszkamy w lepiankach na pustyniach i ciągle na drugi dzień myślimy co włożyć do garnka. Boże :-|
Nie chcę niszczyć twojej wizji o bogactwie Polaków, ale sytuacja większości w porównaniu do twojej wizji arabów różni się tylko tym, że mieszkamy kamiennych domach w miastach/na wsiach. A i głównie dlatego, że mamy po prostu lepsze warunki.
__________________
*Tooku sora mado no mukou*


Ostatnio edytowany przez Nari - 11-01-2010 o 01:15.
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 08:03   #256
Voon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 07 2006

Posty: 1,303
Voon ma numer GG 1528304
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie lepszy, ale swoj. Arab ma zupelnie inne zasady i zostal wychowany w innej kulturze
Nie podlega dyskusji, ze arabowie pod wzgledem inteligencji sa na wysokim poziomie, nie ma ich co porownywac do tepych murzynow. Ale w ich przypadku problem stanowi ich fanatyzm religijny.
Niespodzianką to nie będzie, ale duża część dzieci imigrantów ze świata islamskiego odrzuca 'religię ojców'. Za to niespodzianką może być to, że islam - wprawdzie nie cały - ale chce dialogu.
Voon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 11:44   #257
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Czym jest narodowość? Wartością gówno wartą, wymyśloną po to, by umożliwić skupiskom ludzi przetrwanie.
Kocham Cię.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
A ja współczuję tym wszystkim co bardziej gloryfikują obcokrajowców niż swój naród ;-)
Ja współczuję tym, którzy biorą narodowość pod uwagę. Oczywiście do polskiej firmy zatrudniłbym człowieka, który mówi po polsku (z przyczyn czysto ekonomicznych), ale jeśli miałbym wybierać pomiędzy Polakiem a Arabem o identycznych kwalifikacjach, wybrałbym pewnie tego, który się pierwszy zgłosił albo bardziej mi przypadł do gustu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Narodowość to także geny. Nie zapominaj o tym jakże błyskotliwy człowieku.
W czym nasze geny są lepsze od genów, powiedzmy, Arabskich? Mam na myśli przekrojowo, nie porównuj polskich elit do arabskiego marginesu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie podlega dyskusji, ze arabowie pod wzgledem inteligencji sa na wysokim poziomie, nie ma ich co porownywac do tepych murzynow. Ale w ich przypadku problem stanowi ich fanatyzm religijny.
Tępy fanatyk jest człowiekiem gorszym dlatego, że jest tępym fanatykiem. Nie dlatego, że jest Arabem.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 12:51   #258
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nari Pokaż post
Do pracy nie przyjmuje się na podstawie rasy, ale na podstawie wykształcenie, doświadczenia, czy ewentualnie z potrzeby.
Do pracy przyjmuje się na podstawie stosunku potencjalnie wygenerowanych przez pracownika zysków do kosztów jego pracy. Oprócz doświadczenia i wykształcenia (które stanowią o zyskach) doliczyć do tego należy jeszcze m.in oczekiwania finansowe i parę innych czynników.

Dlatego właśnie zatrudnianie obcokrajowców o małych wymaganiach jest w kapitaliźmie rzeczą całkowicie naturalną, a sprzeciwiają się jej z reguły ludzie zaprzątający sobie głowę nic nie wartymi hasłami czystości rasowej i innymi mrzonkami.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 13:59   #259
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Nie lepszy, ale swoj. Arab ma zupelnie inne zasady i zostal wychowany w innej kulturze
Każdy ma inne zasady, w obrębach nawet tej samej kultury.
Cytuj:
Ale w ich przypadku problem stanowi ich fanatyzm religijny.
Fanatyzm ? Khem khem a w innych religiach nie ma fanatyzmu?(np. IRA) Poza tym są np. arabi w Arabii Saudyjskiej i są ci z tych popapranych krajów i się baaardzo różnią (tak samo zresztą jest w europie , biały białemu nie równy ;]).
Cytuj:
Nie masz pojecia o czym piszesz, bo nie ma i nie bylo czegos takiego jak rasa niemiecka. Jest rasa nordycka, ktora wywyzszali nazisci.
Szwedzi rox.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 11-01-2010 o 14:05.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-01-2010, 15:51   #260
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
O Arabach i innych murzynach już pisałem- zasiłki dla nich najlepiej odciąć, żeby mieli tu tak źle, że nie będą chcieli przyjeżdżać, by nie było, że Polska to chamy.
Otóż to! Albertus tu na całe forum żale rozlewa, że Arabowie przyjeżdżają sobie do Francji czy Belgii brać kasę za robienie dzieci. A czyja to wina? Jeśli rządy tych krajów wymyśliły tak chory system, że kasę dostaje się za nic, to niech nie oczekują, że ktokolwiek będzie do nich przyjeżdżał uczciwie pracować.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
A Polaka, który mieszka w Polsce od urodzenia lepiej przyjąć niż kogoś kto przybywa zza naszej granicy. Z prostego powodu- bo tak.
FYP
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:38.


Powered by vBulletin 3