Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-12-2004, 17:24   #101
Kousman
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 11 2004
Lokacja: Tam gdzie światło nie dochodzi
Wiek: 23

Posty: 6
Domyślny Prawda

masz racj. musze sie spytac czy ktos oprucz mnie zauwazyl zwiekszona sile orca wariora?
Kousman jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2004, 20:28   #102
@rt
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Update do kitu? Racja!!!

Oczywiscie jak powiedzial kolega kolejka jest zwalona i upadte tez nie potrzebny tylko podziwiam skillbar . Ale kolejka to poprostu DNO!!!!!!!!!!!! Wolalem stara dobra tibie 7.3 byla lepsza i tyle.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 16:31   #103
Łowca Smoków
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja chcial bym wiedziec
nie wiem jakie potforki nowe doszły
wiem tylko to ze jest skillbar to to spoks
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 16:33   #104
Łowca Smoków
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez @rt
Oczywiscie jak powiedzial kolega kolejka jest zwalona i upadte tez nie potrzebny tylko podziwiam skillbar . Ale kolejka to poprostu DNO!!!!!!!!!!!! Wolalem stara dobra tibie 7.3 byla lepsza i tyle.
no nie wiem co ci sie w tym nie podoba
mi tam wszystko pasi
  Odpowiedz z Cytatem
stary 31-12-2004, 16:36   #105
Łowca Smoków
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny molo piszecie

widze ze wy nie jestescie zbyt rozmowni
no jak dzidzi
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2005, 04:41   #106
Lukereibo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2005

Posty: 4
Szczęśliwy

Ja ogólnie zadowolony jestem z update'u. Co prawda CipSoft wymusza coraz bardziej kupowanie PACC, ale nie można im zabronić chęci zarabiania jakoś to będzie ale widzieliście jakąś porządną grę za którą się nie płaci?
SKillbary są fajne i widać, że niepotrzebne były akcje przeciw skillbarom, bo jak komuś się nie podoba, to niech se schowie. A w ogóle to na stronie CiPSoftu było ponoć napisane, że "8 nowych ras potworów, nie mniej". A czy ktoś pisał że nie więcej? Zresztą kto powiedział, że faraon to jakiś potwór? Może to zwykły NPC strzegący skarbu? Nie narzekajcie na to w tibii na co nie macie wpływu i co na was nie ma wpływu!!! A co do kolejki to rzeczywiście nienajlepszy pomysł... Ja zawsze wchodziłem szybciej bez programów logujących Te błędy żyć nie dają... A TO ŻE SERWERY BYŁY OFF I BYŁ MASS KICK to może był save i reset serwera? Nie była to przypadkiem pełna godzina? Chociaż to mój pierwszy update, muszę powiedzieć, że CiP niezbyt się popisał... A z rzeczy które się serio przydają to jest tylko secure mode...
Lukereibo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2005, 10:50   #107
Eleander
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Kraków

Posty: 77
Domyślny pacc

Cóż przykre jest w tym wszystkim jedynie to że niektórzy z Was mając po 11-14 lat w szybkim czasie robią kurs kapitalizmu . Ale cóż juz tak jest Cipy też mają rodziny , dzieci , pracowników i muszą na tym zarabiać kasę, to proste gdyby to im przynosiło straty to nie byłoby Tibii i niebyło by tego forum.I niebyłoby tego tematu.Zreszta nikt nikogo nie zmusza do kuPna pacc i to ich różni od np. Microsoftu z ich Everquestem i wielu innych firm gdzie za darmo można pograć 10 dni a potem tyle ile się płaci za pacc ~100 ZŁ TRZEBA NIEJEDNOKROTNIE ZAPŁACIĆ ZA MIESIĄC.
Zresztą nierównośc macie też za oknem jeden ma BMW a drugi z buta chodzi i tyle.I co zrobicie, też im płaczecie przed ogrodzeniem willi ?MOże też żebrzecie : daj mi coś , plx plx.???????
Więc nie płaczcie i nie dąsajcie się , mamy Nowy Rok , usmiech na twarz i do gry
__________________
Harmonia Rulezzzzzzzzzz.
Eleander jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2005, 17:36   #108
Pyrokar
Guest
 

Posty: n/a
Brak ikony

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez roland
Mam pytanie, co ciebie martwią guardy??? Jak masz napisane w podpisie, masz 16 lvl druida... Nigdy jeszcze nie widziałem druida na 16 lvlu na guard huncie...
I mam jedno pytanie. Mianowicie, gdzie mozna spotkać skunksa??
ej to widzocznie mnie nie widziałęś bo ja byłęm moim druidem na 13 lvl i zabiłęm guarda i 3 soldki na raz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2005, 23:38   #109
Orithil
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004

Posty: 23
Orithil ma numer GG 4865584
Domyślny

@czak norris

skillbar tak naprawdę nie przyspiesza awansowania, lecz przyspiesza je... hmm... optycznie nie wydaje ci się, że krócej czekasz, gdy wiesz 'ile jeszcze do tego ********** awansu...?!'?
pozdro
Orithil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-01-2005, 19:53   #110
Wadri
Użytkownik forum
 
Wadri's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2004
Wiek: 33

Posty: 12
Wadri ma numer GG 9282741
Domyślny

LOL CO WY CHCECIE NIEPLACICIE TO NIEMACIE NIC SAM NIEMAM PACCA ALE ROZUMIEM TO ZE CI CO NIEMAJOM PACCA MAJOM MNIEJ NO PRAWIE NIC ALE JAK BY BEZ PACCA BYLO TO SAMO CO Z PACCIEM TO NIKT BY NIEKUPOWAL PACCA MUSICIE TO ZROZUMIEC ALBO KUPIC PACCA
Musicie to zrozumiec ze w dzisejszym swiecie bez kasy niema nic




JEZELI JEST COS CO JEST DALWAS ZATRUDNE TO WY JESTESCIE ZASLABI
Wadri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2005, 19:35
chata13
Ta wiadomość została usunięta przez $corcerer. Powód: Twój post NIC, ale to NIC nie wnosi do tematu.
stary 04-01-2005, 18:07   #111
Lukereibo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 01 2005

Posty: 4
Brak ikony

Zamiast jednak robić beznadziejny pod względem usuwania kicków / lagów update, może by tak zrobić serwer w Polsce? Przecież 1/3 graczy to polacy... Może CiP myśli że niby Niemcy to niedaleko od Polski, ale nie mają tak beznadziejnych dostawców internetu jak są w Polsce i nie wiedzą, jaka to jest różnica... Trzeba by było zorganizować jakieś głosowanie! (ja osobiście mam dobrego ISP). P.S. Kto był by za czarem Light Haste (lekkie Haste) dla FACC-ów? mała prędkość daje się we znaki... to mogłoby być jakieś wynagrodzenie za te chamskie lagi!
Lukereibo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-01-2005, 19:00   #112
L..i..S..e..K
Użytkownik Forum
 
L..i..S..e..K's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2004
Lokacja: SzczecineK
Wiek: 36

Posty: 161
L..i..S..e..K ma numer GG 2942145 L..i..S..e..K ma login Tlenu lordfox
Domyślny

W sumie update jest do bani. Mam a raczej mialem pacca i żałuje że nie skorzystalem z tego pacca, nie zwiedziłem żadnego nowego miasta , nie zrobilem paccowych questów , praktycznie nic , pewnie i dlatego mam takie ujemne podejście do nowego updata. Nie ma co gadać ale dla mnie plusem jest kolejka , skillbar też niczego sobie. A tak szczerze mam to głęboko!
__________________
28lvl Master Sorcerer - Xerena - Online
43lvl Master Sorcerer - Kyra
76lvl Royal Paladin - Nebula
64lvl Knight - Hiberna
56lvl Knight - Hiberna
L..i..S..e..K jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-01-2005, 10:46   #113
Sir Tyczka
Użytkownik Forum
 
Sir Tyczka's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2004

Posty: 36
Domyślny Crypt shambler

Dziś byłem na crypt shamblerach i odrazu mówie, że z nich dziś zlootowalem:
- small diamond
- iron helmet
Sir Tyczka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-01-2005, 14:27   #114
MDUdas
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :d

Wszyscy tu mowia o tym ze PACC za drogi itp. Zgadzam sie z tym bo mnie na niego nie stac chociaz wiele razy mazylem aby go miec. Jednak dla mnie nie stanowi to wielkiej przeszkody. W tygodniu nie mam czasu grac, ale zato w sobote i w niedziele wstaje sobie troche wczesniej i wladuje sie na serwer bez problemow. Wedlug mnie CIp-y powinni zrobic jedna rzecz, POLEPSZYC SERWERY, a w wyniku tego ZWIEKSZYC ICH POJEMNOSC. Bo jak widze ze srednio na wszystkich siedzi ok 30tys. ludzi, to co to jest na caly swiat?? Jednak to musialoby sie wiazac z ZNACZNYM powiekszeniem swiata gry. Ehh... bledne kolo...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-01-2005, 11:35   #115
Razzor
Użytkownik forum
 
Razzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005

Posty: 5
Dumny Skill Bar

Jak dlamnie to fajnie szczególnie te skillbary... chodziaż zdenerwowało mnie kilka przedmiotów np. Lampa ( jakoś mi nie pasuje do Tibi , i jescze pare takich dupereli.) Chodzi mi o Equip do domkuwm, a tak wogóle to jest lepiej
<Potworki są odpalowe >
Aaaa i jaby to nie było oczywiście większość nowych rzeczy dostempne tylko dla PACC.
Razzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2005, 18:56   #116
Saxel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MDUdas
Wszyscy tu mowia o tym ze PACC za drogi itp. Zgadzam sie z tym bo mnie na niego nie stac chociaz wiele razy mazylem aby go miec. Jednak dla mnie nie stanowi to wielkiej przeszkody. W tygodniu nie mam czasu grac, ale zato w sobote i w niedziele wstaje sobie troche wczesniej i wladuje sie na serwer bez problemow. Wedlug mnie CIp-y powinni zrobic jedna rzecz, POLEPSZYC SERWERY, a w wyniku tego ZWIEKSZYC ICH POJEMNOSC. Bo jak widze ze srednio na wszystkich siedzi ok 30tys. ludzi, to co to jest na caly swiat?? Jednak to musialoby sie wiazac z ZNACZNYM powiekszeniem swiata gry. Ehh... bledne kolo...
Piękne słowa według mnie serwy powinny mieścić co najmniej 1000 osób
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2005, 18:54   #117
dymek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

zryta jest ta kolejka jak ch**. Aby sie na antice zalogowac o 19.00 jestem 200 w kolejce i co 3 minuty shodze o 2 miejsca :| A normalnie to sie logowalem w 5 minut
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2005, 20:47   #118
Nirwana
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2005
Wiek: 33

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sekator
Jest do dupy jak poweidzial kolega ja czekam codziennie po 30-40 minut i czasem connection time ount Ale mam pytanie gdzie są mikołaje w Carlin,Venore i w Thais powiedzcie mi bo nie dostane prezentu na gwaizdkę A i jeszcze jedno pytanko jak pujdziesz do mikołaja w innym mieście to dostaniesz jeszcze raz prezent??
Gram na serv secura non PvP i czekam po 1.5h. A co do tego dziadka mroza to nie wiem gdzie jest w tych miastach i raczej dostajesz tylko raz present, nawet gdy idziesz do mikolaja w drugim miescie.
Nirwana jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2005, 19:28   #119
ro0t
Użytkownik Forum
 
ro0t's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: Niech cie to nie interesuje!
Wiek: 32

Posty: 355
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Wedlug was, powiekszyc serwy tak? gdzie bedziecie expic na kazdym kroku jakis lamer i oszust. Moim zdanie powinno to zostac tak jak jest a pieniadze mogli by zainwestowac w lepszy hardware i lacze internetowe (o ile juz nie maja jakiegos hyper mega i co tam jeszcze)

P.S. rowniez mogli by sie wziasc za te *****e mass kicki. My little hope.
__________________
Signed ¬¬
ro0t jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 19:14   #120
Filarel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2004

Posty: 160
Domyślny

Eeee...
PACC będę mieć napewno w poniedziałek(może wcześniej)i popatrze na UPTADE z oczu PACC gracza.
Jak nażekacie ,że nie macie PACC to popłaczcie się albo kupcie PACCA albo nie grajcie w tibie.
Filarel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:22.


Powered by vBulletin 3