Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-05-2009, 16:12   #21
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Moze wreszcie cos sie zmieni w tragicznym tibijskim pefaupe.
Nie widzę związku.

@top
Moim zdaniem dobre pomysły. Oczywiście mają swoje wady i zalety, gdzie każdy może mieć swój punkt widzenia. Niezaprzeczalną zaletą jaka mi przychodzi do głowy na ten moment jest fakt, że osoba która jest bliska pójścia do piachu nie będzie mogła sobie wbić 7 dniowego bana na nobach, bo to jest dla niektórych w niektórych przypadkach lepsze od śmierci.

Cytuj:
Ja tam pragne jeszcze przypomniec, ze to dopiero drugi teaser i do update'a wiele moze sie zmienic.
Raczej mogą coś dodać. W teaserach podaje się przemyślane fakty, które CipSoft deklaruje się włączyć do update. Tak jest i w tym przypadku. Ulec zmianie mogą jedynie (bardzo) drobne modyfikacje, jednakże ogólny mechanizm pozostaje taki, jaki został podany w treści teasera.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-05-2009 o 16:16.
Rybzor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2009, 16:14   #22
Precelfan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2007

Posty: 76
Domyślny

a co jezeli gracz z czarna czaska dalej bedzie zabijac? nie ma zadnych ograniczen? zalorzmy ze jest to najpotezniejsza guildia na serwie i nikt nie jest w stanie jej pokonac, bedzie zabijac low lvli bez zadnej kary? co jezeli ktos walnie fire bomba na warze i jego kolega w niego wejdzie a potem polegnie? dostanie fraga za swojego?
__________________
http://change.m e n e l g a m e .pl/change_please/6122364/

bez spacji, bo mi cenzuruje -.-
Precelfan jest offline  
stary 28-05-2009, 16:18   #23
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Precelfan Pokaż post
a co jezeli gracz z czarna czaska dalej bedzie zabijac? nie ma zadnych ograniczen? zalorzmy ze jest to najpotezniejsza guildia na serwie i nikt nie jest w stanie jej pokonac, bedzie zabijac low lvli bez zadnej kary?
Zrozumiałeś coś z tego niusa, czy może nawet go nie czytałeś?
Cytuj:
Czarna czaszka będzie miała takie same efekty jak czerwona, tyle tylko, że gracz oznaczony nią nie będzie mógł atakować nieoznaczonych tibijczyków przez okres jej trwania (45 dni).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Precelfan Pokaż post
co jezeli ktos walnie fire bomba na warze i jego kolega w niego wejdzie a potem polegnie? dostanie fraga za swojego?
Słyszałeś o czymś takim jak PARTY?
Rybzor jest offline  
stary 28-05-2009, 16:20   #24
Charin
Użytkownik Forum
 
Charin's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Antica
Domyślny

Kretynizm. Jakby Tibia nie miała zalewającej nas fali noobów... Przynajmniej na pk to albo my ich, albo sami siebie wyrzynali... A teraz? Może dadzą noobom Blessed Shieldy i Aole (super pr0 rare)? A może jak będziemy chcieli expić, to potworki będą otoczone swerką pz, żeby nikt nie zabił nam mooba? I jeszcze loot przypasowany do danej osoby. I mamy rasowe Koreańskie MMORPG w stylu "A możę tym razem pobijemy WoWa!". Tibia zawsze była inna. Teraz przestaje być.
Charin jest offline  
stary 28-05-2009, 16:24   #25
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
I mamy rasowe Koreańskie MMORPG w stylu "A możę tym razem pobijemy WoWa!". Tibia zawsze była inna. Teraz przestaje być.
Bezapelacyjnie! Dodanie czaszki i modyfikacja systemu PZ oraz naliczania zabójstw stawia automatycznie Tibie na równi z wszystkimi innymi MMORPG : O
Rybzor jest offline  
stary 28-05-2009, 17:31   #26
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Nie widzę związku.

@top
Moim zdaniem dobre pomysły. Oczywiście mają swoje wady i zalety, gdzie każdy może mieć swój punkt widzenia. Niezaprzeczalną zaletą jaka mi przychodzi do głowy na ten moment jest fakt, że osoba która jest bliska pójścia do piachu nie będzie mogła sobie wbić 7 dniowego bana na nobach, bo to jest dla niektórych w niektórych przypadkach lepsze od śmierci.


Raczej mogą coś dodać. W teaserach podaje się przemyślane fakty, które CipSoft deklaruje się włączyć do update. Tak jest i w tym przypadku. Ulec zmianie mogą jedynie (bardzo) drobne modyfikacje, jednakże ogólny mechanizm pozostaje taki, jaki został podany w treści teasera.
Dobry pomysł? To oznacza, że WSZYSCY będa na wojnie robili blackskulle i jakoś orali, albo koniec z pvp i zostaje tylko pvp enfo ( chociaż pewnie tam też wprowadzą czaszki niedługo ). Bije cie ktoś ty sobie go bijesz jak robią w ciebie massloga uciekasz do pz jak nigdy nic. Ten pomysł byłby OK gdyby nie vis hury i te fragi.

P.S

To ja znikam na mojego ed na n-pvp bo skoro teraz pvp sie prawie nie różni od n-pvp a nie chce mi sie robic dalej msa na pvp bo nic mi to nie da ;p
Swiety jest offline  
stary 28-05-2009, 17:59   #27
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Wszyscy krzycza jak to zle, ale pomyslcie. BS'a dostaje sie dopiero jak sie wbije 2x fragi na RS'a (3 dzien, chyba 5 tydzien, 9 miesiac), czyli jezeli wbijecie 5 fragow dziennie, 9 tygodniowi czy 17 miesiecznie to dalej macie rs'a.
@down
I tak wiecej niz bylo.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 28-05-2009 o 18:32.
Vasudanin jest offline  
stary 28-05-2009, 18:18   #28
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Wszyscy krzycza jak to zle, ale pomyslcie. BS'a dostaje sie dopiero jak sie wbije 2x fragi na RS'a (3 dzien, chyba 5 tydzien, 9 miesiac), czyli jezeli wbijecie 5 fragow dziennie, 9 tygodniowi czy 17 miesiecznie to dalej macie rs'a.
To i tak mało.
W ubijaniu na non-pvp ceniłem to, że mogłem ubić 40 osób dziennie.
Gdzie te czasy bez skulli w pvp? ehh...
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 28-05-2009, 18:33   #29
Ambiwalencja
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 04 2009
Lokacja: Nie lubie Emo

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Imię: Akalabeth
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Rasz Dem
Świat: Galana
Poziom: 181
Skille: 115/87
Poziom mag.: 25
Domyślny

20 osób będzie karanych...porażka żegnajcie wojny etc;=\...na szczęście są jeszcze pvp enfo bo z pvp zrobi się dobitne non pvp;[... kolejny up pod pro elo kupujące pacce dzieciaki;\\
Ambiwalencja jest offline  
stary 28-05-2009, 18:49   #30
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
[...]I mamy rasowe Koreańskie MMORPG w stylu "A możę tym razem pobijemy WoWa!". [...]
Nie da się pobić Wowa

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Charin Pokaż post
[...]
Tibia zawsze była inna. Teraz przestaje być.[...]
To już się ciągnie od 7.8)


Wg mnie pomysł jest kolejnym, żenującym uproszczeniem do Tibii (która zamienia się coraz bardziej w jeden wielki OTS). Niedługo pewnie stworzą server typu "premium pvp" gdzie wszyscy będą mieli status konta premium za darmo ;o
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline  
stary 28-05-2009, 19:02   #31
Jvsta
Użytkownik Forum
 
Jvsta's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 122
Imię: Skasha
Domyślny

Dla mnie wszystkie te zmiany są na +

Swoją zabawę z tą gierką zaczęłam na świecie pvp (2004 rok), po dwóch latach, po tym jak zaczęły się bardziej radykalne zmiany w stylu hotkeye, balansacja postaci itp, z ciekawości chciałam zobaczyć jak się gra na non pvp, zrobiłam postać i cóż, zostałam tam, jak Wy to mówicie na noob pvp .
I błogość mym nerwom gdy nie musiałam tracić manualnie wbitego lvla przez pierwszego lepszego h lvla który sobie akurat przebiegł obok z myślą "przyda się odrobina rozrywki".
N-pvp również ma swoje wady, ktoś podkradnie lootbaga i go za to nie ukażesz, wybluzga Cię i też nie masz na to większego wpływu jak dać "ignore", ale mimo wszystko jest zdecydowanie lepszy. O tym świadczy sam fakt ilości graczy online, światy npvp są ciągle zaludnione! Gdzie nie pójdziesz tam masa graczy i tu nawet nie o to chodzi, że ktoś wbije na respa, po prostu gra tyle osób, że ciężko znaleźć pustą miejscówkę, aktualnie na npvp jest zdecydowanie większe zapotrzebowanie.
A na cholercię mają znów tworzyć nowe światy, jak są (strzelam) 74 serwery w tym TYLKO 14 npvp. A co z pozostałymi? Gra tam grupa starych wyjadaczy, mają świetną zabawę bawiąc się w wojny. Dwie mocne gildie na serwer wystarczą by uniemożliwić w miarę przyjemną grę. O to chodzi by zamiast tworzyć znów nowe serwery, chcą zagospodarować starsze, które skądinąd pomieszczą jeszcze wiele nowych biegających pikselków
Wiem, wiem piszę to z własnego punktu widzenia - mnie jako gracza non pvp. Ktoś powie że "G" wiem o pvp, ma rację.. nie mogę zaprzeczyć. Nie wiem jak to jest lać się na wojnach dla zabawy, padać i tracić przez to osiągnięcia którym poświęciło się czas na ich zdobycie (gra bez bota!). Taka zabawa to nie przyjemność.
Około pół roku temu po rocznej przerwie z Tibią założyłam postać na pvp, chciałam wrócić do korzeni i cóż się okazało? Zwyczajnie nie dało się tam grać w sposób, który dawałby odprężenie i relaks, a przecież gra się dla przyjemności, dla rozrywki, inni jeszcze może grają dla zabicia nadmiaru czasu.
Jeśli na 25lvlu padałam cztery razy pod rząd palkiem bo 1) biegł sobie 70 knight, 2) wpadł 35 druid, zrobił dwa zerki i zablokował mi przejście, 3) poszłam na dwa sd? xD 4) zabiła mnie ósemka 15-lvlowych postaci [i bardzo dobrze, że chcą aby każdy kto brał udział w bitwie dostał fraga! Rozwiąże to właśnie niesprawiedliwość typu Ty 1 : ich 10], 5) ok, moja wina kliknęłam na mini mapke i poszłam gadać przez telefon .
Jeśli 4 z 5 deadów były nie z mojej winy, to naprawdę odechciało mi się powrotu, dałam sobie spokój, bo zamiast rozrywki po pracy, miałam nerwy, a nie o to chodzi. I nie piszcie proszę tekstu w stylu "bo nie potrafisz grać", tibia teraz jest taka że lvl jest zależny od ilości wolnego czasu na exp, a znacznie mniej od posiadanych umiejętności (i co jak co, ale expić potrafię, 4 letnia gra (od 2004 roku, w tym 2 lata na pvp) w piach nie idzie, nawet po tylu znacznych zmianach jakie owa gra przeszła .
Przecież nie od razu ma się ten chociaż 80lvl, przecież aby do czegoś dojść trzeba od czegoś zacząć, a nie da się zacząć bo h-lvl traktują jak śmieci l-lvle kompletnie się z nimi nie licząc, początki na pvp są na tyle nie sprzyjające by wielu graczy zwyczajnie z nich rezygnowało.

Dlatego uważam, że cały pomysł ze zmianą pvp system jest bardzo trafiony.
__________________
Jvsta jest offline  
stary 28-05-2009, 19:24   #32
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Same plusy. Dlaczego?

- przykład 20 graczy zabijających jednego dot. tylko tzw. bezbronnych graczy, więc na prawdziwych wojnach, to dużo nie zmieni,

- gracz, który nie będzie miał skulla, a zostanie zaatakowany, będzie mógł sobie odpuścić walkę, jeśli jej nie chce, i schować się w np. depo. Na wojnach też to nic nie zmieni,

-czarna czaszka, będzie pojawiała się, jakby zamiast bana, więc ta osoba, która ją dostanie, będzie mogła dalej grać, a do tej pory nie mogłaby, bo miałaby bana, na wojnach to zmieni tylko tyle, że pojawią się hardcore'owcy z czarnymi czachami, którzy tak by siedzieli na noob charach,

- nie będzie stref Non-PvP, oprócz tych kilku sklepów, które i tak od początku powinny być PZ

Ostatnio edytowany przez Wylansowany - 28-05-2009 o 19:26.
Wylansowany jest offline  
stary 28-05-2009, 19:31   #33
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wylansowany Pokaż post
Same plusy. Dlaczego?

- przykład 20 graczy zabijających jednego dot. tylko tzw. bezbronnych graczy, więc na prawdziwych wojnach, to dużo nie zmieni,
To ty chyba nie widziales nigdy open battle , nie kazdy wbija skulla na wojnie , sa osoby ktore czekaj tylko az ktos wbije po to aby nie miec unjusta , a teraz co ?? udezysz 2 - 3 takich gosci i juz masz fraga i unjusta i rs , a on dalej ani rsa ni nawet white skulla , jak wprowadzaja cos takiego to niech pomysla nad innymi rzeczami w tej grze , mozna to wprowadzic ale daj cos w zamian , np jakis war mode albo teren do bicia sie , a nie wprowadzasz cos durnego i trzeba potem czekac az wprowadza cos co to naprawi , bo sadze ze po upie beda biegac same rs albo bs albo wogole nie beda grac bo to nie bedzie mialo sensu
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline  
stary 28-05-2009, 19:47   #34
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Dobry pomysł? To oznacza, że WSZYSCY będa na wojnie robili blackskulle i jakoś orali, albo koniec z pvp i zostaje tylko pvp enfo ( chociaż pewnie tam też wprowadzą czaszki niedługo ). Bije cie ktoś ty sobie go bijesz jak robią w ciebie massloga uciekasz do pz jak nigdy nic. Ten pomysł byłby OK gdyby nie vis hury i te fragi.
Wszyscy będą wbijali black skulle? Coś mi się wydaję, że nie rozumiecie tego całego newsa. Black skull to mega niekorzystna sytuacja. Ok, załóżmy, że - jak to napisałeś -
Cytuj:
To oznacza, że WSZYSCY będa na wojnie robili blackskulle i jakoś orali
- no i co? WSZYSCY wbiją black skulla, a ja sobie będę stał przed DP jak gdyby nigdy nic, bo nikt z tych WSZYSTKICH nie będzie mnie mógł nawet dotknąć dopóki go nie zaatakuje. Nie wspominam już o ograniczeniach czarów, czy o przyjmowaniu 2x większych obrażeń.

Zastanówcie się, zanim napiszecie taką bzdurę, albo wykonajcie sobie symulacje sytuacji w głowie ._.


Cytuj:
Bije cie ktoś ty sobie go bijesz jak robią w ciebie massloga uciekasz do pz jak nigdy nic.
Jak wyżej - kolejna bzdura. Podczas massloga zazwyczaj jest duża przewaga w liczebności przeciwnika. Nikt się tu nie będzie bawił w atakowanie go, a nawet gdyby, to tak czy siak uciekałby on do DP (tudzież PZ), atakując przeciwnika, czy też nie. Podjęcie obrony bez konsekwencji w postaci PZ locka nie jest niczym złym, a głównie o to tu chodzi.


Cytuj:
To ty chyba nie widziales nigdy open battle , nie kazdy wbija skulla na wojnie , sa osoby ktore czekaj tylko az ktos wbije po to aby nie miec unjusta , a teraz co ?? udezysz 2 - 3 takich gosci i juz masz fraga i unjusta i rs , a on dalej ani rsa ni nawet white skulla , jak wprowadzaja cos takiego to niech pomysla nad innymi rzeczami w tej grze , mozna to wprowadzic ale daj cos w zamian , np jakis war mode albo teren do bicia sie , a nie wprowadzasz cos durnego i trzeba potem czekac az wprowadza cos co to naprawi , bo sadze ze po upie beda biegac same rs albo bs albo wogole nie beda grac bo to nie bedzie mialo sensu
Tutaj mamy przykład gracza nie rozumiejącego lub nie akceptującego filozofii CipSoftu. TO WŁAŚNIE O TO TU CHODZI, żeby zmniejszyć - jak to nazywa CipSoft - "agresję" graczy. Macie mniej zabijać, o to wszystko się rozchodzi. Widzę, że tego nie rozumiecie, albo nie chcecie zrozumieć, czy też po prostu wam to nie pasuję i snujecie domysły, jakie to jest złe.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 28-05-2009 o 19:56.
Rybzor jest offline  
stary 28-05-2009, 19:57   #35
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
bo sadze ze po upie beda biegac same rs albo bs albo wogole nie beda grac bo to nie bedzie mialo sensu
Na pewno nikt nie bedzie grac. Na pewno. Problem w tym ze kazdy z narzekajacych jest goloslowny, wiec liczba graczy nadal bedzie sie zwiekszac.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 28-05-2009, 19:58   #36
MikeRoyal
Użytkownik Forum
 
MikeRoyal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 435
Świat: Nerana
Domyślny

Same czaszki dobry pomysł ale fakt, że po hacku rzeczywiście z 200 lev robi Ci się rookgard nieprzyjemny. To samo tyczy się wojen - to chyba będzie ich koniec 40 osób po jednej stronie a po bitwie wszyscy czarne czachy dość nie przyjemnie. Pomysły dobre ale niedopracowane, koniec klimatu w Tibi ?
MikeRoyal jest offline  
stary 28-05-2009, 20:11   #37
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MikeRoyal Pokaż post
fakt, że po hacku rzeczywiście z 200 lev robi Ci się rookgard nieprzyjemny.
Trudno. Wpadles ze SWOJEJ winy, wiec teraz cierp.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 28-05-2009, 21:22   #38
Drewno_
Zbanowany
 
Drewno_'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2009
Lokacja: JEBAC STRARZ PORZARNOM ORAZ POLICYJNYH KONFIDENTUW PRODUKUJONCYH DURZE ILOSCI SPALIN SZKODLIWYH AHFJ
Wiek: 82

Posty: 64
Stan: Początkujący
Imię: HANKED
Profesja: Rookstayer
Świat: WALORIA JPJPJPJ
Poziom: 99%
Skille: HUJOWE
Poziom mag.: JP
Drewno_ ma numer GG 10751630
Domyślny

Hahahahah, pojebalo ich do reszty, straca polowe graczy jak to wprowadza
Drewno_ jest offline  
stary 28-05-2009, 21:24   #39
Zegar_muminka
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2009

Posty: 20
Domyślny

gupje te pomysly ;/
Zegar_muminka jest offline  
stary 28-05-2009, 21:39   #40
Vyohman
Użytkownik Forum
 
Vyohman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007

Posty: 306
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 90
Domyślny

pvp - player versus player. Nie player versus ekipa. :/
Vyohman jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:59.


Powered by vBulletin 3