Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-12-2007, 22:28   #141
Konieczko
Użytkownik Forum
 
Konieczko's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2007

Posty: 31
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Lyves
Profesja: Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 64
Skille: 88/72
Poziom mag.: 17
Domyślny :p

Zaczynalem grac na aldorze. Pierwszy serwer na liscie. Jako wielki badacz rozmawialem z wszystkimi npc. Jakis przypadkowy koles nauczyl mnie w to grac. Gorzej bylo na mainlandzie. Postanowilem kogos zabic (ciągle na rooku o tym mówili ) nieszczęśnikiem byl Latający Knight który afkowal
mial cos kolo 40 lvla. Wtedy skończylo się granie na aldorze bo nie moglem wyjsc z depo...
Konieczko jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-12-2007, 02:12   #142
Sela
Użytkownik Forum
 
Sela's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Harmonia
Domyślny

Ja zaczynałem grać na Nebuli ;p Nie umiałem wchodzić po drabinie. Raz kumpel dał mi mace a ja zamiast zabijać potworki " za pomocą" Battle rzucałem w nie bronią... I tak straciłem mace Wpadłem też raz do dziury i siedziałem kilka godzin aż kolega mnie ropnął. Na pewno, tak jak inni "prowadziłem rozmowę" z Hunterem. Miło powspominać...
Sela jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2007, 02:39   #143
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Ja na początku nie umiałem nawet potwora zaatakowac... Klikałem na club, use with i na rata
Arcan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2008, 19:23   #144
Dvawerniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007
Lokacja: Zatyle pomorskie

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Polska
Poziom: Hlv
Skille: 150\190
Poziom mag.: 99
Domyślny moje poczatki

Tibie znam od ok. 3 miechow. 1 charem byl knight(jak każdy prawie), który nie zna sie na "czary- mary" Była to prosta gra- 5 dedów na ratach, a na mainie powtórka
1. Nie miałem pojęcia co to rope (ropa naftowa?)
2. Jak sie Expi
3. I co to są te skille

Wychodząc na Main myślałem, że Carlin to jakieś centrum handlowe.
Po zakupie BRaSS seta i soldier helmeta chciałem wrócić na rook. Przez tydzień sie pytałem, jak wrócić do cipfrienda. W końcu ktos mi był łaskaw odpowiedzieć (chyba GM). Dałem sie Zabijać, bo myslałem że mój super hiper duper sprzęt zostanie. Bylem rozczarowany, gdy wróciłem na rook. 2 postać - HACK bo sie dałem nabrać na gildie mialem 22 level i byłem sorcererem.
Teraz też mam sorcka i dedłem TYLKO 3 razy
__________________
Czemu akurat patrzysz na mój podpis?
Dvawerniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2008, 19:51   #145
Undeadzik
Użytkownik Forum
 
Undeadzik's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2008
Lokacja: Wrocłaff

Posty: 447
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ROX
Świat: Menera
Poziom: RLZ
Skille: 999/666
Poziom mag.: 49
LOL

Hehe....

Ja ogólnie wiedzialem wszystko na poczatku tzn. szybko skumałem o co tu chodzi ^^
tylko że musiałem sie pytac kolegów: jak kupic line jakis helmet armor itp...;p powiedzieli mi ze np. line "buy rope" no coz podchodze do sklepikarza mowie buy rope..... po 2 dniach skapnelem sie ze inni mowia HI>buy rope>yes

A ostatni z problemow to deady: 1lvl dead by rat,3 lvl block by 3rats and dead ;p 5lvl dead by 3 orc (blokly mnie to all co pammietam

pzdr...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez prawie_demon Pokaż post
zamierzam porzegnać sie z wzystkimi pedałami i lumpmi ktouzrz oceniali i nie odpaowiadali na moje posty nie zamierzam jurz wiencej pisac ani przeglondac tych wazyh zjebanyh tematów morze za 3 morze 2 powruce ale nie liczie na to bo to forum ma wyskie stenrzenie dałna dowidzenia zjeby leśne huj wam w dupe a to sockers to była poi pomyłka,,i,,
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez smierdzikupa Pokaż post
łał!!!!!!!!

dzisiaj se ide w jaskini i patsze a tam za ścianom taki potwór!!!!!!!
takie zombi!!!!!
jak sie tam doztać????????????????!!!!!!!!!!
Undeadzik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2008, 22:51   #146
Bedytka
Użytkownik Forum
 
Bedytka's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2007

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Candia
Domyślny

1. Rook
Moją pierwszą postacią Rooka przechodziłam z 2 miechy, głównie przez to, że zamiast expić to bawiłam się w rzeczy typu robenie chlebka, urządzanie imprez, gadanie z wszystkimi NPC. 8 lvl wbiłam tylko na ratach i trollach, bo bałam się iść gdzieś dalej, nie zrobiłam żadnego questa, na maina wyszłam jak ktoś mnie zaprowadził do Oracle, a ja nie wiedziałam co odpowiadać to pisałam byle co. I tak stałam się knightem z Venore z zabójczym eq (studded arm, wooden shield, rapier) i ogromną ilością kasy (100gp).
2. Main
Za moje jedyne 100gp kupiłam najlepszy na świecie itemek czyli... studded legi! Bo przecież w poprzednim miejscie prawie nikt go nie miał! Brat mi powiedział ze dp to takie skrzynki, to ja znalazłam parcele i do nich powrzucałam wszystko co miałam. Potem poszłam w pierwszym lepszym kierunku i znalazłam się na Dwarf Bridge. Tam był Dwarf Soldier. Ja (przypomnę: 8 lvl, zerowe skille, zabójcze eq) myślę sobie: taki mały, dam sobie radę. No i parę hitów, zjechał mnie do czerwonego życia, a ja dałam exit "żeby mnie nie zabił" dziwiąc się, czemu jescze nikt o tym nie omyślał. No i potem obudziłam się w świątyni i starciłam moje studded legsy! I przestałam grac w Tibie przez jakiś czas.

Ostatnio edytowany przez Bedytka - 07-01-2008 o 22:52.
Bedytka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-01-2008, 23:04   #147
ohtar
Użytkownik Forum
 
ohtar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 37
Stan: Na Emeryturze
Świat: Dawniej Azura
ohtar ma numer GG 4239650
Domyślny

ja zaliczyłem nawet rozmowę z rotwormem, na które mówiłem "wierzgjące czekoladki"
ohtar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-06-2008, 01:48   #148
witamcienoobie
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam was ja moja przygode zaczalem ok temu z tibia ide pewnego dnia do szkoly i koles z mojej klasy gada ej dzisiaj zabilem kolesia charem mojego taty i wylecialy boh a ja jakie boh se mysle ale podchodze do niego i mowie czy mogl by mi pokazac te tbie (ten moj teraz kumpel kiedys go ciagle bilem ) i idziemy do mnie sciaga mi wszystko i robi hara no to sie ciesze i se gram on mowi ze idzie tdo domu no to ja ok mowie i gram chodze po tym rooku i widze ze wiara cos sprzedaje no to podchodze (nie mialem problemow poniewaz znalem angielski ale nie znalem tibijskich skrotow) no to pisze co sprzedajesz a on do mnie ze nic a ja mowie ze jak nic przeciez widzialem i kopujuje tekst i mu wysylam i mowie a to co to jest a on sie smieje ze to do npc no to ja zdziwiony i ide bawilem sie roznymi przyciskami i patrze pisze na gracza look no to robie i mi pokazuje jego lvl i sie pytam jak to zrobiles on mowi ze nie rozumie po angielsku aha to mowie nie po angielsku polak pewnie caly happie ze se pogadam a nagle on po hiszpansku ola itp. no to ja dolinai ide dalej przychodzi do mnie ten kolega i mowi ale masz low lvl a ja mowie ze dalczego przeciez gram od 2 godzin a on mowi ale nie wbijasz lvl a ja na to przeciez tutaj sie niw bija lvl on sie smieje no i pokazal mi wszystko raty itp. wychodze na maina i ide do thais kumpel mnie tam odbiera i idzie zemnom do kazodroon i tam pokazuje dzie mam expic no to ide zabic dwarfy i koles pisze zostaw no to zostawiam a on do mnie ty a ja co ty a on nic no to ja psize no mow co chcesz albo cie spi..gam a on nic to go zaczalem huncic koles walil po 3 10 i 15 na rotach i mowie ale cienias nic mi nie zrobic wale go a on mi zaczyna ciachac po 40 na 14 lvl od tamtej pory jestem dobrym graczem dobilem 67 ale skonczylem grac na rl i sie przezucilem na ots i to moaj historia z tibia
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-07-2009, 19:14   #149
Rayo
Użytkownik Forum
 
Rayo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Rayo ma numer GG 9887494
Domyślny

Ja na początku nic nie wsadzałem do dp(wcześniej skrzynki) balem się, że mi ktoś zabierze to co w nią włożę.
Mój kolega na początku myślał, że każdy musi mieć własną skrzynkę i pisał
Hi
Skrzynka
Yes
xD

Gdy wild warrior napisał, krzyknął gimme your money ! wywaliłem całe gp i zacząłem uciekać
Na początku grałem na candii jest non pvp i kiedy mnie wild warrior zaatakował myslałem, że znalazłem buga

Edit:
Jak sobie coś przypomnę to dodam
__________________

Ostatnio edytowany przez Rayo - 26-07-2009 o 19:18.
Rayo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2009, 01:25   #150
Thal
Użytkownik Forum
 
Thal's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Thal ma numer GG 23752093 Send a message via Skype™ to Thal
Domyślny

moje poczatki:
sasiad mi pokazal tibie, zaczolem jak mialem jakos 5 lat temu dalem mu 5 zł aby mi wbil 8 lvl wbil, moj swiat to byl aurea stworzylem knighta, robilem ciagle ss`y (lubialem ciagle robic), wbilem 13 lvl i poszedlem na bugi pod carlin, zobaczylem w ciemnosciach kogos z pk (wtedy nazywalem to biala czacha) zaczol mnie bic wiec dalem exita (myslac ze mnie nie zabije) znalazlem sie w temple poszedlem expic na zamek kolo ab bylo tam kilku ludzi co lurowalo zerki blokneli mnie, padlem... nastepnie zaafakowalem kolo dp w carlin poszedlem do sklepu wracam i ktos mnie zlurowal na slime, padlem... poszedlem na dwarfy ktos zlurowal guarda (pamietam ze we 2 mnie blokali) padlem... majac ok.10 lvl poszedlem do sasiada aby wbil mi 20 lvl, wbil mi 20 lvl poszedlem na deserta, padlem... poszedlem drugi raz i sie wkurzalem ze nie moglem wejsc przez bramke levelowa(mialem 19 lvl) meczylem sie 10 minut az sie polapalem. ktos mi zaproponowal free pacca, free cc, free itemki jak mu podam pasy podalem, a ze nie zapisalem pasow od emaila stracilem konto... to historia z poczatkow ;d to byly moje pierwsze miesiace ;d
Thal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2009, 11:45   #151
Protekst
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 05 2009

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Arcania
Domyślny

Hmm w moim przypadku było tak, ze kolega mi pokazal Tibie mial on juz 6 lvl wiec powiedzial mi jak wchodzic po drabinie i zabijac potwory (ofc w potwora klikalem clay czas myszka az padnie dopiero potem zczailem ze mozna raz). Zrobilem chara i na 1 lvlu chcialem isc na orci ale gdy dowiedzialem sie ze dopeiro od 2 lvla wiec szybko go nabilem i szukalem tych orkow az znalazlem Orc Spearmana i gdy we mnie hitnol ze speara za 30 to szybko ucieklem i epxilem tylko blisko mostku wolfy i snake. 8 lvl bilem cos ok. tygodnia az wkoncu wyszedlem na maina (carlin). Gdy chcialem sie spotkac z kolega okazalo sie ze on jest venore, a ze ja nie widzialem ze mozna z calrin do venore zroblem na nowo chara. Lvl bilem znow ok. tygodnia ale zarobilem cos ok. 1k kasy! co bylem bardzo happy ;p. noi kolega wteyd juz mial 18 lvl pokazal mi roty expilem az tam do 23 lvla! ( nie wiedzialem co to poh itd). Gdy nabilem ten lvl bylem zajarany bo moglem robic gfb i tak robilem i robilem az wkoncu koles rzucil na ziemie ten czarny dzbanek co byl popularny to trapowania. Oczywiscie szybko zabralem do BP i gdy przyszedl drugim charem 70+ lvl przestraszylem sie i mu oddalem. Bylo to venore na prawo gdzie mozna lowic ryby wtedy mi trapnol wejscie i jakis 100+ pall wloncyzl skulla z tym 70 wszedlem do gory po schodach z yell hp i zamiast sie uleczyc i zalozyc wanda na reke (roblem gfb) i uciekac w lewo to ja zszedlem w dol po 5s z yell hp i mnie zabili. Wkorzylem sie i na nowo zrobilem sorcerera noi potem jakso szlo az do dzis mam sowjego pallka. To by bylo na tyle
Protekst jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2009, 22:28   #152
mistrz99
Użytkownik Forum
 
mistrz99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2008

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 68/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

musicie się bawić w archeologa?


ja to miałem tak że na 8 lvlu knightem chciałem bić cycki.
później jak pamiętam to expiłem na gobilnach i wchodzę na górę a tam hunter mnie zabił, rozmowa z hunterem i następny dead.
mistrz99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2009, 23:33   #153
uk$
Użytkownik forum
 
uk$'s Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2009
Lokacja: jp jpjpjpj

Posty: 6
Stan: Początkujący
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: jpjpjpjpjjj
Świat: Wenore
Poziom: 437
Skille: 15/32
Poziom mag.: 99
Domyślny

I po co to odkopaliscie? Temat sprzed 4* lat?
uk$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-07-2009, 11:11   #154
Shivek
CS Tibia.pl Team
 
Shivek's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 1,017
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Shivek ma numer GG 1086148
Domyślny

W sumie nie jest taki zły, ten temat.
W końcu nie ma nic takiego:
"A ja to zrobiłem tak: blebleble! Pomoguo?"
__________________
Z13 - Oddział tibijskich GM'ów
-------------------------

-------------------------
Rzehój
Ukryty tekst:
tekst przymiotnik lub rzeczownik określający niespecjalnie inteligentną osobę. Rzechóje zazwyczaj zawalają forum głupimi pytaniami i/lub głupimi odpowiedziami.
Shivek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin 3