Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-08-2009, 14:47   #61
Rayo
Użytkownik Forum
 
Rayo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2009
Lokacja: Góra

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Rayo ma numer GG 9887494
Domyślny

Huehuehuehe
Hardcore pvp
__________________
Rayo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2009, 15:00   #62
Matheavyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2004

Posty: 87
Matheavyk ma numer GG 9086214
Domyślny

Ciekawe czy te wszystkie zmiany prowadzą do tego, żeby gra w Tibię wyglądała tak:
logujesz się, wybierasz dowolny serwer, grasz.

Moim zdaniem to byłby dobry pomysł, jednakże biorąc pod uwagę liczne tradycje i przywiązania tibijczyków będzie on bardzo źle przyjęty. Ale dla samej swobody grania byłoby to może nawet zbawienne. Musieliby wprawdzie dodać parę serwerów, żeby było luźno. Wchodzę na antice- tomby zajęte?- log out, wchodzę na inny serwer i expię. Wiem, że to zaburzenie tego czym dotychczas była Tibia, ale dla nowych graczy jest to dobre rozwiązanie.
Matheavyk jest offline  
stary 27-08-2009, 15:27   #63
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dupca Pokaż post
Ależ oczywiście, tylko że już narzekamy mimo że tego jeszcze nie przetestowaliśmy [...]
To zjawisko obserwuje się prawie od początku powstania forum. Mówię prawie, bo na samym początku jeszcze tak wiele idiotów nie miało tu konta.
Rybzor jest offline  
stary 27-08-2009, 15:30   #64
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Patrząc na Twoja datę: Ty właściwie też oficjalnie nie powinieneś mieć. ;x
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 27-08-2009, 15:43   #65
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Nie, to wasza sila, sila narzekajacych polaczkow ukazuje sie co kazdy update. Dzieci ktore narzekaja na wszystko psuja ta gre razem z super oldszulami grajacymi od tibii 1.3 na pewno bardziej niz ludzie ktorzy sa za postepem. Co bedzie dalej? Ja obstawiam, ze co upa kolejne dzieci beda plakac ze udupili ich profesje, zjebali gre, bo co mnie, wyboconemu 200 ek moze jakis zasrany cipsoft wprowadzic war system na nonpvp?!1
Jak masz jakiś kompleks do mnie to otwórz okno i przez nie wyskocz. Teraz się rajcuj, że pokażesz swoje umiejętności na non pvp haha to jedyna pozytywna rzecz będzie się można pośmiać z niektórych pajaców ;>. Polaczkiem nazywaj sobie kumpli z tej twojej celesty, a nie mnie. Obstawiam, że z serwerem pvp miałeś tyle wspólnego ile mój 7 letni brat z F1 czyli zobaczył i powiedział, że on tego nie lubi.Cipsoft patrzy na swoje ankiety oraz na wpisy w tych tematach, w których odpowiada ta cała Mirade, która moim zdaniem powinna pierwsza zrezygnować za wpisy na tibia.com. A ja w nich nie brałem udziału do czasu, gdy wzięłem udział w ankiecie po upie ( dziwne, że opcje niezadowolenia na temat pvp wybrało ponad 50% osób, czyli te twoja "polaczki").

Bez odbioru, idź expić, bo trzeba lvl wbić przed akcja co nie?

Ostatnio edytowany przez Swiety - 27-08-2009 o 15:45.
Swiety jest offline  
stary 27-08-2009, 15:46   #66
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Jak masz jakiś kompleks do mnie to otwórz okno i przez nie wyskocz. Teraz się rajcuj, że pokażesz swoje umiejętności na non pvp haha to jedyna pozytywna rzecz będzie się można pośmiać z niektórych pajaców ;>. Polaczkiem nazywaj sobie kumpli z tej twojej celesty, a nie mnie. Obstawiam, że z serwerem pvp miałeś tyle wspólnego ile mój 7 letni brat z F1 czyli zobaczył i powiedział, że on tego nie lubi.Cipsoft patrzy na swoje ankiety oraz na wpisy w tych tematach, w których odpowiada ta cała Mirade, która moim zdaniem powinna pierwsza zrezygnować za wpisy na tibia.com. A ja w nich nie brałem udziału do czasu, gdy wzięłem udział w ankiecie po upie ( dziwne, że opcje niezadowolenia na temat pvp wybrało ponad 50% osób, czyli te twoja "polaczki").

Bez odbioru, idź expić, bo trzeba lvl wbić przed akcja co nie?
A brat... młodszy o całe 2 lata, tak? Bo więcej sobą nie reprezentujesz.
Rybzor jest offline  
stary 27-08-2009, 16:13   #67
Yeti'q
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 01 2009

Posty: 11
Domyślny

Non-pvp tera będzie takie że miliony graczy tam będzie grać. Je***ie tibi im idealnie wychodzi. 7.6 to było coś.
Aol na pvp-enfo nie ma nic gorszego.

Ostatnio edytowany przez Yeti'q - 27-08-2009 o 16:19.
Yeti'q jest offline  
stary 27-08-2009, 16:20   #68
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Jak masz jakiś kompleks do mnie to otwórz okno i przez nie wyskocz. Teraz się rajcuj, że pokażesz swoje umiejętności na non pvp haha to jedyna pozytywna rzecz będzie się można pośmiać z niektórych pajaców ;>. Polaczkiem nazywaj sobie kumpli z tej twojej celesty, a nie mnie. Obstawiam, że z serwerem pvp miałeś tyle wspólnego ile mój 7 letni brat z F1 czyli zobaczył i powiedział, że on tego nie lubi.Cipsoft patrzy na swoje ankiety oraz na wpisy w tych tematach, w których odpowiada ta cała Mirade, która moim zdaniem powinna pierwsza zrezygnować za wpisy na tibia.com. A ja w nich nie brałem udziału do czasu, gdy wzięłem udział w ankiecie po upie ( dziwne, że opcje niezadowolenia na temat pvp wybrało ponad 50% osób, czyli te twoja "polaczki").

Bez odbioru, idź expić, bo trzeba lvl wbić przed akcja co nie?
Lojezu, chyba masz nierowno pod sufitem, wlasnie sam pokazales ze masz jakis dziwny kompleks probojac na mnie wjechac pro retired pvp mastahu. A polaczkiem ciebie nazwalem bo mam w zwyczaju nazywac rzeczy po imieniu.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 27-08-2009 o 17:13.
Askaral jest offline  
stary 27-08-2009, 18:04   #69
Dark Deni
Użytkownik Forum
 
Dark Deni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2006
Lokacja: Barlinek

Posty: 70
Stan: Na Emeryturze
Imię: Deni
Dark Deni ma numer GG 500990
Domyślny

ten transfer niema sensu wybocony 200 ek albo 300 na no pvp puzneiej zostanie przeniesiony na pvp enfo ? albo już widzę ekipy na wojny potrzebna pomoc ? noto kumple przyjdą z pomocą z innego serwera hehe
__________________
Zbyt duzy podpis
Dark Deni jest offline  
stary 27-08-2009, 18:16   #70
MichalOlkuszanin
Użytkownik Forum
 
MichalOlkuszanin's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Olkusz
Wiek: 31

Posty: 82
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

W lipcu założyłem paladyna na Candii, jest to moja pierwsza postać na non-pvp. Zgodzę się z ludźmi, którzy uważają, że poszedłem na łatwiznę. Ok, chciałem pograć dla relaksu z pominięciem ryzyka, odpocząć od walki. Dzisiaj czytam o zmianach i średnio mi się podobają, zwłaszcza w kontekście możliwej zmiany świata. Przez umożliwienie transferu postaci na "optional pvp" napłyną tabuny graczy. Dojdzie do tego, że nawet na pacc, znalezienie odpowiedniego miejsca do zdobywania doświadczenia, będzie graniczyć z cudem. Ponadto sądzę, że wielu graczy zacznie używać makra do stawiania monka dla głównej postaci. Cipsoft walczy z botami, czy ułatwia im sytuację ?
MichalOlkuszanin jest offline  
stary 27-08-2009, 18:17   #71
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Deni Pokaż post
noto kumple przyjdą z pomocą z innego serwera hehe
I dobrze! To jest właśnie to czego brakuje w Tibii, a jest w innych mmog. W niektórych grach- jak ktoś wcześniej wspomniał- można w każdej chwili zmienić serwer. Tak- dla Tibii to co teraz się dzieje jest dużą zmianą, ale zmianą na lepsze. Nie można wciąż trzymać się idiotycznych przyzwyczajeń i zatrzymywać w przeszłości, bo wszystko musi iść do przodu, a to co się zatrzymuje szybko zostaje zapomniane.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 27-08-2009 o 18:20.
Akkorin jest offline  
stary 27-08-2009, 18:36   #72
Dukey
Użytkownik forum
 
Dukey's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2009
Lokacja: nie powiem! :o Liczba postów: 55 xD
Wiek: 29

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Prophets
Świat: Secura
Poziom: 16
Skille: 15/18
Poziom mag.: 14
Domyślny

A czy będzie dało się atakować summony innego gracza? Bo fajnie by było tak skillić na nonpvp
Dukey jest offline  
stary 27-08-2009, 19:07   #73
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Deni Pokaż post
ten transfer niema sensu wybocony 200 ek albo 300 na no pvp puzneiej zostanie przeniesiony na pvp enfo ? albo już widzę ekipy na wojny potrzebna pomoc ? noto kumple przyjdą z pomocą z innego serwera hehe
Ze starego nopvp będzie można się przenieść tylko na nonpvp.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 27-08-2009, 19:21   #74
--Cienius--
Użytkownik Forum
 
--Cienius--'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: u ciebie

Posty: 1,150
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dukey Pokaż post
A czy będzie dało się atakować summony innego gracza? Bo fajnie by było tak skillić na nonpvp
na 99% jezeli wezmiesz duela z kims to bedziesz mogl ciskac jego summony
__________________
Zarejestruj sie tutaj! PAcc za fasole! Setki osob juz dostalo !!/
Cytuj:
jestem strasznie wkużony stracilem z 8cc
wszystko kupilem co trzeba cały komplet parcela napisałem na góże nick a na dole miasto wlozylem kase i zucilem parcel do skrzynki niestety parrcel leżał
na skrzynce i szybko koles mi zakosil niewiem oco chodzi ale naprawcie mi to blagam 10cc to niejest malo (a tamten koleś mi nieodda wienc jestem tak wkużony że zaraz wyżuce komp przez okno
Co ta tibia robi z dziecmi...
--Cienius-- jest offline  
stary 27-08-2009, 19:28   #75
robek
Zupa Dromidorowa
 
robek's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007

Posty: 1,385
Domyślny

Tylko tez nie wiadomo, czy ten duel bedzie trwal okreslona ilosc czasu czy non stop. Okreslona ilosc czasu bylaby troche zenujaca, nie mozna by bylo skillowac jak mowicie wyzej.
robek jest offline  
stary 27-08-2009, 20:11   #76
Swiety
Użytkownik Forum
 
Swiety's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2008

Posty: 414
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Lojezu, chyba masz nierowno pod sufitem, wlasnie sam pokazales ze masz jakis dziwny kompleks probojac na mnie wjechac pro retired pvp mastahu. A polaczkiem ciebie nazwalem bo mam w zwyczaju nazywac rzeczy po imieniu.
Pro pvp retired? Ty wiesz lepiej oczywiście :>

@Rybzor
Kserowanie filmików od ludzi ci lepiej wychodzi niż udawanie chojraka. Ja przedstawiłem w 2 postach ponad 10 argumentów, ty żadnego oprócz wjazdów na mnie, więc intelektualnie też nie błyszczysz.

Ostatnio edytowany przez Swiety - 27-08-2009 o 20:12.
Swiety jest offline  
stary 27-08-2009, 20:18   #77
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Pro pvp retired? Ty wiesz lepiej oczywiście :>

@Rybzor
Kserowanie filmików od ludzi ci lepiej wychodzi niż udawanie chojraka. Ja przedstawiłem w 2 postach ponad 10 argumentów, ty żadnego oprócz wjazdów na mnie, więc intelektualnie też nie błyszczysz.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Swiety Pokaż post
Jak masz jakiś kompleks do mnie to otwórz okno i przez nie wyskocz. Teraz się rajcuj, że pokażesz swoje umiejętności na non pvp haha to jedyna pozytywna rzecz będzie się można pośmiać z niektórych pajaców ;>. Polaczkiem nazywaj sobie kumpli z tej twojej celesty, a nie mnie. Obstawiam, że z serwerem pvp miałeś tyle wspólnego ile mój 7 letni brat z F1 czyli zobaczył i powiedział, że on tego nie lubi.Cipsoft patrzy na swoje ankiety oraz na wpisy w tych tematach, w których odpowiada ta cała Mirade, która moim zdaniem powinna pierwsza zrezygnować za wpisy na tibia.com. A ja w nich nie brałem udziału do czasu, gdy wzięłem udział w ankiecie po upie ( dziwne, że opcje niezadowolenia na temat pvp wybrało ponad 50% osób, czyli te twoja "polaczki").

Bez odbioru, idź expić, bo trzeba lvl wbić przed akcja co nie?
Jeżeli widzisz w tych bazgrołach przesiąkniętych wyzywaniem wszystkich dookoła przez zbuntowanego tibijczyka chociaż jeden sensowny argument, no to gratuluję.

No cóż, pewnie w twoich tibijskich sferach (jakże sięgających dna) tekst typu "otwórz okno i przez nie wyskocz" to jakiś tam argument. Dla mnie niestety nie.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 27-08-2009 o 20:20.
Rybzor jest offline  
stary 27-08-2009, 20:27   #78
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Ze starego nopvp będzie można się przenieść tylko na nonpvp.
Wcześniej ciągle wykłócałem się ze wszystkimi, że tak właśnie będzie, ale...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mirade
Some players asked if it will be possible to move from non-PvP to a free-to-move-to PvP world and then, 6 months later from that world to a normal PvP world:
Yes, that is possible according to the current concept. The world on which your character resides determines where he can move to. So with a little detour it would actually be possible to move from non-PvP to PvP or even PvP-enforced and from PvP to PvP-enforced. The product management will think about this issue again but basically they think that the restrictions will discourage many players from doing this: you can only transfer a character once every 6 months and you have to pay for every transfer. Though the price has still to be determined, the payment will definitely not be too cheap.
Daje to dużo do myślenia, ale stwierdziłem, że może to być dobre dla każdego. Tak- 300 lvl z non-pvp będzie mógł przejść na enfo, ale też ten 150 z enfo może odpocząć i poexpić na non-pvp, a następnie wrócić.
Ogólnie przez kilkanaście miesięcy pewnie będzie panował chaos, ale później ludzie się przyzwyczają i będzie jak mówiłem- w końcu będziesz mógł grać gdzie chcesz wciąż tą samą postacią co jest dobre. A skoro inne mmo radzą sobie z tym nie stawiając żadnych ograniczeń, to tu będzie okej z 6cio miesięcznymi przerwami i płatnościami.

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 27-08-2009 o 20:29.
Akkorin jest offline  
stary 27-08-2009, 21:06   #79
Niamh
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2007
Lokacja: Tarnów

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Argonella
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 33
Niamh ma numer GG 201620
Domyślny

Czyli to oznacza, że na opcjonalnym pvp będzie można skillować jak na normalnym pvp, na party z drugim graczem? nie mogę się doczekać, bo w planach mam wielkie skillowanie moim knightem, a jak pomyślę że mam skillować na slimach to mnie coś trafia...

Ostatnio edytowany przez Niamh - 27-08-2009 o 21:07.
Niamh jest offline  
stary 27-08-2009, 21:29   #80
Avena
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 08 2008

Posty: 35
Domyślny

"Blokowanie postaciami i summonami nie jest już możliwe"


eee czyli jak to bedzie wygladac?
Avena jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:26.


Powered by vBulletin 3