Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 11-05-2010, 15:18   #1
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny Tibia na Facebooku i Twitterze.

Internetowe portale społeczne stały się ostatnio bardzo popularne i przydatne jako urządzenie do komunikacji. Facebook jest jedną z najpopularniejszych stron społecznościowych w sieci i umożliwia utrzymywanie kontaktów z ludźmi z całego świata. Możesz dołączyć do grupy, która cię interesuje i pokazać innym użytkownikom jakimi rzeczami się interesujesz.


Jeśli jeszcze nie słyszałeś o Tibii na Facebooku to zapraszam >>Tutaj<<. Jeżeli zostaniesz fanem tej strony klikając przycisk "Like" twoje newsy na Facebooku wzbogacą się automatycznie o informacje dotyczące Tibi (update'y, interesujące nowości czy inne ciekawe rzeczy).

Tibie możesz również znaleźć na innym popularnym serwisie społecznościowym - Twitter. Oficjalną stronę Tibi znajdziesz >>Tutaj<<.

Oczywiście wszystkie rozmowy będą przeprowadzane jak do tej pory - na oficjalnym forum Tibia.com. Odpowiedzi na informacje na Tibijskim koncie Facebook jak i na Twitterze będą czytane lecz Cipsoft nie podejmie żadnej dyskusji.

Zapraszamy wszystkich użytkowników do odwiedzin Tibii na Facebooku i Twitterze!
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]

Ostatnio edytowany przez Slythia - 11-05-2010 o 17:25.
Pan i Wladca jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-05-2010, 17:53   #2
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Gratuluje. teraz jeszcze tylko fotka i nasza-klasa
__________________
jerrry jest offline  
stary 11-05-2010, 18:22   #3
Xzonixek
Użytkownik Forum
 
Xzonixek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 05 2005
Lokacja: 3miasto
Wiek: 32

Posty: 845
Stan: Na Emeryturze
Świat: Real
Poziom: 154
Domyślny

Juz lece sie afiszowac na fb ze jestem tybyjczykem :/
Xzonixek jest offline  
stary 11-05-2010, 19:07   #4
Gauilpum
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 04 2008

Posty: 40
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nerana
Domyślny

Chyba raczej nikt nie będzie się z tym obnosił na fb że gra w tipje i chwalił swoimi "osiągnięciami" ... no ale, czas pokaże
__________________
Ukryty tekst:
Nathizin is standing next to you.
Gauilpum jest offline  
stary 11-05-2010, 21:33   #5
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

No może bez przesady z tym wrzucaniem fotek z tibii czy opisywaniem jak tam było na queście, ale zwykłe dodanie, że się gra niczym nie grozi. Jeżeli ktoś się tego wstydzi to omg, ja bym już nie grał więcej i nie wspominał.
Krajzel jest offline  
stary 12-05-2010, 04:26   #6
galiel91
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 05 2010

Posty: 3
Domyślny

Gra jest po to żebu pograć, wszystko jest dla ludzi, nie widzę powodów żeby się wstydzić ale dziwnym pomysłem jest "tibijczycy, połączmy nasze moce, podzielmy się swoją wiedzą i stwórzmy..." każdy może sobie dokończyć na swój sposób.
Pomysł jak każdy, części społeczeństwa przypadnie do gustu, resztę oburzy. Osobiście uważam to za głupie działanie, które mogło by zapoczątkować nową erę Pokemonów tym razem pod tytułem "tibia", co za tym idzie kolejne ofiary z dzieci które mogłyby by się pozabijać prowizorycznymi runami, łukami i magic swordami. Gra jest grą i lepiej nie mieszać jej z niczym innym bo może stać się nałogiem (niestety dla wielu i bez tego jest).
galiel91 jest offline  
stary 12-05-2010, 10:33   #7
Wertyk
Użytkownik Forum
 
Wertyk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Aj tam , produkt trzeba rozwijac.A po co to komu to sami sobie odpowiedzcie.
__________________
jebać podpis
Wertyk jest offline  
stary 13-05-2010, 11:10   #8
Azatar90
Użytkownik Forum
 
Azatar90's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2006
Lokacja: Łódż
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Na Emeryturze
Poziom: 348
Domyślny

Ludzie gracie jeszcze w tibie to sie tego nie wstydzcie sam czasami mam checi pograc , smieja sie ludzie ze gracie w gre ? A co w tym smiesznego ze grasz ? Grasz bo lubisz i w tego rodzaju grach jest pewna pasja i hobby ktore u sporej czesci ludzi trwa juz pare latek ladnych , Nadeszla era botow tej gry i zniszczyla wszystko (sam uzywalem) ale niema co lamentowac i rozprowadzac tematu , jednym slowem to kolejna promocja cipek w stosunku reklamacji niewiem jak im to wyjdzie ja napewno kiepsko widze rozwoj tej firmy na najblisze lata
__________________

Azatar90 jest offline  
stary 17-05-2010, 15:03   #9
Versa
Użytkownik Forum
 
Versa's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2008
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Versa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Smutny Nie przesadzajcie...

Naprawdę nie wiem o co tyle szumu.

Niemal każda gra posiada swój profil na Facebook'u, Twitterze, etc.

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają że Fotka.pl i NK są portalami podobnymi do tych, o których wspomniałam wcześniej.

World of Warcraft, Aion, Starcraft, Lineage... Uważacie, że Twórcy tych gier również mają nie po kolei w głowie, ponieważ zakładają profile swoich gier na tych oto portalach? A Razer? Logitech? Sony? Te firmy również są BE, ponieważ mają profile na Twitterze, tak?

Dajcie spokój. Nabierzcie trochę dystansu do takich rzeczy. Gra, to nie tylko nieustanne trzaskanie levela. Ganicie ten cały CipSoft, za byle co. Naprawdę. Najlepiej, żeby porzucili tę grę, przestali robić update, przestali dodawać newsy, rozdali PACC wszystkim za darmo i wszyscy będą zadowoleni. Nie da się współczesnym ludziom już dogodzić.
__________________
Versa jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:20.


Powered by vBulletin 3