Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-02-2010, 12:42   #1061
maken
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2008

Posty: 56
Profesja: Knight
Świat: Galana
Poziom: 11
Poziom mag.: 11
Domyślny

co powiecie o grze dead space? gra chyba ma już 2-3 lata. w tym roku wychodzi druga część. podobno nie będzie aż tak straszna jak 1
maken jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-02-2010, 12:46   #1062
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

BC2 miażdży MW2 z definicji :d.

A poważne traktowanie kampanii w BC2 to wg. mnie mimo wszystko objawy kretynizmu bo każdy bardziej rozgarnięty w grach powinien wiedzieć, że od 1 części Battlefield'a single nie ma racji bytu :-P.

Jeśli chodzi o rozwalanie każdej ściany RPG, to chyba nie próbowałeś tego zrobić z narożnikiem xd.

Cytuj:
Jednak BC2 rozczarował mnie brakiem co-opa, (...) małą ilością graczy mogących wziąć udział w rozgrywce (tylko 4 w jednym teamie).
Chodzi Ci o co-opa w singlu? Jeśli tak, to mi się zdaje, że w MW2 było tak samo. A w rozgrywce multiplayer to max 16 na jedną stronę może wziąć udział i tu i tu, czy się mylę?
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2010, 13:34   #1063
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Jeśli chodzi o rozwalanie każdej ściany RPG, to chyba nie próbowałeś tego zrobić z narożnikiem xd.
Narozniki tez sie rozwalaja - tyle, ze bledy pojawiala sie czesciej niz w innej czesci budynku i dlatego chyba wrazenie, ze trudniej je rozwalic. Kilka razy tez mialem sytuacje, ze walnalem z RPG prosto w sciane z odleglosci kilku metrow i sciana dalej stala. Jedynym niezniszczalnym elementem w budynku jest podloga i te skosne podpory dachu. W niektorych miejscach rowniez sciany wewnetrzne.

Cytuj:
A w rozgrywce multiplayer to max 16 na jedną stronę może wziąć udział i tu i tu, czy się mylę?
Na konsolach po 12 (czyli lacznie 24), na kompie po 16 (lacznie 32). Na mapce z bety to wystarczylo w zupelnosci, jak bedzie gdzie indziej - zobaczymy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Smoothas
No właśnie, skoro wątek BC2 już ruszył, to jakie są wasze opinie pomiędzy nim a MW2.
Ja sądze żę multi, wszystkie atuty, wyzwania, kill streaki itp. są lepsze niż W MW2, ale tryb rozgrywki w BC2 MW2 bije na głowę. Jak się gra gorączkę- to dopiero jest hardkor jak lecisz z kumplami śmigłowcem, rozwalając wszystko (i wszystkich) wokół. Także systemem zniszczeń BC2 przewyższa znacznie CoD-a, żadna ściana potraktowana pociskiem z RPG sie nie oprze, również przeciwnicy znajdujący się za nią. Także system wyboru klasy i w BC2 mi się podoba, medykiem można nieźle powymiatać.
Jednak BC2 rozczarował mnie brakiem co-opa, małą ilością map w mp i małą ilością graczy mogących wziąć udział w rozgrywce (tylko 4 w jednym teamie).
System nagród też nie zachwyca, poza tym w singlu niczego nowego się nie dowidziałem a AI przeciwników też troche słabe. Chyba jednak wpierw dobije do prestiżu w mp MW2, a dopiero potem zagram w BC2.
Jak dla mnie - BC2 jest kompletnie rewelacyjny w porownaniu z MW2 (ktory swoja droga tez jest dobry). Nowy COD jest gorszy jesli chodzi o sterylnosc srodowiska (praktycznie pelne zniszczenie w BC2 przeciwko mozliwosci zniszczenia komputera czy szyby), realistyke (pomijajac juz mozliwosc wykorzystania sprzetu wojennego i system zniszczen - MW2 jest gra typowo arcade'owa jesli chodzi o styl rozgrywki, a dodatkowo pelne jest "rewolucyjnych" rozwiazan - m4 seria jest ultra-celna przez pol mapy, natomiast skuteczny zasieg shotguna to, na oko, z 10 metrow...). Na mapce z bety dynamika rozgrywki z BC2 niewiele ustepowala konkurentowi, przy czym mapy byly zdecydowanie wieksze. Na pierwszy rzut oka w CODzie jest zdecydowanie wiecej unlockow do broni, ale w duzej ilosci przypadkow sa one tragiczne - kto montuje celownik termowizyjny do mini-uzi lub holograficzny do strzelby? :|

Odnosnie malej ilosci map - abstrahujac od ich wielkosci - MW2 ma ich 16, BC2 ma ich 8, przy czym pierwsi uzytkownicy kazdej z kopii nowego BFa juz w dniu premiery otrzymaja do pobrania (za darmo!) 2 mapy, a do konca marca - kolejne 2. I nie zanosi sie na to, zeby to byl koniec, bo juz kraza pogloski o czesci darmowych DLC dla posiadaczy gry

W mojej ocenie BC2 wyprzeda MW2 o kilka klas, ale nic dziwnego - sam Ryba mowi, ze jestem fanbojem
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2010, 13:52   #1064
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Na konsolach po 12 (czyli lacznie 24), na kompie po 16 (lacznie 32). Na mapce z bety to wystarczylo w zupelnosci, jak bedzie gdzie indziej - zobaczymy.
Na becie to ja miałem czasem wrażenie, że to wręcz za dużo ;-P.
Ale niektórzy lubią takie typowe rozwałki, chociaż ja bardziej preferuję mniejsze i bardziej taktyczne gry :d.
Już nie wspominam o fakcie, że wg. mnie FPSy na konsole= Epic Fail.

Cytuj:
Narozniki tez sie rozwalaja - tyle, ze bledy pojawiala sie czesciej niz w innej czesci budynku i dlatego chyba wrazenie, ze trudniej je rozwalic. Kilka razy tez mialem sytuacje, ze walnalem z RPG prosto w sciane z odleglosci kilku metrow i sciana dalej stala. Jedynym niezniszczalnym elementem w budynku jest podloga i te skosne podpory dachu. W niektorych miejscach rowniez sciany wewnetrzne.
Pamiętam jak grałem w jedynkę na konsoli to nigdy nie udało mi się rozwalić narożniku :/. W becie nie pamiętam, bo za dużo się działo bym do takich rzeczy uwagę przywiązywał .

I właściwie- CoD jest zupełnie arcadowy i jest stworzony z myślą dla małych noobasów, a BC2 to już klasa wyższa

Cytuj:
W mojej ocenie BC2 wyprzeda MW2 o kilka klas, ale nic dziwnego - sam Ryba mowi, ze jestem fanbojem
Fanboj wita fanboja? ;d

@Edit:
Gra ktoś w demo Supreme Commander 2? Ja właśnie ściągam
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2010, 15:04   #1065
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
Domyślny

No jeśli chodzi o czysty, rasowy gameplay to BC2 niebo lepsze
Moja rozgrywka w BC2 - przeżyłem szok, bo ostatnio poraz wtóry przechodziłem kampanie w CoD1 i MoH:AA

Ostatnio edytowany przez SmOoTHas - 01-03-2010 o 07:33.
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2010, 16:20   #1066
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Kilka chwil temu przeszedłem demo SC2.
Dwie misje na krzyż (samouczku nie wliczam). Możliwość sterowania tylko UEF i nie pokazali Aeonów... Bida, niecałe 40 minut zabawy ;/.

To jest zupełnie inny SC niż poprzedni, zupełnie inne techowanie, poprzez punkty badań w drzewku technologicznym, są tylko jednostki podstawowe, nie tak jak w poprzedniczce, bombowiec T1, T2, T3... Tylko jeden i poprzez te drzewko dodaje mu się bonusy jak +5 do obrażeń. Eko jest o wiele prostsze niż w jedynce, o wiele mniej skomplikowane. Właściwie bez prawie żadnego przejmowania się nim, jakoś prawie nigdy nie odczułem braku surki. Odniosłem wrażenie, że mapy są mniejsze, ale limit jednostek jest na poziomie 300, więc walki będą mogły być takiej samej wielkości... Gra jest o wiele szybsza, dynamiczniejsza.

Ogólnie stwierdzam, że na razie gra jest bardziej przyjazna dla początkujących i dla graczy którzy lubią gry polegające na jak najszybszym klikaniu. Czyli- nie mnie. Na dzień dzisiejszy pozostanę przy SC:FA który bardziej mi się podoba, chociaż grę i tak pewnie kupię .
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2010, 22:16   #1067
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Mial juz ktos okazje pograc w to cudo zwane Heavy Rain
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 00:39   #1068
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Halp me out. Jestem SPORO do tylu (wow, dota, et nolife) a, ze zmieniam sprzet to trafila sie okazja.

Podajcie mi tytuly gier z ostatnich 4-5 lat w ktore MUSZE zagrac. Poki co mam na liscie:
cody
moh
fear
stalker
bioshock
gears of war
i jakis inny badziew. interesuje mnie wszystko oprocz fif i innych sportowych gier. Ogolnie fps/strategia/rpg etc. GO!
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 00:48   #1069
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Dodaj Dragon Age i Mass Effect 1+2
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 00:53   #1070
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Wyciągnałem swój segregator z grami, które wypalałem w ciągu ostatnich 2-3 lat:

Mirrors Edge, Bioshock, Cod5, CoD4, Gothic 3, Fallout 3, Wiedźmin, Test Drive: Unlimited, Assassins Creed, Silent Hill: Homecoming, Prince of Persia (c0ś tam*), Gta4, Far Cry 2, x-blades, DMC, Stalker: CS, Pure, NFS: Carbon, Burnout Paradise, Dead Space, Shaun White Snowboarding, James Bond: QoS(?), C&C: Red Alert 3, F.E.A.R. 2, Cryostasis, Necrovision, Crysis, Turok 2008, Tom Clancy's Endwar, Neverwinter Nights 2, Prototype, Virtua Tennis 2, Wolfenstrein 2009, Batman: AA, Resident Evil 5, Street Fighter IV, NFS: Shift, Dragon Age: Początek, Borderlands, Dirt 2, Tomb Raider: Underworld, The Saboteur, Mass Effect 1 i 2, Bioshock 2, Aliens vs Predator, BF: Bad Company 2, Left 2 Dead 2.

Pogrubiłem te, w które imho trzeba zagrać, a z reszty sobie wybierz co ci pasuje
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 07:35   #1071
SmOoTHas
Użytkownik Forum
 
SmOoTHas's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2007
Lokacja: Nie traficie
Wiek: 28

Posty: 320
Stan: Niegrający
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 21
Skille: 22szild
Poziom mag.: 14
SmOoTHas ma numer GG 6687359 Send a message via Skype™ to SmOoTHas
Domyślny

Rybo, CS-a nie zmieściłeś??? jak mogłeś? nawet CZero?
SmOoTHas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 11:54   #1072
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

@Ryba
Liczyłeś kiedyś ile gier masz?
I ile z tego to orginały?
Wylansowany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 13:14   #1073
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

@Smoothas
CSa akurat kupiłem, więc nie wymieniałem. Chociaż w zasadzie takie tytuły jak Mirrors Edge, Batman: AA, czy MW2 też mam w oryginale, a są na liście

@Wylansowany
Myślę, że mam każdą "średnią i więcej" produkcje, które ukazywały się w przeciągu ostatnich 4 lat wypaloną na CD. Po prostu ten segregator z którego wypisałem mieści tylko 96 płytek . Co do oryginałów, to przeważnie kupuje gry, na które czekam rok i więcej, albo są w moim przekonaniu wybitne (patrz ME i Batman). Następne w kolejce jest Starcraft 2 i Diablo 3

btw. zakończenie Bad Company 2 Singleplayer, jeżeli ktoś nie ma ochoty kupować tego, ściągać, ani grać. Całkiem fajne, można sobie obejrzeć
Spoiler
http://www.youtube.com/watch?v=aWPOiX_3cFM

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 01-03-2010 o 13:19.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 15:58   #1074
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

CnC 3 Tiberium Wars polecam, nie do ominięcia w tej liście.
Supreme Commander też (Najlepiej z dodatkiem).
Oerciak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 16:20   #1075
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Wyciągnałem swój segregator z grami, które wypalałem w ciągu ostatnich 2-3 lat:

Mirrors Edge, Bioshock, Cod5, CoD4, Gothic 3, Fallout 3, Wiedźmin, Test Drive: Unlimited, Assassins Creed, Silent Hill: Homecoming, Prince of Persia (c0ś tam*), Gta4, Far Cry 2, x-blades, DMC, Stalker: CS, Pure, NFS: Carbon, Burnout Paradise, Dead Space, Shaun White Snowboarding, James Bond: QoS(?), C&C: Red Alert 3, F.E.A.R. 2, Cryostasis, Necrovision, Crysis, Turok 2008, Tom Clancy's Endwar, Neverwinter Nights 2, Prototype, Virtua Tennis 2, Wolfenstrein 2009, Batman: AA, Resident Evil 5, Street Fighter IV, NFS: Shift, Dragon Age: Początek, Borderlands, Dirt 2, Tomb Raider: Underworld, The Saboteur, Mass Effect 1 i 2, Bioshock 2, Aliens vs Predator, BF: Bad Company 2, Left 2 Dead 2.

Pogrubiłem te, w które imho trzeba zagrać, a z reszty sobie wybierz co ci pasuje
Ja bym dorzucił do tego koniecznie Star Wars: Force Unleashed.
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 19:16   #1076
Parafeks
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 01 2010

Posty: 61
Domyślny

Powie mi to który/a jakie gry powinienem pograć ?
512 MB Ram
3,47 ghz x 2
Karta 64 mb SM 2.0 ( W programie CPUID wyświetla 256 MB ... 0.o )
Pare GB na dysku .
Parafeks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 20:21   #1077
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Obiektywnie rzecz ujmując Suprim Komander dwuja jest dobrą grą, ale do mojego gustu nie pasuje i jakoś słabo mnie przekonuje ; f.

@Geltuwa
Racja, dobra gra, ale nie umieściłbym jej w pogrubieniu. 4 CDki cholerstwo zajmuje
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 20:27   #1078
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Złodziej
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 20:41   #1079
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ssij : D
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-03-2010, 21:18   #1080
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Dla tej gry opłaca się zużywać 4 płyty
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:22.


Powered by vBulletin 3