Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2006, 20:31   #41
Maks of Pacera
Użytkownik forum
 
Maks of Pacera's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2006

Posty: 5
Świat: Pacera
Domyślny Gz !!!

Gratz dla tego zioma co na rooku ma 50lvl to jest po prostu nieprawdopodobne jak 200lvl na mainie P jeszcze raz wielkie wielkie gz
Maks of Pacera jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2006, 21:13   #42
Baxi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Gratulacje :P

GZ dla tego 200lvl Druida powodzenia
 
stary 09-06-2006, 21:20   #43
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DumbassNoiser
jak zauwazyles sorc jest do ataku druid do leczenia sorc posiada e wave i takie rzodkiewka jest supery druid mass heling i exure sio nie widzisz roznicy ? przyklad: z exori vis nie zabijesz kilku hydr na raz a e wave zabijesz sorc nie uzyje exury sio za 70 many a durid uzyje zrob druida i wtedy porozmawiamy
Nie widziałem jakoś nigdy sorców masowo bijących hydry z e wave. Szybkość z jaką expią druidzi i sorce na securze jest identyczna. Jedyna różnica w ilości druidów w czołówce światowej jest taka, że na PvP więcej osób wolało mieć sorca i możliwość walnięcia UE i ubicia kilku ludzi.

Do osobnika, który twierdzi, że gra na non-PvP jest dziecinnie prosta. Widać, że wiesz o tym tyle co żaba o pilotowaniu samolotu. Twoim zdaniem wygląda to pewnie tak: wchodzisz na jakiego tylko chcesz expa i masz go dla siebie bo nie ma żadnych power abuserów. Prawda jest zupełnie inna, na każdym expowisku siedzi kto tylko chce, nikogo nie wygonisz bo to non-PvP i nic mu nie możesz zrobić. Loota często możesz stracić ponieważ nikogo nie obchodzi czy to twoje czy nie, jak ciągniesz po ziemi to znacz, że można zabrać. Wymieniać można dużo i długo. Przeważnie nie jest tak, że mam wysoki level to moge wszystko, jak nie żyjesz z ludźmi w zgodzie to mogą ci naprawde zepsuć całą przyjemność z gry. Skoro nie znasz tematu to najlepiej jest siedzieć cicho bo takimi wypowiedziami jedynie się kompromitujesz.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Aversin - 09-06-2006 o 21:22.
Aversin jest offline  
stary 09-06-2006, 22:55   #44
DumbassNoiser
Użytkownik Forum
 
DumbassNoiser's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 112
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Domyślny Up

Kompromituje sie ?ciekawe ze odpowiedz na pytanie w ktorej mam recje jest kompromitujaca gralem na lunarze -pvp gralem na infernie-pvp enforced gram na celescie-no pvp wiec nie musisz mi wyjasniac a co do spawnow i lootow mylisz sie z ludzmi zyje w zgodzie i nikt poza kilkoma swe nie wchodzi na spawny pozatym kto poza magiem moze mi wejsc na spawn knight nie dostanie duzo expa z potwora bo nawet jesli ma sca i skile eternala to i tak ja w 2 sekundy moge walnac z visa kolo 530 wiec taka zabawa jest beez sensu i poza ludzmi ktorzy co chwile dra mordki "plx10 gp " "ej ty masz duzo kasy a mi nie chcesz dac 1k " to wcale nie jest tak zle kazdy ma prawo wyboru na jakim swiecie chce grac ty grasz na pvp ja na no pvp i niech tak zostanie nie zamierzam sie klocic bo i tak zawsze stwierdzisz ze jestes madrzejszy panie suporcie :>
Wiec proponuje zakonczyc dyskusje i podziwiac awanse milej gry

Ostatnio edytowany przez DumbassNoiser - 09-06-2006 o 22:57.
DumbassNoiser jest offline  
stary 10-06-2006, 01:15   #45
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

@UP

Gdybyś czytał uważniej to byś wiedział, że moja wypowiedź nie była skierowana do Ciebie a dotyczyła tego:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
ja bym raczej proponowal podniesienie poprzeczki dla serwow non pvp(czytaj lame serw) przecies zte harmonie czy inne shity sa zalosne byle babcia czy noob moze trzasnac tam lvlv bez obawy o deada,majac dobre lacze nic mu niezagraza prucz wlasnej gupoty ,a majac dobry sharing jak mateusz albo taifun mzona wyrabac zarabisty exp/dzien

gratz dla wszystkich tych ktorzy osiagneli cos sami i na normalnych pvp a nie na serwach o zasadach rooka
Tak przy okazji .. ja gram na non-PvP tak samo jak ty a w swoim poście krytykowałem twierdzenie, że gra na non-PvP jest dziecinnie prosta. (czytanie ze zrozumieniem )
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Aversin - 10-06-2006 o 01:18.
Aversin jest offline  
stary 10-06-2006, 07:50   #46
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil
Skilluje sie tam gdzie nooby nie chodza i tyle ile potrzeba. Bez skillowania 1500 godzin da sie zyc i nabijac levele.

Wszystko jest możliwe knight zazwyczaj na no-pvp do 60 chce dojechac

ale pewnie da sie grac ;]


jeszcze raz wielkie gz dla tych graczy
Andrealfus jest offline  
stary 10-06-2006, 08:26   #47
DumbassNoiser
Użytkownik Forum
 
DumbassNoiser's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 112
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Domyślny up

przyznaje jest dziecinnie prosta z jednej strony nie musisz sie przejmowac ze ktos cie zabije a z drugiej czasami nie mozna wytrzymac bez mysli zeby kogos zabic ale jak juz moilem kazdy sam sobie wybieral rodzaj wiec nie bedziemy plakac ciesze sie ze tylu polakow tak szybko expi mam nadzieje ze druidy podbija tibie ;p Ne'roox gogo 200
DumbassNoiser jest offline  
stary 10-06-2006, 18:21   #48
Romilda
Użytkownik forum
 
Romilda's Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2006
Lokacja: Pieńsk

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 30
Romilda ma numer GG 5654352
Domyślny

no, pięknie! Polscy gracze są the best xD

pozdrowienia dla wszystkich wymienionych!
Romilda jest offline  
stary 10-06-2006, 19:21   #49
Corgi666
Użytkownik forum
 
Corgi666's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2006
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 30

Posty: 15
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Shivera Cult
Świat: Shivera
Poziom: 34
Skille: 17/22;p
Poziom mag.: 37
Corgi666 ma numer GG 1841095
Pytanie

po 1 wielkie gz, a po drugie, w sprawie tych awansow, to moze wprowadzicei cos w stylu od 100 lvl caly czas na faccu...

Qrde, 0 postow eeeeee
Corgi666 jest offline  
stary 10-06-2006, 20:12   #50
Celesta ziom :)
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A kto powiedział ze druid jest zly??? Az mi sie smiać chce jak te h lvle ciągle do mnie "thx" za leczenie A poza tym druid a sorc to kwestia gustu, czy ktos woli zabijac (jak większość polaków, pozdrowienia dla Karoleera), czy leczyc (pozdro dla wszystkich DORBYCH druidów ) Aaa nikt nie napisał, ale ja mówie a propos tego ostatniego zdjecia, (chyba wszyscy to wiedzą ale napisze ) Vetius to nasz moderatorek Wielbłąd (czyt. Dromader (czyt. Dr.Omader))
 
stary 10-06-2006, 20:39   #51
Rosi
Użytkownik Forum
 
Rosi's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006

Posty: 152
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Niusiek
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 69
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 5
Domyślny

Tak kwestia gustu inni lubią zabijac inni leczyć ; ) a zresztą to non pvp mi nie pasuje i raczej gra jest troche nudniejsza prosze ciebie ale to kwestia gustu inni wola expic tylko to a inni walczyc na wojnach prosze ciebie ... no to wszystko prosze ciebie
Rosi jest offline  
stary 10-06-2006, 21:58   #52
Abieqo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Krakow

Posty: 35
Stan: Na emeryturze
Świat: Julera
LOL ~¤»©ŇŃg®Ŕ†ÚŁŔ†ĚÓѧ«¤~

Wielkie Gz dla wszystkich, a w szczegolnosci dla Wivivol'a z mojego servera ( Julera ), ktory naprawde zostal 1st polskim knightem na tym servie, ktory zdobyl 8 m lvl
Abieqo jest offline  
stary 10-06-2006, 22:50   #53
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Celesta ziom :)
(..) Aaa nikt nie napisał, ale ja mówie a propos tego ostatniego zdjecia, (chyba wszyscy to wiedzą ale napisze ) Vetius to nasz moderatorek Wielbłąd (czyt. Dromader (czyt. Dr.Omader))
Jesteś bardzo niedoinformowany. Blisko, ale niecelnie.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 11-06-2006, 00:37   #54
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Romilda
no, pięknie! Polscy gracze są the best xD

pozdrowienia dla wszystkich wymienionych!
szkoda ze na non pvp,bo na pvp serwach nas bija jak chca i kto chce,a co do roznicy w graniu to niewnikam kto jakie ma odruchy ale ja gram na pvp i w przeciaku calej mojej gry na arcani zdarzylo mi sie 2 razy ze ktos cos mi ukradl(lootbaga itp) a teraz od 57 dni niezabilem nikogo pomimo ze moglbym,niestety niejestem noobem i neizabijam za byle co bo to zalosne

ale niezmieniajac tematu wiec

na non pvp moze ciezej ejst trenowac i skilowac knightow tu sie zgodze,ale gra magami czy drutami jest banalna ,byle noob niewpadnie ci na dle aby zarabac cos a ty mozesz sobie afkowac pod dp jesc i nic ci nikt niezorbi,niemartwisz sie o wojny ze mozesz dostac hunta za free/za lvlv czy zly outfit albo ze zaszybko expisz

wiec nieporownujcie nawet non pvp bo tam walczysz tylko sam z soba i nerwami a tutaj z duza iloscia osob chcacych wykopac cie z serwa(na pvp)
a dla kogostam kto mwoil ze sie znam tyle co slimak na pilotowaniu to wierz mi niegram od tygodnia i tibie doskonale znam;]


osoby z non pvpv sa dla mnie osobami ktora umieja bic expa na sharingu(nerox i mateuszki szczegolnie) a na pvp serwach skonczli by gre placzac mamie w kolniez na 50 lvl
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 11-06-2006, 01:33   #55
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Dlatego niektórzy wybierają grę na non-PvP, dla czystej przyjemności z grania, huntów, eksplorowania świata, szukania przygód .. a nie walki o przetrwanie. Możliwość wyładowania złości raz na pół roku na TS im wystarcza. Ale czy to czyni ich wszystkich noobami, sharerami, maminsynkami itd. ? Czy naprawdę agresja to jest wasz sposób na wszystko, jak ktoś w szkole nie pije nałogowo i nie używa w każdym zdaniu conajmniej jednego przekleństwa jest ciotą ? Skoro sam pieszesz, że zabijanie za byle co to jest żałosne to chyba powinieneś również rozumieć iż dla niektórych jest to na tyle żałosne, że decudują się na granie na serwerach gdzie nie ma tego problemu. Moim zdaniem żałosne jest zakładanie, że inni wybierają non-PvP tylko dlatego bo nie poradziliby sobie na non-PvP. Wystarczy prześledzić co się dzieje na TS. Słyszałeś powiedzenie "nie oceniaj książki po okładce" ? Ty właśnie to robisz, oceniasz innych po tym, że koło nazwy serwera na którym grają jest dopisek non-PvP.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
stary 11-06-2006, 12:03   #56
pijany rolnik
Użytkownik Forum
 
pijany rolnik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Gdynia

Posty: 193
Profesja: Master Sorcerer
pijany rolnik ma numer GG 2939702
Domyślny

gratulacje dla tych wszystkich nalogowcow
__________________
Łamanie prawa.
pijany rolnik jest offline  
stary 11-06-2006, 14:54   #57
Celesta ziom :)
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Edit! Edit!

AAAAA jaka plama chciałem zaświecić a tu mi nie wyszło
Oczywsiście juz sobie przypomniałem, Vetius to Hegemmon
 
stary 11-06-2006, 17:18   #58
Grigor
Użytkownik Forum
 
Grigor's Avatar
 
Data dołączenia: 17 01 2006
Lokacja: .......\HELL/.......

Posty: 73
Stan: Na emeryturze
Domyślny Gz

Bardzo ładne sski

Polacy górą
__________________
Pierwszy raz grałem trzeźwy, kiedy po prostu zapomniałem się napić. "Cholera" - pomyślałem. "Gram lepiej!"
Grigor jest offline  
stary 11-06-2006, 20:56   #59
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

moze i ale na non pvpv latwiej ejst bic lvlv a co za tym idzie ciagle powtarzam chche tylko aby limit zamieszczania zdjec zwiekszyc dla non pvp aby wyrownac szanse,pozatymwidzimy na TS graczy z non pvp albo kampiacych w pz albo padajacych jak noby
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 11-06-2006, 22:00   #60
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop
(...) widzimy na TS graczy z non pvp albo kampiacych w pz albo padajacych jak noby
Hahaha .. a to dobre Jakoś nadal pamiętam TS gdy Secura opanowała Ankh i Dare, wszyscy się wtedy bali wystawić nos z depo. Większość z nas wtedy skończyła z banem za zabijanie. A co do padania, na TS każdy może paść jak mucha, ponieważ TS ma to do siebie, że potrafi kopać i lagować.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:59.


Powered by vBulletin 3