Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-10-2009, 20:41   #61
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Dziewczyny natomiast walczą o popularność , która będzie najlepiej widziana wśród chłopaków (no może jak się bija to źle to okazują)
Taa, wy samce i wasze ego. Jesteście tylko pionkiem w grze o popularność wśród matriarchalnej części społeczeństwa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale jakieś docinki i złośliwości są bronią dziewczyn.
Słowa są najsilniejszą bronią. Zobaczycie, my jeszcze Was zniszczymy psychicznie! ^^


Co do tematu, powinno się zjawisko tępić, jak najbardziej. Jednak te pierwszoklasistki też powinny umieć się jakoś przeciwstawić, z taką postawą będzie im trudno, nawet w późniejszym życiu. Przecież spotkają o wiele gorszych ludzi na swojej drodze, czy to w pracy, czy gdzie indziej. I nie będzie już nikogo, by się poskarżyć.
__________________



Ostatnio edytowany przez Czarna_Mamba - 08-10-2009 o 20:42. Powód: lit
Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-10-2009, 20:42   #62
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nazywasz osobę która "rządziła" w gimnazjum PORZĄDNĄ? Mylisz pojęcia koleś. Do tego nazywasz frajerami osoby które najprawdopodobniej są osobami porządnymi i nie chcą się kolegować z osobami twojego pokroju , dobrze ,że siedzą w swoich grupkach. Napewno nie chciałbym trzymać z tobą ,osobą tak ograniczoną psychicznie , w tym temacie pokazałeś kim naprawde jesteś.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:48   #63
Gagerr
Użytkownik Forum
 
Gagerr's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 88
Domyślny

Nawiązując jeszcze do tych grup, to najczęściej są to zakompleksieni gówniarze. Pamiętam taką fajną sytuację. Chodziłem wtedy jeszcze do gimnazjum (to był konkretnie chyba 3 rok) i banda tłumoków nie potrafiących zdać, stawała zawsze w przedsionku i po kolei zaczepiała wszystkich młodszych. Padło również na mnie, a że było ich kilku, to nie miałem za bardzo szans. No nic, myślę nie dam sobą pomiatać. Dorwałem trzech typów, każdego osobno, wracających samotnie ze szkoły. Obiłem trochę twarz, jeden to nawet mnie błagał żebym przestał, bo bronił się gorzej niż schorowany emeryt. Wyżej wymienieni delikwenci, chyba już nigdy nie uderzyli żadnego pierwszaka, przynajmniej tak mi się wydaje. W tym tkwi właśnie problem, większość z tych "poszkodowanych" nawet się nie stara bronic. Rozumiem gdy jest niski, chudy i niezdolny do obrony, no ale kurde, jak widzę 1.40 m karła okładającego jakiegoś dryblasa tylko dlatego że ten niski jest starszy, to coś tu jest nie tak. A taka sytuacja była, nawet wiele razy.
Gagerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:49   #64
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibijczyk222 Pokaż post
Nazywasz osobę która "rządziła" w gimnazjum PORZĄDNĄ? Mylisz pojęcia koleś. Do tego nazywasz frajerami osoby które najprawdopodobniej są osobami porządnymi i nie chcą się kolegować z osobami twojego pokroju , dobrze ,że siedzą w swoich grupkach. Napewno nie chciałbym trzymać z tobą ,osobą tak ograniczoną psychicznie , w tym temacie pokazałeś kim naprawde jesteś.
każdy ma swoje zdanie na ten temat ;D

tu jest podstawowa zasada... Albo jesteś w dobrej ekipie , albo jesteś gnębiony... tak jak w wiezieniu tam tez albo masz ekipę albo cie biorą pod prysznicem. Czasem udaje się być neutralnym.

Up. wzrost nie wygrywa walki , pomaga

Znam paru chłopaków niższych ode mnie o głowę co by mnie rozwalili w 2 minuty.
i tutaj tez dam cytat

"Na wojnie nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga."

ale jest różnica , pierwszak który się broni przed banda starszych co go zaczepiają a pierwszak który sam zaczepia czy pyskuje do kogoś starszego.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 20:54.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:51   #65
Gagerr
Użytkownik Forum
 
Gagerr's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
tu jest podstawowa zasada... Albo jestes w dobrej ekipie , albo jestes gnebiony...
Bzdury, nie byłem w żadnej grupie, a mimo że do gimnazjum chodziło sporo chłystków, nie dałem sobą pomiatać i trzymałem się od takich elementów z daleka.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Znam paru chłopaków niższych ode mnie o głowę co by mnie rozwalili w 2 minuty.
Chłopaczek o 3 głowy niższy, już raczej za szybko nie wygra, a taki był ten klient. Miał kumpli i był w 2 gim. (przy okazji 2 czy 3 razy kiblował), więc dla takiego kogoś kto uczęszczał do bezstresowej podstawówki, był nie osiągalny.

Ostatnio edytowany przez Gagerr - 08-10-2009 o 21:04.
Gagerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 20:59   #66
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Frajery (reszta , czyli ci co w mieście byli gnębieni zawsze i ci co przyjechali z wiosek i zamiast nawiązywać znajomości z nami siedzieli cicho we własnych małych grupkach)
Rotfl. A kimże wy jesteście, bando neandertalczyków, że każdy ma się z wami zadawać, bo jak nie, to jest "frajer" (polecam sprawdzenie znaczenia tego słowa) i w ogóle a fuj?

Żałosny jesteś, imć Albertusie fajfusie.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:05   #67
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

napisałem ze czasem udaje się zachować neutralność , z tego co mówisz to dobrze się bijesz (tak zrozumiałem) może zasłużyłeś na szacunek czymś co robisz , nie koniecznie trzeba być w jakiejś grupie żeby mieć szacunek , najczęściej dopiero wtedy grupy cie biorą gdy się czymś popiszesz.


Np. U nas w szkole jest koleś którego gnębili bo jest frajerem , ostatnio zmienił zawód i przyszedł do mnie do piekarni , z tego co mi mówili piekarze pracuje dobrze , postanowiłem go przetestować , powiedziałem mu w środę tamta ze jak on w każdy wtorek zrobi niektóre prace to ja nie będę musiał ich robić w czwartek a za to ja będę robił w piątek a on będzie miał luzy w poniedziałek , może przedstawiłem to trochę agresywnie ;D bo powiedziałem ze jak się nie dostosuje to wpier. ale zrobiłem to po to żeby na start mieć respekt żeby zrozumiał ze jak on będzie w porządku do mnie to ja do niego , gdybym go poprosił to na pewno by se olał i ja bym miał 2x więcej roboty. No i bylem dziś w robocie i zostałem mile zaskoczony , wszystko zrobione a ja miałem luzy , zamierzam jutro mu się odwdzięczyć.

Kolegować się z nim raczej nie będę , ale chłopak już ma u mnie jakiś szacunek i z mojej strony już mu nic nie grozi a gdy będzie miał zwadę z jakimś kolesiem który nie jest od nas to na pewno mu pomogę.

Z reszta zjawisko ze starszych się respektuje nie jest tylko w szkole , pójdziecie do roboty i sami to zobaczycie... U mnie w piekarni tak jest ,ze kierownik mówi dla brygadzisty a brygadzista dla młodszego od siebie piecowego , z czego ten dla najmłodszego stołowego który mówi to dla najstarszego ucznia który mówi dla młodszego itp. wychodzi na to ze każdy musi kiedyś ciężko pracować by później mieć coraz lżej i jakoś ja to respektuje chociaż ze mam pod sobą tylko 1 osobę a nad sobą może z 30 , wiem ze za parę lat będzie odwrotnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gagerr Pokaż post
Chłopaczek o 3 głowy niższy, już raczej za szybko nie wygra, a taki był ten klient. Miał kumpli i był w 2 gim. (przy okazji 2 czy 3 razy kiblował), więc dla takiego kogoś kto uczęszczał do bezstresowej podstawówki, był nie osiągalny.
wiec po co ten jego przeciwnik go nie szanował? mógł przejść dalej i nie zwracać uwagi... z myślą ze kiedyś on będzie najstarszy w szkole
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 21:07.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:05   #68
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
każdy ma swoje zdanie na ten temat ;D

tu jest podstawowa zasada... Albo jestes w dobrej ekipie , albo jestes gnebiony... tak jak w wiezieniu tam tez albo masz ekipe albo cie biora pod prysnicem. Zadko kiedy udaje się być neutralnym.
Co ty mozesz wiedziec o wiezieniu? To nie jest jak na filmach


Co do tematu nie wiem jak jest u dziewczat ale u chlopakow nawet jak jestes mlodszy to jest tak ze albo jak ktos cie zaczepi i nic z tym nie zrobisz to bedzie robil to dalej,ale jak sie postawisz i udowodnisz mu ze gorszy nie jestes,ostatecznie dajac sobie nawazajem po pare razy w twarz to pozniej ten problem sie nie pojawia. Nie wiem w jakich kategoriach oceniac takie zachowania u plci przeciwnej,nie mniej jednak coraz czesciej spotykam sie z agresja wsrod nich samych chociazby w pubach itp. nie wiem czy to jest wynikiem tego ze obracaja sie w takim towarzystwie chlopakow i biora z nich przyklad czy jakis trend ale mi sie to nie podoba.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:09   #69
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

wiem jak jest w wiezieniu , ale to inna śpiewka.

a co do dziewczyn to powiem ci tak , nie lubię gdy dziewczyny się bija bo to takie odpychające , ale z drugiej strony fajnie jest się na to popatrzeć bo to śmiesznie wygląda.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:13   #70
Gordorczyk
Użytkownik Forum
 
Gordorczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 213
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Domyślny

domyslam sie ze te przesladowanie nie jest za nic.. na pewno musialy cos zrobic zeby po nich cisnac czy nawet bic
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez miszcz78 Pokaż post
Pewien koleś w grze internetowej (plemiona) wysłał do mnie wiadomość, ze chyba je**alem na glowe, jesli mysle ze go przejme, a pozniej "spier****". Czy jesli zglosze to na policje, zrobia cos?
Полскa!!!
Gordorczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:16   #71
Gagerr
Użytkownik Forum
 
Gagerr's Avatar
 
Data dołączenia: 10 07 2009

Posty: 88
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
napisałem ze czasem udaje się zachować neutralność , z tego co mówisz to dobrze się bijesz (tak zrozumiałem) może zasłużyłeś na szacunek czymś co robisz , nie koniecznie trzeba być w jakiejś grupie żeby mieć szacunek , najczęściej dopiero wtedy grupy cie biorą gdy się czymś popiszesz.
Nie wiem czy biję się dobrze, nie raz już dostałem konkretnie, ale to dlatego że nie trzymam języka za zębami i mówię w prost co o kim myślę. A co takiego robiłem zasługującego na szacunek? Hmm, chyba siedziałem na ławce. W takiej grupie nawet nie chciałbym być, bo większość mi znanych składała się głównie z neandertalczyków nie potrafiących złożyć prostego zdania. Z resztą nie kręci mnie bycie gimbusem i udowadnianie swoich racji siłą.

Cytuj:
wiec po co ten jego przeciwnik go nie szanował? mógł przejść dalej i nie zwracać uwagi... z myślą ze kiedyś on będzie najstarszy w szkole
Sęk w tym, że on nic nie zrobił. Był po prostu młodszy.
Gagerr jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:24   #72
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gordorczyk Pokaż post
domyslam sie ze te przesladowanie nie jest za nic.. na pewno musialy cos zrobic zeby po nich cisnac czy nawet bic
proste chyba przykładem będzie koleś z mojej klasy


mówią na niego misiek , chociaż ze wygląda troszkę śmiesznie nikt tam nic do niego nie miał normalnie gadaliśmy z nim itp. do momentu kursu , gdzie pokazał taki cyrk ze od tamtej pory jest gnębiony w szkole

następnym kolesiem gnębionym w klasie jest taki galan , który gada jakby miał 8-9 lat ogólnie jest wywalony jak lato z radiem.

jest jeszcze soszko który w ciągu roku szkolnego odezwał się może z 5/6 razy


to są osoby tak częściej gnębione (klasa 28 osób) a takie pojedyncze docinki są kierowane do każdego , do kolegi x ze nie umie czytać , do kolegi y za coś tam innego.

tak w naszej klasie jest taka grupka neutralna co przerwy spędza w klasie , ale nie są źli , zawsze jakieś filmy maja i se ciśniemy czasem na przerwach. No i jesteśmy my , ze zawsze gdzieś łazimy i wszędzie nas pełno. klasa jest bardzo zgrana , bo wystarczy ze ktoś z nas wstanie i powie co ma być i tak jest. Np. wszyscy uciekamy z lekcji , bojkot nauczyciela czy coś innego. A jak ktoś z nas coś zrobi to nikt nie powie kto to , chociażby miała całej klasy uwagę i 1 wstawić. I to się nazywa szacunek , oni szanują nas i nic nie mówią a my szanujemy ich za to ze podporządkowują się dla dobra całości.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gagerr Pokaż post
Nie wiem czy biję się dobrze, nie raz już dostałem konkretnie, ale to dlatego że nie trzymam języka za zębami i mówię w prost co o kim myślę. A co takiego robiłem zasługującego na szacunek? Hmm, chyba siedziałem na ławce. W takiej grupie nawet nie chciałbym być, bo większość mi znanych składała się głównie z neandertalczyków nie potrafiących złożyć prostego zdania. Z resztą nie kręci mnie bycie gimbusem i udowadnianie swoich racji siłą.


Sęk w tym, że on nic nie zrobił. Był po prostu młodszy.
nie chodzi o to żeby wszystko udowadniać siła , tylko żeby ogólnie być w szkole znanym i żeby wszyscy wiedzieli ze do tego kolesia lepiej niż kozaczyć bo za jego plecami stoi pół szkoły a siła jest do małolatków którzy próbują rządzić.





PS. My coś takiego wprowadzamy w klasie , staramy się każdego wyciągnąć żeby był w porządku , tylko każdy ma inne zadanie , wiadomo jeden ma przynosić filmy , drugi z trzecim zawsze stoją na czatach , paru ma już gotowe wymówki , ci najsilniejsi dbają o dobre imię w szkole (żeby pierwszaki nie przychodzili do nas kozaczyć) jeszcze ktoś inny coś tam robi itp. a ja z kolega jako gospodarz i zastępca mniej więcej dyrygujemy kto ma co robić. Wychodzi naprawdę ładny efekt bo z kolesi co w gimnazjum byli popychadłami robimy dobrych ziomków którzy pomogą w potrzebie a ci co na sile dalej chcą być popychadłami nimi zostają. Na początku 1 klasy jak ktoś coś zrobił a baba straszyła cala klasę konsekwencjami polowa wymiękała i mówili kto to jeden przez drugiego , na dzień dzisiejszy zostanie opracowana taka bajeczka na poczekaniu i każdy doda coś od siebie ze prawie zawsze jesteśmy wygrani.



PS x2.

Dobra chłopaki , dzięki za ciekawa pogawędkę , ale muszę iść spać bo o 5 do roboty wstaje
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 08-10-2009 o 21:47.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 21:33   #73
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Ale ludzie mają problemy, ja chodzę do szkoły się uczyć a nie robić wojny gangów lol ;X
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 22:11   #74
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Ale ludzie mają problemy, ja chodzę do szkoły się uczyć a nie robić wojny gangów lol ;X
czego ty tam chcesz sie uczyc
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 22:21   #75
Necromantor
Użytkownik Forum
 
Necromantor's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: ..........

Posty: 655
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
czego ty tam chcesz sie uczyc
lmfao, qft
__________________
Necromantor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 22:48   #76
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
ale to tylko zabawa , i rzucaliśmy nie tylko w młodszych ale i w siebie nawzajem. We mnie tez raz poszła salwa od 20 osób i jakoś się nie obraziłem za to...
Widać trwałe skutki do dziś.

Cytuj:
w zawodowce to jest wogle inny podział ;D mi chodziło o gim głownie.
Twój problem jest taki, że może i zdałeś gimnazjum, ale umysłowo wciąż tam jesteś i chyba jeszcze przez długi czas pozostaniesz.

Cytuj:
Porządni (ludzie co kiedyś rządzili w gim , ich koledzy lub ludzie z wiosek którzy zakolegowali się z kimś od nas)
A to ciekawe! Prezydent też sprawuje władzę, a ile ziąów z osiedla pieje jaki to on teges i nie teges!

Cytuj:
Frajery (reszta , czyli ci co w mieście byli gnębieni zawsze i ci co przyjechali z wiosek i zamiast nawiązywać znajomości z nami siedzieli cicho we własnych małych grupkach)
Cool story bro, też bym się z plebsem nie zadawał.

Cytuj:
Tu nie było by jak dzielić ;D bo 3/4 zawodówki to super kolesie których znam z ulicy i coś sobą na osiedlu reprezentują , ogólnie prawie każdy jest znany na mieście.
Coś sobą reprezentują? Żart dnia, poważnie. Wiesz, że gówna się nie dotyka?

No cóż, kiedy myślisz, że Albertus już cię nie zaskoczy, to możesz się nieźle zdziwić. Tak dla twojej wiadomości, władco, wiesz że taki margines jak wy mieszka potem na śmietniku błagając ludzi o pieniądze na tanie wino? I jaki wtedy szacunek do ludzi mają, nie mówiąc już o tym co sobą reprezentują!

Aha, wiesz co to Karma? Życzę ci tego z całego serca.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 22:57   #77
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Aha, wiesz co to Karma? Życzę ci tego z całego serca.
Karma nie istnieje i skonczcie juz jechac po albertusie moze i pierdoli od rzeczy
ale naprawde wystarczy pojechac po nim jeden raz a nie gnebic go na kazdym kroku ,przynajmniej chlop ma wlasne zdanie a nie jak 90 % tego forum niczym gabka ,ktos cos powie to odrazu to wchlaniaja
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 23:00   #78
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
Karma nie istnieje i skonczcie juz jechac po albertusie moze i pierdoli od rzeczy
ale naprawde wystarczy pojechac po nim jeden raz a nie gnebic go na kazdym kroku ,przynajmniej chlop ma wlasne zdanie a nie jak 90 % tego forum niczym gabka ,ktos cos powie to odrazu to wchlaniaja
Ale my się tylko przyswajamy do jego klimatu, no wiesz, gnębić gnębić gnębić i jeszcze dobić!
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 23:03   #79
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Ale my się tylko przyswajamy do jego klimatu, no wiesz, gnębić gnębić gnębić i jeszcze dobić!
a czyli jednak go popieracie?
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-10-2009, 23:14   #80
domin3x
Użytkownik Forum
 
domin3x's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 2,162
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Knight
Świat: Pacera
Poziom: 166
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

@Albertus
co do wszystkich Twoich wypocin - teraz jesteś wielki cwaniak, a Cię wezmą do wojska to się osrasz. U mnie koleś na osiedlu też był taki jak Ty (no może nawet jeszcze bardziej 'respektowany') w gimnazjum, 2 lata temu wzięli go do wojska, a tam przez to jego cwaniactwo po 4 dniach wylądował w szpitalu, gdzie przeleżał ponad 2 tygodnie.
__________________
Cześć.
.................................................. .................................................. ...................Dzięki.
Cześć.
domin3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:38.


Powered by vBulletin 3