Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-01-2009, 18:15   #1
Revisin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 46

Posty: 57
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: głowa mała
Świat: Arcania
Domyślny Lista noliferów z Arcanii

Witam!

Chciałbym przedstawić listę osób które wybrały Tibię. Gra ich tak pochłonęła że nie mają czasu na realne życie. Tibia stanowi im najważniejszą część dnia. Zamiast iść ze znajomymi na imprezę oni zalegają w domu i niszczą swoje życie. W ciągu miesiąca mamy 720h wydaję się dużo a jednak Nasi Arcanijscy maniacy potrafią nawet połowę tego czasu spędzić przed Tibią. Moim zdaniem nie jest to normalne a ludzi tych powinno się wysłać na leczenie. Większość z tych ludzi twierdzi że nie jest uzależniona od tibii.. jednak mylą się. Każdy nałóg wprowadza człowieka w błąd. Nawet alkoholik twierdzi że nie jest alkoholikiem. Palacz, narkoman itp. To jest jedno i to samo czyli nałóg ! Jesli ktoś potrafi spalić paczkę papierosów dziennie i mówi że nie jest nałogowcem to jest w błędzie. Tak samo jeśli ktoś twierdzi że nie jest maniakiem tibijskim grając po 200h w ciągu miesiąca jest w błędzie! LUDZIE LECZCIE SIĘ !! Podam dane z miesiąca grudnia 2008 dotyczące jednych z największych maniaków tzn ludzi chorych z Arcanii

Aata Arhari - 214h
Dark Kajko - 166h
Arris - 146h
Medivh Shady- 213h
Boroth Flam - 163h
Thed Xalin - 258H
Sir Unow - 189h
Shavenis - 224h
Ames Trucia- 259h
Plan Edson- 265h
Clapek- 172h

To jest lista największych Tibijskich maniaków z Arcanii ! Część z nich czyli Boroth Flam, Shavenis, Ames Trucia nie skończyły 18 lat więc proszę o przesłanie na priv kontaktu z Ich rodzicami a osobiście przyślę lekarza




LUDZIE LECZCIE SIĘ I NIE DAJCIE WYGRAĆ NAŁOGOWI!!
__________________
~~ Loyal to the end ~~
Revisin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-01-2009, 18:29   #2
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

niech zgadnę, ujebali Cię i masz im to za złe pisząc flame posty, ta?

'PATHETIC'.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 18:30   #3
Czarus1
Użytkownik forum
 
Czarus1's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Imię: N
Gildia: Nie posiadam
Poziom: 2
Skille: 10
Domyślny

O knightów bym sie tak nie bał, bo to bot nabija im godzinki spędzone w tibii. xP
Czarus1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 18:31   #4
SpoconyKrystyna
Użytkownik Forum
 
SpoconyKrystyna's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2008
Lokacja: Białystok

Posty: 164
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
niech zgadnę, ujebali Cię i masz im to za złe pisząc flame posty, ta?

'PATHETIC'.
" Uderz w stół nożyce się odezwą " nie twój serwer nie wiesz co tu jest grane innymi słowy mówiąc wy*******aj stąd do puki Cię ludzie z naszego forum nie wypierdolą ... Wiem teraz zaczniesz się napinać a i tak będziesz jak każdy inny który napisał posta nie będąc graczem Arcani . Chcesz się przekonać ? To pisz tutaj dalej a zobaczysz jak zostaniesz potraktowany Twój wybór ziomuś

Ostatnio edytowany przez SpoconyKrystyna - 14-01-2009 o 18:34.
SpoconyKrystyna jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 18:35   #5
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

@autorze

LECZ SIĘ, może inni pójdą twoim śladem (a nawet jak nie, to jednego no-life`a mniej)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SpoconyKrystyna Pokaż post
" Uderz w stół nożyce się odezwą " nie twój serwer nie wiesz co tu jest grane innymi słowy mówiąc wy*******aj stąd do puki Cię ludzie z naszego forum nie wypierdolą ... Wiem teraz zaczniesz się napinać a i tak będziesz jak każdy inny który napisał posta nie będąc graczem Arcani . Chcesz się przekonać ? To pisz tutaj dalej a zobaczysz jak zostaniesz potraktowany Twój wybór ziomuś
Po jeden, nie masz pojęcia czy on gra tutaj czy nie.
Po dwa, on ma całkowitą racje, bo to nie wasza sprawa kto ile gra.
Po trzy, nie tylko ludzie z tego servera mogą się wypowiadać.
Po cztery, nawet jak by mogli tylko oni, to i tak nie mają NICZEGO, czym mogliby go 'wypierdolić z forum'.
Po pięć, chyba nie myślisz, że przejmie się tym 'jak zostanie potraktowany'?
@edit
Po sześć, z ciekawości, co miało oznaczać 'uderz w stół a nożyce się odezwą'? Znajomość polskich przysłów się kłania.

Pozdro i przyjmij do wiadomości, że to forum (jak narazie) nie jest twoją, czy twoich ziomuf z Arcanii własnością

Ostatnio edytowany przez Argen - 14-01-2009 o 18:40.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 18:41   #6
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

add me and kreba (serialnie obczajcie krebe xDD takiego rekordu <2007-07 361h
15m >bez bota chyba nikt nie mial xD)
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441

Ostatnio edytowany przez Faytah - 14-01-2009 o 18:43.
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 18:43   #7
Rycerz_ktory_walczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 117
Rycerz_ktory_walczy ma numer GG 2346234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
@autorze

LECZ SIĘ, może inni pójdą twoim śladem (a nawet jak nie, to jednego no-life`a mniej)



Po jeden, nie masz pojęcia czy on gra tutaj czy nie.
Po dwa, on ma całkowitą racje, bo to nie wasza sprawa kto ile gra.
Po trzy, nie tylko ludzie z tego servera mogą się wypowiadać.
Po cztery, nawet jak by mogli tylko oni, to i tak nie mają NICZEGO, czym mogliby go 'wypierdolić z forum'.
Po pięć, chyba nie myślisz, że przejmie się tym 'jak zostanie potraktowany'?
@edit
Po sześć, z ciekawości, co miało oznaczać 'uderz w stół a nożyce się odezwą'? Znajomość polskich przysłów się kłania.

Pozdro i przyjmij do wiadomości, że to forum (jak narazie) nie jest twoją, czy twoich ziomuf z Arcanii własnością
Forum Arcanii to Nasze forum i huj ci do tego. Kto pisze na tym forum? gracze arcanii wiec to jest nassze forum a niczyje inne. Napisz sobie i 7 . 8 . 9 i kurwa 1000000 i kazdy bedzie mial na ciebie wyjebane bo kurwa jestes smieciem i tyle. Wogle skad ty sie kurwa wzieles? z choinki sie urwales jebana szmato ? Mazsz 16 lat a sie odzywasz wogle kto cie o zdanie pyta jebana szmato ? 16 latków to ja z planem edsonem 1 ręką roz*******am ...

Ostatnio edytowany przez Rycerz_ktory_walczy - 14-01-2009 o 18:44.
Rycerz_ktory_walczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 19:36   #8
bajsi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 06 2008
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Arcania
Domyślny

NA*******AJCIE SIĘ O FORUM!!!! GOGOGO!!!



Tak apropo topicu, ktoś tam napisał, że o eków się nie boi bo im bot nabija godziny. Przecież teraz są takie boty, że każdym się da botować bez względu na wszystko. W sumie chyba każdy to gra w tibie jest noliferem bo raz pogra więcej, potem ustawi bota potem pozamula w dp/na statku i tak mija dzień za dniem, nawet się tego nie dostrzega, trzeba budzik nastawiać, żeby cię od kompa oderwał.

I jeszcze jedno, te 200h to w cale nie tak dużo, to wychodzi ok. 6,5h dziennie, a co to jest wieczorkiem na spokojnie sobie siąść o 20 i posiedzieć do 24, to na expie to na chuju, a te 2h to w ciągu dnia spokojnie da się nabić. Jeżeli ty grasz w tibię aktywnie to sam sobie sprawdź ile masz godzin online panie Revisin

Chociaż fakt to i tak waste i trzeba się z tego wyplątać ;p
__________________
hakuna matata
bajsi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 19:50   #9
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
@autorze

LECZ SIĘ, może inni pójdą twoim śladem (a nawet jak nie, to jednego no-life`a mniej)



Po jeden, nie masz pojęcia czy on gra tutaj czy nie.
Po dwa, on ma całkowitą racje, bo to nie wasza sprawa kto ile gra.
Po trzy, nie tylko ludzie z tego servera mogą się wypowiadać.
Po cztery, nawet jak by mogli tylko oni, to i tak nie mają NICZEGO, czym mogliby go 'wypierdolić z forum'.
Po pięć, chyba nie myślisz, że przejmie się tym 'jak zostanie potraktowany'?
@edit
Po sześć, z ciekawości, co miało oznaczać 'uderz w stół a nożyce się odezwą'? Znajomość polskich przysłów się kłania.

Pozdro i przyjmij do wiadomości, że to forum (jak narazie) nie jest twoją, czy twoich ziomuf z Arcanii własnością
aby krytykowac innych, pierw trzeba zobaczyc wady/bledy u siebie.
nie pisze sie po jeden, po dwa, po trzy, tylko po pierwsze, po drugie, trzecie itd. uderz w stol, a nozyce sie odezwa, jest to stare przyslowie czesto wymieniane na tym forum,jesli ty nie wiesz b. dobrze co ono oznacza, to nie wiem czemu wlasine wytykasz to jako blad (zrozumialem to jako :nie rozumiesz, to jest be:, nikt tutaj nie pisze kogo jest sprawa, przytoczyl tylko przyklady, zreszta autor ma racje. ludzie z wszystkich serverow moga sie wypowiadac, ale jesli nie maja zielonego pojecia o pewnych sprawach, to lepiej niech sie zamkna.
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 20:01   #10
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

O ile tych śmiechowych wrzutów (w tym pana z Lublina, jak coś do mnie masz to PW : )) nie będe komentował, to twój skomentuje:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bemo Pokaż post
aby krytykowac innych, pierw trzeba zobaczyc wady/bledy u siebie.
nie pisze sie po jeden, po dwa, po trzy, tylko po pierwsze, po drugie, trzecie itd. uderz w stol, a nozyce sie odezwa, jest to stare przyslowie czesto wymieniane na tym forum,jesli ty nie wiesz b. dobrze co ono oznacza, to nie wiem czemu wlasine wytykasz to jako blad (zrozumialem to jako :nie rozumiesz, to jest be:, nikt tutaj nie pisze kogo jest sprawa, przytoczyl tylko przyklady, zreszta autor ma racje. ludzie z wszystkich serverow moga sie wypowiadac, ale jesli nie maja zielonego pojecia o pewnych sprawach, to lepiej niech sie zamkna.
Po jeden, po dwa, po trzy itd. były błędami celowymi.
Przysłów uczyć mnie nie musisz, wiem dokładnie co ono oznacza, ale nie rozumiem, do kogo było to skierowane.
Słowem, trochę mnie zawiodłeś, bo po twoich wcześniejszych postach postrzegałem cię za osobe kompetentną. Chociaż przyznaje, że napisałem niejasno i można było nie zrozumieć.

A i jeszcze jedno, fakt, nie mam pojęcia o sprawach tego servera, ale to chyba nie zmienia faktu, że autor nie popisał się pisząc "LUDZIE LECZCIE SIĘ !!". To tyle w tym temacie, jeśli chcesz to PW me.

@EDIT

@emulsja

Ty, on cie zapisał do tej listy i kazał ci się leczyć, chyba jesteśmy po tej samej stronie? Chociaż patrząc na te wyzwiska myśle, że nie.

Ostatnio edytowany przez Argen - 14-01-2009 o 20:07.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 20:05   #11
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 32

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

ale wcale cie nie krytykuje, tylko wyrazam moja(jak mysle uzasadniona) opinie. nie wiem czy twoje bledy byly celowe, jednak po przeczytaniu tego posta, bylem innego zdania, bo tak pisales o polszczyznie, co do osob z innych swiatow na prawde nie bede pisal 124567 razy bo to nie ma sensu, kazdy swiat ma swoje podforum i graczy z innych swiatow kierujemy wlasnie tam to na tyle pozdrawiam
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 20:09   #12
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez SpoconyKrystyna Pokaż post
" Uderz w stół nożyce się odezwą " nie twój serwer nie wiesz co tu jest grane innymi słowy mówiąc wy*******aj stąd do puki Cię ludzie z naszego forum nie wypierdolą ... Wiem teraz zaczniesz się napinać a i tak będziesz jak każdy inny który napisał posta nie będąc graczem Arcani . Chcesz się przekonać ? To pisz tutaj dalej a zobaczysz jak zostaniesz potraktowany Twój wybór ziomuś
Napisałem Ci to już w PW tak czy siak, gościnnie pekowałem z Ormo dosyć długo co jakiś czas. Fakt, na serwerze nie grałem jakoś aktywnie, ale chyba nie zabronisz mi się wypowiadać?

Nawet i na pobyt głęboko w dupie nie zasługujesz, ani Ci, którzy są "z waszego serwera i mnie z forum wypierdolą".

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 14-01-2009 o 20:11.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 20:53   #13
Partyzant_Felix
Zbanowany
 
Data dołączenia: 21 12 2008
Lokacja: Polska, Grudziądz Postów: 872
Wiek: 30

Posty: 508
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Betrayed
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^ był
Poziom mag.: 66
Partyzant_Felix ma numer GG 3458037
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Napisałem Ci to już w PW tak czy siak, gościnnie pekowałem z Ormo dosyć długo co jakiś czas. Fakt, na serwerze nie grałem jakoś aktywnie, ale chyba nie zabronisz mi się wypowiadać?

Nawet i na pobyt głęboko w dupie nie zasługujesz, ani Ci, którzy są "z waszego serwera i mnie z forum wypierdolą".
z postow + info o charze, mniemam ze kumpel popasa
Partyzant_Felix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 22:48   #14
Golradir
Użytkownik Forum
 
Golradir's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Slask

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 90+
Domyślny

trochę to wszystko śmieszne...co was w ogóle obchodzi co inni robią ze swoim życiem? Jak ktoś chce cały dzień grać w tibie to niech gra jego sprawa wam nic do tego, hmm może zaczniecie chodzić po knajpach i marudzić alkoholikom ze cały dniami pija ?
Nie macie co robić ze zajmujecie się życiem ludzi których w końcu nawet nie szanujecie, patrzcie na siebie nie na innych
__________________
Polska to takie dziecko z downem, trzeba je kochać ale cudów to nie należy się spodziewać
Golradir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 23:31   #15
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

o w morde jestem nolifem ;/ o ja pierdole tyle godzina przed tibia no zajebac sie idzie ;/
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish
Medivh Shady jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 23:32   #16
bartek10
Użytkownik Forum
 
bartek10's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2007
Lokacja: Czeczenia.

Posty: 200
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera RoX
Poziom: 45
Skille: 20/23
Poziom mag.: 44
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Revisin
To jest lista największych Tibijskich maniaków z Arcanii ! Część z nich czyli Boroth Flam, Shavenis, Ames Trucia nie skończyły 18 lat więc proszę o przesłanie na priv kontaktu z Ich rodzicami a osobiście przyślę lekarza
HeHe to mnie akurat rozjebało człowieku to nie moja sprawa ale to ty idz się leczyć a z kąd ktoś ma wiedzieć że nie jesteś dajmy na to płatnym zabójcą któremu strzeliło coś na starość i za to że go shuncili teraz ściga ich przez pół polski aby ich zabić, może jesteś pedofilem bo tak się zainteresowałeś dziećmi, a może nie masz na PACC i musisz zebrać okup.
Człowieku opanuj się każdy kiedyś dorośleje a to co oni mają to jeszcze pikuś wyobraż sobie że przez 2 i pół miecha (taak jestem nie letni) codziennie wstawałem o 6 i o północy się czasami kładłem spać grając całymi dniami w tibie i tutaj nie ma halo zaczeła się szkoła nie chcęć do tibi i teraz jak jestem online 2-3h to jest max (no moze w weekend jak nigdzie nie wychodze to pogram dłużej) daj im spokój jeśli rodzice tego nie zauważą to ty im nic nie zrobisz najwyżej zainteresuje się tym kurator, sąd, szkoła co w póżniejszym czasie zaowocuje policją za słabą frekwencje, no i Dom Dziecka placówki opiekuńcze itp. Więc odpuść sobie...



P.S: Wiem zaraz polecą posty w stylu wy*******aj ale taka jest prawda sory za ortografie ale sami zobaczcie co przez tyle czasu mogłem zrobić (czyt: Pouczyć się z ortografi) no niestety tak bywa jak wbijają ręcznie to w końcu zrozumieją że tibia się kiedyś skończy (nie wierze że cipsoft bedzie wieczny myślę że zarobią na emeryturkę pokupują co najlepsze i będzie koniec tibi...) no dobrze może pieprze bez sensu ale juz troche lulu mi się chce.
Cya no i mam nadzieje że do kogoś przemówiłem w jakiś sposób.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Damian93ns Pokaż post
Siemka wczoraj nabiłem 20 lev. na rooku i troche już mi się nie chciało grać ale poszłem sobie jeszcze na Mino Hell.Gdy tam wpadłem ujrzałem Apprentice Sheng na początku byłem zszokowany ale na szczęście miałem przy sobie BP potion fluidów. fluidów. I chwile to trwało ale powaliłem na ziemię Apprentice Sheng lot jaki z niego wyleciał to:wand that has energy i minotaur leather. Gram na świecie Nova.
bartek10 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-01-2009, 23:45   #17
Czarus1
Użytkownik forum
 
Czarus1's Avatar
 
Data dołączenia: 09 01 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 41
Stan: Na Emeryturze
Imię: N
Gildia: Nie posiadam
Poziom: 2
Skille: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Medivh Shady Pokaż post
o w morde jestem nolifem ;/ o ja pierdole tyle godzina przed tibia no zajebac sie idzie ;/
I jeszcze do tego dodaj czas spędzony na tym twoim WoWie . Szkoda czasu stary.
Czarus1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 00:08   #18
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bartek10 Pokaż post
HeHe to mnie akurat rozjebało człowieku to nie moja sprawa ale to ty idz się leczyć a z kąd ktoś ma wiedzieć że nie jesteś dajmy na to płatnym zabójcą któremu strzeliło coś na starość i za to że go shuncili teraz ściga ich przez pół polski aby ich zabić, może jesteś pedofilem bo tak się zainteresowałeś dziećmi, a może nie masz na PACC i musisz zebrać okup.
Człowieku opanuj się każdy kiedyś dorośleje a to co oni mają to jeszcze pikuś wyobraż sobie że przez 2 i pół miecha (taak jestem nie letni) codziennie wstawałem o 6 i o północy się czasami kładłem spać grając całymi dniami w tibie i tutaj nie ma halo zaczeła się szkoła nie chcęć do tibi i teraz jak jestem online 2-3h to jest max (no moze w weekend jak nigdzie nie wychodze to pogram dłużej) daj im spokój jeśli rodzice tego nie zauważą to ty im nic nie zrobisz najwyżej zainteresuje się tym kurator, sąd, szkoła co w póżniejszym czasie zaowocuje policją za słabą frekwencje, no i Dom Dziecka placówki opiekuńcze itp. Więc odpuść sobie...



P.S: Wiem zaraz polecą posty w stylu wy*******aj ale taka jest prawda sory za ortografie ale sami zobaczcie co przez tyle czasu mogłem zrobić (czyt: Pouczyć się z ortografi) no niestety tak bywa jak wbijają ręcznie to w końcu zrozumieją że tibia się kiedyś skończy (nie wierze że cipsoft bedzie wieczny myślę że zarobią na emeryturkę pokupują co najlepsze i będzie koniec tibi...) no dobrze może pieprze bez sensu ale juz troche lulu mi się chce.
Cya no i mam nadzieje że do kogoś przemówiłem w jakiś sposób.
Odsylam cie na wikipedie abys odnalazl fraze "ironia",a potem byl nauczycielem moralnosci i etyki na naszym forum.Wlasnie typki z innych swiatow sa najsmieszniejsi, nie kumajcy mentalnosci tutejszych wpadaja ze swoimi 3 groszami,ktore sa rownie wazne co wczorajszy snieg. Wiekszosc tematow tworzonych na tym forum,to prowokacje(to slowo tez sobie obakaj na wikipedii),ktore maja wywolac burze smiechu,bluzgow i nie wiadomo czego jeszcze.Dobranoc.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 06:44   #19
Rycerz_ktory_walczy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Lokacja: Lublin
Wiek: 38

Posty: 33
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 117
Rycerz_ktory_walczy ma numer GG 2346234
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Odsylam cie na wikipedie abys odnalazl fraze "ironia",a potem byl nauczycielem moralnosci i etyki na naszym forum.Wlasnie typki z innych swiatow sa najsmieszniejsi, nie kumajcy mentalnosci tutejszych wpadaja ze swoimi 3 groszami,ktore sa rownie wazne co wczorajszy snieg. Wiekszosc tematow tworzonych na tym forum,to prowokacje(to slowo tez sobie obakaj na wikipedii),ktore maja wywolac burze smiechu,bluzgow i nie wiadomo czego jeszcze.Dobranoc.
Hahhaha no i w końcu ktoś podsumował temat Jeśli ludzie z innych światów byli by spotrzegawsi zobaczyli pewną różnicę między ilością tematów na Arcanii i na innych światach... no ale jak ktoś jest zapatrzony w tibie to nic nie widzi
Rycerz_ktory_walczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-01-2009, 07:46   #20
reasonTHC
Zbanowany
 
Data dołączenia: 24 12 2008

Posty: 183
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Revisin Pokaż post
Witam!

Chciałbym przedstawić listę osób które wybrały Tibię. Gra ich tak pochłonęła że nie mają czasu na realne życie. Tibia stanowi im najważniejszą część dnia. Zamiast iść ze znajomymi na imprezę oni zalegają w domu i niszczą swoje życie. W ciągu miesiąca mamy 720h wydaję się dużo a jednak Nasi Arcanijscy maniacy potrafią nawet połowę tego czasu spędzić przed Tibią. Moim zdaniem nie jest to normalne a ludzi tych powinno się wysłać na leczenie. Większość z tych ludzi twierdzi że nie jest uzależniona od tibii.. jednak mylą się. Każdy nałóg wprowadza człowieka w błąd. Nawet alkoholik twierdzi że nie jest alkoholikiem. Palacz, narkoman itp. To jest jedno i to samo czyli nałóg ! Jesli ktoś potrafi spalić paczkę papierosów dziennie i mówi że nie jest nałogowcem to jest w błędzie. Tak samo jeśli ktoś twierdzi że nie jest maniakiem tibijskim grając po 200h w ciągu miesiąca jest w błędzie! LUDZIE LECZCIE SIĘ !! Podam dane z miesiąca grudnia 2008 dotyczące jednych z największych maniaków tzn ludzi chorych z Arcanii

Aata Arhari - 214h
Dark Kajko - 166h
Arris - 146h
Medivh Shady- 213h
Boroth Flam - 163h
Thed Xalin - 258H
Sir Unow - 189h
Shavenis - 224h
Ames Trucia- 259h
Plan Edson- 265h
Clapek- 172h

To jest lista największych Tibijskich maniaków z Arcanii ! Część z nich czyli Boroth Flam, Shavenis, Ames Trucia nie skończyły 18 lat więc proszę o przesłanie na priv kontaktu z Ich rodzicami a osobiście przyślę lekarza




LUDZIE LECZCIE SIĘ I NIE DAJCIE WYGRAĆ NAŁOGOWI!!
TY jestes idiota pierdolonym, wystarczy kliknac Activate Cavebot i wy*******asz z domu, jak Ty jestes 100 lat za murzynami i dalej expisz recznie to CIebie powinnisly do lekarza wyslac pajacu jebany kacapie pieredolony.

nie gram tu ale az mnie scisnelo ujebali Cie btw?

moj ostatni czas siegal okolo

250h

z czego przy kompie posiedzialem z 20h - za kazdym razie trzeba bota postawic ;d

Ostatnio edytowany przez reasonTHC - 15-01-2009 o 07:48.
reasonTHC jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:27.


Powered by vBulletin 3