Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-06-2010, 19:51   #1
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Letnia aktualizacja 2010.

ZZitajcie! Zzegoroczzzna zzetnia aktualizzacja włazznie się pojawizzza!

CipSoft ma nadzieje, że wszyscy jesteście gotowi na odkrycie i wypróbowanie nowych funkcji. Większość z nich została przedstawionych w ostatnich zapowiedziach, a dla tych, co nie pamiętają co zostało dodane CipSoft przygotował krótkie podsumowanie.

Od teraz na północy Zao można napotkać mnóstwo przygód, misji oraz cennych przedmiotów. Walka z okrutnym dragonkin zaprowadzi Cię do głębokich podziemi królestwa Imperatora prawie w całości otoczonych zepsuciem. W drodze możesz spotkać przerażające kreatury gotowe do testowania Twojej siły. Lepiej się dobrze przygotuj zanim stawisz czoło nowej, fascynującej krainie, w której możesz znaleźć wyjątkowy wayfarer outfit. Pozostaje zadać proste pytania: Czy jesteś wystarczająco silny by stawić czoła niewypowiedzianemu, starożytnemu złu czającemu się w Zao? Czy jesteś w stanie oszukać przeznaczenie? Czy jesteś bohaterem?

Oprócz nowych, północnych terenów Zao możesz cieszyć się nowymi przedmiotami oraz ulepszeniem dot. run i napojów, które od teraz można układać w stos. To usprawnienie na pewno zaoszczędzi Twój czas i miejsce w plecaku, kiedy będziesz się wybierał na następne polowanie. Ponadto automatycznie układanie w stosy działa także na inne przedmioty takie jakie jedzenie kupowane od NPC czy skóry z potworów.


Wraz z aktualizacją została dodana nowa funkcja, która przeniesie nas w nowy wymiar gry. Znasz topografię Tibii? Jesteś pro? Chcesz się pochwalić? Proszę bardzo: od teraz możesz zbierać osiągnięcia swoimi postaciami, pokazywać je na oficjalnej stronie swojej postaci, a nawet mierzyć się z innymi na liście najlepszych graczy. Obecnie można zdobyć ponad 80 osiągnięć, niektóre są ukryte, niektóre zaś bardzo trudno zdobyć. Zbierzesz je wszystkie?

Co więcej, ulepszono system zgłaszania naruszeń regulaminu. Od teraz gracze mogą zgłaszać nielegalne wypowiedzi z kanałów party, gildiowego, prywatnego, ogólnego oraz prywatne wiadomości.

Więcej zmian i poprawek, które zostały wgrane do gry znajdują się w specjalnym temacie na forum dyskusyjnym. Tam także można wyrazić opinię na temat aktualizacji.

Wystarczy tego gadania, czas sprawdzić wszystkie nowe funkcje. Aktualizacja zostanie automatycznie ściągnięta podczas logowania się do gry. Jeśli napotkasz jakieś problemy, możesz ściągnąć instalkę z działu download.

Jeśli po ściągnięciu program napotkałeś taki komunikat:

Cannot open file 'C:\Tibia\Tibia.dat'. (Error Code 4)
Please re-install the program.


Wystarczy odszukać folder z grą i kliknąć dwukrotnie na plik “Patch<kropka>exe.

Czzzzadu!
__________________
Voniek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-06-2010, 20:03   #2
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Cipsoft jasno pisze, że z tą aktualizacją przedmioty jakie zostawia potwór przestają mieć wpływ na jego statystyki. Przyznają tym samym, że wcześniej jakiś wpływ miały, także 99% pewności jakie mieliśmy do tej pory, szczegółowo opisane w artykule o łupie potwora, wzrosło do pełnych 100%.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 30-06-2010, 20:51   #3
Matesh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No wreszcie cipsoft zrobił coś pożytecznego mam na myśli łączenie runek oraz potionów nudne przekładanie potów żegnamy ;*
 
stary 30-06-2010, 20:55   #4
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
No wreszcie cipsoft zrobił coś pożytecznego mam na myśli łączenie runek oraz potionów nudne przekładanie potów żegnamy ;*
I witamy mniej capa yeee
Oczywiście jeśli ktoś miał key ringi ja np straciłem 18 a teraz 100 manasow wazy tyle co kiedys 100 manasow w plecakach , czyli o prawie 100 wiecej niz 100 manasow w key ringach, ja miałem tylko 18 i do tego jestem rp ale pomyśl o ms/ed co mieli po 40-60 specialnie na manasy
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  
stary 30-06-2010, 21:25   #5
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
I witamy mniej capa yeee
Oczywiście jeśli ktoś miał key ringi ja np straciłem 18 a teraz 100 manasow wazy tyle co kiedys 100 manasow w plecakach , czyli o prawie 100 wiecej niz 100 manasow w key ringach, ja miałem tylko 18 i do tego jestem rp ale pomyśl o ms/ed co mieli po 40-60 specialnie na manasy
Key ringi zamienione zostaną na backpacki
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 01-07-2010, 02:20   #6
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Ta a te bp waża 17 czyli o 16,5 capa wiecej, rozumiesz juz mój punkt widzenia ? Ale nie przeszkadza mi to tak bardzo - to magicznym profesją sie bardziej dostało bo to oni odczują brak cap nie ja
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  
stary 01-07-2010, 14:52   #7
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Reasumując, update in plus Ułatwia grę, ale w tych najbardziej upierdliwych kwestiach
Kernkraft jest offline  
stary 01-07-2010, 17:27   #8
Arts19
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 03 2010
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Secura
Poziom: 18
Domyślny

Summer Update is fantastic. Podoba mi się, że wprowadzili stackowanie, lepsze to niż te 100 bp w jednym bp. Teraz to nie będzie uciążliwe, ale wręcz jest to o wiele lepsze rozwiązanie.
Arts19 jest offline  
stary 01-07-2010, 21:16   #9
Anossan
Użytkownik forum
 
Anossan's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2010
Lokacja: Carlin

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Anossan
Profesja: Sorcerer
Gildia: brak
Świat: Harmonia
Poziom: 15
Skille: mag
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arts19 Pokaż post
Summer Update is fantastic. Podoba mi się, że wprowadzili stackowanie, lepsze to niż te 100 bp w jednym bp. Teraz to nie będzie uciążliwe, ale wręcz jest to o wiele lepsze rozwiązanie.
Prawda.
Ja sorceremna 15lvl zamiast nosić 3 bp z manasami to wystarczy mi 1pole w bp.
Tak samo z runami. i poco wydawać gp na bp jak bag wystarczy(do 25lvl max).
bp-2000
bag-800

Musze znaleźć ots pod Tibie 8.60 z real map i zobaczę tereny Zao.
Nie bójcie się zrobię zdjęcia

Ostatnio edytowany przez Anossan - 01-07-2010 o 21:18. Powód: porawki
Anossan jest offline  
stary 02-07-2010, 15:21   #10
greg000
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Problem z tibią

Coś mi się wali jak sie loguje do tibi sciąga mi aktualizacje jak się już ściągnie pisze żeby sie ponownie zalogować właczam znów i sie odnowa sciąga ta aktualizacja
 
stary 02-07-2010, 21:25   #11
Bloodyboby
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Aktualizacja

A mi się ta aktualizacja podoba. Nie ma co narzekać , przynajmniej teraz nie trzeba chodzić z 10 BP potków bo masz to wszystko na jednej kratce. Tak więc BIG UP ;d Oby więcej takich poprawek ;d
Niby taki drobiazg a cieszy ;p
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:32.


Powered by vBulletin 3