Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-07-2010, 10:33   #141
rasafarijan
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

To jest szkoła czy gra? Weźcie co wam to przeszkadza w jakim języku sobie gadam co? Idzcie się leczyć najlepiej... Bo to nie Wasza sprawa jak ktoś jest wyedukowany i koniec... Znam język Polski i w miarę Angielski lecz posługuję się Polskim bo mi tak wygodniej i łatwiej... Jak nie chcesz używać tego języka to nie musisz i tyle... I wy*******aj.

Ostatnio edytowany przez rasafarijan - 05-07-2010 o 10:40.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-07-2010, 13:34   #142
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

jak nie chcesz się stosować do regulaminu na który sam się w czasie zakładania konta zgadzałeś to, cyt. "wy*******aj".
__________________
Vil jest offline  
stary 05-07-2010, 15:04   #143
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rasafarijan Pokaż post
Znam język Polski i w miarę Angielski lecz posługuję się Polskim bo mi tak wygodniej i łatwiej...
Sądząc po tym, że nazwy języków piszesz z wielkiej litery, to nie znasz nawet polskiego. Zapisz się na jakiś wakacyjny kurs ortografii.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 06-07-2010, 12:47   #144
dzys
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja powiem tak xD Tibia zwalila sie wraz z updatem 7.7/7.8? W kazdym razie wtedy, kiedy weszly hotkeye umozliwiajace uzywania potionow run itp naciskajac poszczegolnych przyciskow ;] Rozwalaly mnei filmiki kiedy to 40 mag usolowal Demona. Dla tego nie dziwi mnie juz ten pomysl zeby zakazywac polskiego w rozmowach publicznych. Poniekad nie jest to koncepcja zla bo kiepy ktore wala z aksa albo z ruszczki (;]) beda dostawac ban za banem i moze w koncu sie ogarna i nie beda spamic po wszystkich kanalach na zmiane "sprzedam drewnianego szielda". Tylko czemu sie tak usrali na ten polski akurat ^^ A jak sie wam nie pdoobaja cudowne zmiany ktore CipSoft (niezwykle spragniony pieniedzy) wprowadza to idzcie na OTSy pograjcie w WoW'a albo w gale na boisku ;PP Ja juz to zrobilem i nie zaluje ;PP (sorki ze nie ma polskich znakow ale [Alt] mi sie zepsul ;])
 
stary 08-07-2010, 19:18   #145
Siemkacotam
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2009
Lokacja: rzyd
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Zbanowany
Imię: gówno
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 999
Skille: 9999999
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Sądząc po tym, że nazwy języków piszesz z wielkiej litery, to nie znasz nawet polskiego. Zapisz się na jakiś wakacyjny kurs ortografii.
Wielką literą*. Tak żeby się przyczepić. :p
Siemkacotam jest offline  
stary 09-07-2010, 15:05   #146
Wilkuo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 07 2010
Lokacja: Lidzbark Warmiński.

Posty: 8
Imię: Validaris
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 51
Domyślny

A mnie nie podoba się ten pomysł. Jeśli chcą, aby wszyscy gadali w j. angielskim, to niech pożegnają się z większością Polaków, którzy nie potrafią tego języka. Moim zdaniem ten pomysł nie przejdzie.


Pozdrawiam.
Wilkuo jest offline  
stary 16-07-2010, 13:33   #147
Siemkacotam
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 05 2009
Lokacja: rzyd
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Zbanowany
Imię: gówno
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 999
Skille: 9999999
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wilkuo Pokaż post
A mnie nie podoba się ten pomysł. Jeśli chcą, aby wszyscy gadali w j. angielskim, to niech pożegnają się z większością Polaków, którzy nie potrafią tego języka. Moim zdaniem ten pomysł nie przejdzie.


Pozdrawiam.
Ludzie, zrozumcie wreszcie, tu nie ma co "przejść", nie ma żadnego "pomysłu". Bany za non-english public statement są i były od dawien dawna.
Siemkacotam jest offline  
stary 06-08-2010, 14:27   #148
Kamaa
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 08 2010

Posty: 6
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Czemu głównym jęzeykiem ma być język angielski. Rozumiem, ale tylko na angielskich serverach. Jak sam napisał, że dużo nas gra na serverach angielskich i niemieckich. Skoro gramy na niemieckich to przepraszam, głównym językiem powinien być niemiecki. Czemy nie? Bo wtedy to dopiero taki anglik by nie miał gry bo nie zna ani jednego słowa po niemiecku.. Najazd na polaków? Może dlatego, że lepiej gramy. Dlaczego nie przyczepią się do brazylijczyków którzy spamują bo Hiszpańsku? Hmm... co do tego, że to nie jest rasistowskie? HAHAHA. Jest i to jak najbardziej..

Ostatnio edytowany przez Kamaa - 06-08-2010 o 14:29.
Kamaa jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:03.


Powered by vBulletin 3