Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-06-2010, 23:45   #61
DodiekPower
Użytkownik Forum
 
DodiekPower's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2009
Lokacja: częstochowa

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wu Cent
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 95
Skille: 84/78
Poziom mag.: 6
DodiekPower ma numer GG 3992346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gro3veS Pokaż post
LUDZIE !!! Brak mi słów ! O czym wy tu piszecie ? Myślicie, że każdy Polak będzie uczył się języka angielskiego aby pograć w grę ?! RASIZM RASIZM i jeszcze raz RASIZM... Czytałem wiele komentarzy związanych z tym postem i powiem, że jestem sparaliżowany waszymi odpowiedziami ! Zacytuję jeden z komentarzy... "jak najbardziej popieram " No to już przesada.... Ciekawe, czy byli byście szczęśliwi, z grania w grę która jest po Angielsku a tego języka nie znacie, a co gorsza nie możecie pogadać na publicznym bo jesteśmy OGRANICZENI ! Tak jak na wojnie.... My psy oni pany o.o
jakos nikomu dotychczas nie przeszkadzalo ze nie mozna gadac po polsku na publicznych kanalach tj trade etc. a moze tworcy gry poprostu chca nas rozumiec zeby nie bylo ze ktos przeklina a oni nie wiedzia co kto mowi i maja to gdzies...
DodiekPower jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2010, 23:52   #62
zamrok777
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2010

Posty: 3
Domyślny

Co by tu napisać...? Po pierwsze - ja rozumiem , że regulamin Tibii nakazuje pisać na tych kanałach publicznych po angielsku , ale jak ktoś napisze w języku ojczystym to nic Ci się nie stanie , nie musisz tego czytać. A jak Ci to tak bardzo przeszkadza ,to życzę , abyś miał tylko takie problemy w życiu. Po drugie - jeżeli ktoś nie zna angielskiego , to nie oznacza od razu ,że jest debilem (nauka języka to jedna z prostszych nauk , debile raczej szybko powinny załapać). Jak już ktoś zna ten angielski i się tym szczyci , to niech sobie gada z obcokrajowcami , ale niech nie zabrania innym posługiwać się w języku polskim...
Po trzecie - nie mogliby by po prostu zrobić dwóch kanałów - jeden , w którym można pisać tylko po angielsku , a drugi dla takiego marginesu społecznego jak ja (czyt. nie znających angielskiego) i na tym drugim kanale dogadywał by się margines.

P.S - Jeśli ta zasada wejdzie w życie ,to stracą tylko graczy ( już widzę jak tysiące graczy bierze kurs angielskiego).
zamrok777 jest offline  
stary 28-06-2010, 23:58   #63
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gro3veS Pokaż post
Ciekawe, czy byli byście szczęśliwi, z grania w grę która jest po Angielsku a tego języka nie znacie
TO NIE GRAJ. W regulaminie (który zaakceptowałeś) jest punkt tego dotyczący. Nie przeczytałeś? Nie powinieneś grać. Abstrahując, Jeśli granie w grę czyni cię szczęśliwym, to zastanawiam się czy współczuć prymitywizmu, czy też jego zazdrościć.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zamrok777 Pokaż post
jeżeli ktoś nie zna angielskiego , to nie oznacza od razu ,że jest debilem
Owszem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zamrok777 Pokaż post
P.S - Jeśli ta zasada wejdzie w życie ,to stracą tylko graczy ( już widzę jak tysiące graczy bierze kurs angielskiego).
Ta zasada od dawna istnieje. Tylko, że nikt jej nie przestrzega i rzadko kiedy ktoś ją egzekwuje.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 29-06-2010, 00:18   #64
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gro3veS Pokaż post
LUDZIE !!! Brak mi słów ! O czym wy tu piszecie ? Myślicie, że każdy Polak będzie uczył się języka angielskiego aby pograć w grę ?! RASIZM RASIZM i jeszcze raz RASIZM... Czytałem wiele komentarzy związanych z tym postem i powiem, że jestem sparaliżowany waszymi odpowiedziami ! Zacytuję jeden z komentarzy... "jak najbardziej popieram " No to już przesada.... Ciekawe, czy byli byście szczęśliwi, z grania w grę która jest po Angielsku a tego języka nie znacie, a co gorsza nie możecie pogadać na publicznym bo jesteśmy OGRANICZENI ! Tak jak na wojnie.... My psy oni pany o.o
A myślisz, że cipsoft będzie pozwalał Polakom na robienie burdelu na game/trade chacie, bo nie chce im się uczyć angielskiego? A skoro nie jesteś szczęśliwy to nie musisz grać i tyle. To nie gra cię wybrała i nakazała "graj we mnie!", to ty sobie wybrałeś tę grę. Nikt ci grać nie każe.

W ogóle co wy tak walczycie o możliwość gadania po polsku, skoro bardzo często nawet w tym języku nie potraficie się porozumieć? Jebani patrioci za dychę, pierdoleni hipokryci, którzy nie potrafią choćby jednego poprawnego zdania w swoim ojczystym języku skleić.
Ufocznik jest offline  
stary 29-06-2010, 00:20   #65
SkateElement
Użytkownik Forum
 
SkateElement's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Wolsztyn
Wiek: 33

Posty: 740
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gro3veS Pokaż post
LUDZIE !!! Brak mi słów ! O czym wy tu piszecie ? Myślicie, że każdy Polak będzie uczył się języka angielskiego aby pograć w grę ?! RASIZM RASIZM i jeszcze raz RASIZM... Czytałem wiele komentarzy związanych z tym postem i powiem, że jestem sparaliżowany waszymi odpowiedziami ! Zacytuję jeden z komentarzy... "jak najbardziej popieram " No to już przesada.... Ciekawe, czy byli byście szczęśliwi, z grania w grę która jest po Angielsku a tego języka nie znacie, a co gorsza nie możecie pogadać na publicznym bo jesteśmy OGRANICZENI ! Tak jak na wojnie.... My psy oni pany o.o
Ciekawe co byś powiedział gdyby ludzie mówili po brazylijsku i byś nic nie rozumiał? Jak nie umieją angielskiego (nic) to niech nie piszą na trade itp.
__________________
SkateElement jest offline  
stary 29-06-2010, 00:32   #66
lolkens
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 12 2009

Posty: 3
Domyślny

nie mam zdania na ten temat patrioci za zlotoweczke mysla ze wszystko wolno nie podoba sie to nie grac

Ostatnio edytowany przez lolkens - 29-06-2010 o 00:33.
lolkens jest offline  
stary 29-06-2010, 00:36   #67
gro3veS
Użytkownik forum
 
gro3veS's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 31

Posty: 4
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: Dist 54
Poziom mag.: 5
Domyślny

A czy w Tibie grają tylko Brazylijczycy ? : D Chyba nie

Aha... Do Ufocznika... Widać że raczej polakiem nie jesteś -.^

Ostatnio edytowany przez gro3veS - 29-06-2010 o 00:39.
gro3veS jest offline  
stary 29-06-2010, 00:38   #68
DodiekPower
Użytkownik Forum
 
DodiekPower's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2009
Lokacja: częstochowa

Posty: 119
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Wu Cent
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 95
Skille: 84/78
Poziom mag.: 6
DodiekPower ma numer GG 3992346
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gro3veS Pokaż post
A czy w Tibie grają tylko Brazylijczycy ? : D Chyba nie
nie uciekaj od tematu... po brazylijsku tez bys nie mowil
angielski jest podstawowym jezykiem w szkolach wiec nie narzekaj xd latwo sie go nauczyc... praktycznie za darmo...
DodiekPower jest offline  
stary 29-06-2010, 01:32   #69
R0bCi0
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2008

Posty: 14
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Świat: Selena
R0bCi0 ma numer GG 8796283
Domyślny

Aha.


A co do tematu, to... wali mnie to, i tak nie gram.
R0bCi0 jest offline  
stary 29-06-2010, 01:54   #70
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gro3veS Pokaż post
A czy w Tibie grają tylko Brazylijczycy ? : D Chyba nie

Aha... Do Ufocznika... Widać że raczej polakiem nie jesteś -.^
No, nie jestem polakiem, tak jak ty i bardzo się z tego cieszę. Jestem Polakiem.
Ufocznik jest offline  
stary 29-06-2010, 07:17   #71
hip-hop.pl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

wysztkie dzieci placzace o rasizm sa pierdolnie** w glowe, przeczytajcie sobie najpierw definicje tego slowa

co za problem znac 10 slow zeby moc sie swobodnie wymieniac? RASIZM RASIZM polacy nie moga spamowac na trade!temat zeby to uwidocznic byl potrzebny bo niestety tylko dzieci ktore nie nauczyly sie jeszcze myslec graja
 
stary 29-06-2010, 07:31   #72
Orzech1818
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Bezsens !

A Brazole to Co? Jesli chcecie żeby używano tylko języka Angielskiego to każcie wszystkich Brazoli,Niemców itp a Nie Tylko Polaków !!

--- Orzech1818 dodał 3 minut i 40 sekund później ---

hip-hop.pl zgadzam sie co do tych dzieci ! Naprawde To jest wkurzające jak Podejdzie do Ciebie postać z lvl 6 i bedzie Cię Trapowac w dp albo bedzie Ci zarzucać Depozyt !

Ostatnio edytowany przez Orzech1818 - 29-06-2010 o 07:31. Powód: Automerged Doublepost
 
stary 29-06-2010, 08:34   #73
Deeptak
Użytkownik forum
 
Deeptak's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Lokacja: daleko :)

Posty: 14
Stan: Początkujący
Imię: Deeptak
Profesja: Elite Knight
Gildia: Mayaheine
Świat: Refugia
Poziom: 255
Domyślny

Nie dziwię się, że niektórzy gracze mogą mieć dość Polaczków jeśli przyszło im grać z takim np. kretynkiem o nicku "babazjajem111".


Po co się tak gotujecie. To nie rasizm, tylko prawda o zachowaniach polskich graczy, a że zdominowane są przez nas prawie wszystkie serwery, więc staje się to uciążliwe. Czy naprawdę tak ciężko przestrzegać regulaminu? Tam jak byk stoi, że na kanałach publicznych obowiązuje jęz.angielski, tylko trzeba takowy regulamin najpierw przeczytać ... Jakoś dla wielu graczy nie stanowi to żadnego problemu. Może rzeczywiście pewnym rozwiązaniem byłoby przetłumaczenie regulaminu, ale zdaję sobie sprawę, że to dopiero podniosłoby krzyk o "rasizmie";p
Deeptak jest offline  
stary 29-06-2010, 08:56   #74
Matesh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam dla tych co nie potrafią angielskiego wyjście ...
1. translator http://translate.google.pl/#
2. słownik języka angielskiego
3. korepetycje z angielskiego

Jeśli żaden wariant z wymienionych [up] ci nie odpowiada lub nie potrafisz z nich korzystać to wyłącz to grę.
A nie utrudniaj gry normalnym gracza ...

Myślę że 99,3% czytających to zdecyduje się na jakiś wariant

@Edit
#Deeptak
Cała strona tibia.com została przetłumaczona na język polski łącznie z regulaminem gry ; )

Ostatnio edytowany przez Matesh - 29-06-2010 o 08:59. Powód: Nie chce Spamic
 
stary 29-06-2010, 09:05   #75
BuRcZy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 06 2010

Posty: 18
Domyślny

Oni maja na bani Co nie możemy gadać w ojczyzny języku... PFFF a ci co od 1 klasy uczą się niemca? On nie ma mózgu a on by chciał żeby nie można było gadać w CS-sie po angielsku i pisać albo cuś?
BuRcZy jest offline  
stary 29-06-2010, 09:10   #76
Azjateczka
Użytkownik Forum
 
Azjateczka's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2009
Lokacja: Londyn

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Azura
Poziom: 58
Poziom mag.: 48
Domyślny

Bzduuura ....
gram na Azurze i jedynie co jest na kanaach pisane po polsku to
" Sprzedam gp / sprzedam pacca za sms ... www.xxx.pl " pisane regularnie
przez bota co 2 minuty
a co do transkacji po miedzy graczami to zauwazylem racz\ej inna sytuacje

- Sell Small stone
* Offer
- Br??
* no
- bb

-_-
Azjateczka jest offline  
stary 29-06-2010, 09:17   #77
Lizakowaty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2009
Lokacja: Lezajsk
Wiek: 29

Posty: 80
Stan: Usunięty
Imię: Damess
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Breathe
Świat: Guardia
Poziom: 186
Poziom mag.: 74
Domyślny

... Lipa totalna

Ostatnio edytowany przez Lizakowaty - 29-06-2010 o 09:22.
Lizakowaty jest offline  
stary 29-06-2010, 09:51   #78
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

widać nie tylko znajomość języków obcych, ale i czytanie ze zrozumieniem we własnym dalej u was kuleje.

i jeszcze mały cytat zasługujący na uwagę:

Cytuj:
Po drugie - jeżeli ktoś nie zna angielskiego , to nie oznacza od razu ,że jest debilem (nauka języka to jedna z prostszych nauk , debile raczej szybko powinny załapać)
Jeśli ktoś nie zna i nie próbuje poznać angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym - to w kwestii internacjonalizacji plasuje się na poziomie (lub poniżej) 8-10 letnich europejczyków, czy nawet młodych mieszkańców niektórych rejonów krajów Trzeciego Świata. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie byłoby to uwłaczające godności.
__________________
Vil jest offline  
stary 29-06-2010, 10:36   #79
Nevizus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: Ankrahmun

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Nevizus
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sudden Storm
Świat: Askara
Poziom: 69
Skille: 85/59
Poziom mag.: 16
Domyślny br

a br na lunarze to co? ich to nie na 7 dni a na 70...
__________________
16:45 Acidoc [44]: U got hgacke!??!?!?!
16:45 Arsth [59]: yup
16:45 Arsth [59]: 5 days ago
16:45 Acidoc [44]: omfg
16:45 Acidoc [44]: when? :S
16:45 Acidoc [44]: u know who it was?
16:45 Arsth [59]: ofc i know
16:45 Acidoc [44]: who was it?
16:45 Arsth [59]: Hacker

Nevizus jest offline  
stary 29-06-2010, 10:53   #80
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Jeśli ktoś nie zna i nie próbuje poznać angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym - to w kwestii internacjonalizacji plasuje się na poziomie (lub poniżej) 8-10 letnich europejczyków, czy nawet młodych mieszkańców niektórych rejonów krajów Trzeciego Świata. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie byłoby to uwłaczające godności.
Cudze chwalicie, swego nie znacie, huh?

K.Jay
__________________


K.Jay jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:32.


Powered by vBulletin 3