Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-07-2010, 17:36   #21
Mala.of.Celesta
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 07 2010
Lokacja: Chojnice
Wiek: 26

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 21
Domyślny

chodziło mi o kasjerów... zawsze w lidlu mówią "dzień dobry"
Mala.of.Celesta jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-07-2010, 22:50   #22
Danioss
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 04 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 7
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: ------
Świat: Celesta
Poziom: 102
Danioss ma numer GG 6661048
Domyślny

Hmm.
Wszystkie refleksje kazdy powinien zaczac od pytania zadanego samemu sobie - czy wczuwam sie w swiat gry, czy jestem tylko robotem, ktory idzie z kumplami z dzielni na hunta, jebiemy razem potwory, a pozniej chuj, loot sie nie zwraca?
Z jednej strony, rzeczywiscie, CipSoft juz dawno temu zabil klimat w tej grze, jedynym rozwiazaniem byloby dodanie serwerow z Tibia bez souli, co jest, jak wiemy, niemozliwe. Klimat upadl, wieszkosc graczy stala sie tylko nabijaczami expa, nic poza tym nie widza. Zeby nie bylo watpliwosci - osoby, ktore traktuja hunta jako przygode, nie jako nabicie lvla, sa jak najbardziej pozadanymi osobami w tej grze. Bo ci drudzy, moim zdaniem, przykladaja sie do tego, by klimat nigdy nie powrocil.
Ja sam pamietam, jak kiedys lazilem po Femour Hills, swoim 20lvlwym noobem, jeszcze przed soulami; lazilem w kolko, probowalem wejsc do tajemniczej wiezy, przy ktorej bez przerwy odrastaja krzaki. Fascynowalo mnie to i fascynuje dalej, ale 'boty' typu exp exp exp demotywuja mnie calkowicie.
Dlatego, z drugiej strony, CipSoft, co prawda pozno, ale pisze dobrze. Szkoda tylko, ze tak malo, bo moim zdaniem powinni plodzic takie artykuly zdecydowanie czesciej. Klimat da sie wypracowac na nowo, ale do tego trzeba zmiany w samym sobie.
Bo glupie 'bye' na koniec rozmowy, ktore np ja zawsze mowie w Tibii, jest czyms, co pozwala mi poczuc sie jakbym to naprawde ja byl w tym swiecie. A chyba na po to stworzono fantastyczne swiaty - zeby moc sie przeniesc do innego wymiaru, uciec na chwile od rzeczwistosci.
Pewnie, jesli w ogole ktos odpisze, zostane totalnie zjechany, ale napisalem to jako w pelni oddany fantastyce czlowiek, dlatego klimat i wczuwanie sie w niego ma dla mnie najwyzsza wartosc.

Pozdrawiam,
Danioss
Danioss jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:03.


Powered by vBulletin 3