Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 13-07-2005, 19:03   #1
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny Poradnik dla druida

(Mimo że jest poradnik dla sorcerera, postanowiłem napisać taki poradnik również dla druidów, bo: wiele nowych graczy myśli, że druid i sorcerer to 2 bardzo różniące się od siebie postacie, szukają poradnika dla druidów a takiego tutaj nie ma; druid i czarodziej jednak nieco się różnią i niektóre rzeczy nie zostały wspomniane w poradniku dla sorca.)

1. Kto to jest druid?

Z każdym levelem dostaje 5 pkt życia, 30 pkt. many i 10 capa. Regeneracja życia 1 punkt co 12 sekund i regeneracja many 1 punkt co 6 sekund. Gdy wykupisz promocję: 1 punkt many co 4 sekundy. Produkuje UHy, które można zwykle sprzedać po 2.5k za plecak, zarabia na tym dużo kasy. Może przyzywać i przejmować potwory, które pomagają mu w walce. Na niskim levelu może polować na mocniejsze potworki. Wadą czarodzieja i maga jest niska ilość capacity, i wysokie ceny amunicji.

Wiele newbie myśli, że druid to "słaba" postać, nadająca się tylko do leczenia. Większość PG uważa, że druty to tylko fabryka UHów. Ale jednak tak nie jest. Druid może używać najważniejsze czary ofensywne czyli HMM i SD. Może tylko tworzyć ten pierwszy czar, a z tym drugim nie ma problemu przy kupnie (zawsze ktoś sprzedaje). Jedyna wielka różnica jest taka, że druid produkuje UHy a czarodziej SDki. Większe różnice można odczuć posiadając PACC, bo czarodzieje mogą używać UE, a druidzi mają kilka czarów leczących przydatnych przy huntach (mass healing, heal friend).
Wiele nowych graczy, gdy pograją trochę druidem (zwykle kończą grać tą profesją przed 15 levelem) uważa że druid jest nuuudny i monotooonny. Możliwe, że na początku warto (ale nie trzeba) walczyć ze słabszymi potworkami, ale później możemy sami chodzić na dragi, necro, guardy. Który knight pójdzie sam na 30 levelu na w/w potworki? Musiałby mieć super skille i wypas sprzęt. Należy zwrócić uwagę na to, że postacie magiczne wymiatają w PvP, jeśli się komuś nudzi - nic prostszego - kilka BP HMM/SD i jazda... Który rycerz czy paladyn na 30 levelu zadaje obrażenia ponad 100hp w człowieka?


2. Druid czy sorcerer?

Gracze z Free Acc. jeśli wahają się czy wybrać maga czy druta, powinni zdecydowanie wybrać druida (i tak czarodziejem UE bez PACCa nie będą mieli).
Zalety druida:
- może zacząc produkować UHy wcześniej niż czarodziej SDki (dla druida wymagany jest 11 level i 11 magic lvl, a dla czarodzieja 15 level i 25 magiczny)
- zarabia więcej kasy, jeśli zamierza sprzedawać runy (druid zarabia ok. 750gp/godz. a sorc ok. 533gp/godz.)
- UHy można sprzedać ZAWSZE, bo zawsze ktoś kupi, a z SD to różnie bywa (czasami trzeba szukać przez cały dzień nabywcy, a UHy sprzedaje się w krótszym czasie niż 1 godz.)
- Na nowym serwerze jest niewielu druidów (bo wielu myśli że to "słaba" postać) i dlatego jest mała podaż UHów a duży popyt, więc nawet cena za BP dochodzi do 3k, druidzi przez pewien czas są najbogatszymi postaciami na nowych światach. Kase mogą wydawać np. na mana fluidy i dzięki temu mają większy poziom magiczny niż czarodzieje (bo czarodzieje mają mniej kasy).


3. Magia

Po wejściu na mainland, nabijamy potrzebny level i poziom magiczny do tworzenia HMMów. Po osiągnięciu 11 poziomu i 11 poziomu magicznego, kupujemy czar na UHy i od tej pory produkujemy na sprzedaż tylko UHy. Za zarobione pieniądze można kupić lepszy sprzęt, nowe czary, czy też wydać je na zakup HMMów (tak, tak, lepiej je kupić niż robić bo HMMy są mało opłacalne na sprzedaż, a czarodzieje nie mają wyjścia, dopóki nie zaczną tworzyć SD, to żyją zarabiając na HMMach. A i nawet SD są mniej opłacalne od UH).
Warto kupić następujące czary, ustawione w kolejności, które kupujemy na początku, a które później (uważam, że reszta to strata pieniędzy):
- Find Person
- Light
- Create Food
- Heavy Magic Missile
- Intense Healing
- Antidote
- Ultimate Healing Rune
- Ultimate Healing
- Invisible
- Magic Rope (PACC)
- Energy/Flame Strike (PACC)
- Levitate (PACC)
- Haste (PACC)
- Strong Haste (PACC)
- Great FireBall
- Destroy Field
- Fire Bomb
- Explosion
- Summon Creature
- Heal Friend (PACC)
- Mass Healing (PACC)


4. Ekwipunek

Wiele newbie myśli, że podstawa to dobry sprzęt (to prawda, ale tylko w przypadku knightów), za całą zarobioną kase kupują na niskich levelach takie rary jak blue robe, skull staff, boh, potem dopada ich jakiś PK i tracą to wszystko. Wystarczy zwykły sprzęt. Z czasem lepsze eq samo nam wpadnie (wykonując questy, polując na mocne potwory).
Jakich broni używać? Najlepiej obuchowe, bo są dobre i łatwo dostępne. W przypadku magów Def broni nie ma większego znaczenia. Na początek clerical mace (28 Atk.), potem d-hammer (32 Atk.) lub w-hammer (45 Atk.). Ten ostatni to najlepsza broń do expienia na rotach. Można też używać toporów, ale zdecydowanie odradzam swordy.
Poniżej przedstawiam itemy jakie powinniście posiadać na okreslonych levelach (wiele zależy od serwera bo różne są ceny, ale... mniej więcej coś takiego):
- 8 - 15 - c-mace, dwarven shield, soldier helmet, scale armor, brass legs
- 15 - 20 - c-mace, dwarven shield, dark/steel helmet, plate armor, plate/brass legs
- 20 - 30 - w-hammer, steel helmet, plate armor, plate legs
Później warto zdobyć skull staff, crown helmet, blue robe, vamp shield, gdyż są to lekkie przedmioty i zajmują niewiele capa. Po 50 levelu przydadzą się też BoHy.


5. Trening

Trening skilli club/axe/sword/shielding nie ma sensu. To jest tylko strata czasu, podczas expienia skille same urosną (druidowi rosną trochę szybciej niż czarodziejowi).
Magic level, trenujemy ZAWSZE, tzn. jemy jedzenie, palimy manę (najlepiej palić manę na runy, a nie bezmyślnie marnować na "utevo lux", lepiej pochodnie brać ze sobą).
Można też trenować magic level w inne sposoby:
- przy pomocy ring of healing i life ringa
- pijąc manafluidy
Oczywiście jeszcze trzeba palić mane bo sam life ring nic nie da.


6. Co należy mieć ze sobą idąc na polowanie?

- Jedzenie, chyba że potwory na które polujemy dają nam coś do zjedzenia.
- Pochodnie, jeśli zamierzamy polować w podziemiach.
- Blanki, czyli puste runy, w trakcie gdy expimy na słabych potworkach, robimy także runy, trenując przy tym poziom magiczny, i zarabiając dodatkową kase.
- Gotowe runy (HMM, GFB, SD, UH), jeśli polujemy na mocniejsze potwory.
- Mana fluidy, często ratują życie.

Dobrze wyposażony mag to taki, który ma przy sobie co najmniej BP UH, BP SD, BP manasów, kilka destroy fieldów. Na niższych poziomach (brakuje capa i kasy) zalecam noszenie ze sobą jednego plecaka, w którym będzie: 10 manasów, 4 SD, 4 GFB, 2 DF, i przydałby się do tego BP UH. Takie coś warto nosić ze sobą ZAWSZE, nawet gdy chodzimy po mieście, bo jest ryzyko PK.

Na odpowiednie polowanie należy miec odpowiedni sprzęt. Przykladowo, idąc na roty nie musimy ubierać blue robe i BoHów, bo po co? Starczy p-set + w-hammer. Polując np. na smokach z blokerem lub z DSami możemy zostawić prawie cały ekwipunek w depo, bo z łapy smok nam nie walnie, bo od czego jest bloker, dsy. Zostawiając sprzęt w depo mamy więcej capa na runy, loot.


7. Walka, zdobywanie expa.


Potwory, na których warto expować zanim nasza postać osiągnie 30 poziom (ktoś może powiedzieć, przecież sorc już na 15 levelu może zsolowac smoka - oczywiście, że może, ale to jest nieopłacalne i najlepiej będzie jeśli ktoś się pomęczy z tymi potworami, aż do 30 poziomu)

Troll, 20 exp
Bić na full attack, najlepsze dla leveli 8-14, występują koło prawie każdego miasta, najwięcej pod Ab'Dendriel.
Rotworm, 40 exp
Ze słabym sprzętem bić na balanced, z lepszym na full attack, najlepsze dla leveli 14-25. Występują prawie wszędzie, najwięcej na Darashia, Edron, Fibula, kopalnie i bagna koło Venore.
Dwarf, 45 exp
Bić na full attack, najlepsze dla leveli 14-25. Występują w kopalniach.
Larva, 44 exp
Bić na full attack, najlepsze dla leveli 25-30. Występują w podziemiach ankrahmun.


Potwory, które warto huntować na levelach 30-50:

Cyclops, 150 exp
Niezbyt opłacalny potwór pod względem loota, ale dla expa nawet nie taki zły. Można tłuc go z HMM, większe grupy rozwalać z GFB (można próbować lurować kilka cyców naraz a potem walić z GFB ). Można też bić przy pomocy Monków. Występują na PoHu, Cycopolis i Mt.Stermun.
Dwarf Guard, 170 exp
Bardzo opłacalny potwór zarówno do expa jak i do robienia kasy. Dla expa bijemy z HMM, a jeśli nie mamy zbyt wiele runek, to tłuczemy je przy pomocy Monków, pomagając od czasu do czasu HMMem. Widzą niewidzialnych. Występują w kopalniach.
Demon Skeleton, 240 exp
Przy dobrym respie szybki exp, ale średnio opłacalny. Loot słaby. Uciekamy i bijemy z HMM, GFB na nich nie działa. Wrazie kłopotów - czar Invisibility. Pojedyncze spawny w podziemiach Fibuli (można expić na rotach i przy okazji bić DSy), większe respy w Hell Gate i na Daramie.
Necromancer, 580 exp
Bardzo szybki i bardzo opłacalny exp, kasa za runy się zwróci gdy wypadnie SS lub BoH. Wymagana siła czarów powyżej 200% bo inaczej nie wiele będziemy mu zadawać z HMM. Summonujemy jednego DSa, stajemy za nim, tak żeby necro pluło w DSa a nie na naszą postać. Występują w podziemiach Daramy i Ankrahmun.
Dragon, 700 exp
Szybki i w miarę opłacalny exp, szansa ma miłe itemy. Bijemy je z blokerem, lub pomagamy sobie summonami (DSy lub Orc Leadery). Lurujemy smoka, tak żeby przerzucił się na DSy, i strzelamy z HMM. Należy stać na skos od smoka żeby nie oberwać fire wave, dla pewności można używać czaru Mana Shield. Występują w Edron/Venore/Ankrahmun Dragon Lair

Z ekipą można huntować także Dragon Lordy, Hero i Vampiry (vampy można też samemu z DSami, ale nie radzę.)
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.

Ostatnio edytowany przez Dwimenor - 14-07-2005 o 11:28.
Parapsyhol jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-07-2005, 19:46   #2
Mati-Mielec
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Mielec

Posty: 8
Imię: ********
Profesja: Knight
Świat: Mythera
Poziom: 17
Skille: 52/51
Poziom mag.: 3
Mati-Mielec ma numer GG 5471855
Domyślny

fajny poradnik GRATZ dla ciebie

pierwszy
Mati-Mielec jest offline  
stary 13-07-2005, 20:01   #3
Kusznik
Zbanowany
 
Kusznik's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska

Posty: 112
Kusznik ma numer GG 5984919
Domyślny

Pss... nic specjalnego takich poradników jest od groma
Nie dodawać
Kusznik jest offline  
stary 13-07-2005, 20:46   #4
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Takich poradników jest na Tibia.pl może ze 2. A o druidach tam nic nie wspominali, tylko głównie o czarodziejach. Skullstaff do expienia? Lepszy na prawde w-hammer, larvy choćbyś kombinował z dobrym eq to i tak cie będą zatruwać, a lepiej je szybciej ubić. Na 20 levelu na nowym świecie razcej nikt jeszzce nie ma dobrego sprzętu więc byłby problem żeby iść na larvy A hero można i z burstami, ale można tez z summonkami bić (DSy, zerki). Dragi od 28 można, a guardy od 27 z monkami nawet, ale lepiej wbić te pare leveli i mieć pewność że sie tak łatwo deada nie zaliczy, zawsze więcej HP i MP.
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.
Parapsyhol jest offline  
stary 14-07-2005, 14:31   #5
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Czytaj uważnie, to było napisane:
Cytuj:
Trening skilli club/axe/sword/shielding nie ma sensu. To jest tylko strata czasu, podczas expienia skille same urosną (druidowi rosną trochę szybciej niż czarodziejowi).
Skille ataku (club/sword/axe) druidowi rosną troszke szybciej niż sorcowi, a shielding w takim samym tempie.

SS jest właściwie nie potrzebny, bo do expienia najlepiej nadaje się war hammer za niewielkie pieniądze mamy 45 Ataku, dzięki temu można nawet 12k expa na godzine robić na rotwormach, gdzie ze SSem conajwyżej 9k/godz. A wysoki level, który już nie expi na rotach to wogóle nie nosi broni, tylko zbroje i tarcze (bo i tak strzela runkami więc broń mu niepotrzebna).
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.
Parapsyhol jest offline  
stary 14-07-2005, 16:58   #6
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Hm pamiętaj że magic level nie jest najważniejszy. Według mnie to level najważniejszy bo po osiągnięciu 28 poziomu można DSy summonować, a z tym już można nieźle poexpić i wcale magic level nie jest potrzebny. Raczej lepiej kase wydawać na runy niż na mfy, ale highlevele dużo kasy marnuja na mfy bo im sie to opłaca
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.
Parapsyhol jest offline  
stary 15-07-2005, 11:50   #7
Mazerlander
Użytkownik forum
 
Mazerlander's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2005
Lokacja: Olkusz
Wiek: 35

Posty: 14
Domyślny

Bardzo dobry poradnik, szczegolowy i dopracowany. Oczywiscie mam pare uwag, takie osobiste przemyslenia:

"Gracze z Free Acc. jeśli wahają się czy wybrać maga czy druta, powinni zdecydowanie wybrać druida"

Nooo nie jak tak mozna sorca skrzywdzic. Ja ostatnio dotarlem do innego wniosku, ale to tylko moje prywatne odczucie bo jakos sie nie moge przemoc do kupywania run skoro sam je sobie moge zrobic. Wiec latwiej jest stworzyc sobie na szybko druida ktory bedzie w stanie robic Uhy niz sorca ktory bedzie sd robil ( sam to stwierdziles ). W zwiazku z tym dla mnie lepszy jako glowna postac jest sorc, bo i tak nabijemy mu ten lvl i mlvl potrzebny. Wtedy mozna stworzyc Druida ktorym bedziemy sobie od czasu do czasu uhy robic. Ktorych i tak uzywa sie glownie podczas ataku PK albo do ratowania kumpli. W koncu to bloker obrywa a nie ty a i zawsze spontanik jest.

"Trening skilli club/axe/sword/shielding nie ma sensu. To jest tylko strata czasu, podczas expienia skille same urosną (druidowi rosną trochę szybciej niż czarodziejowi)."

Nie strasz? Mam rozumiec ze druid lepiej od czarodzieja bedzie walil? omg jestem w szoku...

"Na odpowiednie polowanie należy miec odpowiedni sprzęt. Przykladowo, idąc na roty nie musimy ubierać blue robe i BoHów, bo po co? Starczy p-set + w-hammer. Polując np. na smokach z blokerem lub z DSami możemy zostawić prawie cały ekwipunek w depo, bo z łapy smok nam nie walnie, bo od czego jest bloker, dsy. Zostawiając sprzęt w depo mamy więcej capa na runy, loot."

*******y dla mnie. Po co sie meczyc z takimi rzeczami. Ile nam da pare capsow wiecej. To co sie kupi niech sie nosi. Zreszta na atak PK jestesmy zawsze narazeni ZWLASZCZA na expowiskach, bo tam mozna z ofiary zawsze niezly loot wyciagnac.... a zostawiajac lepsze sprzety w depo ulatwiamy robote pkerowi. No chyba ze ktos wyznaje zasade "nie wezme uhow ze soba bo jak mnie pk zabije to jeszcze mi wypadna".


Ale moge sie mylic ... w koncu mam dopiero 35 lvl ...
Mazerlander jest offline  
stary 15-07-2005, 15:55   #8
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazerlander
Bardzo dobry poradnik, szczegolowy i dopracowany.
Dzięki

Cytuj:
jakos sie nie moge przemoc do kupywania run skoro sam je sobie moge zrobic. Wiec latwiej jest stworzyc sobie na szybko druida ktory bedzie w stanie robic Uhy niz sorca ktory bedzie sd robil
A po co ci SDki? SD się używa do bicia behe/wrl/demonów, a na wysokich levelach na prawde lepiej kupić niż samemu robić (szkoda czasu). Ewentualnie SD można używać do PK lub obrony przed PK. W ciągu 7 godzin, zarabiasz 5k na uhach i kupujesz za to BP SD + BP HMM, a w ciągu 7 godzin sorcem robisz nie cały BP SD, dlatego się opłaca bardziej drutem grać
Cytuj:
Nie strasz? Mam rozumiec ze druid lepiej od czarodzieja bedzie walil? omg jestem w szoku...
Nom, dobrze rozumiesz.
Nie chce mi się teraz szukać dowodu, ale gdzieś na TibiaNews.net były wykresy. Skill ataku (club/axe/sword) leci troche szybciej druidowi.
Cytuj:
Po co sie meczyc z takimi rzeczami. Ile nam da pare capsow wiecej. To co sie kupi niech sie nosi.
120+50+97 (p-arm, p-legs, d-hammer) to wychodzi 267cap, dzięki temu możesz wziąć kilka BP runek więcej.
Cytuj:
chyba ze ktos wyznaje zasade "nie wezme uhow ze soba bo jak mnie pk zabije to jeszcze mi wypadna".
Lepiej wziąć ze sobą 5BP UHów niż eq, ja przynajmniej tak uważam
Cytuj:
Ale moge sie mylic ... w koncu mam dopiero 35 lvl ...
Racja, ale jak już nabiłeś ten level to powinieneś co nieco wiedzieć
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.
Parapsyhol jest offline  
stary 16-07-2005, 19:52   #9
Marixon
Użytkownik Forum
 
Marixon's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2005
Lokacja: Bełchatów

Posty: 355
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Marixon ma numer GG 7189912
Cool Mój komentarz...

Sam za bardzo nie potrafię powiedzieć po przeczytaniu tego poradnika, czy lepszy jest sorcerer, czy druid (dotąd uważałem, że druid jest słabiutki), ale wystarczy spojrzeć na statystyki: ilu jest druidów na levelach 100+ ?? Ja gram od kwietnia 2004 i widziałem jednego (w dodatku na zdjęciu, czyli to nawet może był fake ). Sorcererów jest i tak dosyć mało. Najwięcej jest knightów. Palków chyba jest trochę więcej high-leveli niż sorców, ale nie wiem. Najlepszy drut jakiego widziałem w grze to Ricardo Ops. Ma w tej chwili 72 level, 66 mlvl (najlepszy mlvl na servie; lepszy nawet od mlvl-i sorców; gratz dla niego ) i jest najlepszym elder druidem na Solerze. Nie mówię, że na innych servach wyższych nie ma, ale to najlepszy jakiego widziałem przez ponad rok gry. Jeśli macie nadal problem nad wyborem profesji lub nawet ją już wybraliście może powinniście się zastanowić nad tym, czy jednak nie grać sorcererem??

Ostatnio edytowany przez Marixon - 16-07-2005 o 19:54. Powód: żeby nie było niedomówień...
Marixon jest offline  
stary 17-07-2005, 11:03   #10
krzysiek_92
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 06 2005
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 25
Stan: Na emeryturze
Imię: XXXXX
Profesja: Knight
Gildia: XXXXX
Świat: XXXXX
Poziom: 25
Skille: 66/66
Poziom mag.: 4
Domyślny

Fajny poradnik, przybliżyłeś mi postać druida, bo właśnie nim gram
krzysiek_92 jest offline  
stary 17-07-2005, 17:23   #11
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

Mam druta na 10lvl. W clubach mam 17, czy warto jest przerzucić na broń dystansową ?
Xyrius jest offline  
stary 17-07-2005, 21:53   #12
Parapsyhol
Użytkownik Forum
 
Parapsyhol's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005
Lokacja: z kątowni

Posty: 31
Domyślny

Bij dalej clubami, bronie dystansowe dla maga to bezsens, za wolno skille rosną.
__________________
Name: Parapsyhol
Proffesion: Druid
Level: 5
Mlvl: 0
World: Thoria
Residence: Rookgaard

Nie gram już, nie chce mi się, i wogóle szkoda wakacji, zajmijcie sie czymś innym, pa.
Parapsyhol jest offline  
stary 17-07-2005, 23:10   #13
Miet
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 06 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 35

Posty: 27
Domyślny

Poradnik jest cool. Wielkie gratz. Ja jednak wole knighta. Może niedługo zrobie druida... Pozdro dla Ciebie.

Ostatnio edytowany przez Miet - 17-07-2005 o 23:13.
Miet jest offline  
stary 18-07-2005, 21:55   #14
Emol
Użytkownik Forum
 
Emol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 34

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Emolik
Profesja: Knight
Gildia: brak
Świat: Candia
Poziom: 11
Skille: 57/57
Poziom mag.: 3
Emol ma numer GG 2600132
Domyślny

hehe poradnik konkretny teraz sam sie zastanawiac czy nie grac drutem
__________________
Wsród tendety lśniąc jak diament..
Emol jest offline  
stary 19-07-2005, 07:58   #15
Rads
Użytkownik forum
 
Rads's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005

Posty: 26
Domyślny A ty...

A ty najwięcej możesz wiedzieć o drutach i magach. Druid z 5 lvl na rook'u jest lol'em. Najpierw zrób dobrego druida, a nie wyjeżdżaj z poradnikem dla druida.


To jest żałosne A na starszych światach jest lepszy mag
Rads jest offline  
stary 20-07-2005, 21:01   #16
Xyrius
Zbanowany
 
Xyrius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2005
Lokacja: Tychy

Posty: 194
Xyrius ma numer GG 4524829
Domyślny

no comment. Bo sobie twórca poradnika nie może mieć nowej postaci na 5lvl, jest na rooku, wie ze bedzie druidem... to ja tez jestem n00b tak ? Mam 15lvl... o jeju... nie mogę się wypowiadać o knighcie bo nic o nim nie wiem, tak ?
Przecież on mógł mieć inną postac na wyższym lvl. Sam miałem na 30lvl i oddałem koledze...
Xyrius jest offline  
stary 20-07-2005, 21:06   #17
Kusznik
Zbanowany
 
Kusznik's Avatar
 
Data dołączenia: 12 06 2005
Lokacja: Polska

Posty: 112
Kusznik ma numer GG 5984919
Domyślny

Poradnik ok z reguły ja o wszystkim wiem co i jak drutem ale dla newbie się przyda
Kusznik jest offline  
stary 21-07-2005, 21:35   #18
Rads
Użytkownik forum
 
Rads's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2005

Posty: 26
Problem żałosne

i ty coś może wiesz o knighcie|| no nie ja się nie rzucam tylko płaczę nad tobą na takim lvl takie skille mój Knight na 8lvl Cię wyprzedził lolu
Rads jest offline  
stary 22-07-2005, 10:20   #19
Marcelik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005

Posty: 16
Domyślny

Świetny poradnik. Wreszcie wybrałem swoją profesję.
Teraz pytanie do autora:jakie wybrac miasto dla mojego przyszłego druida (mam knighta w Venore).
Mam nadzieję że autor odpowie!
Marcelik jest offline  
stary 22-07-2005, 11:00   #20
Marcelik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 07 2005

Posty: 16
Domyślny

Aha jeszcze jedno! Czy będzie można będzie w tym mieście kupić blanki i gdzie.
Marcelik jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:49.


Powered by vBulletin 3