Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-01-2007, 22:43   #181
Dreath
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 01 2007

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Grimera
Poziom: 80
Skille: 90/88/6
Poziom mag.: 7
Dreath ma numer GG 890183
Domyślny

Slimy sa dobre do trenowania, ale na małych lvl za dobre. Myślę ze slimy to tak od skillów 60/60 i ok 20 lvl. Sam trenowałem na slimach tylko mi wolno shield wchodził. A skill sworda to wspaniale. Jednak najlepiej skilluje sie na monku.
Dreath jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-01-2007, 20:56   #182
Wern
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2007

Posty: 13
Domyślny HMM:p Pytanie??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dreath Pokaż post
Slimy sa dobre do trenowania, ale na małych lvl za dobre. Myślę ze slimy to tak od skillów 60/60 i ok 20 lvl. Sam trenowałem na slimach tylko mi wolno shield wchodził. A skill sworda to wspaniale. Jednak najlepiej skilluje sie na monku.

Ja mam 20 knight skille 56/55 i chcialem sie spytac czy dam rade na slimach Eg k arm p legi crown helmet dragon shield <-- skiluje do 65/65 i niewiem czy moge skilac juz na slimach?
Wern jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2007, 00:10   #183
Spectro
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wern Pokaż post
Ja mam 20 knight skille 56/55 i chcialem sie spytac czy dam rade na slimach Eg k arm p legi crown helmet dragon shield <-- skiluje do 65/65 i niewiem czy moge skilac juz na slimach?
spokojnie (10 znakófff)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2007, 17:56   #184
Duath
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 40

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aho
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 79/79
Poziom mag.: 5
Duath ma numer GG 4567181
Domyślny

Odnosnie zartu o uposledzania knighta przez Cip'ow to sie usmialem przez lzy, bo zauwazylem ze tak wlasnie jest. Z kazdym update'm gra sie rycerzykiem coraz trudniej. Skilowanie coraz trudniejsze, expowanie od wprowadzenia wandow i rodow tez nie jest przyjemne gdy kreci sie po guardach stado sorckow i drutow na 20+ lvl i to z powodzeniem. Ja na skilach 80 dostaje po 4 literach od guardow tak ze caly server nie nadaza z robieniem uh'ow , a tu wyskoczy sobie drucik z rozdzka na full defie, smignie pare prostych i guard lezy na deskach, bo zawsze trafia. A ja umieram na podlodze ze smiechu jak z giant sword'em w reku i skilami 80/80 bije guarda za 1! Czasem sie zdarzy, ze jeden guard zabierze nawet 400hp, bo slepota mojego pupila przyprawia mnie o palpitacje, a taki sorc polozy kazdego w gora 14 sekund(7 trafien) majac w reku cosmic'a. Kumpel paladynem ze distem 68 i boltami bije dwa razy czesciej za ponad 100 hp, niz ja gs'em z 80 swordem. Pewnie ktos sie odezwie ze palkowi tez utrudnili zycie dodajac durability do spearow, ale zauwazcie ze dosc szybko potem je zwiekszyli na tyle ze nie jest to az tak dokuczliwe. Nie chodzi o to zebym narzekal, lubie wyzwania i ciesze sie szczesciem innych , ale uwazam ze to troszeczke nie fair ze Cip'ki ulatwiaja zycie innym postacia, a rycerzom wsadzaja coraz wiecej patykow w szprychy.
Duath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2007, 09:12   #185
ziolo321
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ciekawa teoria odnosnie mlvl'a jezeli dobrze zrozumialem to nie wazne ile many spalimy tylko wazna jest ilosc rzuconych czaruw, bo jezeli 20X light daje to samo co 20X create food, to pierwsze 400 many a to drugie 600, musze zobaczyc czy exurka kikadziesiat razy bedzie mi dawala wiecej mlvl'a niz uh , poradnik spox wyjasnia troche rzeczy ale przydalo by sie wiecej takich poradnikow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2007, 22:39   #186
Slayer Shaphiree
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006

Posty: 75
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Łi Ran id!
Świat: Elysia
Poziom: 217
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duath Pokaż post
Odnosnie zartu o uposledzania knighta przez Cip'ow to sie usmialem przez lzy, bo zauwazylem ze tak wlasnie jest. Z kazdym update'm gra sie rycerzykiem coraz trudniej. Skilowanie coraz trudniejsze, expowanie od wprowadzenia wandow i rodow tez nie jest przyjemne gdy kreci sie po guardach stado sorckow i drutow na 20+ lvl i to z powodzeniem. Ja na skilach 80 dostaje po 4 literach od guardow tak ze caly server nie nadaza z robieniem uh'ow , a tu wyskoczy sobie drucik z rozdzka na full defie, smignie pare prostych i guard lezy na deskach, bo zawsze trafia. A ja umieram na podlodze ze smiechu jak z giant sword'em w reku i skilami 80/80 bije guarda za 1! Czasem sie zdarzy, ze jeden guard zabierze nawet 400hp, bo slepota mojego pupila przyprawia mnie o palpitacje, a taki sorc polozy kazdego w gora 14 sekund(7 trafien) majac w reku cosmic'a. Kumpel paladynem ze distem 68 i boltami bije dwa razy czesciej za ponad 100 hp, niz ja gs'em z 80 swordem. Pewnie ktos sie odezwie ze palkowi tez utrudnili zycie dodajac durability do spearow, ale zauwazcie ze dosc szybko potem je zwiekszyli na tyle ze nie jest to az tak dokuczliwe. Nie chodzi o to zebym narzekal, lubie wyzwania i ciesze sie szczesciem innych , ale uwazam ze to troszeczke nie fair ze Cip'ki ulatwiaja zycie innym postacia, a rycerzom wsadzaja coraz wiecej patykow w szprychy.
a GSiem na Guardy ? Nie lepiej wziąc BSa i np. Vamp Shield i bić na Balance ? Będziesz walić hity mniej więcej jak sorc , ale nie będziesz się narażał na ciosy ... a co do Palka to naprawde mało nie trzeba . Wystarczy korytarz , z dwóch stron po 1 guardzie i Palek leży i kwiczy . Sorc/Druid mają łatwiej jednak w późniejszych okresach to Knight będzie przeważał .....
__________________
Joł, czikirap, madafaka, bicz!
Slayer Shaphiree jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-01-2007, 20:32   #187
Duath
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 40

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aho
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 36
Skille: 79/79
Poziom mag.: 5
Duath ma numer GG 4567181
Domyślny

Slayer shaphiree: Jesli chodzi o bron jaka bardziej sie oplaca na guardach to dla mnie jest sprawa otwarta, na 80 skilu i 35+ lvl moge powiedziec ze po kilkudziesieciu godzinach prob bs+ds na balance, a gs na balanced jest dosc wyrownany jesli chodzi o wykorzystanie uhow z tym ze gs zadaje mocniejsze obrazenia w tym trybie walki i guardy troszeczke szybciej padaja, dlatego jednak laze z gs'em. Jesli komus lepiej sie bije z bs'em i tarcza nie moge powiedziec ze nie ma racji.

Jesli natomiast chodzi o porownanie postaci, a update'y to caly moj wywod nie byl poswiecony wplywu update'ow na potege postaci, ani trudnosci grania tylko raczej o ilosci zmian jakie sa dokonywane na przestrzeni powiedzmy ostatniego roku jesli chodzi o inne postacie, a jakie sa dla knight'a, chodzi tutaj o zmiany dokonane specjalnie dla rycerza, ktorych jest zdecydowanie mniej niz dla innych postaci.
Duath jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:51.


Powered by vBulletin 3