Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-10-2009, 00:16   #1
Super-Men
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2009
Lokacja: Eudezet

Posty: 21
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vea
Świat: Titania
Poziom: 128
Poziom mag.: 70
Domyślny Open Battle Refleksje

Elite Knight.

Priorerytetem jest wbicie 9mlvl'a bądź 8+ Buff , lecz jest to chyba bez sensu.
W Sumie najlepsza profesja do rashowania wroga , dużo hp , dobre leczenie , chociaż szkoda , że leczy się tylko potami ,a Exana Mort , nie daje dobrego leczenia podczas battle.

Nie zastąpiony w różnego typu defensach , bądź trapach.

Nie wygodna możliwość bicia wroga , gdyż musi bić go w zwarciu , a na Battle jest to rzecz , rzekłbym nie wygodna.

Posiada Buffy , mało używane , gdyż hity z samego miecza nie są zbytnio zadawalające

Z Grana trudno trafić , chyba , że ofiara została strapowana , a my stoimy obok niej.

Dobry czar na bieg , bardzo szybko można uciec , lecz trwa on 5sek i zabiera 100many


Przydatność ? Oceńcie sami.


Royal Paladyn.

Do wojny w sumie można dojść już od 80lvla , używając Assassin Starów oraz SD.

Lecz jest to chyba trochę bez sensu , gdyż nie ma zadawalająco dużo Hp i spada na średnie combo , gdyż się nie wyleczy.
Leczenie jest Dobre Exura San , na około 170lvlu leczy po 500 , ale chyba zbyytnio sie rozpędziliśmy , można używać również Spritów , w ostateczności , gdy ktoś manasuje się bez bota , trudno wyrobić SMP , na leczenie Sanką więc można paść po prostu z nie doboru many

Hity wydaje mi się , są zadawalające + SD dają niezłe combo , wadą dośc duża jest wolne bieganie , praktycznie poruszamy się na utani hurze , a gdy chcemy biec na utamo tempo sanie , nie możemy przez kilka sek się leczyć , więc gdy rzucimy czar w złym czasie , może się to skończyć zwiedzeniem świątyni.
Również czar ten , spala za dużo many.

Przydatność ? Oceńcie sami



Elder Druid.

Sprawa tutaj jest prosta , praktycznie sa światy gdzie od 45lvla , można walczyć , ale to chyba jest bez sensu.

Od 80lvla , zaopatrujemy się w SD , Gmp , Paralize i typowy ekwipunek , na OB można powiedzieć nie zastąpiony , Runa typu paralize , jest bardzo potrzebna , lecz wiadomo zabiera mane , więc nie można nigdy zapomnieć , że spam parali może się źle skończyć.
Posiada Czar Sio , oraz Mas Res , dzięki nim można uratować dupy kolegą z guild.

Posiada rune Wild Growth tzw. Krzaki , przydatne w trapie , lecz można je wycinać , więc straciły na wartości.

Czar typu Exevo Tera Hur pomaga w zadawaniu obrażeń większej liczbie wrogów.

Utani Gran Hur - Wiadome trwa 20sek , zabiera 100many co nie jest dużym ubytkiem dla tej ów profesji.

Dość dużym minusem jest to , że stoimy na Utamo , a gdy gonią nas wrogowie , ani my , ani bot nie może nas leczyć Gmp , więc ,żeby się uleczyć musimy zatrzymywać się co 1sqm , przez co łatwo można wpaść w trapa.
Gdy w tym trapie się znajdziemy , praktycznie jesteśmy bez silni.
~~~Przydatność ? Oceńcie sami



Master Sorcerer.

Praktycznie to co Elder , z róznicą taką , że nie może rzucać tzw.krzaków , paralizy , mas resować , ani siochać.

Posiada mocniejsze UE , Buff +1mlvl , bardzo przydatny dla Eków.
Mocniejszy Vis Hur , niż Tera Hur Eldera.

Może założyć Robe Of The Underworld. co daję -12% obrażen od SD.
Wiem , że są ich odpowiedniki w armorach dla Ek , Rp , ale ten obniża 2 x więcej niż wyżej wymienione odpowiedniki.

Przydatność ? Oceńcie Sami.


Jest to mój 1 post tego typu.
Wiem , że sa błędy i nie dociągnięcia.
Ale wybaczcie mi to , zapraszam do wyrażania swoich opini ludzi którzy byli / są w wojnie i tych co mają różne pytania.
Super-Men jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-10-2009, 15:24   #2
WuKaEs
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Super-Men Pokaż post
Elite Knight.

Priorerytetem jest wbicie 9mlvl'a bądź 8+ Buff , lecz jest to chyba bez sensu.
W Sumie najlepsza profesja do rashowania wroga , dużo hp , dobre leczenie , chociaż szkoda , że leczy się tylko potami ,a Exana Mort , nie daje dobrego leczenia podczas battle.

Nie zastąpiony w różnego typu defensach , bądź trapach.

Nie wygodna możliwość bicia wroga , gdyż musi bić go w zwarciu , a na Battle jest to rzecz , rzekłbym nie wygodna.

Posiada Buffy , mało używane , gdyż hity z samego miecza nie są zbytnio zadawalające

Z Grana trudno trafić , chyba , że ofiara została strapowana , a my stoimy obok niej.

Dobry czar na bieg , bardzo szybko można uciec , lecz trwa on 5sek i zabiera 100many


Przydatność ? Oceńcie sami.
Brak 9mlvl'a i używania mwallów idzie przeboleć, ale jest to minus.
Przydaj się do trapowania to fakt i jeżeli uda mu się już kogoś dopaść w trapiee, czar ''Utito Tempo'' jest BARDZO przydatny. Jest to któtko trwały buff, ale podnosi o dużo skilla. Exori gran to standard.
Co do ''Utani Tempo Hur'' przydaje się jezeli Knight jest w trapie i musi kogoś odepchnąć i przebiec tak aby nikt nie trapił magic wallem.
Ocena 7/10


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Super-Men Pokaż post
Royal Paladyn.

Do wojny w sumie można dojść już od 80lvla , używając Assassin Starów oraz SD.

Lecz jest to chyba trochę bez sensu , gdyż nie ma zadawalająco dużo Hp i spada na średnie combo , gdyż się nie wyleczy.
Leczenie jest Dobre Exura San , na około 170lvlu leczy po 500 , ale chyba zbyytnio sie rozpędziliśmy , można używać również Spritów , w ostateczności , gdy ktoś manasuje się bez bota , trudno wyrobić SMP , na leczenie Sanką więc można paść po prostu z nie doboru many

Hity wydaje mi się , są zadawalające + SD dają niezłe combo , wadą dośc duża jest wolne bieganie , praktycznie poruszamy się na utani hurze , a gdy chcemy biec na utamo tempo sanie , nie możemy przez kilka sek się leczyć , więc gdy rzucimy czar w złym czasie , może się to skończyć zwiedzeniem świątyni.
Również czar ten , spala za dużo many.

Przydatność ? Oceńcie sami
1 Pal nie używa SD na wojnie, idz na OTS. Naoglądałeś się głupot i myślisz, że używa... litości.
SMP są używane na wojnie...
PAMIĘTAJ O T RINGACH !!!! i SS'ach
OCENA:
9/10


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Super-Men Pokaż post
Elder Druid.

Sprawa tutaj jest prosta , praktycznie sa światy gdzie od 45lvla , można walczyć , ale to chyba jest bez sensu.

Od 80lvla , zaopatrujemy się w SD , Gmp , Paralize i typowy ekwipunek , na OB można powiedzieć nie zastąpiony , Runa typu paralize , jest bardzo potrzebna , lecz wiadomo zabiera mane , więc nie można nigdy zapomnieć , że spam parali może się źle skończyć.
Posiada Czar Sio , oraz Mas Res , dzięki nim można uratować dupy kolegą z guild.

Posiada rune Wild Growth tzw. Krzaki , przydatne w trapie , lecz można je wycinać , więc straciły na wartości.

Czar typu Exevo Tera Hur pomaga w zadawaniu obrażeń większej liczbie wrogów.

Utani Gran Hur - Wiadome trwa 20sek , zabiera 100many co nie jest dużym ubytkiem dla tej ów profesji.

Dość dużym minusem jest to , że stoimy na Utamo , a gdy gonią nas wrogowie , ani my , ani bot nie może nas leczyć Gmp , więc ,żeby się uleczyć musimy zatrzymywać się co 1sqm , przez co łatwo można wpaść w trapa.
Gdy w tym trapie się znajdziemy , praktycznie jesteśmy bez silni.
~~~Przydatność ? Oceńcie sami

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Super-Men Pokaż post
Master Sorcerer.

Praktycznie to co Elder , z róznicą taką , że nie może rzucać tzw.krzaków , paralizy , mas resować , ani siochać.

Posiada mocniejsze UE , Buff +1mlvl , bardzo przydatny dla Eków.
Mocniejszy Vis Hur , niż Tera Hur Eldera.

Może założyć Robe Of The Underworld. co daję -12% obrażen od SD.
Wiem , że są ich odpowiedniki w armorach dla Ek , Rp , ale ten obniża 2 x więcej niż wyżej wymienione odpowiedniki.

Przydatność ? Oceńcie Sami.


Jest to mój 1 post tego typu.
Wiem , że sa błędy i nie dociągnięcia.
Ale wybaczcie mi to , zapraszam do wyrażania swoich opini ludzi którzy byli / są w wojnie i tych co mają różne pytania.
Nie chciało mi się czytać co pisałeś o ED i SOrcu bo pewnie takie same bzdury i oczywistości jak o Kinie i Palku... ide na mecz nie ma mnie do 18
I proszę, nie poisz takich pierdół...
---
Nie będe zaglądał do tego tematu

Peace
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2009, 22:05   #3
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

@up
Pall nie używa SD?! No to nie wiem na jakim Ty świecie grałeś 0o.


Knight to przynajmniej 130lvl i 9mlvl.

Pall to ścierwo. Najsłabsze leczenie i najsłabsze combo...

ED > MS na OB. Bez paraliży to można się bawić w stacki...
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-10-2009, 22:49   #4
WuKaEs
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomcio Pall Pokaż post
@up
Pall nie używa SD?! No to nie wiem na jakim Ty świecie grałeś 0o.


Knight to przynajmniej 130lvl i 9mlvl.

Pall to ścierwo. Najsłabsze leczenie i najsłabsze combo...

ED > MS na OB. Bez paraliży to można się bawić w stacki...
Sory ja tylko na openkach/sneakach z palków biegałem 100-135 RPkami i nie nosiłem SD bo nawet 300 pali nie nosiłu.
Ale pewnie ty nosisz na OB SD, więc SD dla pala to zależy od gustu.
---
Knight dzisiaj na 130 lvl to syf... przy nakładzie 100-150 ED/MS 130 Knight wymięka... w ekipie bez Knighta z 2,5k HP nie ma zabawy..
---
Wracając do Pala, to jeden z lepszych kozaków do gonienia. Ora ED/MS ostro z Assassinek....
---
ED/MS... ED lepszy bo na OB poza ''krzakami'' i Paralami nie ma roznicy.
Druga sprawa, że Parale używa się głównie goniąc gościa, albo podczas odepchanai go itp... no ogólnie w grupe worgów nie ładuje się parala.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 20:34   #5
Super-Men
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2009
Lokacja: Eudezet

Posty: 21
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vea
Świat: Titania
Poziom: 128
Poziom mag.: 70
Domyślny

Wiesz co Ci powiem ? jak Ty byś napisał taki temat to mi też było by łatwiej dopisywać i krytykować to co napisałeś w temacie.

Nie kopiowałem z nikogo , nie patrzyłem nawet na nazwy jakiś run etc.

Według mnie jeżeli jest presja ubicia gościa to Rp używa SD'ków , bynajmniej ode mnie ludzie nosili.

Napisałem , że Smp można nie wyrobić na Sankę , a nie , że są nie potrzebne.

Jeśli Ed/Ms wpadniesz w trapa na OB , to nie wiem kogo ty odpychać chcesz.

Mało razy widziałem , żeby w czasie trapa gdy Ek jest blisko używał Utito , bardzo mało razy



Próbujesz się doszukiwać błędów we wszystkim , a prawda jest taka , że może nie wszystko jest świetne , ale wydaje mi się , że nie najgorsze.



Wytłumacz mi , co źle napisałem o ED i Ms ?

Bo w*****a mnie takie kozaczenie aka. master elo ogar OB co może wszystkich krytykować _/

Chodziło o pisanie rzeczywistości , bo nie wiem co mam pisać , że EK jest dobry , bo jak sie przegrywa to można na Dara Defa , albo Gs Tomba ucieć ,
Super-Men jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 20:44   #6
cezar007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007
Lokacja: kozienice

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Labir
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Wyślij wiadomość przez ICQ do cezar007
Domyślny

Ek
Jak jestes nim ogarniety to naprawde W HUJ DUZO mozesz zrobic <wiaze sie to z ogarnietymi ED oraz terenem...>Ekiem solo nikogo nie ujebiesz <chodzi mi o mniej wiecej umiejace siem leczyc 70+lvle...)
Takze moje zdanie do ek srednie...
Pall
Hujowe leczenie,malo hp,slabe czary na bieganie <chodzi mi tez o koszta>,
Tylko Ass i Sd go ratuja.Ale wiadomo ass jak ass albo 30 albo 250...a z sd malo...Moim zdaniem zero w pvp.
Ed
Parale <spam parali zaden bot nieogarnie...>przydatne jak siem kogos trapuje czy tez typ ucieka <w trapie najlepsze jak ek robi spam potow i ma anty parala on>.Edem naprawde w cholere mozesz zrobic ale szczerze bez bota jestes zero...Nie chce tu wymieniac ile ci bot da bo niemozna o tym gadac na tym forum ale naprawde pare "opcji" jest cholernie przydatnych.
Ms
To samo co ed lecz brak parali...
Wiadomo parale swieta zecz ale ms ma <chyba> lepszego mas flama lecz niewiele,Moim zdaniem gra ms/ed zalezy od gustu.

Kazda profesja jest dobra jednak tylko i wylacznie wtedy kiedy ja "czujesz",ladnie ogarniasz na pvp i masz "wspomaganie".
@up
Moze biegal z palkami rownymi zeru...
Ziombal spokojnie kazdy wyraza swoje zdanie niech sie dziecko zali xXDD
__________________
kotlet bogiem jedzenie go mym nałogiem surówka pocieszeniem lecz tibia złym jedzeniem

Ostatnio edytowany przez cezar007 - 26-10-2009 o 20:48.
cezar007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 21:40   #7
Super-Men
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2009
Lokacja: Eudezet

Posty: 21
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vea
Świat: Titania
Poziom: 128
Poziom mag.: 70
Domyślny

Również uważam , że można bardzo dużo zrobić Ek'iem , ale trzeba mieć już dość duży lvl , żeby w ogóle coś zrobić .
Super-Men jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 21:49   #8
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

obecnie w calej tibii praktycznie nie sa prowadzone otwarte bitwy, ale moze kiedy wprowadza po update ten smieszny system wojen cos sie zmieni i znowu bedzie warto zajrzec na wota za jakims cam'em

Cytuj:
Tylko Ass i Sd go ratuja.Ale wiadomo ass jak ass albo 30 albo 250...a z sd malo...Moim zdaniem zero w pvp.
nie ma sensu na ob sie wychylac z sd, bez sensu. najlepszym rozwiazaniem sa gwiazdki+duzo mwallow ktore odgrywaja wielka wole w calej bitwie
__________________
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 22:11   #9
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

No nie wiem. Jak już dorwiesz gościa w trapa to każdy DMG się przyda.

Teraz w PvP nie ma co grać Palkiem. Gówno może. Już Knight ma większe combo od Palka. Ogarnięty Knight na OB to podstawa. Na luźno może wbić się w team przeciwnika i ich M Wallować(ofc 9mlvl).
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 15:38   #10
Super-Men
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2009
Lokacja: Eudezet

Posty: 21
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vea
Świat: Titania
Poziom: 128
Poziom mag.: 70
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tomcio Pall Pokaż post
No nie wiem. Jak już dorwiesz gościa w trapa to każdy DMG się przyda.

Teraz w PvP nie ma co grać Palkiem. Gówno może. Już Knight ma większe combo od Palka. Ogarnięty Knight na OB to podstawa. Na luźno może wbić się w team przeciwnika i ich M Wallować(ofc 9mlvl).

Albo 8 + Buff


Według mnie Rp to również shit na OB XD
Super-Men jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 17:11   #11
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

ehh tutaj tez was oswiece.

RP jest bardzo dobry na OB. niedosyc ze ma w miare duzo zycia i many, na haste + t ringu i boh biega sie szybko to do tego ma zajebiste leczenie (jesli ty na 170 lvl leczyles sie po 500 to kurwa jakis retard jestes). NAwet jak jestes w trapie to robisz taki myk jak: great spirit potion + exura san naraz naciskasz i leczysz sie na full hp. Do tego palek ma mocne pierdolniecie z assassinki (znacznie lepsze hity niz najt z lapy, popatrzcie na ilosc ataku), do tego rzuca m wallami juz na 50 lvl a nie jak najt na 200.

Co do eldera to jest najlepsza postac na OB. Mass healing i paralize to jest podstawa na ob. bez elderow nie skulujecie nikogo na opence bo nie bedzie nitk na paralizu.

enjoy
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 17:45   #12
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

@2xup
Taaa. Co chwile prosić się o buffa. To bardzo denerwuje jak gościu pluje się o buffa i nie słychać comandera .

@up
Dobre leczenie?! Aahahahhaha. Dobry żart. Sam mam RP i wiem, że ma najgorsze leczenie. Czasami zdarza się uleczyć za full, ale o wiele częściej leci Sanka za 400HP~.
San+GSP lecisz dopóki masz mane. Jak się skończy to musisz użyć 2x GSP żeby mieć na Sana... Więc zanim to zrobisz to już leżysz.
Co Ci zrobi 50RP na OB? Chyba, żeby być free fragiem... Zresztą hity z Assasin Starów nie są takie super. Czasami wejdzie za 5, a czasami za 250...
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 19:05   #13
Super-Men
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 10 2009
Lokacja: Eudezet

Posty: 21
Stan: Usunięty
Profesja: Elder Druid
Gildia: Vea
Świat: Titania
Poziom: 128
Poziom mag.: 70
Domyślny

Spirit#
Widze następny ogar , myślisz , że 170rp się po 1000 leczy ?

Kurwa w życiu Rpka na OB nie widział , ale się sapiesz.

170rp , leczy się po 500sanką~
Super-Men jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 21:58   #14
Rav
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 907
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Super-Men Pokaż post
Spirit#
Widze następny ogar , myślisz , że 170rp się po 1000 leczy ?

Kurwa w życiu Rpka na OB nie widział , ale się sapiesz.

170rp , leczy się po 500sanką~
przez ostatni czas(jeszcze przed updatem) gralem palkiem i czy to ob czy jakis stack duzo wnosilem i duzo moglem150lvl~. mwalle, assassinki i mozliwosc dosyc smialego przebijania sie przed magow to wg mnie wielke atuty
__________________
Rav jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 23:08   #15
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Kazda profesja ma swoje zaletY, trzeba umiec je wykorzystac
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 23:14   #16
Couranger
Użytkownik Forum
 
Couranger's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 756
Stan: Aktywny Gracz
Imię: nie powiem
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Berylia
Poziom: 90+
Skille: -.-
Poziom mag.: 63
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WuKaEs Pokaż post
Sory ja tylko na openkach/sneakach z palków biegałem 100-135 RPkami i nie nosiłem SD bo nawet 300 pali nie nosiłu.
Ale pewnie ty nosisz na OB SD, więc SD dla pala to zależy od gustu.
---
Knight dzisiaj na 130 lvl to syf... przy nakładzie 100-150 ED/MS 130 Knight wymięka... w ekipie bez Knighta z 2,5k HP nie ma zabawy..
---
Wracając do Pala, to jeden z lepszych kozaków do gonienia. Ora ED/MS ostro z Assassinek....
---
ED/MS... ED lepszy bo na OB poza ''krzakami'' i Paralami nie ma roznicy.
Druga sprawa, że Parale używa się głównie goniąc gościa, albo podczas odepchanai go itp... no ogólnie w grupe worgów nie ładuje się parala.

Pal nie uzywa sd na ob ? no to sie niestety mylisz i nie mow mi ze nie mam doswiadczenia w pvp bo walczylem przez ostatnie 5 lat w wojnie w duskach , sadzac po tym co napisales to katrila jest dla ciebie nobem gdyz on uzywal wiele razy ass + sd >< jest to standart wedlug mnie bo nawet taki palek walnie za 100 z tego sd .
__________________
TibiaCam T.V. The ONLY way to watch movies.
Rec = Never Gonna Happen

Cytuj:
19:50 Lord Geremini [12]: KTO MI ZROBI KARTE PRAC Z MATMY Z ULAMKOW za 60k?
Couranger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 23:24   #17
rentonB
Użytkownik Forum
 
rentonB's Avatar
 
Data dołączenia: 12 04 2009
Lokacja: Sverige
Wiek: 32

Posty: 296
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

On pewnie myslal ze tam sie wali tez z exori cona po 200 jak na ots xdxdxd
rentonB jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:03   #18
Tomcio Pall
Użytkownik Forum
 
Tomcio Pall's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 30

Posty: 519
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Arashi/KoA
Świat: Thoria/Aldora
Tomcio Pall ma numer GG 1669739
Domyślny

@Rav
Taaa. Dostajesz trapa i siadasz. Pal to teraz największy szit w PvP i tyle.
__________________
'Świat schodzi na psy, razem z nim Ty wierzysz mi?'
'Niech rap da Tobie siłę, nadzieje i wiarę'
Tomcio Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 17:38   #19
spirit-of-bicho
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2009

Posty: 115
Domyślny

170 rp po 500 z san ? to ja nie wiem co za lamus jest z ciebie. ja teraz 110 rp lecze sie po 600-700 z sana +gsp i mam 1k hp wyleczony.

i gdzie ja napisalem ze na 50 lvl mamy isc na ob krecie ?
spirit-of-bicho jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 18:21   #20
cezar007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007
Lokacja: kozienice

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Labir
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Wyślij wiadomość przez ICQ do cezar007
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spirit-of-bicho Pokaż post
170 rp po 500 z san ? to ja nie wiem co za lamus jest z ciebie. ja teraz 110 rp lecze sie po 600-700 z sana +gsp i mam 1k hp wyleczony.
Ty jebany gnoju nie obrazaj tu nikogo jesli ktos sie mysli to go po prostu upomnij a nie jezdzisz bachorze <jak mnie wkurzaja napinacze...>
110rp 700 z sana?Na OTS Mlvl x 10000 nie?
Rp teraz gowno na ob oj em wal em wal emwallowac mozna kazda prof debilu a te jego hity w typa to porazka...Rpkiem zeby nawet combo jebnac z ziomkami trzeba miec w huj wyczucie.Rp szybko biega...euhehuehue jego czar
na chodzenie aka utamo tempo san zrzera w huj many przydatna do leczenia etc...Pallem cos ogarniesz jak jestes opanowany tylko i wylacznie. San zzera w cholere many a Spiryt nie usuwa parala takze trzeba bardzo uwazac.
__________________
kotlet bogiem jedzenie go mym nałogiem surówka pocieszeniem lecz tibia złym jedzeniem
cezar007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:11.


Powered by vBulletin 3