Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 16-09-2007, 13:53   #501
Illuzjonista
Zbanowany
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Wiek: 16

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: MEGIDDO
Świat: Celesta
Poziom: 200
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pokers39 Pokaż post
Witam, po update zauwazyłem ze coraz wiecej sorcow i drutow opuszcza serwery z powowdu update. Rozumiem ich niezadowolenie ale to nie powod zeby konczyc z gra^^ Przypomnijmy sobie jak kiedys kijowo mieli knightci i palladyni, ale grali dalej cierpliwie czekajac az sie zmnieni!
Knighci i palladyni mieli może gorzej i tak ale wiedzieli co robią, wiedzieli że będą musieli skillować etc...a nie że teraz ms grały x czasu i tu nagle coś zmieniają bo cipa się odwidziało...
Illuzjonista jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-09-2007, 15:43   #502
wizu
Użytkownik Forum
 
wizu's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Julera
Poziom: 55
Poziom mag.: 51
Domyślny

I tym powyższym trafnym stwierdzeniem powinno się zamknąć cały temat...
__________________
wizu jest offline  
stary 16-09-2007, 16:51   #503
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
@UP

Testy były robione przed update i odnosiły się do tamtej sytuacji. Nie miałem zamiaru publikowania ich, tymbardziej że już dawno temu stały się nieaktualne, ale widząc genialne stwierdzenie jednego użytkownika, że pall wcale nie był tak bardzo słabszy od sorca....
jezeli bylby az tak strasznie udupiony to bys chyba nim nie gral ;]

Cytuj:

Więc średnie 60 dmg z bolta + przyjmijmy 90 z hmma= 150 dmg. Tylko powiedz mi, który paladyn strzelał przed update hmm'ami w GSy?
nie wiem czemu mialby nie bic? koszt strzalu z hmma to kiela 15 gp, dokladajac 3 gp za bolt masz 18 gp, sorc ma 5gp + 11gp = 16, az taka roznica? podlicz jeszcze to ze sorc musi sie leczyc non stop, pal tylko w niketorych sytuacjach
Cytuj:

PS. Wszystko co napisałem w tym poście odnosi się do sytuacji przed update.
idzie sie domyślić
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 16-09-2007, 17:24   #504
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

z tym leczeniem non stop troszke przesadzasz.
__________________
Vil jest offline  
stary 16-09-2007, 20:55   #505
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

ehs... szczegolnioe po tym upie knight mi sie znudzil, gdzie nie wejde to tylk o2 profesje wiadomo jakie, stworzylem druida i gra mi sie dobrze tydzien 26lvl ( ja nie PG) nie narzekam na nic i milo sie wyrozniac z tlumu knightow i palkow
Andrealfus jest offline  
stary 16-09-2007, 21:19   #506
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
jezeli bylby az tak strasznie udupiony to bys chyba nim nie gral ;]
Nie jestem z tych, co profesje zmieniają co update dlatego, by wyciągać pare k expa więcej na godzinę. A swojego paladyna (obecnie level 121) prowadzę od początku gry w Tibię (luty 2005), więc zrozumiałbym jest, że trochę się już przyzwyczaiłem.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
nie wiem czemu mialby nie bic? koszt strzalu z hmma to kiela 15 gp, dokladajac 3 gp za bolt masz 18 gp, sorc ma 5gp + 11gp = 16, az taka roznica? podlicz jeszcze to ze sorc musi sie leczyc non stop, pal tylko w niketorych sytuacjach
idzie sie domyślić
Mogłem bić, czemu nie, tylko że koszty huntu by wzrosły o ok. 50-80% (6k za bp boltów i 2k za 2 bp manasów, do tego dodajmy 2-3 bp hmmów 2k każdy), a exp max o 10-30% (z 50k/h only bolts- przy słabym respie nawet 40k/h do max 60k czy 50k dziwnymi porami). Wg. mnie się nie opłaca.
Btw. zawsze mi się wydawało, że 2.000 gp/20/5=20 gp za strzał a nie 15gp. Przy hlev knightach kupujących hmmy masowo na dle cięzko było upolować choćby plecak za mniej niż 2k
Kojotes jest offline  
stary 17-09-2007, 17:38   #507
Aduil
Zbanowany
 
Aduil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Wiek: 31

Posty: 267
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aduil
Profesja: Elder Druid
Gildia: Silence Army
Świat: Secura
Poziom: 100
Aduil ma numer GG 1774756
Domyślny

Atak:
Mag - bije najmocniej, ale płaci za to najwięcej... (2pkt)
Pall - bije na dystans prawie jak Najt , ale płaci za to (mało, ale płaci) (1pkt)
Najt - bije mocniej od Palla za darmo. (3pkt)

Leczenie:
Mag - leczy sie podobnie do Palla, lecz cześciej.. (2pkt)
Pall - leczy sie sporadycznie (zależy od potworków) (3pkt)
Najt - najdroższe leczenie. (1pkt)

Ogółem:
Mag: 4pkt
Pall: 4pkt
Najt: 4pkt

Adu~
Aduil jest offline  
stary 17-09-2007, 19:42   #508
Kogutt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2007

Posty: 173
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aduil Pokaż post
Atak:
Mag - bije najmocniej, ale płaci za to najwięcej... (2pkt)
Pall - bije na dystans prawie jak Najt , ale płaci za to (mało, ale płaci) (1pkt)
Najt - bije mocniej od Palla za darmo. (3pkt)

Leczenie:
Mag - leczy sie podobnie do Palla, lecz cześciej.. (2pkt)
Pall - leczy sie sporadycznie (zależy od potworków) (3pkt)
Najt - najdroższe leczenie. (1pkt)

Ogółem:
Mag: 4pkt
Pall: 4pkt
Najt: 4pkt

Adu~
Dobra to teraz weź tak: 60 master sorcerer 55 magic level, 60 RP 75 Dist, 60 EK 75/75 i idź np. na 5h na Dragi albo jakiś tomb (wszystkimi charami ten sam spawn). Porównaj se exp/h i i koszty (waste bądź zysk). I zrób wtedy coś w stylu:

Mag - najszybszy exp i największe waste (2pkt)
Pall - prawie najszybszy exp bez waste (3pkt)
Knight - najwolniejszy exp, ale waste najmniejsze (3pkt)
No i tutaj ogólnie mag jest 1pkt gorszy To tylko przykład, ale w praktyce zazwyczaj się sprawdza

@ wszyscy "old skulowi knajci"
Teraz mnie jedźcie po bani.
Kogutt jest offline  
stary 17-09-2007, 19:58   #509
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Piszę to po raz kolejny, ale niektórzy nadal mają kłopoty ze zrozumieniem:


Paladyn wcale nie przebija knighta w expie. W kosztach owszem, expi znacznie taniej, ale wcale nie szybciej!

Ostatnio edytowany przez Kojotes - 17-09-2007 o 19:59.
Kojotes jest offline  
stary 17-09-2007, 20:03   #510
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aduil Pokaż post
Atak:
Mag - bije najmocniej, ale płaci za to najwięcej... (2pkt)
Pall - bije na dystans prawie jak Najt , ale płaci za to (mało, ale płaci) (1pkt)
Najt - bije mocniej od Palla za darmo. (3pkt)
warto dodac ze sorc musi stac na wprost monstera, co w przypadku "ranged" monsterow moze niezle wkurzyc...
btw, pall zazwyczaj bije MOCNIEj niz knight, do tego na odleglosc
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 17-09-2007, 20:07   #511
Aduil
Zbanowany
 
Aduil's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2006
Wiek: 31

Posty: 267
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aduil
Profesja: Elder Druid
Gildia: Silence Army
Świat: Secura
Poziom: 100
Aduil ma numer GG 1774756
Domyślny

Up~ Raczej, nie.. Może sporadyczne przypadki, ale lepsza średnią ma Najt. Poza tym za mocna hity sie płaci.

Adu~
Aduil jest offline  
stary 17-09-2007, 20:40   #512
Oharis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 11 2006

Posty: 72
Domyślny

To nie bylo zbalansowanie psotaci tylko udupienie magów. Mogli sobie Podnieść dmg pala i knighta ale po co zmiejszyli je sorkom ?? Teraz pall na 40 lvl pójdzie na dragi i ze spirek sobie wali w kolko po 100+ z dysta nie tracac rpzy tym rapwie wcale hp a ja sorkiem na 40 lvl vis tez siada okolo 100 musze sie emczyc leczyc i prawdopodobienstwo ze zejde na combo... I do tego na swiatach pvp powiedzcie mi jak sie bronic sorkiem ?? na utamce ebde stal i co hit to musze mansa zarzocic zajmowac ext.. cos tam. i nie moge bic a z ruszczki w czlowieka po 30 bez sensu i do teog msuze blisko niego stac. A taki palek/knight co kilka hitów które dostanie sie uhnie i woula. bije sobie ze spirek z mele i nie patrzy na exthaucos tam........ Gra magiem jest mozliwa lecz trudna. I trzeba mieć do tego siły. Ja na dzisiaj przestałem grać magiem i robie palka. Denerwuje mnei to że palek na expa bierze bp mf i iles tam spirek i leci lajtowo
a ja msuze bezprzerwys sie manasować. Rozmawiałem sotatnio z typek Ek 100+ i sie zapytalem czemu wogule nie expi wiecie co mi odpowiedział ?? Że go cipsoft oszukał przed updejtem wbicie knightem 100 lvl bylo dość cięzkie i montonne. A teraz byle nob wbije 60 skila zarzoci serpenta i naparza 100+. Paranoja. Z tibi robi sie OTS
Oharis jest offline  
stary 17-09-2007, 20:44   #513
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

@ Piotrek_Marycha

Jakim cudem hipotetyczny paladyn na 100 lev z 95 dista może bić mocniej od hipotetycznego knighta na 100 oraz 90 axe?

Taki paladyn będzie używał albo:
a)royal spearów (jedynie 35 ataku, ~14-18% szansy na pudło),
b)enchanted spearów (38 ataku, ok. 8-12% szansy na miss) lub
c)power boltów (ok. 39-31 ataku, nie badałem szansy na miss).

A knight? Albo anni weapon (50/48 atk) albo warlord weapon (47 atk).

Żadna z broni paladyna nie może się równać z atakiem broni knighta. W najlepszym wypadku różni je 6-7 pkt atk, w najgorszym aż 15 pkt atk. Na korzyść broni knighta ofc. Nawet jeśli przedupdate'owa zależność (knight: wysoki max dmg, niższa średnia, paladyn: niższy max hit, wyższa średnia) została utrzymana, to taka przewaga atk przebija wszystko, każdy ukryty współczynnik missów.

Wg. własnych badań pomiędzy royal spearami a enchanted spearami (różnica 3 pkt atk) max hit jest o 18 dmg wyższy na korzyść enchantedów. Zakładając, że bronie melee mają taki sam przelicznik dmg/max hit jak speary (raczej nie, ale pewnie nie ma jakiejś wielkiej różnicy), to 6-7 pkt różnicy między atakami może przełożyć się na max hit większy ~35-40 dmg, a 15 pkt różnicy- nawet na 90 dmg! Racja, statystyka oparta na max hit (który nie zawsze przekłada się na średnią dmg) to niezbyt wiarygodna statystyka, ale daje choć trochę wyobrażenia o sytuacji.

Więc proszę mi tu nie bullshitować.
Kojotes jest offline  
stary 18-09-2007, 20:57   #514
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kojotes Pokaż post
@ Piotrek_Marycha

Jakim cudem hipotetyczny paladyn na 100 lev z 95 dista może bić mocniej od hipotetycznego knighta na 100 oraz 90 axe?

Taki paladyn będzie używał albo:
a)royal spearów (jedynie 35 ataku, ~14-18% szansy na pudło),
b)enchanted spearów (38 ataku, ok. 8-12% szansy na miss) lub
c)power boltów (ok. 39-31 ataku, nie badałem szansy na miss).

A knight? Albo anni weapon (50/48 atk) albo warlord weapon (47 atk).

Żadna z broni paladyna nie może się równać z atakiem broni knighta. W najlepszym wypadku różni je 6-7 pkt atk, w najgorszym aż 15 pkt atk. Na korzyść broni knighta ofc. Nawet jeśli przedupdate'owa zależność (knight: wysoki max dmg, niższa średnia, paladyn: niższy max hit, wyższa średnia) została utrzymana, to taka przewaga atk przebija wszystko, każdy ukryty współczynnik missów.
.
chcesz mi powiedziec ze przed update miales o 1/3 mniejsza srednia od knighta z podobnym lvlem? na czym? na scarabach?
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 18-09-2007, 21:43   #515
X3r3mon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wyjdź z tomba 70MS albo ED, tak aby hunt ci się zwrócił przynajmniej w 70%, to jesteś kozak.
 
stary 18-09-2007, 23:03   #516
Bombardier
Użytkownik forum
 
Bombardier's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2007
Lokacja: Bialystok

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dericaman
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Bombardier ma numer GG 943960
Domyślny Update

Witam wszystkich zgromadzonych, po raz pierwszy zabieram głos w tym temacie.
Tudzież
Gdy miał miejsce update 7.6 drastycznie wzrosła liczba postaci magicznych tj. Elder Druidów i Master Sorcerer'ów. Nie koniecznie z chęci grania przez graczy tą profesją ale z samej ciekawości jak gra się z rózgą .

Gra na paccu do update 8.0 często ograniczała sie do zrobienia sorca na ue i sd maker'a. Knight i Palek wcale nie byli słabi przed ostanim update każdy sie z nimi liczył i doswiadczony gracz potrafił tymi postaciami zdziałać coś na pVp i tak samo wspomagać kolegów na huntach. Teraz zmniejszono dmg dla postaci magicznych co wiąże się z wielkim przewrotem w świecie Tibii.

Można zauważyć pewną regułe balansu postaci
-magiczne (7.6)
-Ek , Rp ( zwiekszenie ilosci many na czar )
- Ek , Rp ( 8.0 )

Czytając ten temat widziałem jak ktoś napisał ze knightem do 65lvl w ogóle nie
trenował i zrobił skil 73 ( chyba sworda ) być może to nie jest możliwe ale przypominam tym ktorzy myślą że to łatwa sprawa zrobić skille 105/100 ( = 80mlvl) przy ataku różdżką również rośnie mlvl tak jak u knighta w czasie expienia ( prosze mnie poprawic jak się myle )

Moim skromnym zdaniem w nas. update przypakują postacie magiczne.

PS.Słyszałem plotkę że teraz kolej na druida

Ostatnio edytowany przez Bombardier - 18-09-2007 o 23:04.
Bombardier jest offline  
stary 18-09-2007, 23:17   #517
Sasse
Użytkownik Forum
 
Sasse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2007

Posty: 109
Imię: xxx
Profesja: Knight
Gildia: xxx
Świat: Calmera4ever
Poziom: xx
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cale to pieprzenie "Knajt walji za darmo, mamo ja tak nije hce !11!!"
mnie denerwuje...

Zarob se takim knightem te 2 kk na sova... (jesli nie chcesz robic anihilatora)

Na bron tez trzeba wydac! Owszem moze wydatek jest jednorazowy, ale to nie zmienia faktu, ze w niektorych przypadkach wcale nie jest maly...

A co do sorcow i druidow...
Robienie run jeszcze nigdy nie bylo tak oplacalne (szczegolnie explo and uh)

Poza tym, co do palladina, owszem moim zdaniem jest to profesja zbyt dobrze wyposazona (bez skojarzen). Ma wiekszosc przydatnych spelli mage (utamo vita,
exura gran/vita, utana vid, oraz robienie hmm.) Poza tym royal speary sa tanie, wolno schodza i sa mocniejsze od kuszy, a do tego jednoreczne...
Sasse jest offline  
stary 18-09-2007, 23:31   #518
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasse Pokaż post
Zarob se takim knightem te 2 kk na sova... (jesli nie chcesz robic anihilatora)
A po co? Wystarczy 200-300k na Avengera lub Justice Seekera.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sasse Pokaż post
A co do sorcow i druidow...
Robienie run jeszcze nigdy nie bylo tak oplacalne (szczegolnie explo and uh)
Kto niby to explo kupuje?
Duch Niespokojny jest offline  
stary 19-09-2007, 02:05   #519
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Ja pamietam jak pierwszy raz wybralem sorca bo kumpel mi powiedzial ,,Zrob sorca nie musisz je****ch skilli wbijac a i hity jakie bedziesz nap******ał''.Jako ze znudzilo mi sie skillowanie moim pierwszym knightem (nick mial Rotherdamie) to go posluchalem.Jednak potem zobaczywszy ze gra magiem jest o wiele ciekawsza bo nie opiera sie na skillach i bloodhitach jak u knighta ,tylko na magic lvlu i oczywiscie poziomie doswiadczenia,ktorego poczatkowo wbijalem dosc szybko, i wielu roznorodnych magicznych atakach zarowno zadajacych obrazenia fizyczne (SD) jak i te pochadzace od magii zywiolów gralem magiem dalej.Pozniej zobaczylem ze na wyzszym lvlu musialem sie przerzucic na mocniejsze potwory, ktore czegos lepszego oczekiwaly i dlatego zrozumialem ze bez roztropnej startegii i dobrego wyboru run i summownow nie dam rady co z kolei oznaczalo ze za kazdy hit musialem zaplacic bo runy/manasy mnie kosztowaly , a nie zawsze sie zwracalo.I wtedy to zazdroscilem knightom jak oni maja latwo ale przeciez na te skille trenowali tygodniami a ja poszlem na latwizne.I potem zrobilem pallka ktorego polecam wszystkim osobom nie wiedzacym kim grac. No coz jesli teraz magowie odchodza to zle o nich swiadczy bo jak poprawi sie cos potem to zostawia swoich knightow i pallkow i wroca do swoich zaniedbanych sorcow i druidow. Pytanie tylko po co? Jezeli Cipsoft bedzie tak w kratke zabieral i dawal na przemian knightom i magom to oni beda wracac naprzemian do knightow i do magów? To obled I dlatego musze powiedziec cos co w moim przekonaniu w tej grze jest najwazniejsze:

JEZELI CHCESZ DO CZEGOS DOJSC W TIBI WYBIERZ PROFESJE ,KTORA ODPOWIADA TWOIM UPODOBANIOM I GRAJ NIA DO KONCA!!!
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 19-09-2007 o 02:08.
Rotherdamie jest offline  
stary 19-09-2007, 10:38   #520
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek Marycha Pokaż post
chcesz mi powiedziec ze przed update miales o 1/3 mniejsza srednia od knighta z podobnym lvlem? na czym? na scarabach?
Jak sam mówiłem, max hity tak, na uniwersalnych dragonach (180 kontra ~250-260), które określiłem jako mało wiarygodne porównanie, ale z braku danych o średniej jedyne w tej chwili. A o średniej ( i to jeszcze mniejszej o 1/3) nie wspominałem ani słowa


@ Gremlin

Chyba trochę przesadzasz z przydatnością Ethereal Spear... Owszem, fajny czar, 2x tyle many co vis i 1/2 tych obrażeń, na dodatek na dystans....
Ale podczas większości polowań służy głównie do dobijania, bo obrażenia nim zadawane nie bardzo przyspieszą tempoexpa, za to koszty pójdą sporo w górę . Na dodatek na niższych lev i trochę mocniejszych potworach powoduje niechciany exhausted. Oczywiście na huntach typu demony czy innych teamowych to dobre wsparcie siły ognia, ale ogólnie to czar trochę przereklamowany :>
Kojotes jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:21.


Powered by vBulletin 3