Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu > Poradniki

Notki

Poradniki Zbiór wszystkich poradników związanych z Rookgaardem

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-06-2007, 21:17   #1
Instynkt
Użytkownik Forum
 
Instynkt's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004

Posty: 92
Domyślny Regulamin

Heyah

Po co powstalo podforum "Poradniki":

1. Najważniejszym powodem było oczywiście zachowanie porządku na Forum.
2. Każdy nowo przybyły gracz jak i również doświadczony weteran, będzie mógł bez większego problemu znaleść to czego szuka (nawet bez użycia magicznej opcji "Szukaj" ).
3. Forum właściwe powinno ograniczać się do Tematów, gdzie będą podejmowane dyskusje. Poradnik sam w sobie nie jest miejscem do rozmów.
4. Niektórzy mogą psioczyć "Przecież istnieje do tego osobny Dział ...". Owszem, ale proszę wziąść poprawkę na to, że:
- z zasady każdy nowy Poradnik powstaje tutaj (dlaczego?? Odpowiedz sobie sam)
- w pierwszej kolejność osoba szukająca jakieś konkretnej Informacji nt Rookgaardu zajrzy właśnie tutaj
- wiele Poradników poświeconych tej małej wysepce przepadło w nawale innych poświeconych m.in. Mainlandowi oraz ochronie przed hackiem itp
- nie każdy zna opcję "Szukaj"

Regulamin:

1. W tutejszym podforum będą zamieszczane Poradniki związane tylko i wyłącznie z Rookgaardem.
2. Każdy nowo napisany Poradnik, zanim tutaj trafi, zostanie oceniony przez Forumowiczów.
3. Każdy nowo napisany Poradnik powinien zawierać Sondę z następującym pytaniem "Czy podoba Ci się mój Poradnik?" z dwiema możliwościami wyboru Tak / Nie. Wprowadzenie skali jest tylko utrudnieniem ... nikt nie będzie liczył średniej. Krótka piłka - Tak podoba mi się / Nie nie podoba mi się.
4. Wyniki w przeprowadzonej Sondzie będą najważniejszym czynnikiem, który będzie wpływał na to, czy takowy zostanie przeniesiony do tego podforum.
5. Wszelkie znalezione nieprawidłowości w danym Poradniku powinny być zamieszczone w "Poradniki - uwagi/sugestie/korekty" , znajdujący się w Tajemnicach Rookgaardu. Dla ułatwienia wyżej wspomniany Temat został przyklejony.

Powodzenia tym, którzy zechcą spróbować -coś- stworzyć i przekazać innym. Jest wiele Poradników, które są nieaktualne, bądź wogóle ich nie ma. Wielu z Was ma pole do popisu.

PeZet Dr. =]
__________________
Galeria: http://tibiopedia.pl/users/gallery/Instynkt/0,Album-Glowny

"Ważniejsze od bycia Najlepszym jest bycie Pierwszym"
Instynkt jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:41.


Powered by vBulletin 3