Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-05-2009, 21:42   #41
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Uważam, że pomysł jest jak najbardziej słuszny z jednego powodu - ludzie zdadzą sobie sprawę, iż Tibia idzie na dno (jak Titanic) i przerzucą się na WoWa
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2009, 21:49   #42
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
ahahahah, pojebalo ich do reszty, straca polowe graczy jak to wprowadza
Wróci masa, która była huncona dla zabawy przez power-abuserów.
Gra staje się coraz bardziej 'przyjemna i miła'. Nie chcę mówić o hotkeyach, bo 1/4 i tak przy redzie na afk zarzuca nagle potionami...
Ale poraża mnie np. to wieloletnie równanie profesji w górę. Większy loot, więcej expa, słabsze moby, lepsze postacie... żal...
Wolałem czasy, kiedy nawet grać nie umiałem i mając 30 lvl uważałem się za medium-lvl, a 50 to było marzenie...

Cytuj:
Trudno. Wpadles ze SWOJEJ winy, wiec teraz cierp.
Co do Rookowania, to gracze mają mnóstwo pomysłów jak temu przeciwdziałać, ale CipSoft nic z tego sobie nie robi.
Jedyną inteligentną akcję jaką pamiętam, to kiedy koleś zaczął padać jak szmata, przyszedł jakiś normalny GM i go zbanował na 1 dzień.

Cytuj:
TO WŁAŚNIE O TO TU CHODZI, żeby zmniejszyć - jak to nazywa CipSoft - "agresję" graczy. Macie mniej zabijać, o to wszystko się rozchodzi. Widzę, że tego nie rozumiecie, albo nie chcecie zrozumieć, czy też po prostu wam to nie pasuję i snujecie domysły, jakie to jest złe.
Największa agresja, to specjalnie 'niezabijanie' gracza. Pamiętam, jak ktoś spuścił mi łomot. Straciłem na tej imprezie kilka UHów a potem prawie padłem na potworach, ale koleś dobiegł i mnie uleczył o.O

Czarne czaszki? Trochę mi żal, że nie można nikogo atakować (tylko się bronić). Mogliby zamiast tego dać 1/3 skuteczności ataku nieoznaczonych graczy (tzn. co 3 atak chybia, nawet w przypadku zaklęć!!). Nie podobają mi się też ograniczenia w broni i czarach. Za długo to trwa (45 dni, lol). 100% dmg? Spoko. Mogliby też dodać większą karę przy śmierci albo żeby zabójca BS dostał część traconego expa (jak na infernie, ale bez konieczności zabijania lepszych od siebie).

Ale 20 fragów nad jednym noobem? To przecież podsunę 8lvl pod czyjeś GFB, niech mi zrobi 5 hp, a potem w minutę zabiję go drugim noobcharem albo pójdę nawet na cyca bez eq i kolo ma darmowego fraga o.O
Rozumiem, że masowy PKing jest wredny, ale żeby niszczyć sens wojny? Już starczą zmniejszone kary przy śmierci i nowe blessy.


Cytuj:
- przykład 20 graczy zabijających jednego dot. tylko tzw. bezbronnych graczy, więc na prawdziwych wojnach, to dużo nie zmieni,
Świetnym rozwiązaniem byłaby możliwość deklarowania wojny. Tak, że członkowie jednej gildii mają przy członkach drugiej gildii zawsze żółte czaszki i mogą nawzajem się tłuc jak potwory, a przy przeważających siłach wroga (bo nie zawsze jest akurat 30v30 online) próbować uciec do PZ.

@ edit

Aha i jeszcze jedno.
Jeśli będę miał z kimś party, to jeśli nawet zaatakuję go pierwszy, mogę wejść do PZ?
W tym wypadku nie wiem jak to działa.

@ 2 edit

Cytuj:
Zastanówcie się, zanim napiszecie taką bzdurę, albo wykonajcie sobie symulacje sytuacji w głowie ._.
Najlepiej powiedzieć to Cipom. To że oni zrobią 2 charami symulację na swoim serverku, to nic nie wykażę. Niektóre ich pomysły są naprawdę poronione.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 28-05-2009 o 21:59.
DRoN jest offline  
stary 29-05-2009, 00:01   #43
Wiross
Użytkownik Forum
 
Wiross's Avatar
 
Data dołączenia: 09 02 2006

Posty: 16
Profesja: Knight
Gildia: Ardor
Świat: Kyra
Poziom: 207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Moze wreszcie cos sie zmieni w tragicznym tibijskim pefaupe.
wszystko sie zmieni i bedzie do niczego graczu z NON PVP
Wiross jest offline  
stary 29-05-2009, 00:04   #44
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Jeśli będę miał z kimś party, to jeśli nawet zaatakuję go pierwszy, mogę wejść do PZ?
Nic o tym nie powiedziano, co jest raczej jednoznaczne z tym, że nie możesz.
Rybzor jest offline  
stary 29-05-2009, 00:53   #45
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Akurat w takim wypadku powinno się dać. Party właśnie służy do treningu lub nie dostawania WS za przypadkowe trafienie podczas huntu w kupie.
A są sytuacje, kiedy jeden daje drugiemu party, jest test hit, a potem nagle zwala się 10 kolegów i zabijają kogoś bez unjusta, bo ma PZ.
A jeśli nawet atakujący nie może wejść, to 'broniący' powinien móc w każdym przypadku wg opisanej powyżej mechaniki.
DRoN jest offline  
stary 29-05-2009, 00:59   #46
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
A są sytuacje, kiedy jeden daje drugiemu party, jest test hit, a potem nagle zwala się 10 kolegów i zabijają kogoś bez unjusta, bo ma PZ.
Wyjście jest proste = nie robić test hitów o.0

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
A jeśli nawet atakujący nie może wejść, to 'broniący' powinien móc w każdym przypadku wg opisanej powyżej mechaniki.
No i wg tej mechaniki tak będzie.
Rybzor jest offline  
stary 29-05-2009, 08:27   #47
Evanti
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 05 2009
Lokacja: Newark

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sardynek
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 143
Skille: 94/80
Poziom mag.: 8
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Uważam, że pomysł jest jak najbardziej słuszny z jednego powodu - ludzie zdadzą sobie sprawę, iż Tibia idzie na dno (jak Titanic) i przerzucą się na WoWa
Tibia to gra do której się wraca bo ma to 'coś'.
WoW w pewnym momencie staje sie nudny i nasza gra polega na dręczeniu low leveli dokładnie tak jak w tibi ;p
do tego nie każdy może sobie pozwolić na zagranie w WoW'a na swoim sprzęcie ;p a i tak jeszcze jedna sprawa ... a gdzie masz w WoW'ie coś dla ludzi którzy nie chcą płacić za grę? Nie mowie o privatach bo pisze tu o WoW'ie ;]



>BS? - najbardziej chory pomysl Cipsoftu.

>Więcej safe zone? - przecież juz ich jest za duzo...

>Uderzyć PK i uciec do depota? - a gdzie kara za bycie cwaniakiem?

>20 FRAGOW?! ZA 1 CZLOWIEKA? - war bd mozna sobie poogladac na tibicam...


ps. przeciez kazdy kiedys zostaje Power Abuserem ;p

Ostatnio edytowany przez Evanti - 29-05-2009 o 08:35.
Evanti jest offline  
stary 29-05-2009, 09:42   #48
Medivh Shady
Użytkownik Forum
 
Medivh Shady's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 37

Posty: 617
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 250
Poziom mag.: 84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
- no i co? WSZYSCY wbiją black skulla, a ja sobie będę stał przed DP jak gdyby nigdy nic, bo nikt z tych WSZYSTKICH nie będzie mnie mógł nawet dotknąć dopóki go nie zaatakuje. Nie wspominam już o ograniczeniach czarów, czy o przyjmowaniu 2x większych obrażeń.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rybzor Pokaż post
Tutaj mamy przykład gracza nie rozumiejącego lub nie akceptującego filozofii CipSoftu. TO WŁAŚNIE O TO TU CHODZI, żeby zmniejszyć - jak to nazywa CipSoft - "agresję" graczy. Macie mniej zabijać, o to wszystko się rozchodzi. Widzę, że tego nie rozumiecie, albo nie chcecie zrozumieć, czy też po prostu wam to nie pasuję i snujecie domysły, jakie to jest złe.
nic ci to nie da bo albo kto inny cie zabije albo padniesz po stracie skula , a co do ograniczenia agresji , to nie jest metoda pozbawiania graczy czegos co lubia i stanowi dla niektorych wieksza zabawe niz ciagle expienie , po to sa serwery nonpvp aby tam sobie grac spokojnie , grasz na pvp musisz byc swiadomy ze mozesz pasc od kogos tak o bo ma kaprys.

To dam ci kilka przykladow :

odkladasz sobie lota gdzies na mapie np tam gdzie nie ma refresza , przychodzi ci jakis pacan i ci go kasuje runka ?? co robisz ?? jesli ma maly lvl to pewnie go zostawisz bo strata na niego unjusta , jesli wiekszy to co tez go olejesz bo szkoda kumpli meczyc aby ci pomogli go zabic bo kazdy dostanie unjusta za pomoc .

Trapy tu jest podonie do tego co napisalem wyzej z tym ze zabilo cie pare osob i poszli w defensa , postawili np z 3 ekow aby nikt nie mogl przejsc + siocher , solo nie zabijesz bo sam sie wyleczy , no to znowu musisz prosic kumpli o pomoc ale ci pewnie odmowia bo szkoda im unnjusta i wbicia rs dla calego teamu ( przy starym systemie dostalo by max 6 osob , liczac ze beda 2 osoby na stronie albo 3 przy wiekszym farcie ) a przy nowych zasadach , hmm caly team bez wyjatku

Open battle pierwszy open spoko bo pewnie nikt nie ma skuli itp ale ktos musi zaczac i zapewne strona ktora pierwsza zatakuje ma po pizdzie bo tam wiekszosc nie zrobi juz skula bo nie beda musieli , a pierwsza strona w kilka sekund przy zabiciu 3 gosci ma juz rs ( zal 20 osoby w chwile ma po opence bo wiecej unjustow nie moze robic ) chyba ze chca sobie black skule ponabijac ale to bedzie jeszcze wieksze gowno .

Dlatego jak nie grales nigdy na pvp wystarczajaco dlugo to sie nawet nie wypowiadaj bo to zal czytac co za bzdury wypowiadasz. Jak juz mowilem zanim cos sie zrobi to trzeba pomyslec czy nie zepsuja tym czegos innego , a jak sie okaze ze zepsuja to jaki sens jest to wprowadzac i meczyc ludzi do nastepnego update albo pacza aby to naprawic albo dodac cos nowego , bo ja w tym nie widze sensu , zreszta jak widac na forum tibi.com nie jestem sam w tym rozumowaniu . Widac wyraznie ze juz ponad 2700+ podpisalo sie pod tym aby ten system skasowac.

http://forum.tibia.com/forum/?action...readid=2626322

Do tego mam nadzieje ze postawia publiczny test serwer aby przekonac sie co bedzie sie dzialo po byle jakiej bitwie , i ile osob powbija rsy w kilka minut od rozpoczecia. tyle odemnie
__________________
Koszykówka ofc :>

WoW
Realm: Auchindoun
Name: Punish
http://eu.wowarmory.com/character-sh...ndoun&n=Punish

Ostatnio edytowany przez Medivh Shady - 29-05-2009 o 09:43.
Medivh Shady jest offline  
stary 29-05-2009, 09:54   #49
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiross Pokaż post
wszystko sie zmieni i bedzie do niczego graczu z NON PVP
No, tamten nub z non-pvp ubił więcej osób niż ty kiedykolwiek ubijesz na pvp.


Cytuj:
pvp - player versus player. Nie player versus ekipa. :/
Ubij 100 lvla dowolnej profy 500 lvlem dowolnej profy, powodzenia.

Cytuj:
TO WŁAŚNIE O TO TU CHODZI, żeby zmniejszyć - jak to nazywa CipSoft - "agresję" graczy. Macie mniej zabijać, o to wszystko się rozchodzi. Widzę, że tego nie rozumiecie, albo nie chcecie zrozumieć, czy też po prostu wam to nie pasuję i snujecie domysły, jakie to jest złe.
Ale jedyną sensowną rzeczą w tej grze jest ubijanie innych...
( i nawet na pvp z hotami...)

Cytuj:
po to sa serwery nonpvp aby tam sobie grac spokojnie
...czy ja wiem?:>

Cytuj:
ps. przeciez kazdy kiedys zostaje Power Abuserem ;p
Samo pojęcie "power abuser" jest idiotyczne.
Ktoś lata przez pare miesięcy na frostach to chce mieć możliwość klepania z sd kogo mu sie podoba.
White skull? ok, reszta? zupełnie niepotrzebna.
__________________
This is for my boys yo




Ostatnio edytowany przez Tharion - 29-05-2009 o 10:10.
Tharion jest offline  
stary 29-05-2009, 10:12   #50
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Ja tam pragne jeszcze przypomniec, ze to dopiero drugi teaser i do update'a wiele moze sie zmienic.
nic się nie zmieni cipsoft doda to samo co zapowiada
Cytuj:
Evanti
Tibia to gra do której się wraca bo ma to 'coś'.
WoW w pewnym momencie staje sie nudny i nasza gra polega na dręczeniu low leveli dokładnie tak jak w tibi ;p
do tego nie każdy może sobie pozwolić na zagranie w WoW'a na swoim sprzęcie ;p a i tak jeszcze jedna sprawa ... a gdzie masz w WoW'ie coś dla ludzi którzy nie chcą płacić za grę? Nie mowie o privatach bo pisze tu o WoW'ie ;]
Wow jest robiony klimatycznie dokładnie i masz tam wyznaczone ciekawe cele wciągające questy to jeden z najlepszych RPG a tibia to gówno robione na odpierdol w której chodzi tylko o to że by miec jak największy lvl mój znajomy robi większe update na swoim otsie w tydzień niż oni w rok do tego kłamią co widac i dają znac że chodzi im tylko o kasę co jest wyraźnie widoczne tibia szybciej się nudzi niż Wow. Na realu to aż wstyd się przyznac że gra się w coś takiego jak tibia na dodatek oni potrafią spierdolic to co najlepsze w grze a to co wymaga wielkiej poprawy to według nich jest ok
__________________
Nie gram w tibie

Ostatnio edytowany przez Frezko - 29-05-2009 o 10:14.
Frezko jest offline  
stary 29-05-2009, 11:04   #51
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
White skull? ok, reszta? zupełnie niepotrzebna.
Kiedyś za random PK czy PA można było dostać bana.

Cytuj:
Ubij 100 lvla dowolnej profy 500 lvlem dowolnej profy, powodzenia.
Widać Cipom spodobał się pomysł 'uczciwego' PvP.

Cytuj:
Wyjście jest proste = nie robić test hitów o.0
Tak samo przy zapobiegliwej grze, lepiej teraz nie dotykać żadnego pseudo-PK, nawet 8 lvla spod carlin atakującego nas 'ruszczkom'. Niektórzy tylko czekają, aż ktoś wbije PZ'a.

@ edit

Co do wojny, to po pierwszej bitwie jeszcze nie będzie samych BS. (chyba że wojna gildii 100+ z 50-)
Ludzie niechętnie będą robić skulle, bo to ich szybko naznaczy do odstrzału.
Ale jeśli poleci 20 fragów nad 1 postacią, to znaczy że co najmniej 20 osób ma w tej chwili skulla i można ich zabić bez żadnego problemu.

Ostatnio edytowany przez DRoN - 29-05-2009 o 11:43.
DRoN jest offline  
stary 29-05-2009, 12:06   #52
Giorio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 03 2009

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: ;P
Poziom: 57
Skille: 82 ->>
Poziom mag.: ;P
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Uważam, że pomysł jest jak najbardziej słuszny z jednego powodu - ludzie zdadzą sobie sprawę, iż Tibia idzie na dno (jak Titanic) i przerzucą się na WoWa
tibia, wow i inne takie... w każdej chodzi o to samo: kliknij, zabij, nie myśl...
Giorio jest offline  
stary 29-05-2009, 12:46   #53
Ugarid
Użytkownik Forum
 
Ugarid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009
Lokacja: Grudziadz

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: CHzM 0'5
Świat: Arcania
Poziom: 250
Skille: 90/90
Poziom mag.: 9
Domyślny

czyli na dobra sprawe samemu ciezko bedzie zabic kogokolwiek bo bedzie pelno pz zone... bez sesu cipsoft zobaczy ze liczba graczy na swiatach pvp sie zmiejszy a tlyko nooby z celesty i innych serverow noob pvp beda zadowoleni
Ugarid jest offline  
stary 29-05-2009, 12:55   #54
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ugarid Pokaż post
czyli na dobra sprawe samemu ciezko bedzie zabic kogokolwiek bo bedzie pelno pz zone... bez sesu cipsoft zobaczy ze liczba graczy na swiatach pvp sie zmiejszy a tlyko nooby z celesty i innych serverow noob pvp beda zadowoleni
No, tylko na celescie ludzie ubijają(ubijali) dziennie więcej osób niż na wszystkich pvp razem wziętych xd
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 29-05-2009, 13:52   #55
Ugarid
Użytkownik Forum
 
Ugarid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009
Lokacja: Grudziadz

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: CHzM 0'5
Świat: Arcania
Poziom: 250
Skille: 90/90
Poziom mag.: 9
Domyślny

gowno prawda s*******aj na noob pvp i sie nie udzielaj...
przez takich jebanych noobow cipy zmienija cos co chwile bo placza po deadzie i spamuja cipsoftowi
Ugarid jest offline  
stary 29-05-2009, 14:07   #56
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Giorio Pokaż post
tibia, wow i inne takie... w każdej chodzi o to samo: kliknij, zabij, nie myśl...
widzę że masz coś koło 10 lat,mały poziom inteligencji i nie grałeś w żadne RPG przez internet oprócz tibi
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 29-05-2009, 14:16   #57
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Jeśli już ma być tak, że 20 osób dostaje fraga za 1 człowieka. To niech będzie to tak, że tylko jedna osoba, która zadała największą ilość obrażeń ma tego PeZeta na 15 minut, a reszta na np. 3. (i nie liczy im się to do red skulla).

Ktoś pisał, że wystarczy wejść pod czyjeś GFB (niby niechcący), potem iść bez EQ na coś słabego, a ta osoba, która biła z GFB już ma fraga. Można to rozwiązać, w ten sposób, że fraga dana osoba by dostawała dopiero wtedy, gdyby zaatakowała 5 razy daną postać z tego samego czaru lub w ten sam sposób (czyli albo 5 razy runą, albo 5 razy z np. exori, albo 5 razy z broni: w sensie 5 tur).

Albo już całkiem inny pomysł, w opcjach można by było wybrać opcję: chcę używać GFB itd w walkach PvP lub chcę używać GFB itd w walkach PvM.

A pomysł z black skullem kiepski.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals

Ostatnio edytowany przez Pirate Cutthroats - 29-05-2009 o 14:21.
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 29-05-2009, 14:19   #58
dedmaker
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 03 2009

Posty: 3
Domyślny

nie gram już bo update'y wszystko skur*ily, z punktu widzenia pkera to porażka jak gonisz kogos a on nawet jak cie zaatakuje to moze dzidd dac do dp. lipaaa!!!
dedmaker jest offline  
stary 29-05-2009, 15:57   #59
DRoN
Użytkownik Forum
 
DRoN's Avatar
 
Data dołączenia: 02 08 2005
Lokacja: Przasnysz
Wiek: 33

Posty: 970
Domyślny

Cytuj:
To niech będzie to tak, że tylko jedna osoba, która zadała największą ilość obrażeń ma tego PeZeta na 15 minut, a reszta na np. 3. (i nie liczy im się to do red skulla).
PZ to jest najmniejszy problem. Właśnie najgorsze jest to, że w drużynie do 20 ludzi jeśli komuś nastukacie, to każdy ma fraga.
Wgm świetnym pomysłem jest możliwość obrony i na tym wypadałoby poprzestać.

Cytuj:
Można to rozwiązać, w ten sposób, że fraga dana osoba by dostawała dopiero wtedy, gdyby zaatakowała 5 razy daną postać z tego samego czaru lub w ten sam sposób (czyli albo 5 razy runą, albo 5 razy z np. exori, albo 5 razy z broni: w sensie 5 tur).
LoL.
To sobie przyszykuję po 4 SD magami i jeśli nie uda się wrzucić combo, to puszczamy kolesia i idziemy dalej.

Cytuj:
Albo już całkiem inny pomysł, w opcjach można by było wybrać opcję: chcę używać GFB itd w walkach PvP lub chcę używać GFB itd w walkach PvM.
Chodzi o to, że runa przy PvM-mode zadziała jak na non-pvp?

Cytuj:
No, tylko na celescie ludzie ubijają(ubijali) dziennie więcej osób niż na wszystkich pvp razem wziętych xd
Tak jakby na PvP nigdy h-lvl drut nie rzucał na mnie paralyze, gdy gonił mnie GS i mnie przy tym nie blokował...
DRoN jest offline  
stary 29-05-2009, 16:07   #60
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DRoN Pokaż post
PZ to jest najmniejszy problem. Właśnie najgorsze jest to, że w drużynie do 20 ludzi jeśli komuś nastukacie, to każdy ma fraga.
Wgm świetnym pomysłem jest możliwość obrony i na tym wypadałoby poprzestać.
Rzadko się zdarza, kiedy ktoś idzie w grupie 20 osobowej na jednego gracza, a jeśli już, kiedy faktycznie jest te 20 osób, to taka liczba oznacza zabicie kogoś, kto jest wart tego jednego fraga. W mniejszych grupach na słabsze cele można robić tak, że blokować kogoś paroma osobami, które nie biją, a atakuje tylko tyle osób, ile wymaga tego sytuacja. Oczywiście nie mówimy tu o wojnach.
Rybzor jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:42.


Powered by vBulletin 3