Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-06-2009, 22:43   #61
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

@up

Robi ankiety - co chwila jest o tym na hunted.pl, słucha graczy (lecz są tego granice) - dowodem są update'y, patche'y i bugfixy, które są w znacznej części nastawione na graczy.

@Frezko

Idąc twoim tokiem myślenia, w tibii nigdy nie było klimatu RPG, zobacz sobię na grafikę z 7.6 i na tą z obecnej tibii, jak dla mnie o niebo lepsze.
Alanus Lutinum jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 06-06-2009, 02:21   #62
Ok'rzes
Użytkownik Forum
 
Ok'rzes's Avatar
 
Data dołączenia: 07 08 2007
Lokacja: Jelenia Góra

Posty: 553
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 10
Skille: 420
Poziom mag.: 10
Ok'rzes ma numer GG 6156548
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demol1989 Pokaż post
news hmmm... fajnie sie czyta wlasnie te ala opowiadania ze demony sie zala

bo napisac "z demona mms bedzie spadac o 0.003% czesciej, z rat bedzie leciec po 1-2 serka" to byloby nudne ;p

pomysl z "idz zabij x potwora" z 1 strony ciekawy no ale z 2-giej jak to wyzej zostalo ujete tobia coraj mniej staje sie byc ta wyjatkowa

upodabniaja ja chocby do w.w. wow-a no a tam juz grafa lepsza


to jak wszystko bedzie takie same wkacu to kazdy skoczy pograc w lepszej grafie ;p

no a w dodatku necrophus czy demondras lol

u mnie na servie ani razu niespotkalem go mimo ze troche gram i expilem na poh i dragach

za duzo ludzi poluje na nie a co napisze komus "daj m izabic demondrasa bo takie zadanie mam a loot ci oddam" xD
raczej niewchodzi w gre


juz zrobili to z orkami ze sie informacje przynosi to takie cos rozumie


no i ciagle dodaja moby a historie typu excalibug czy srubokretu talrasha juz niema bo w kierunku ze tak ujme "odkrywcow" nic nierobia

a wlasnie takich zagadek brakuje :/
czytam i płacze hahahah xD
Ok'rzes jest offline  
stary 06-06-2009, 07:03   #63
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Grafika, jest gówno warta - można nią sobie, co najwyżej dupę podetrzeć. Najmniej ważny element gry, który musi istnieć. Fallout 1 i 2, mają gorszą grafikę od 3. Co jest lepsze? Te pierwsze - to nie grafika besthedy i zrzynka mnie przyciągnęły, nie FPSowy VATS, czy tysiące potworów do zabicia, tylko stare dobre tury, zadania i klimat.

Porównanie do fallouta jest dobre - konfortacja starego z nowym. Nie możemy porównywać tibi 7.6 z tym tibiopodonym dzisiejszym stworem, jednak jest to podobna sytuacja. Jedyne, co dzisiejsza tibia ma wspólnego z starą, to tak naprawdę parę elementów grafiki. System walki, zmieniony - w ramach balansacji, knajt wali po 6.666, aby dorównać walącemu z runkuf sorkowi. Wspólne polowania w zasadzie nie istnieją, już nie trzeba innych profesji aby samodzielnie pójść na mniejsze potwory. Grafika, jest wściekle cukierkowa i straciła swój klimat... Porównajcie tylko nowe, plastikowe ściany z tymi starymi. Zadania? Ile zadań polega na czymś innym niż bezmózgie bieganie i bicie wszystkiego? Ile ma jakąś treść?
Kolega wyżej, miał rację - to my psuliśmy klimat. Jednak, Cipsoft, dołożył do tego całkiem spory udział - miast zapobiegać, wspomógł idąc za dzisiejszą modą. Bo prawda jest taka, że w większości przypadków, skomplikowanych cRPGów i gier wymagajacych szarych komórek, nikt nie kupuje - poza wielbicielami strategi ( Tutaj, jak coś uprościsz, to jesteś palony na stosie - nie ma przebacz ). Taka prawda.

@ObrońcaNowejTibi
Nie zrozumiałem - o ile spojrzałem, on tam narzeka na to, że 20 lvl w outficie błazna bije samotnie dragi i nie podoba mu się nowa grafika golden Boots.

Ostatnio edytowany przez Maniak69 - 06-06-2009 o 07:06.
Maniak69 jest offline  
stary 06-06-2009, 08:20   #64
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Grafika, jest gówno warta - można nią sobie, co najwyżej dupę podetrzeć.
Dupa. Jest ważna, lecz nie aż tak bardzo.

Cytuj:
Nie możemy porównywać tibi 7.6 z tym tibiopodonym dzisiejszym stworem
Que? To z czym?

Cytuj:
Grafika, jest wściekle cukierkowa i straciła swój klimat... Porównajcie tylko nowe, plastikowe ściany z tymi starymi.
To chyba lepiej, że każde miasto się różni architekturą... Lecz grafika niekiedy jest zbyt cukierkowa.

Cytuj:
Kolega wyżej, miał rację - to my psuliśmy klimat. Jednak, Cipsoft, dołożył do tego całkiem spory udział - miast zapobiegać, wspomógł idąc za dzisiejszą modą.
Teraz zwalaj na Cipsoft, że chciał zarobić. Stojąc w miejscu wiele nie zarobisz.

Cytuj:
Bo prawda jest taka, że w większości przypadków, skomplikowanych cRPGów i gier wymagajacych szarych komórek, nikt nie kupuje - poza wielbicielami strategi ( Tutaj, jak coś uprościsz, to jesteś palony na stosie - nie ma przebacz ). Taka prawda.
Hack'n'slash, fpsy - gra w dzisiejszych czasach nie ma być mega trudna, lecz w miarę łatwa i przyjemna (i odpowiednio krótka - wersje pudełkowe), żeby przyciągnąć klientów. Business is business.

Cytuj:
@ObrońcaNowejTibi
Nie zrozumiałem - o ile spojrzałem, on tam narzeka na to, że 20 lvl w outficie błazna bije samotnie dragi i nie podoba mu się nowa grafika golden Boots.
Też mi się zbytnio nie podoba grafika golden boots, albo że aż takie low lvle biją dragi. Nic nie poradzę.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 06-06-2009, 10:03   #65
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Cytuj:
Que? To z czym?
Chodziło o to, że nie mamy możliwość zagrania w starą tibię - możemy tylko wspominać i szperać po pamięci

Cytuj:
To chyba lepiej, że każde miasto się różni architekturą... Lecz grafika niekiedy jest zbyt cukierkowa.
Niekiedy? Błaagam! 90% nowych grafik z update, to plastik ( i silikon ). Już wolałem, gdy miasta miały stare, swojskie ściany, niż te nowe bóg-wie-co.

Cytuj:
Teraz zwalaj na Cipsoft, że chciał zarobić. Stojąc w miejscu wiele nie zarobisz.
Nie ma nic złego w tym, że zmienił swoją grę, w gierkę dla pokemonów... prawda? Czyż nie?

Cytuj:
Hack'n'slash, fpsy - gra w dzisiejszych czasach nie ma być mega trudna, lecz w miarę łatwa i przyjemna (i odpowiednio krótka - wersje pudełkowe), żeby przyciągnąć klientów. Business is business.
Tru.
Maniak69 jest offline  
stary 06-06-2009, 10:23   #66
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Chodziło o to, że nie mamy możliwość zagrania w starą tibię - możemy tylko wspominać i szperać po pamięci
Życie idzie do przodu.

Cytuj:
Nie ma nic złego w tym, że zmienił swoją grę, w gierkę dla pokemonów... prawda? Czyż nie?
Dla jednych tak, dla innych nie. Kwestia gustu.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline  
stary 06-06-2009, 10:30   #67
Kicek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Hrubieszów

Posty: 78
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

Wiecie co wam powiem? Normalną rzeczą już jest wrzucanie na CipSoft, że wszystko co robi to robi pod komerche... Jara was to jak powtórzycie takie zdanie po innych? Może nie macie własnego zdania, a chcecie się dowartościować? Komeracha = WoW, wszystkie dodatki do wowa = cash, nawet za durne komiksy trzeba płacić... (sam gram w wowa i nie mam nic przeciwko temu, ale nie wrzucajcie już na CipSoft..). Gdyby tibia nie była by komercyjna to by były takie lagi, że każdy by płakał "omg, CipSoft to nooby, ciągle laguje, zamiast dodawać nowe potwory niech wyeliminują lagi!"...

Dobrze, że do Tibii zostają dodawane nowe potwory... Co wy macie do tej meduzy? Co, po zalogowaniu będzie wam do dupy właziła? Nie podoba się to nie bijcie ich i już...

Jedno wam powiem... 3/4 ludzi na tym forum jest tutaj po to aby najeżdzać na CipSoft lub updaty albo poszpanować, że grają w WoW'a, a tibii jest fe be i w ogóle..
Kicek jest offline  
stary 06-06-2009, 11:32   #68
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
System walki, zmieniony - w ramach balansacji, knajt wali po 6.666, aby dorównać walącemu z runkuf sorkowi.
Knight wali wiecej niz walil, ale nadal podlega tym samym bezsensownym ograniczeniom ktorym podlegal w 2003 roku.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Wspólne polowania w zasadzie nie istnieją, już nie trzeba innych profesji aby samodzielnie pójść na mniejsze potwory.
Wspolne polowania zaczely stanowic margines juz gdy sredni level zaczal przekraczac 50, a ludzie zauwazyli, ze wziecie kogos do pomocy oznacza wiecej kosztow niz zyskow. Kolejny przyklad na nieudolnosc Cipsoftu w kwestii realizacji koncepcji (nierealnej, bo nierealnej) którą sami sobie zalozyli.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Zadania? Ile zadań polega na czymś innym niż bezmózgie bieganie i bicie wszystkiego? Ile ma jakąś treść?
Nie jestem na biezaco ze wszystkimi questami wprowadzonymi od czasow PoI, ale z tego co wiem to i tak ilosc zadan ktore cokolwiek ze soba niosa podskoczyla od czasow 7.0 o jakies 500% albo jeszcze wiecej.

Dawniej praktycznie wszystkie questy byly robione na zasadzie "klepiemy potworki.. O! Skrzynka !" i tak naprawde malo kto wiedzial, czy (i gdzie) istnieja do danego questa jakiekolwiek wskazowki wskazujace na jakikolwiek rpgowy sens, czy moze po prostu jakims magicznym sposobem skrzynka z nagrodami znalazla sie w jaskini.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Bo prawda jest taka, że w większości przypadków, skomplikowanych cRPGów i gier wymagajacych szarych komórek, nikt nie kupuje - poza wielbicielami strategi (...). Taka prawda.
Prawda jest taka, ze nawet grze H&S mozna nadac troche glebi, rozwinac mechanike na tyle, zeby cos od gracza wymagala a historie - tak, zeby cos wnosila. Tylko ze do tego wymagana jest chec zrobienia czegos sensownego i sciagniecia przyslowiowych klapek z oczu, czego Cipsoftowi najwyrazniej przez wiele lat brakowalo.
__________________
Vil jest offline  
stary 06-06-2009, 12:11   #69
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Dobra, dobra, już tak nie narzekajcie na tą Tibię. Skoro PACC'e sprzedają się lepiej niż kiedyś, to CipSoft uważa, że update'y i zmiany które wprowadzają, cieszą się uznaniem. Dlatego nic już tej, klimatycznej kiedyś gry, nie uratuje



A szkoda, w sumie.
__________________
sphinx123 jest offline  
stary 06-06-2009, 12:45   #70
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sphinx123 Pokaż post
Dobra, dobra, już tak nie narzekajcie na tą Tibię. Skoro PACC'e sprzedają się lepiej niż kiedyś, to CipSoft uważa, że update'y i zmiany które wprowadzają, cieszą się uznaniem. Dlatego nic już tej, klimatycznej kiedyś gry, nie uratuje



A szkoda, w sumie.

PACCe sprzedają się lepiej niż kiedyś bo na FACCu nie ma co robić. Owszem knightem można poexpić nawet do 100+lvla (Poh, orc fortress), ale takim druidem/sorkiem po 60 lvlu nie ma co robić (palkiem również...). Ile można tym właśnie palkiem klepać dragi/gsy? Ileż można grać bez utani hur, exury san i innych potrzebnych czarów? Prędzej czy później CipSoft "wymusza na nas kupno PACCa". Sugeruje nam: tutaj już nie masz co robić, idź "pozwiedzać" nowe tereny. Co tu dużo mówić, postacie gracza z kontem premium i bez niego różnią się od siebie i to dużo. Coraz więcej ludzi kupuje PACC bo coraz więcej nowości jest dla tych właśnie graczy posiadających konto premium.
Kiedyś (daaawno temu) na PACCu dodatkowymi potworami były tylko demony, hero, larvy, ancienty i różne syfy z tombów. Mało kto kupował PACCa bo był mu zwyczajnie niepotrzebny (wtedy 100lvl to było coś...). A teraz w czasach gdy mam ponad 2000 postaci na levelu 200+ głównym celem gracza jest bicie levela. Ludzie zapominają o RPGowości Tibii, jej sekretach na FACC area i tym, że można się dobrze bawić bez PACCa
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 06-06-2009, 13:32   #71
Royale
Użytkownik forum
 
Royale's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009

Posty: 3
Domyślny

Hah, nie wincie cipow za zjebanie tibii, moze w malym stopniu ja zjebali, ale wina graczy. Najbardziej w*****ajace jest to, jak np idizesz malym lvl na silniejsze potwory, dajesz rade bo masz skilla, ale oczywiscie KAZDA doslownie kazda osobe proboje cie bloczyc. Bo masz maly lvl wiec napeewno deadniesz... eh brak mi slow, juz innych ludzi sie nie spotyka, tylko takich
Royale jest offline  
stary 06-06-2009, 16:09   #72
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Nawet mi się podoba. Zobaczymy, może będzie ciekawiej, chociaż mi już wystarczy ;p
__________________


Kubaland jest offline  
stary 06-06-2009, 20:44   #73
CesarzRoxy
Użytkownik Forum
 
CesarzRoxy's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2008
Lokacja: Szczytno
Wiek: 30

Posty: 68
Stan: Zbanowany
Profesja: Elite Knight
Świat: Danera
Poziom: 115
Skille: 85/80
Poziom mag.: 7
CesarzRoxy ma numer GG 5812671
Domyślny

tibia zło.
Napier*alac dalej te frosty i cieszyć ryje z new levela. Cipsoft poszukuje wiecej neo
__________________
http://pl.youtube.com/watch?v=cdNVmOEeLlo
No nic. Życie jest piękne, ale trzeba się pchać do przodu. Kulturalnie, ale pchać.


Owijasz węża wokół patyka i zastanawiasz się, czemu nie pluje trucizną.
CesarzRoxy jest offline  
stary 07-06-2009, 07:29   #74
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Fakt, artykuł napisany w stylu RPG, ale trochę za dziecinny. Wątpię, żeby Cip Softowi na graczach-dzieciach zależało ;/

Ogólnie muszę powiedzieć, że większość z tych rzeczy, sprawdzi się w praktyce, bo na razie to jakoś specjalnie nie wygląda, ale może diametralnie zmienić jakość expienia na poszczególnych expowiskach...
Wylansowany jest offline  
stary 07-06-2009, 20:37   #75
bufcia94
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M@tthew Pokaż post
Zamiast napisać, że zostanie poprawione to i to, to cipsoft bawi się w jakieś pisanie o bogach, którzy wysłuchują żalących się demonów, wyrmów i innych mobów...

@down
Zią, mi chodzi o formę w jakiej został napisany news, a nie o jego zawartość.
naprawde... jak by niemogli napisac co bedzie w updacie to jakies historyjki opowiadaja o ciotach ktore prosza o pomoc... :L
 
stary 07-06-2009, 21:52   #76
adrian1553
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Tibia 7.6

Nie ma to jak Tibia 7.6
Latało sie sorcem a waliło sie z bright sworda

Stare Dzieje
 
stary 08-06-2009, 07:49   #77
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bufcia94 Pokaż post
naprawde... jak by niemogli napisac co bedzie w updacie to jakies historyjki opowiadaja o ciotach ktore prosza o pomoc... :L

Widać czym jest dla ciebie Tibia.. Takie osoby jak ty nie powinny w ogóle w nią grać. Cipsoft napisał artykuł w stylu RP i jest on dobry oby gracze mieli taki klimat w sercach jak w tym poście to tibia była by znośna ale nie jest bo graja takie dzieci co chcą exp kasa i w punktach jasno co będzie nowego i jeszcze żeby gra była łatwiejsza a co tydzień exp x2
__________________




Nonex jest offline  
stary 08-06-2009, 10:10   #78
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Role playing dla małych dzieci. Tyle o jakości artykułu.
Maniak69 jest offline  
stary 08-06-2009, 20:47   #79
Alora
Użytkownik Forum
 
Alora's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Daleko Daleko

Posty: 184
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Iridia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nonex Pokaż post
Bardzo ładnie napisany artykuł Cipsoft i nie wielka garstka graczy podchodzi do Tibi w stylu RP (role-playing) i robią to dobrze tak jak trzeba to robić. To wy matoły niszczycie klimat gry a potem płaczecie ze gra nie ma już tego samego klimatu bo zamiast wyruszyć z towarzyszem spod baru Carlin zmierzyć się z groźnym smokiem i przeżyć przygodę cieszyć się zwycięstwem i nagrodą z jego martwego ciała to wy "huncicie hordy smoków dających 700 expa i jeszcze mówicie ze jesteście na minusie bo manasy się skończyły" ludzie ogarnijcie i grajcie w Tibie z wyobraźnią!


Nie gram w Tibie nie dlatego ze od 7.6 to syf i jest pełno dzieci które mysla ze RP to royal paladin HAHA tylko dlatego ze już nikt prawie nie gra RP i nie odgrywa ról w tej dobrej grze mmorpg zaznaczam ze Tibia to gra RPG a wy nie macie nic wspólnego z graniem w stylu RPG



Powiedzcie mi ilu z was czytało Tibijskie książki i rozmawiało z npcami na tematy Tibi o których nawet pojęcia nie macie. Otwieracie solucje do questow i jazda a fabule tych questow macie daleko w dupie! Nie które questy RPG sa w Tibi a wy nawet nie macie o nich pojecia bo nagroda za nie jest Jakis wyjebany itemek ani ozdoba ale sama przygoda przeżycia tych niesamowitych lokacji i ekstremalnych walk. Teraz gracze exp exp exp kasa kasa i PvP żal mi was bo większość z was to dzieci a to podobno dzieci maja największa wyobraźnie której w Tibi brak...



Więc nie w*****ajcie mnie i prawdziwych starych graczy i tych którzy ciągle graja RP ze cipsoft zjebał wam Tibie bo zrobiliście to wy sami... I już nie da się uratować tego nawet na serwerach Non-pvp gdzie klimat właśnie jest najwazniejszy dawno poszedl w zapomnienie na rzecz itemow kasy i expu.
Pamiętam czasy szkole kiedy gralem w Tibie i przeżywałem te wspaniale przygody na codzien epickie opowiadania i walki z Faraonami. Dziś tez to jest ale nikt juz na to nie patrzy>



Wątpię by wielu z was znało Fabule Questu POI albo ogólnie Tibi i ich największych questów nawet Anhi HAAH dla was to tylko juz itemy . ZAL MI WAS I APELUJE grajcie z wyobraźnią i odgrywajcie role nawet podrzędnego rybaka który łowi ryby kolo rzeki Thais i jest dla was NOOBEM ALE JA WAM MOWIE TO ON WŁAŚNIE JEST PRAWDZIWYM GRACZEM lepszym od was... Nie chce nikogo urazić bo wierze ze nie którzy z was sie zmienia i zmienia podejście do Tibi spróbujcie a jak wam nie wyjdzie to kupcie sobie zioło i spróbujcie jeszcze raz jak wam to nie pomoże to idźcie dalej huncic i wbijać nowe 200lvle.



I niech nikt nie wazy się mi odpisywać riposty jesli nie przeczytałeś ze zrozumieniem całego mojego postu bo znajdę , zabije i spale na stosie...

Skrzynkę piwa temu Panu! A tak przy okazji to klimat budują gracze. Miliardy razy było to wałkowane na forum. Jeżeli sami nie zbudujecie klimatu, to go nie dostaniecie. Drugą stroną medalu jest też to że CipSoftowi nie chciało się przez lata ruszyć tyłka. Moim zdaniem najlepsza Tibia to ta sprzed epoki wandów/souli. Knightowie czekali na Uhy aby epxić, palki pomalutku expiły a sorki całe dnie robił SDki czy też inne runy aby móc chwile lecz niezwykle szybko przyexpić i wszyscy wracali do swoich zajęć. Knight zbierał na Uhy, palek tłukł GSy a Sork + Druid robili runki. Co do samej mechaniki to wydaje mi się że nie jest ona przystosowana dla postaci ponad 200 lvlowych. Komizmem jest że 200+ lvlowy knight przy waste czy też nie ale spokojnie może sobie polować na respawnie demonów. Tibia zbyt szybko się rozrosła a Cipsoft nie nadążył wprowadzać zmian. Teraz próbują nadrobić stracony czas bo kryzys i konkurencja nie śpi...Zobaczymy cóż z tego wyniknie. Aha i dobra rada słuchajcie Vila ten gość zawsze miał coś ciekawego do powiedzenia.
__________________
http://www.pajacyk.pl

Pomóż głodnym dzieciom!
Alora jest offline  
stary 09-06-2009, 02:36   #80
Brtek00
Użytkownik Forum
 
Brtek00's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2007
Lokacja: Sanok

Posty: 230
Stan: Na Emeryturze
Imię: Szugar
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: ??
Świat: Secura
Poziom: ??
Skille: ??
Poziom mag.: ??
Brtek00 ma numer GG 340747
Domyślny

heheh ja gram w tibie od 6 lat około tibia 7.0 bodajże. Pamiętam bardzo dobrze te czasy Sorc bil z skull staffa knight zeby po expic musial kupowac uhy od druidow ktorzy je robili całymi dniami pod depo :d to był fajny klimat ,a teraz to zapytam się rl kumpla czy idzie na osiedle to on mi odpisze nie musze dobic lvl albo stoje przed depo gadam z kumplami i jakies noobki do mnie piszą (hahaha noob stoi całymi dniami przed depo i nic nie robi hah a ja już o 25 lvli go przegoniłem zal mi go...) albo pisze do kolegi a ten do mnie pierwsze slowo ahah wez ale mam waste.. musze iść po wiecej manasow zeby dzisiaj jeszcze z 2 lvle dobić.. masakra. Tak tak klimat psują gracze boterzy ale i nie tylko ... Fajnie by bylo jak by wprowadzili wrescie do tibi takie cos ,że np jest taka dluga droga cos w stylu piekla po drodze masz do pokonania hordy demonow i roznych tych silnych potworow droga byla by taka dluga zeby ja przejsc trzeba bylo by pol dnia isc a na koncu tej drogi byl by najsilniejszy potwor w tibi jakis boss demonow? a moze cos nowego calkiem cos innego bo te demony juz sie znudzily orshabaal wyglada jak zwykly demon... i byl by taki silny ze nawet 500 kina by nie dal rady go ublokowac i byl by nie pokonany na zawsze bo jak narazie to wszystkie potwory sa pokonane Najsilnijeszy boss aktualnie Ghazbaran < nie wiem jak to sie pisze > spada w 1 minute ... i nawet palek go da rade zbloczyc troche przesada.Mialem cos jeszcze dopisac ale zapomnialem co moze sobie potem przypomne to dopisze. pozdrawiam
__________________
Błąd jest przywilejem filozofów, tylko glupcy nie mylą się nigdy.
— Sokrates

Ostatnio edytowany przez Brtek00 - 09-06-2009 o 02:38.
Brtek00 jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:40.


Powered by vBulletin 3