Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-06-2009, 15:52   #61
kontakt
Użytkownik forum
 
kontakt's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009

Posty: 7
Domyślny

hmm moze jednak ich pomysl wypali.... ;p przekonamy sie za jakis miesiac ;]
kontakt jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-06-2009, 16:15   #62
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

HAHA nie no tepić gejów tibjiskich bez przesady co to ma byc.

Dzieci mowia ze teraz 200 lvl to jest kims a tego 200 lvla w ogole nie powinno byc. powinien byc limit lvla jak w innych mmorpg a tak dzieci expia expia i expia i juz 500 lvl o jaka Tibia fajna.

POLECAM AMERICA'S ARMY 3 co prawda nie mmorpg ale bija cs'a i inne bezmysle quake'o podobno shity na łeb. Strzelanka taktyczna jeden glupi ruch i koniec masz jedno zycie ) przynajmniej nie ma dzieci bo to za trudna gra...
__________________




Nonex jest offline  
stary 14-06-2009, 17:54   #63
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Dochodzi do tego, że OTSy są o wiele bardziej klimatyczne, niż sama tibia. To śmieszne.. ba! Zabawne.
Maniak69 jest offline  
stary 14-06-2009, 18:03   #64
Trol'Trol
Użytkownik Forum
 
Trol'Trol's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2009

Posty: 308
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Skille: 91/91
Domyślny

ta bez kitu otsy sa bardzo klimatyczne zal cie
Trol'Trol jest offline  
stary 14-06-2009, 18:57   #65
Quikster
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

hmmm ogólnie fajny pomysł i ogólnie jestem za tymi małżeństwami dla homo niech sobie dwóch chłopców/dziewczynek żyje jak chce.A przy okazji będzie nowy outfit dla facc
 
stary 14-06-2009, 19:13   #66
Mazur199
Użytkownik Forum
 
Mazur199's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: krk

Posty: 1,221
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Adres Jabbera do Mazur199
Domyślny

thesims.com
Mazur199 jest offline  
stary 14-06-2009, 22:34   #67
Zuybaran
Użytkownik Forum
 
Zuybaran's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Askara
Domyślny

Boże żal. Jedyne co mi się podoba w tym pomyśle to Outfit kobiety. Teraz co drugi ( Ba! Prawie każdy ) nup będzie latał w stroju " nowożeńca " . Generalnie CIPy ssą ssałke do ssania >.<
__________________



16:04 Visa Elvan [28]: jak dasz jakis wartoscowy itemek to ja ci dam kase albo jakis lepszy itemek i ten twuj bedzie dalej twuj

;*** Luv Nups I Moją mamę <33
Zuybaran jest offline  
stary 15-06-2009, 08:23   #68
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Moje zdanie:
-pomysł do dupy
-outfity zajebiste
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline  
stary 15-06-2009, 15:34   #69
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maniak69 Pokaż post
Dochodzi do tego, że OTSy są o wiele bardziej klimatyczne, niż sama tibia. To śmieszne.. ba! Zabawne.
prawda ^^ (10)
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline  
stary 15-06-2009, 15:40   #70
Arcan
Użytkownik Forum
 
Arcan's Avatar
 
Data dołączenia: 31 08 2007

Posty: 1,138
Domyślny

Cipsoft zrobiłby lepiej dając te outfity tylko dla pacc. Co za przyjemność wyglądać identycznie jak 500-800 innych graczy na serwerze?
Arcan jest offline  
stary 15-06-2009, 16:20   #71
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć na wasze wieczne narzekanie. Dodali Yalahar to płaczecie, że ta gra zrobiła się tylko do expa, nie ma już klimatu itd. Napisali newsa w klimacie RPG, to krzyczycie że ta gra jest już tylko dla dzieci. Powiedzieli, że wprowadza nowe expowiska, na obecnych terenach, to znów zaczyna się lament, że jest źle, niedobrze i powinno być tyle expowisk co za 7.6. Teraz umożliwiają praktyczne wykorzystanie tego elementu gry,który istniał od jej powstania, to marudzicie, że z Tibii robią się Simsy.

Zdecydujcie się k..wa!
Virlan jest offline  
stary 15-06-2009, 16:24   #72
Lazar
Użytkownik Forum
 
Lazar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 08 2004
Wiek: 33

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Elysia
Poziom: 28
Skille: 82/70
Poziom mag.: 11
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lazar Lazar ma numer GG 2021380 Lazar ma login Tlenu niema@o2.pl
Domyślny

Dawno się nie logowałem tutaj na forum, oj dawno.
Hm, ludzie.. nie możecie się pogodzić z myślą, że tibia 7.1-7.6 była już dawno i nie wróci ?
Zamiast narzekać to dajcie sobie w ogóle spokój z tą grą a nie macie non stop pier****lić "Uh Ahh, Tibia schodzi na psy, gdzie jest ta moja ulubiona 7.1"...

Sam gram w tibie od 7.1 - tak była lepsza, ale to nie znaczy, że mam teraz narzekać.
Można tylko zacytować piosenkę.. "Ale to już było... i nie wróci więcej"

Tak więc ogarnąć się i nie pisać w każdym temacie gdzie ta stara tibia.

A co do ślubów.. wisi mi to i powiewa, bo jak ktoś bierze ślub w tibii to musi być na prawdę brzydki ;D

pozdro
Lazar jest offline  
stary 15-06-2009, 17:09   #73
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. Pokaż post
prawda ^^ (10)
Nie spotkałem się nigdy z klimatycznym OTS. Podasz nazwę takiego dobrego?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virlan Pokaż post
Nawet nie wiem co mam odpowiedzieć na wasze wieczne narzekanie. Dodali Yalahar to płaczecie, że ta gra zrobiła się tylko do expa, nie ma już klimatu itd. Napisali newsa w klimacie RPG, to krzyczycie że ta gra jest już tylko dla dzieci. Powiedzieli, że wprowadza nowe expowiska, na obecnych terenach, to znów zaczyna się lament, że jest źle, niedobrze i powinno być tyle expowisk co za 7.6. Teraz umożliwiają praktyczne wykorzystanie tego elementu gry,który istniał od jej powstania, to marudzicie, że z Tibii robią się Simsy.
Baranie, gdybyś pomyślał, to zrozumiałbyś, że to chodzi o przyciąganie dzieci poprzez kolejne ułatwienia/śmieszne pierdoły, z których zapewne cieszysz mordę.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lazar Pokaż post
Dawno się nie logowałem tutaj na forum, oj dawno.
Hm, ludzie.. nie możecie się pogodzić z myślą, że tibia 7.1-7.6 była już dawno i nie wróci ?
Zamiast narzekać to dajcie sobie w ogóle spokój z tą grą a nie macie non stop pier****lić "Uh Ahh, Tibia schodzi na psy, gdzie jest ta moja ulubiona 7.1"...

Sam gram w tibie od 7.1 - tak była lepsza, ale to nie znaczy, że mam teraz narzekać.
Można tylko zacytować piosenkę.. "Ale to już było... i nie wróci więcej"

Tak więc ogarnąć się i nie pisać w każdym temacie gdzie ta stara tibia.
1. Myślisz, że ciebie ktoś posłucha?
2. Od tego jest forum - jakieś założenie ci nie odpowiada - nikt cię tu nie trzyma
3. A nuż posłuchają graczy i coś zmienią?

Co ja taki łagodny? :\
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 15-06-2009 o 17:10.
Rocket Slayer jest offline  
stary 15-06-2009, 17:19   #74
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Trol'Trol Pokaż post
ta bez kitu otsy sa bardzo klimatyczne zal cie
Jak kto umie zrobić. Mój był.
[mod]No ban plx[/mod]

@up
I tak czepiasz się ludzi, którzy dobrze mówią. Jesteś zakałą tego forum człowieku.
__________________
NEWS: Poszli z dymem.

Ostatnio edytowany przez Ace70ne - 15-06-2009 o 17:21.
Ace70ne jest offline  
stary 15-06-2009, 17:27   #75
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Ty i twoja połówka będziecie mogli zrelaksować się na wyspie, bądź wypić kilka koktajli w pobliskim barze..
Zawsze marzyłem, by spędzić miesiąc miodowy z vodką
__________________
Juzefek jest offline  
stary 15-06-2009, 17:32   #76
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Baranie, gdybyś pomyślał, to zrozumiałbyś, że to chodzi o przyciąganie dzieci poprzez kolejne ułatwienia/śmieszne pierdoły, z których zapewne cieszysz mordę.
Wyjdź na dwór i pobiegaj trochę, albo muzyki posłuchaj... Działa lepiej niż wyżywanie swoich frustracji na forum, rly.

Mnie po prostu zastanawia, czego wy właściwie chcecie. Ta gra MUSI się rozwijać, albo upadnie. Cipsoft patrzy na proposals board, i nadchodzący update jest tego najlepszym dowodem. Jak coś wam nie pasuje, to wejdźcie tam i zaproponujcie coś ambitniejszego niż "Bring back old Tibia!!!!!" bo logicznym jest, że tego nie zrobią.
Virlan jest offline  
stary 15-06-2009, 18:16   #77
Ace70ne
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 06 2008

Posty: 201
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virlan Pokaż post
Wyjdź na dwór i pobiegaj trochę, albo muzyki posłuchaj... Działa lepiej niż wyżywanie swoich frustracji na forum, rly.

Mnie po prostu zastanawia, czego wy właściwie chcecie. Ta gra MUSI się rozwijać, albo upadnie. Cipsoft patrzy na proposals board, i nadchodzący update jest tego najlepszym dowodem. Jak coś wam nie pasuje, to wejdźcie tam i zaproponujcie coś ambitniejszego niż "Bring back old Tibia!!!!!" bo logicznym jest, że tego nie zrobią.
Pisałem wiele razy, pomysły wzorowane na innych grach MMO (nie skopiowane) oraz własne pomysły i koncepcje zdobyte podczas tworzenia czegoś o Tibii, co wymaga skryptów. Mimo poparcia kilkunastu osób popadły one szybko w niepamięć pod natłokiem spamu i innych bezsensownych badziewi.

CipSoft to amatorzy, jeśli chodzi o tworzenie gier online. Inni twórcy takie badziewia dołączają jako małą notkę podczas list aktualizacyjnych. Tutaj mamy cały artykuł o wszystkim i o niczym. Powiecie, że ci amatorzy mają 50k graczy online i zbijają kupę kasy. Szczerze... Dziwię się temu.

@down
Nie wiem proszę kolegi, gdzie moje słowa brzmią jak płacz. Zawsze są z poparciem. Nie rzucam ich na wiatr, oraz nie wypowiadam się w sprawach, o których nie mam pojęcia. Ty za to (pomimo swojej inteligencji) często dajesz totalne popisy płytkości i powierzchowności po prostu szukając sobie kolejnego celu do obrażenia. Jest to na bardzo niskim poziomie. (Notka też wskoczyła.)
__________________
NEWS: Poszli z dymem.

Ostatnio edytowany przez Ace70ne - 16-06-2009 o 00:15.
Ace70ne jest offline  
stary 15-06-2009, 18:26   #78
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ace70ne Pokaż post
@up
I tak czepiasz się ludzi, którzy dobrze mówią. Jesteś zakałą tego forum człowieku.
Lecz jakoś tych mądrości nie widziałem =\
Zakałą forum? LOl - wystaw mi notkę, bo jakoś twoje słowa są bez konkretnego poparcia a wręcz brzmią jak płacz niedopieszczonych dzieci :_)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virlan Pokaż post
Wyjdź na dwór i pobiegaj trochę, albo muzyki posłuchaj... Działa lepiej niż wyżywanie swoich frustracji na forum, rly.
Ooo to już jakaś poradnia się z tego tematu robi? Mam pryszcza na oku, doradź mi coś! Czy jak wsadzę członka do sztucznej pochwy, to mogę się zarazić wirusem??
Jak mi tego na forum brakowało :S

Cytuj:
Mnie po prostu zastanawia, czego wy właściwie chcecie. Ta gra MUSI się rozwijać, albo upadnie.
I co z tego? Do rozwoju ma wiele dróg. Czy aby cipsoft nie wybrał tej najbardziej kasiastej dróżki? Szkoda...

Cytuj:
"Bring back old Tibia!!!!!" bo logicznym jest, że tego nie zrobią.
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Musieliby uznać, że przyniesie im to zyski. A sądzę, że byłoby to możliwe gdyby zrobiono 1 świat typu premia, tylko że z zmodyfikowanym klientem przypominającym stary + mogliby dodać kilka pierdów (wymieszać). Byłoby to złe rozwiązanie?

@down
Lol, 2 worki kartofli starczą?
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 15-06-2009 o 18:36.
Rocket Slayer jest offline  
stary 15-06-2009, 19:20   #79
VesineisSele
Guest
 

Posty: n/a
Szczęśliwy upade

aff juz sie nie moge doczekac do upade tibia co raz to lepsza
 
stary 15-06-2009, 19:41   #80
Gawaran
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 01 2009

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gawaran
Profesja: Knight
Świat: Nebula
Poziom: 101
Domyślny

a ja jestem ciekaw jak to będzie z tym ślubem. dobrze ze dla facc bo pacc mi się skończył a nie mam zamiaru kupować drugiego bo szkoda czasu na expienie. i zostawcie proszę w spokoju biedną tibię 7.6 bo pewnie połowa z was i tak nigdy nie grała w tamtych czasach i tylko bezmyślnie popieracie opinie innych.
Gawaran jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:04.


Powered by vBulletin 3