Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-06-2009, 08:57   #101
Rubeus_Venon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 11 2006

Posty: 64
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Luminera
Poziom: 32
Rubeus_Venon ma numer GG 2787037
Domyślny

Nie chce być złośliwy, ale przed "oraz" się przecinka nie daje.
__________________
Max 20kB
Rubeus_Venon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-06-2009, 09:11   #102
Micros
Użytkownik Forum
 
Micros's Avatar
 
Data dołączenia: 31 10 2007
Lokacja: Poland

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Quo Vadis
Świat: Pandoria
Domyślny


NIE TRZEBA SIĘ BEDZIE ŻENIC, ŻEBY MIEC TEN OUT ZAKUPISZ GO W SKLEPIE ZE 1K I MASZ
__________________
17:26 Hexerq [30]: Mówic o milosci to jak tanczyc o architekturze



10:00 See Net [27]: u have buy wanda corserer lvl 26 and lvl 19 msg me fast plx~~~~~~~

Ostatnio edytowany przez Micros - 17-06-2009 o 09:18. Powód: orto
Micros jest offline  
stary 17-06-2009, 10:34   #103
Skareb
Użytkownik forum
 
Skareb's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2009
Lokacja: Polska

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Isara
Poziom: 79
Skille: 77/76
Poziom mag.: 6
Skareb ma numer GG 8862641
Strzałka

Najlepsze w tej zapowiedzi jest to , że bendą nowe stroje
Skareb jest offline  
stary 17-06-2009, 12:13   #104
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

@2up:
Czytanie ze zrozumieniem... Musisz złożyć przysięgę przedmałżeńską zanim go założysz. ;p
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 17-06-2009, 14:53   #105
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Czekam na następny teaser gdzie ta rewolucja w systemie PvP?? Jak na razie pvp-enforced nie wiele dostanie a oufit se mozna wsadzic...
__________________




Nonex jest offline  
stary 17-06-2009, 16:31   #106
VonGlikJ
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dyskusja na temat Tibii wkręciła mnie aż tak, że musiałem zrobić konto .

Każdy ma swoje zdanie, ja się wypowiem za siebie, co mnie boli w tibii.

A więc zacznę od tego, że grałem w tibie będąc smarkaczem (7.4), naprawdę, narzekałem, bo nie miałem gdzie expić, a jak miałem to nie umiałem;p. Zrezygnowałem, bo mnie kolega wyrolował na pvp serwerze i w party ubił zabierając wszystko co zdobyłem. Zacząłem grać na nowo z bratem, podziwiałem jego osiągnięcia. Pamiętam jego pierwszy plate armor, i mój pierwszy dark helmet za 600gp. Ludzi było w miastach aż tyle, że cały dzień można było spędzić patrząc się w monitor, co kto robi. Ludzie załatwiali swoje sprawy przeważnie sami, a nie jak teraz jest, dzwoni po kumpla 100+, który przyjdzie i będzie wybijać respa.

Wybaczcie, że tak przynudzam, ale dążę do czegoś .

Pamiętam również moje przejście na serwer Astera (non-pvp). Graliśmy w 4, Ja, Brat, Sąsiad i Kuzyn. W tydzień praktycznie miałem już zapełnioną liste vip, nie przez byle kogo, ale przez normalnych ludzi, z którymi można było robić wszystko. Kwestia czasu gdy mój brat zarobił sobie na pacc'a i założył gildie. To było coś ! W GH (Guild Hall o ile dobrze pamiętam) potrafiliśmy siedzieć dosłownie od rana do wieczora robiąc runy i grać w piłkę, szachy lub inne śmieszne rzeczy. Wyższe lvle przychodziły mniej więcej w południe i chwalili się dropami i lvlami.
Każdy miał swój cel. Knight służył do blokowania potworów, Palladyn walił z kuszy i bełtów, a Magowie z run. To było coś, druidzi siedzący w mieście i robiący runy, by je potem sprzedać. Nawet bez konta premium można było wspaniale grać. Każdy przedmiot miał jakąś wartość.

Teraz wróciłem do Tibii... Od razu zniechęciły mnie poty. Już się nie skupuje run leczących od druidow, idzie się po prostu do sklepu i kupuje kilka bp naraz (wcześniej pieniądz miał o wiele większe znaczenie). Ale nic mówię, gram dalej.
Ludzie... Przecież to jest paranoja. Non stop tylko exp i exp. Duże lvle chodzą i się wożą. Gram chyba już 3 tydzień i moja lista vip składa się z 1 kolegi, z którym znam się od lat, czyli nie poznałem żadnego tibijczyka z którym można by było zasmakować przygody.
Wszystkie sale z trollami itd są już puste. Gobliny jedynie są męczone jeszcze, ale to dlatego, że kamyczki się ładnie sprzedają. Myślicie, że gdyby nie było potów było by tak samo ? NIE !!! Magowie i Druidzi robili by runy, by je potem sprzedać - JUŻ TEGO NIE MA !!!
Pytam starej ekipy: czy pograsz ze mną w tibie ? Odpowiadają: nie, nie ma sensu. Pacc teraz to jest wszystko, a byle knight rozwala draga na kilka strzałów, wcześniej mało co knight wybierał się na solo hunty... Teraz to codzienność.

My tworzymy klimat. Macie racje, ale lol omngf rotfl, nie mówcie, że taka zmiana jak wprowadzenie potów czy dodanie ogromnej ilości nowych broni, dzięki którym Mamy poczwarę na kilka szotów, hotkeye z runami itd nie wpływają na grę.

Tekst się pewnie czytało okropnie, mógłbym o przeszłości pisać wiele więcej, bo to co wymieniłem na górze to mała część tego co kiedyś w tibii przeżyłem. Teraz to co przeżywam w obecnym stanie gry umieścił bym w 1 zdaniu.

Ostatnio edytowany przez VonGlikJ - 06-07-2009 o 00:56.
 
stary 18-06-2009, 10:34   #107
szpigiel001
Użytkownik Forum
 
szpigiel001's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Imię: Seven Thel
Profesja: Rookstayer
Świat: Julera
Poziom: 63
Skille: 23/29
szpigiel001 ma numer GG 2430944
Domyślny

Podpisuje się pod tym co napisał pan wyżej. Jednak zawsze mam jakieś "ale"
Nie zgadzam się odnośnie facc`ów. Nie można komuś kto nie przynosi żadnych zysków dawać za dużo. Co do broni i klimatu i tych potów - OK.
__________________
One saves a life...One takes it away...
szpigiel001 jest offline  
stary 18-06-2009, 10:55   #108
Maniak69
Zbanowany
 
Maniak69's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2007
Wpisy bloga: 22

Posty: 226
Domyślny

Też mniej-więcej zacząłem grać w tibię 7.4.
Zapomniałeś wspomnieć o tym, że nikogo nie interesuje sama gra. Tak naprawdę, równie dobrze to mogłoby być cokolwiek - obchodzi ich tylko EXP, EXP, EXP, bezmózgie klikanie. Serwery, zostały zalane falą dzieci neostrady.
Już nawet przestałem podchodzić do tibi, bo wszystko mnie odrzuca. Gracze, balansacja, zadania, klimat i cukierkowa grafika. Nie da się już z nikim pogadać na inny temat, niż na to, co on ubił wczoraj na huncie i jaki jest jego najlepszy hit. Oczywiście, cała rozmowa przebiega w pokemoniastej formie. Pamiętam, jak kiedyś grałem i rozmawiałem z kumplami - to były czasy. Albo dawniejsze, jak jeszcze nie wiedziałem jak używać liny i utknąłem w dziurze ^^, po czym przez parę dni, głównie dzięki rzucanym od czasu do czasu zapasom, walczyłem z pająkami ;f. Albo, gdy jako druid siedziałem przed depotem i gadałem z wszystkimi na wszelkie tematy. Pamiętam jeszcze dziwadła, typu ,, PINK PARTY" . Dziś, nikt już tego nie robi, nie ma niczego na wzór społeczności. Graczy już to nie obchodzi, a cipsoft zrobił WSZYSTKO aby gdzieś to zagrzebać. Oczywiście, świat idzie do przodu - nie można znać z widzenia wszystkich graczy, ale na bogów, to co robią w tibi, to nie ewolucja tylko DEWOLUCJA ( tzn. coraz mniej skomplikowany organizm ). NPCeci, nie mają żadnego charakteru, a gracze niewiele im ustępują ( leave or hunt!11 ).
Dodajmy do tego plagę Botterów, śpiących MGemów i coraz to nowsze ,,usprawnienia", a mamy już naszą piękną, nową tibię...
Maniak69 jest offline  
stary 18-06-2009, 18:39   #109
Ugibugi
Użytkownik forum
 
Ugibugi's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2009
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Domyślny

Net Love plx? <3 ... Zalosne
Ugibugi jest offline  
stary 22-06-2009, 01:05   #110
Warlord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 12 2006

Posty: 29
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Polska
Domyślny

Może to nie sprawa wprowadzonych zmian wpłynęła na waszą krytykę odnośnie tibi ale wasz wiek . Jak się jest dzieckiem wszystko jest kolorowe i piękne. Nie zwraca się uwagi na błędy gry itp. Wtedy tibia wam sprawiała przyjemność, teraz sprawia młodszym pokoleniom. Polityka gry jest szkierowa głównie do młodszej części graczy.
Warlord jest offline  
stary 30-06-2009, 22:10   #111
Lokipoki
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

kiedy to dokładnie wchodzi do gry ? ;d
 
stary 30-06-2009, 23:16   #112
Virlan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 01 2008
Wiek: 32

Posty: 320
Stan: Niegrający
Domyślny

Jutro
<znaki>
Virlan jest offline  
stary 01-07-2009, 00:45   #113
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez VonGlikJ Pokaż post
Zakładając, że ktoś gra w tibie, ma komputer i internet, nie stać go na pacc'a, gra dla przyjemności. Jak On ma się czuć gdy co upade ludzie bogatsi z pacc mają mnóstwo rzeczy nowych, a Ci Facc nic ? Cipy już przestały chyba myśleć o ludzi FACC, niech chociaż dadzą możliwość zrobić addona jednego czy dwa, podróż statkiem do miast FACC, niech poczują się trochę zauważani, a nie w kółko to samo.
Ojej nie stać go? A mnie nie stać na nowe Ferrari! I co z tego? To znaczy, że koncern Ferrari ma mi dać jakiś stary model, bo mój stary samochód to już nic takiego i w kółko tak samo się nim jeździ?

A teraz puknij się w głowę, i idź to przemyśl.
Erhion jest offline  
stary 01-07-2009, 10:40   #114
Me$z
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: W domu.

Posty: 313
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Warlord Pokaż post
Może to nie sprawa wprowadzonych zmian wpłynęła na waszą krytykę odnośnie tibi ale wasz wiek . Jak się jest dzieckiem wszystko jest kolorowe i piękne. Nie zwraca się uwagi na błędy gry itp. Wtedy tibia wam sprawiała przyjemność, teraz sprawia młodszym pokoleniom. Polityka gry jest szkierowa głównie do młodszej części graczy.
Praktycznie w każdym wieku można chyba rozmawiać i bawić się z ciekawymi ludźmi, tym bardziej w grze, nieprawdaż ? No przynajmniej ja jestem już troche starszy niż jak zaczełem grać, ale chciałbym popisać z tymi ludźmi, których kiedyś znałem. Dziś? Ciężko raczej znaleźdź kogoś takiego jak kiedyś w Tibii, pozostali praktycznie tylko rl'e..
__________________
________________________________
*Liczą się ludzie, a nie cyferki przy Nicku...*
Me$z jest offline  
stary 01-07-2009, 14:27   #115
Invisiblee17
Użytkownik forum
 
Invisiblee17's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2009
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 31

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Urayu
Profesja: Knight
Świat: SeeCuRa <3
Poziom: 37
Skille: 68/65
Poziom mag.: 4
Invisiblee17 ma numer GG 4165179 Invisiblee17 ma login Tlenu lukaszq92@tlen.pl
Evul

HAH SUPER JA CHCE MIEĆ MĘŻA.! . Ciekawe czy będą mogly być homo pary <3 yeaah!.
A co do update 2009 Bardzo fajnie się zapowiada, z nowymi strojami to naprawde im sie udało ;] ...
Invisiblee17 jest offline  
stary 02-07-2009, 15:54   #116
WOJTI93
Użytkownik Forum
 
WOJTI93's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 30

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Paidy
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 90+
Skille: 95+/80+
Poziom mag.: 18
Domyślny

HOMOSEXUALNA PARA ! OZENILEM SIE Z GOSCIEM LOL

Na dodatek to Brazylijczyk ale czego sie nie robi dla outfita ; ))

__________________
... xD
WOJTI93 jest offline  
stary 02-07-2009, 17:54   #117
WOJTI93
Użytkownik Forum
 
WOJTI93's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 30

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Paidy
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 90+
Skille: 95+/80+
Poziom mag.: 18
Domyślny

Idź do tej co ci dała ślub i powiedz HI , MELUNA , YES
__________________
... xD
WOJTI93 jest offline  
stary 03-07-2009, 10:12   #118
LordVade
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam Pytanie

1.Mozna kupic ten Addon ?
2.Jeśli wezme ślub i zmienie addon to tamten moge jeszcze raz miec ?? i zmieniac kolory?
3.Czy ten Addon jest na zawsze ?
4.Jak wezme ctrl + addon i bede mial na faccow 5 addonów ?

Ostatnio edytowany przez LordVade - 03-07-2009 o 10:15.
 
stary 03-07-2009, 10:25   #119
WOJTI93
Użytkownik Forum
 
WOJTI93's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Jaworzno
Wiek: 30

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Paidy
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 90+
Skille: 95+/80+
Poziom mag.: 18
Domyślny

Ten addon jest za 5k i wedding ringa + inna osoba co do długosci go posiadania prawdopodobnie 24 h ale niewiem bo niegralem na test serverze a save server mam dopiero o 12 godzinie , w outficie mozesz sobie zmieniac kolory , ubrac innego outfita a potem znow ten ; ) ale naprawde niewiem czy znika oby nie bo podoba mi sie xD ozenilem sie boyem zeby go miec lol ; d
__________________
... xD
WOJTI93 jest offline  
stary 03-07-2009, 10:30   #120
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Po pierwsze, nie m addonów. Outfit jest na zawsze, dla facc też. Ale, powtarzam, DO TEGO OUTFITU NIE MA ADDONÓW. Podstawa outfitu jest zawsze biała/czarna, wybiera się tylko kolor detali.

Poza tym, przez te śluby jest tylko chaos w grze. Przez 5 minut chodzenia femcharem po Thais dostałem paręnaście ofert małżeńskich.
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:55.


Powered by vBulletin 3