Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-07-2009, 09:55   #41
Shaalar
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2009
Lokacja: Thais

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Shaalar
Profesja: Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 27
Domyślny

czyli do kiedy??
Shaalar jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2009, 09:58   #42
Rzeberko
Użytkownik forum
 
Rzeberko's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Lokacja: Wrocek

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Celesta
Rzeberko ma numer GG 1056133
Domyślny

Ja tam czekam juz 1,5h az celesta bedzie dostepna ;p wiec nie wiem, czy takie 10min
Rzeberko jest offline  
stary 03-07-2009, 09:58   #43
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Heh - przez te info nad postacią o loocie to wczoraj mało nie padłem jak testowałem loota na Hellspawnach. Zaspamowana postać więc jedynym wyjściem było patrzenie na HP na pasku bocznym, ale to powoduje znowu rozproszenie uwagi jeśli bloczysz monstera przed innym graczem. Poza tym od wprowadzenia Serwer Loga coś się poknociło z kanałem party i bijąc w teamie niestety z mojego loga wynikało, że miałem mniej loota na logu niż w rzeczywistości. Poza tym zauważyłem, że chyba teraz dostęp do loota ma nie ten który zadał najwięcej obrażeń tylko ten, który pierwszy zaatakował albo ten którego monster zaatakował pierwszego. Muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić. Być może jest na ten temat jakaś wzmianka od ludzi z test serwera bądź od Cipsoftu, ale byc może tego nie doczytałem, bądź nic nie napisano na ten temat.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!

23:15 Zaria Cron [27]: kto sprzeda na raty soft of boots ja nie oszukuje nie jeden tak zrobil i nie pozalowal

ANALIZATOR SERWER LOGA ------------------> WEJDŹ TU \/

Rozenix jest offline  
stary 03-07-2009, 10:14   #44
MatyDevil
Użytkownik Forum
 
MatyDevil's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2007
Lokacja: W Garazu Odpalam Na Dotyk Smigam Motorem Bo To Mój Narkotyk
Wiek: 33

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Maty Devil
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 220
Skille: 31
Poziom mag.: 85
Domyślny

Update mi sie nie podoba. pozmieniali wszystko tak jak np polozenie bosow z 3 misji yalahar , na wyspie meluna nic ciekawgo jedynym dobrym pomyslem byla zmiana polozenia bosow takich jak fox czy demodras przez co te addon itemy stana sie drozsze . co do thais myslalem ze sie bardziej postaraja wyglad mozna powiedziec ze zostal taki sam ... macie racje co do starszych wersji gry ale i tak wg mnie była najlepsza 7.5 bez hot-keyow i innych pierdol gdzie najwyższy poziom to był 100 .
__________________
Druid zajebisty
Siocher wieczysty

Ostatnio edytowany przez MatyDevil - 03-07-2009 o 10:22.
MatyDevil jest offline  
stary 03-07-2009, 10:19   #45
Skylanek_95
Użytkownik Forum
 
Skylanek_95's Avatar
 
Data dołączenia: 03 11 2008
Lokacja: Konin
Wiek: 28

Posty: 133
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Domyślny

9:55 a aldora nadal off... aff ;p a chciałem lootbaga robić
__________________


Skylanek_95 jest offline  
stary 03-07-2009, 10:53   #46
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Dopiero po tylu latach wpadli na pomysł dodania server loga? Na dodatek zbędny bajer. Wędki z kołowrotkiem, odnowione carlin, parę questów i itemków. Nie mam nic przeciwko robieniu z Tibii jakichś simsów, to tylko fajny bajer, którym można się pobawić, aczkolwiek cipsoft powinien się nastawić na grę rozwoju postaci. Jestem zawiedziony, Tibia jest w tyle z innymi grami właśnie przez mało wnoszące update'y. Co oni do cholery robią przez te pół roku?
Alanus Lutinum jest offline  
stary 03-07-2009, 10:54   #47
loolita
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Najgorszy update w historii Świata Tibii ..

No ale cóż poradzic ;/
 
stary 03-07-2009, 11:03   #48
evarem123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2008
Lokacja: Hehe

Posty: 25
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Domyślny

kur** cip - debile idioci ****e! .......
co oni kur** zrobili ze swiatami pvp???? zniszczyli ostatnia dobra rzecz w tej grze - pvp cry cry cry cry -.-
evarem123 jest offline  
stary 03-07-2009, 11:12   #49
druidek123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2007
Lokacja: Polska

Posty: 218
Stan: Niegrający
Imię: nie.
Profesja: Rookstayer
Gildia: nie mam
Świat: Harmonia
Domyślny

może każą do dzisiejszej godziny 21 poczekać?? ;D
druidek123 jest offline  
stary 03-07-2009, 11:46   #50
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Carlin wygląda jak po wojnie. Po wybuchu bomby jakiejś. 1 kill - 20 frags? Porażka. Nie mogłem się doczekać, żeby zobaczyć co się stanie z Tibią.
__________________


Kubaland jest offline  
stary 03-07-2009, 11:52   #51
catherine
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Evul

Ja zaczelam grac w Tibie jak mialam 15 lat a mam 19.... tesknie za tamta Tibia.. teraz jest zbyt prosta... nie rozumiem wtedy tyle osob gralo i dalo sie grac a teraz wszystko tak upraszczaja ze szok.....

Kiedys wbicie 100 lvl to byl naprawde wielki wyczyn. High lvl zaczynaly sie od 50...a teraz co chwile biega jakis 100 lvl...i to jest jakas paranoja bo zamiast zostawic tak jak bylo to robia potwory ktore daja na tyle expa ze smialo wbija sie ten 100..... a potem wymyslaja Bossów i Bossów Bossów, Bossów Bossów Bossów... itd bo juz nie ma gdzie expic potwor ktory daje 20tys expa to jakas żenua dla mnie....I smuci mnie to ze kiedys na Demona chodzili tylko najwieksi smialkowie dzis.... wiekszosc...


A co do kamykow z Goblinow to po prostu super... nie dosc ze tyle ich z nich wypadlo... to jeszcze to zmniejszyli...za to paccy dalej je będą je zbierać z malpek i sprzedawac biednym faccom drozej... a widaomo ze treni sie na niskich lvl'ach wiec skad mam wziasc pieniedze na kamyczki jesli jeszcze drozsze będą??? najpierw skill potem exp... a bez expa nie ma kasy...

TIBIA TO JUZ NIE TIBIA. CALY JEJ CZAR ZNIKŁ. Teraz to jest jakas jedna wielka błacha "mangowata i śłitaśna"
gra.... a szkoda.

Ps. skoro wam nie pasowalo dawne PvP a podoba sie wam teraz... to trzeba było isc na server No PvP! Bo teraz nie widze roznicy!
Chyba kazdy ma swiadomosc ze idac na server PvP musi sie liczyc z tym ze nie raz zostanie nieslusznie badz slusznie zabity przez innego gracza.... ze idzie na swiat gdzie moze zaplatac sie w wojne... a jak mu to nie pasuje to no PvP zaprasza!!!!

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 03-07-2009 o 14:57. Powód: lit.
catherine jest offline  
stary 03-07-2009, 12:04   #52
degustator16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez catherine Pokaż post
Ja zaczelam grac w Tibie jak mialam 15 lat a mam 19.... tesknie za tamta Tibia.. teraz jest zbyt prosta... nie rozumiem wtedy tyle osob gralo i dalo sie grac a teraz wszystko tak upraszczaja ze szok.....

Kiedys wbicie 100 lvl to byl naprawde wielki wyczyn. Hight lvl zaczynaly sie od 50...a teraz co chwile biega jakis 100 lvl...i to jest jakas paranoja bo zamiast zostawic tak jak bylo to robia potwory ktore daja na tyle expa ze smialo wbija sie ten 100..... a potem wymyslaja Bossów i Bossów Bossów, Bossów Bossów Bossów... itd bo juz nie ma gdzie expic potwor ktory daje 20tys expa to jakas żenua dla mnie....I smuci mnie to ze kiedys na Demona chodzili tylko najwieksi smialkowie dzis.... wiekszosc...


A co do kamykow z Goblinow to po prostu super... nie dosc ze tyle ich z nich wypadlo... to jeszcze to zmniejszyli...za to paccy dalej je będą je zbierać z malpek i sprzedawac biednym faccom drozej... a widaomo ze treni sie na niskich lvl'ach wiec skad mam wziasc pieniedze na kamyczki jesli jeszcze drozsze będą??? najpierw skill potem exp... a bez expa nie ma kasy...

TIBIA TO JUZ NIE TIBIA. CALY JEJ CZAR ZNIKŁ. Teraz to jest jakas jedna wielka błacha "mangowata i śłitaśna"
gra.... a szkoda.

Ps. skoro wam nie pasowalo dawne PvP a podoba sie wam teraz... to trzeba było isc na server Non PvP! Bo teraz nie widze roznicy!
Chyba kazdy ma swiadomosc ze idac na server PvP musi sie liczyc z tym ze nie raz zostanie nieslusznie badz slusznie zabiny przez innego gracza.... ze idzie na swiat gdzie moze zaplatac sie w wojne... a jak mu to nie pasuje to non PvP zaprasza!!!!
Kiedys 100lvl byl kozak a teraz ich duzo. Co sie dziwisz skoro minely 4 lata! Pomysl ze kurwa przez te 4 lata powbijali lvl. Takie to dziwne?

Z goblinow nie lecialo malo kamykow. Na godzine spokojnie 100 mozna bylo wyciagnac. Czesto widzialem 40lvl zbierajace kamienie co bylo zalosne. Teraz sie to skonczy.

Nie podoba ci sie gra to nie graj.

Nie pasuje ci PVP to won na No PVP albo nie graj w ogole tak jak napisales w ostatnim zdaniu.
degustator16 jest offline  
stary 03-07-2009, 12:16   #53
catherine
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez degustator16 Pokaż post
Kiedys 100lvl byl kozak a teraz ich duzo. Co sie dziwisz skoro minely 4 lata! Pomysl ze kurwa przez te 4 lata powbijali lvl. Takie to dziwne?

Z goblinow nie lecialo malo kamykow. Na godzine spokojnie 100 mozna bylo wyciagnac. Czesto widzialem 40lvl zbierajace kamienie co bylo zalosne. Teraz sie to skonczy.

Nie podoba ci sie gra to nie graj.

Nie pasuje ci PVP to won na No PVP albo nie graj w ogole tak jak napisales w ostatnim zdaniu.

degustator16 Ty....
1. NapisAŁAM własnie ze leciało mało ale wystarczajaco kamyków...a teraz jak bedzie jeszcze mniej to podrozeja... a tylko pacc'i na nich zarobia bo maja super dostep do nich... a co ci przeszkadza ze 40 lvl kamienie zbiera? tez moze musi trenic....
2. Nie chodzi ze powbijali te lvl do tej pory... tylko ze teraz sie wbija 100 lvl w ciagu 2-3 miesiecy a keidy trzeba bylo poswiecic duzo czasu!
3. I napisAŁAM własnie ze PvP zepsuli! Bo robia z niego jakas chałe!

Naucz sie czytac ze zrozumieniem.
I nie ekscytuj sie tak... forum jest po to zeby sie wypowiadac! A nie zeby tylko zachwalac co to teraz nie zrobili!
Mi sie nie podoba i pisze, tyle.
Dziekuje.

Ostatnio edytowany przez catherine - 03-07-2009 o 12:21.
catherine jest offline  
stary 03-07-2009, 12:27   #54
degustator16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 17
Domyślny

To ty sie podniecasz.
"Ps. skoro wam nie pasowalo dawne PvP a podoba sie wam teraz... to trzeba było isc na server Non PvP! Bo teraz nie widze roznicy!
Chyba kazdy ma swiadomosc ze idac na server PvP musi sie liczyc z tym ze nie raz zostanie nieslusznie badz slusznie zabiny przez innego gracza.... ze idzie na swiat gdzie moze zaplatac sie w wojne... a jak mu to nie pasuje to non PvP zaprasza!!!!"

Sama kazesz komus grac na No-PVP jak mu sie nie podoba to zrob to samo. NIe podoba ci sie PVP? Won z gry. Nie musisz grac.

CO do kamieni dobrze ze ograniczyli. Chce skillowac niech kupi kamienie. Ja jakos z tym nigdy problemu nie mialem. Najlepiej zeby facc mial wszystko tak?


Fakt wbicie lvl zajmuje mniej czasu ale co z tego? Cipsoft wprowadza zmiany jakie chca gracze wiec nie miejcie do nich pretensji tylko do ludzi ktorzy domagaja sie takich zmian. Nie raz padalem od PK ale nie jeczalem odrabialem lvl i jak bylem wstanie mscilem sie. Nic nie zrobisz na to ze dzieci jak padna lamentuja. Cip chce zachecic jak najwiecej graczy i ich zatrzymac.
degustator16 jest offline  
stary 03-07-2009, 12:38   #55
catherine
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Domyślny

Degustator 16

Bo mi chodzi o to ... ze ludzie przychodza na pvp i placza ze ich PK zabijaja potem pisza ze trzeba cos z tym zrobic... i cipsoft robi...
No to prosze Cie... czemu nie graja na NO PVP jesli niechca zeby ktos ich zabil?... tylko zamieniaja nam PvP na jakies dziwne cos podobne do No PvP...


btw. co z tym pz skoro dzis zaatakowal mnie pk oddalam mu i nie moglam wejsc do pz??

__________________________________________________ ___________

Niechcesz zabijac ani byc zabijanym(?) idz na No PvP.
Chcesz zabijac i pojedynkowac sie idz na PvP.

Ostatnio edytowany przez catherine - 03-07-2009 o 12:41.
catherine jest offline  
stary 03-07-2009, 12:42   #56
degustator16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez catherine Pokaż post
Degustator 16

Bo mi chodzi o to ... ze ludzie przychodza na pvp i placza ze ich PK zabijaja potem pisza ze trzeba cos z tym zrobic... i cipsoft robi...
No to prosze Cie... czemu nie graja na NO PVP jesli niechca zeby ktos ich zabil?... tylko zamieniaja nam PvP na jakies dziwne cos podobne na do PvP...

__________________________________________________ ___________

Niechcesz zabijac ani byc zabijanym(?) idz na No PvP.
Chcesz zabijac i pojedynkowac sie idz na PvP.

Bo sie naczytali ze na NO-PVP graja tylko nooby i chca byc pro? Ogolnie nie rozumiem wszystkich narzekan. Gra jest po to aby umilic ci czas. Grasz w tibie dlatego ze ci sie podoba i granie sprawia ci przyjemnosc a jesli ci sie gra nie podoba to po co zmuszasz sie do gry?
degustator16 jest offline  
stary 03-07-2009, 12:46   #57
Mlecziii
Użytkownik Forum
 
Mlecziii's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2006
Lokacja: Zamość

Posty: 182
Stan: Aktywny gracz
Świat: Galana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez loolita Pokaż post
Najgorszy update w historii Świata Tibii ..

No ale cóż poradzic ;/
A ile tych upków widziałeś jak coś to najlepszy bo mało zrobili (głównie pvp) co da sie zawsze zmienić zależy od podpisów ludzi na forum tibia com ;p
__________________
Vivere est militare.
Ibi victoria ubi concordia.
Mlecziii jest offline  
stary 03-07-2009, 12:51   #58
catherine
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 07 2009
Lokacja: Kraków
Wiek: 34

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez degustator16 Pokaż post
Bo sie naczytali ze na NO-PVP graja tylko nooby i chca byc pro? Ogolnie nie rozumiem wszystkich narzekan. Gra jest po to aby umilic ci czas. Grasz w tibie dlatego ze ci sie podoba i granie sprawia ci przyjemnosc a jesli ci sie gra nie podoba to po co zmuszasz sie do gry?

Ogółem lubie tibie. Teraz gram chwilami, jak znajde czas. Ale jak widze co oni z nia robia to mi zal. Bo kiedys to naprawde bylo fajnie.. i jak na wojny sie chodzilo i jak sie w trapa wpadlo... albo jak rodzina Del'Toro opanowała Aldore.. nie wiem mi sie to podobało. A teraz po prostu tak wszystko uproszczaja jakies super nowosci i jakies inne bzdury.. a jak tego wszystkiego nie bylo to i tak duzo osob gralo... a teraz nie wiem czy zauwazyles ale strasznie duzo noobow sie narobilo i dziadostwa..

btw. a jeszcze mialam zapytac o te potwory co maja neiograniczona ilosc zycia i mozna trenic... jak mozna trenic jak przecież zeby zdobyc skill musisz dostawac obrazenia....?

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 03-07-2009 o 15:02. Powód: ort
catherine jest offline  
stary 03-07-2009, 13:03   #59
degustator16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez catherine Pokaż post
Ogulem lubie tibie. Teraz gram chwilami, jak znajde czas. Ale jak widze co oni z nia robia to mi zal. Bo kiedys to naprawde bylo fajnie.. i jak na wojny sie chodzilo i jak sie w trapa wpadlo... albo jak rodzina Del'Toro opanowała Aldore.. nie wiem mi sie to podobało. A teraz po prostu tak wszystko uproszczaja jakies super nowosci i jakies inne bzdury.. a jak tego wszystkiego nie bylo to i tak duzo osob gralo... a teraz nie wiem czy zauwazyles ale strasznie duzo noobow sie narobilo i dziadostwa..

btw. a jeszcze mialam zapytac o te potwory co maja neiograniczona ilosc zycia i mozna trenic... jak mozna trenic jak przecierz zeby zdobyc skill musisz dostawac obrazenia....?

Kiedys jak chodzilas do podstawowki to prawie nikt kompa nie mial. Smigalo sie po osiedlach,gralo w noge itp a teraz siedza od malego przed kompami. Po prostu inne pokolenie.

Co do tych train monkow to chyba non stop sie przebijasz wiec skill leci.
degustator16 jest offline  
stary 03-07-2009, 13:53   #60
endemol
Użytkownik forum
 
endemol's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2009
Lokacja: Łuków

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

beda nowe serwery wiecie cos na ten temat??
endemol jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:05.


Powered by vBulletin 3