Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-07-2009, 17:49   #61
Aragorn Brogre
Użytkownik Forum
 
Aragorn Brogre's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 32

Posty: 39
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Żarówka

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez catherine Pokaż post
btw. a jeszcze mialam zapytac o te potwory co maja neiograniczona ilosc zycia i mozna trenic... jak mozna trenic jak przecież zeby zdobyc skill musisz dostawac obrazenia....?
Żeby zdobywać skille ataku wystarczy co jakiś czas zaliczyć blood hit'a. Nie musisz sam obrywać blood hit'ów, aby skill leciał.


Coś od update widzę, że mniej osób online : P
Faktycznie z tym systemem pvp przesadzili, ale według mnie, jeśli tylu graczy na forum na to narzeka i chciałoby zmiany, zmiany te powinny nadejść. CipSoft wprowadzając zmiany, kieruje się także opinią i pomysłami graczy, a nie tylko własnym. (: Po co mieliby nic z tym nie robić i zostawiać jak jest, jeśli widzą, że coś jest nie tak... graczy ubywa...
__________________
...Impossible is Nothing...

www.pajacyk.pl

Ostatnio edytowany przez Aragorn Brogre - 03-07-2009 o 17:53.
Aragorn Brogre jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-07-2009, 21:11   #62
Nonex
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2007

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Bez sensu jest narzekać tutaj na Tibia.pl skoro i tak nic wam to nie da...
Walcie spam na Tibia.com.

Ja wam powiem tak że skład Cipsoftu od starej "pro" Tibi się znacznie zmienił firma zatrudnia więcej ludzi ma innych szefów istnieje na rynku a co za tym idzie zmiany są widoczne tez w Tibi, zmiany nie koniecznie dobre. Tibia jak wiele gier w dzisiejszych czasach ma się po prostu dobrze sprzedać. Od dawna updaty to fikcja i dodawania wiele nie istotnych rzeczy, są tez plusy ale głównie zmiany niszczą grę..

Komercja cipsoftu ma zakmniete oczy i robi swoj syf byle zyski utrzymywaly sie na stalym poziomie. Tyle ze polaczyc komercje z dobra jakoscia to dobre wyzwanie np. World of Warcraft.
Cytuj:
Zjebali Tibie potem z tych samych powodow zjebali Fallout 3 a te obie firmy mysla ze ciagle robia cos dobrego.... Szkoda mi tych s*****eli*
Nonex
__________________




Nonex jest offline  
stary 03-07-2009, 21:30   #63
degustator16
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Komercja cipsoftu ma zakmniete oczy i robi swoj syf byle zyski utrzymywaly sie na stalym poziomie. Tyle ze polaczyc komercje z dobra jakoscia to dobre wyzwanie np. World of Warcraft.

Ty chyba nie widziales prawdziwej komercji. Zagraj w gierke seafight to zobaczysz co potrafia zrobic z gra. Nie korzystasz tam z platnych bonosow to jednym slowem masz przejebane a w tibi na facc da sie grac.
degustator16 jest offline  
stary 03-07-2009, 22:34   #64
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez catherine Pokaż post
Kiedys wbicie 100 lvl to byl naprawde wielki wyczyn. High lvl zaczynaly sie od 50...
Za przeproszeniem gowno nie wyczyn. Wbijalo sie go tak samo jak teraz, techicznie rzecz biorac jeszcze prosciej (bo np knightem bilo sie dwarfy do usranej smierci) tylko dluzej, co biorac pod uwage jak kretynsko uproszczona jest ta gra jest raczej jej wielka wada niz zaleta.

W porownaniu do dowolnej innej gry mmorpg samo przygotowanie postaci w Tibii zajmuje kuriozalnie duzo czasu, a jest to dopiero wstep do samej gry.

Poza tym dziwie sie ze w calej tej nostalgii za czasami pierwszych setek nikt nie wpadl na to, ze jesli gracz spedza mniej lub bardziej regularnie czas na grze, to jest bardziej prawdopodobne ze jego level bedzie rosl niz malal, a ze nie jest ograniczony z gory - to mamy wysyp matolow na levelu powyzej 200.

Cytuj:
Chyba kazdy ma swiadomosc ze idac na server PvP musi sie liczyc z tym ze nie raz zostanie nieslusznie badz slusznie zabiny przez innego gracza....
Definicja serwera pvp jest taka, ze umozliwione na nim jest atakowanie sie nawzajem, a nie taka, ze banda debili moze latac po mapie i wyrzynac bezkarnie wszystko co jest od nich slabsze. Tak samo jak N-pvp opiera sie na niemozliwosci atakowania sie nawzajem, a nie na zarazie debili z Polski i boterow zewszad.

A ze wlasnie taki stereotyp obu typow serwerow sie utrwala, to trzeba cos z tym zrobic, czego przyklad mamy w biezacym update.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 03-07-2009 o 22:36.
Vil jest offline  
stary 03-07-2009, 23:57   #65
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

Update'y są doskonale przemyślane. Właśnie tak.

I odłóż ten kij, już tłumaczę.
Otóż, przed wprowadzeniem zmian sprawdza się kto gra.
Następnie, z tej grupy sprawdza się którzy kupują premium.
Wtedy określa się rodzaj update'u dla tej grupy, czyli np. 10 letnich maniaków.
A smęcenie 5% malkontentów jest ignorowane, bo lepiej mieć kasę od tych 95%
Dlatego update'y są jakie są: Trafiają w target.

Smutne :<
__________________
Yo, nigga
Drangir jest offline  
stary 04-07-2009, 00:09   #66
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

od kiedy warowniki nie kupuja pacc ?
Kubej jest offline  
stary 04-07-2009, 11:22   #67
Drangir
Użytkownik Forum
 
Drangir's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 119
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: --
Skille: --
Poziom mag.: --
Domyślny

To tym lepiej dla Cipsoftu, ale na pewno nie robią tych updatów bo im się to nie opłaca, rzekłem.

@Down
Skoro sprzedają PACCe to oznacza że gra jest popularna. Gdyby ilość sprzedanych premium po jakimś update znacznie spadła zmieniliby kierunek zmian.
Głosujecie własnymi pieniędzmi.
__________________
Yo, nigga

Ostatnio edytowany przez Drangir - 04-07-2009 o 11:33.
Drangir jest offline  
stary 04-07-2009, 11:25   #68
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

^

nie rozumiem
Kubej jest offline  
stary 05-07-2009, 17:51   #69
123swistak
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 04 2005

Posty: 3
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Domyślny

Śmieszą mnie osoby, które piszą o pvp z tego co wiem sa 3 rodzaje servów i od wojen pk macie server pvp Enfo, a nie pvp, więc powiem jak większość z was wy*******ać na serwy pvp enfo.Pozdro
123swistak jest offline  
stary 05-07-2009, 17:54   #70
Lord_Mateusz_the_beholder
Zbanowany
 
Lord_Mateusz_the_beholder's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2009
Lokacja: Carlin, na poludnie od Svargrond Orientacja: heteroseksualna
Wiek: 26

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: szukam!!
Świat: Unitera
Poziom: 25
Skille: 40/38
Poziom mag.: 2
Wyślij wiadomość przez ICQ do Lord_Mateusz_the_beholder Lord_Mateusz_the_beholder ma numer GG 4363476531 Adres Jabbera do Lord_Mateusz_the_beholder Send a message via Skype™ to Lord_Mateusz_the_beholder
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez 123swistak Pokaż post
Śmieszą mnie osoby, które piszą o pvp z tego co wiem sa 3 rodzaje servów i od wojen pk macie server pvp Enfo, a nie pvp, więc powiem jak większość z was wy*******ać na serwy pvp enfo.Pozdro
wlasnie... my cchemy normalnie grac na lajcie przed pk... a nie ze 10 razy maja nas dedac

mi sie ten updat podobal. Aha: jaki jest wymagany lvl do slubu? bo chcialbym sie ozenic z kumplem
Lord_Mateusz_the_beholder jest offline  
stary 06-07-2009, 10:57   #71
Ugarid
Użytkownik Forum
 
Ugarid's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2009
Lokacja: Grudziadz

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: CHzM 0'5
Świat: Arcania
Poziom: 250
Skille: 90/90
Poziom mag.: 9
Domyślny

ja juz dziekuje tibi bo gralem tlyko zeby pkowac/walczyc w warach a teraz 20 osob dostaje fraga... jakies jebane nooby plakaly po deadzie... ten up podoba sie tlyko takim noobom jak ten nademna ktory kurwa siedzi na ratach i kurwa ma 12 lvl
__________________
Ja najarac sie lubie, bo mam najebane w czubie
Jak wiekszosc tego kraju my lubimy byc na haju
Ugarid jest offline  
stary 06-07-2009, 11:13   #72
Czarny_Brat
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ugarid Pokaż post
ja juz dziekuje tibi bo gralem tlyko zeby pkowac/walczyc w warach a teraz 20 osob dostaje fraga... jakies jebane nooby plakaly po deadzie...
Urzekła mnie Twoja historia, jak się z tym czujesz? Chcesz o tym porozmawiać?

Lepiej jest tak, bo przynajmniej w czasie wojny nie dostaniesz bana i wiesz kto dokładnie Cię zabił ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ugarid Pokaż post
ten up podoba sie tlyko takim noobom jak ten nademna
Póki co to Ty na razie tu płaczesz ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ugarid Pokaż post
ktory kurwa siedzi na ratach i kurwa ma 12 lvl
Swoją drogą ...

Name: Olimpia Grudziadz
Sex: male
Profession: Knight
Level: 7
World: Arcania
Residence: Venore
Last login: Jun 30 2009, 14:06:52 CEST

Najwyższy level tej postaci to 10, więc o czym Ty tu mówisz? Inne postacie też góra 20 lvl.

I jakbyś mógł, nie używaj wulgaryzmów :)
 
stary 09-07-2009, 18:47   #73
Gangheroni
Użytkownik Forum
 
Gangheroni's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2009
Lokacja: Puszczykowo

Posty: 19
Stan: Na Emeryturze
Imię: Kimi
Profesja: Knight
Świat: Furora
Poziom: 89
Skille: 85/82
Poziom mag.: 2
Domyślny

I tak się kończy moja przygoda z Tibią nie mam zamiaru grać w coś co zamiast polepszać pogarszają jak dla mnie za dużo. Więc Czym prędzej instaluje WoWa i wracam do gry. Życzę wszystkim powodzenia w dalszej grze. Oby ta gra kiedyś umarła a to jest nieuniknione bo idzie w złym kierunku. Amen!
Gangheroni jest offline  
stary 10-07-2009, 13:28   #74
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Mateusz_the_beholder Pokaż post
bo chcialbym sie ozenic z kumplem

Szkoda ze w podpisie masz tak napisane:
Cytuj:
ps jestem poczatkujacym uzytkownikiem forum tibia.pl i prosze o niejechanie mnie
A co do upa racja zero war - zero zabawy.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline  
stary 11-07-2009, 19:03   #75
FSlash
Użytkownik forum
 
FSlash's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2008
Lokacja: Tam, gdzie snejki hasają

Posty: 10
Profesja: Knight
Świat: 1 hita dostają
Poziom: npm
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord_Mateusz_the_beholder Pokaż post
Aha: jaki jest wymagany lvl do slubu? bo chcialbym sie ozenic z kumplem
Umarłem ;p

Rzuciło mi się w oczy że w porównaniu do tematu o ostatnim większym upie jakby tak podniósł się poziom wypowiedzi, mniej ryków i bełkotu, więcej konkretnej krytyki. I bardzo dobrze.

Drangir zacnie prawi, może się wydawać że cipsoft się "nie zna" bo psują tą grę, ale oni doskonale wiedzą co robią, robią tą grę pod opinie ludzi, którzy za nią płacą i potencjalnych nowych płatników i nie obchodzi ich czy tibia będzie trudna, mainstreamowa, kolorowa czy w ciapki. Bedzie taka, jaka powinna być by przynosić jak największe zyski.

Nowy kanał utrudnia trochę szybką orientację, imo jest zbędny a już na pewno powinna być opcja wywalenia go, śluby - wiadomo, nikt się tym nie będzie jarał prócz dzieci, no ale można to uznać za przyjemny/irytujący dodatek który i tak na grę nie ma wpływu. Zmiany w pvp są dobre, zauważyłem że PK teraz dwa razy się zastanowi, zanim za tobą poleci i o to chodzi. Sparta i chaos mogą sobie być na enforced, zwykłe pvp powinno stawiać jakieś ograniczenia. Ale wojny faktycznie będą teraz problematyczne, to jednak minus...

Reszta pomniejszych zmian na plus, wiadomo, im więcej tym lepiej. Warto zauważyć że ten up przyniósł coś i faccom, w postaci odnowionych miast. Może to niewiele, ale lepsze niż nic.

Ostatnio edytowany przez FSlash - 11-07-2009 o 20:48. Powód: dlatego że ponieważ bo
FSlash jest offline  
stary 13-07-2009, 06:47   #76
DrDree
Użytkownik forum
 
DrDree's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2009
Lokacja: Siedlce

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
DrDree ma numer GG 2814538
Domyślny

moim zdaniem 50/50 i tyle każdy ma swoje zdanie i cały czas ktoś wymyśla jakiś pretekst jednemu się coś podoba drugiemu nie... taki już jest świat to samo mamy z polityką ;p chociaż ja się w to nie mieszam... będziecie teraz wojować o to że ten update jest dobry albo zły? to nie ma sensu bo moim zdaniem ci którzy mówią że teraz jest źle za parę lat będą po stronie tych którzy mówią że teraz jest dobrze i na odwrót ;p
Załóżcie SEJM !!!
Oczywiście jestem za tym że kazdy ma prawo wyrazić swoje zdanie ale po co od razu robić z tego jakąś aferę ?

Ostatnio edytowany przez DrDree - 13-07-2009 o 07:04.
DrDree jest offline  
stary 17-07-2009, 14:11   #77
koxx1992
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2009
Wpisy bloga: 1

Posty: 3
Domyślny ;/ pytanko

czy ktos wie czy benda wychodzic nowe serwery?;/dosc dawno niebylo a fajnie by bylo pograc na nowm .??????? moze jakis admin wie ?
koxx1992 jest offline  
stary 17-07-2009, 15:02   #78
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez koxx1992 Pokaż post
czy ktos wie czy benda wychodzic nowe serwery?;/dosc dawno niebylo a fajnie by bylo pograc na nowm .??????? moze jakis admin wie ?
Admini Tibii tu raczej nie zaglądają
Duch Niespokojny jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:12.


Powered by vBulletin 3