Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-03-2010, 20:43   #1
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny Nowa wizja raportowania.

Każdego miesiąca wielu graczy informuje CipSoft, że chcieliby lepszego systemu raportowania. Szefostwo CipSoftu zasiadło więc przy okrągłym stole i przedyskutowało kilka spraw. Tak oto powstała nowa wizja tego systemu, która została przygotowana tak, by wyeliminować jak najwięcej wad, które mogą pojawić się w przyszłości.

Nowa wizja:

CipSoft planuje skierować wszystkie raporty do specjalnej komisji stworzonej z personelu CipSoftu. W poprzednich dyskusjach wielu graczy skarżyło się, że obawiają się niesłusznych banów, bądź niesprawiedliwych raportów od tutorów. Zarówno mniej, jak i bardziej doświadczonych. Swoje zdanie podparli argumentem, że wszyscy Ci wyżej opisani to zwykli gracze. Z własnymi przyjaciółmi, wrogami, interesami, konfliktami. Dlatego więc, by wyeliminować wszystkie nadużycia rangi wszystkie raporty będą kierowane do profesjonalnego zespołu CipSoftu, którzy na pewno będą wystarczająco obiektywni.
  • Od teraz również będziesz mógł zgłosić gracza, kiedy tylko poczujesz łamanie zasad! Nigdy więcej czekania na mistrza gry, bądź tutorów, by zraportować nielegalne imię, bądź złe zachowanie.
  • Aktualnie możesz wysłać tylko jedno zgłoszenie na jakiś czas. Będziesz więc często musiał zdecydować, który gracz łamie bardziej zasady. W przyszłości ilość takich raportów najpewniej się zwiększy, chwilowo jednak, by uniknąć spamu będziesz miał zmniejszoną ilość raportów.
  • Ponadto, Twoje zgłoszenia będą trafiać do nowej grupy, do tego powołanej, jednakże, póki co, będą tam tylko do czasu, aż się nie wylogujesz.
  • W przyszłości Twoje raporty będą zostawały na zawsze i będziesz informowany o postępie.
  • Zespół sprawdzając twój raport będzie podstawiał go pod każdą zasadę, by sprawić, żeby wszystko było sprawiedliwe.
  • Jeśli gracz, które zaraportujesz kiedykolwiek poczuje się oceniony nieuczciwie będzie miał możliwość odwołania się, do tego samego zespołu, który następnie powinien wyjaśnić wszystko, tak szybko, jak to możliwe.
  • Dodatkowo, w wizji bany będą prywatną sprawą i nie będą już więcej pokazywane publicznie, by uniknąć naśmiewania się w grze. Tylko zbanowani gracze oraz support team będą mogli dyskutować, oraz oglądać szczegóły dotyczące danego bana.
  • Zasady, które mogą być trudne, bądź niezrozumiałe zostaną przeznaczone do kasacji. Na przykład, w poprzednich dyskusjach gracze powiedzieli, że trudno jest poznać wszystkie słabości z gry, jeśli jest się no wym. CipSoft planuje więc w przyszłości wykluczyć wszystkie takie słabości. Żaden gracz nie powinien zostać ukarany za używanie czegoś, co jest technicznie możliwe i nie jest brane jako błąd.
  • Wszystkie te zmiany sprawią, że rozmowy o interpretacji zasad staną się niepotrzebne. Ty, jak gracz powinieneś używać opcji "raportuj" tylko wtedy, kiedy widzisz wyraźne złamanie regulaminu. Dział obsługi klienta ma prawo zdecydować o karze indywidualnie, zależnie od poziomu złamania zasad. Dlatego kary nie będą zbyt łagodne, ani srogie.

W przyszłości Tibijskie Zasady zmienią się w przewodnik po tym, co powinno zostać zgłoszone w Tibii. Jednakże, zdaj sobie sprawę, że nie każdy musi być zgłoszony. Nikt nie powinien chodzić tylko po to, by szukać kogoś, kto łamie reguły. Nie jesteś zobowiązany do raportowania kogokolwiek. CipSoft chce pomóc graczom, by nie mieli zniszczonej zabawy przez innego gracza. Chodzi głównie o to, by gracze nie czuli się niespokojnie i nie mieli problemów przez innych. Dobrym przykład, by to wyjaśnić jest czat między Tobą, a Twoimi przyjaciółmi. Jeśli jesteście przyzwyczajeni do rozmów, które między wami są normalne, ale łamią zasady Tibii nie ma potrzeby zgłaszania kogokolwiek, gdyż nie powinniście się poczuć urażeni. Jednak jeśli inny gracz zaczyna Cię wyzywać z braku powodu, możesz się tak poczuć. CipSoft ma nadzieję, że pomoże Ci to w przyszłości.

Trudności:
W wizji CipSoftu zespół pomocy klientom jest możliwy sprostać wszystkiemu dzięki nowemu systemu zgłaszania. Jednakże, wie również, że po drodze jest kilka trudności. Na przykład, już wspomniany, spam zgłoszeniami od graczy, którzy po prostu chcą poprzeszkadzać zespołowi, z którym będzie trzeba sobie poradzić. Różne języki, którymi posługują się gracze również będą sporym wyzwaniem. CipSoft musi przewidzieć wszystkie skutki każdej zmiany, zanim zostanie wprowadzona, by szybko usunąć komplikacje. Małymi kroczkami do celu.

Pierwsze kroki:
Pierwsze kroki tej zmiany nadejdą w niedługim czasie. W tegorocznym wiosennym patchu CipSoftu planuje zaktywować dla wszystkich graczy możliwość zgłaszania imion postaci. Kiedy masz możliwość zgłoszenia takiego, pamiętaj, że powinieneś to zrobić tylko wtedy, kiedy czujesz się zniesmaczony. W dalszym czasie zostanie włączone urządzenie do kontaktowania się z nowym zespołem kiedy tylko poczujesz się zaniepokojony.

Zapewne zastanawiasz się co stanie się z tutorami i wolontariuszami, którzy pełnili funkcję mistrzów gry. Wszyscy oni robili swoje zadania bardzo dobrze i CipSoft bardzo im dziękuje za pomoc. Jednakże doszedł do wniosku, że te dwie grupy powinny stać się jedną, która jako wolontariusze będą aktywnie pomagać, odpowiadając na pytania graczy i w zasadzie nie powinni robić nic więcej. Jak już zostało wyjaśnione zadanie dopilnowania przestrzegania zasad powinno pozostać dla profesjonalistów. To znaczy również, stracenie posady przez kilku tutorów, którzy zostali oskarżeni przez innych graczy z gry o niezgodne z prawdą raporty.

Kiedy nowe zasady będą wchodzić do gry, stary system będzie oczywiście dalej ważny. Nie będzie żadnych drastycznych zmian, chyba, że zmiany powinny przynieść lepsze rozwiązania, niż są obecnie. Kiedy tylko zmiany wejdą w życie każdy gracz będzie mógł zgłaszać imiona i, jeśli wszystko będzie działać dobrze, zostaną otworzone kanały prywatnego czatu. Chwilowo jednak CipSoft nie może Ci powiedzieć wszystkiego, póki nie pojawią się pierwsze efekty zmian. Zależnie od rezultatów cele CipSoftu będą się zmieniać.

Następne detale dotyczące zmian pojawią się w zapowiedziach wiosennego patcha 2010, więc obserwuj!

CipSoft ma nadzieję, że nadchodzące zmiany będą dużo bardziej efektywne, niż te obecne i upewnią łatwy dostęp dla każdego!

Dla lepszej Tibii!
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Slythia - 03-03-2010 o 20:58.
Vasudanin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-03-2010, 21:32   #2
@Goku
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 06 2008

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

już się nie mogę doczekac kiedy zaraportuje boty xD
@Goku jest offline  
stary 03-03-2010, 21:40   #3
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Cytuj:
Zasady, które mogą być trudne, bądź niezrozumiałe zostaną przeznaczone do kasacji. Na przykład, w poprzednich dyskusjach gracze powiedzieli, że trudno jest poznać wszystkie słabości z gry, jeśli jest się no wym. CipSoft planuje więc w przyszłości wykluczyć wszystkie takie słabości. Żaden gracz nie powinien zostać ukarany za używanie czegoś, co jest technicznie możliwe i nie jest brane jako błąd.
Aha, należy przez to rozumieć legalizację tzw "tp"? Gratuluje ;-)

Ogólnie to całkiem dobrze, że to zmieniają, ten ich stary system raportów nie sprawdził się całkowicie.
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
stary 03-03-2010, 22:34   #4
unkownX2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2008

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Aldora
Poziom: LOW
Skille: 22/22
Poziom mag.: 1
unkownX2 ma numer GG 7561057
Domyślny

buahaha
tylko zacząłem czytać i od razu zobaczyłem coś o niesłusznych banach. Mają lipę a nie super program i w końcu to ich banowanie po 6 k kont skończyło się na masie płaczu "za co skasowali moje konto, przecież nie botowałem". Tak jak wypowiedziałem się w oddzielnym temacie banowali kogo leci i teraz gdy skargi nadchodzą tysiącami a botów hasa nadal tyle ile było to wprowadzą te reporty i będą się łudzić że może to pomoże. otóż znowu będzie "lypa", ponieważ gdzieś mądrze przeczytałem "90% boterów pilnuje swoich botów" więc wystarczy włączyć gm detected i już będą mogli sobie reporty pisać ile wlezie i co z tego że GM pofatyguje swoją wielebną z premii na jakiś inny świat i gdy tylko pojawi się na ekranie bot dezaktywuje wszystkie swoje funkcjie i GM będzie mógł co najwyżej sobie z botterem porozmawiać i dać bana za brak znajomości języka angielskiego. Jeżeli oni na serio chcą zmniejszyć liczbę botów to chyba muszą się na serio wziąść do roboty i zrobić taki programik (którego według mnie i tak nie uda im się zrobić) a nie ściemniać z reportami, mass banami i wieloma innymi pierdołami tylko po to by przeciętny, uczciwy 30 lvl czytające kolejne wiadomości na tibia.pl o zmniejszeniu ilości botterów mógł sobie pomyśleć: "jednak moje pieniądze które przeznaczam na pacca nie idą na marne" . Jakie będzie jego zdziwienie gdy po 2 latach gry i wbiciu w miarę wysokiego lvla bez botowania i innych naruszeń regulaminy dostanie bana za botowanie o.0 I co mu pozostanie? Nic! Zacząć od nowa ponieważ "żadne zażalenia nie będą rozpatrywane". Moim zdaniem jeżeli tibia ma istnieć bez botterów to będzie to wtedy gdy ludzie przestaną w nią grać...

Na zakończenie powiem:

NG jest praktycznie nie wykrywalny!


Dziękuję za uwagę

PS.
Może trochę brak w tym ładu i składu ale mam nadzieję że przynajmniej 30% osób które to przeczytają zrozumieją o co mi chodzi.

Ostatnio edytowany przez unkownX2 - 03-03-2010 o 22:36. Powód: Chęć dopisania czegoś więcej
unkownX2 jest offline  
stary 04-03-2010, 00:05   #5
Gothicpol
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie da się ,,zniszczyć'' botów, ale myślę, że to może być lepsze z całą pewnością niż obecny system raportowania. Czasami wysyłałem raport i nic z tego nie było, a wysyłałem, bo po prostu boty przeszkadzały zdobywać doświadczenie. Co więcej, mój kolega też został niesprawiedliwie zbanowany, więc jak wprowadzą to, co zamierzają, myślę że powinno być chociaż trochę lepiej. Obawiam się jedynie takiego straszenia i szukania ofiary na przymus do zbanowania...
 
stary 04-03-2010, 09:36   #6
Elendart
Użytkownik Forum
 
Elendart's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004
Lokacja: gdansk
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Isaorden
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 132
Skille: 102
Poziom mag.: 21
Elendart ma numer GG 9858035
Domyślny

ludzie jak wy mozecie grac w tibie? jebac tibie
Elendart jest offline  
stary 04-03-2010, 10:01   #7
Luker's
Użytkownik Forum
 
Luker's's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2008
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 519
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: Brak
Świat: Thoria
Poziom: 1
Skille: 10/10
Luker's ma numer GG 8570011
Domyślny

Robi się coraz ciekawiej... oj... Boty będzie źle...


Co do ciebie dobra robota...
__________________

----------------- o LoLu... ------------------
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rybzor i Lukers to wyższa liga, oni z pospólstwem się nie zadają
Luker's jest offline  
stary 04-03-2010, 12:39   #8
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez unkownX2 Pokaż post
buahaha
tylko zacząłem czytać i od razu zobaczyłem coś o niesłusznych banach. Mają lipę a nie super program i w końcu to ich banowanie po 6 k kont skończyło się na masie płaczu "za co skasowali moje konto, przecież nie botowałem". Tak jak wypowiedziałem się w oddzielnym temacie banowali kogo leci i teraz gdy skargi nadchodzą tysiącami a botów hasa nadal tyle ile było to wprowadzą te reporty i będą się łudzić że może to pomoże. otóż znowu będzie "lypa", ponieważ gdzieś mądrze przeczytałem "90% boterów pilnuje swoich botów" więc wystarczy włączyć gm detected i już będą mogli sobie reporty pisać ile wlezie i co z tego że GM pofatyguje swoją wielebną z premii na jakiś inny świat i gdy tylko pojawi się na ekranie bot dezaktywuje wszystkie swoje funkcjie i GM będzie mógł co najwyżej sobie z botterem porozmawiać i dać bana za brak znajomości języka angielskiego. Jeżeli oni na serio chcą zmniejszyć liczbę botów to chyba muszą się na serio wziąść do roboty i zrobić taki programik (którego według mnie i tak nie uda im się zrobić) a nie ściemniać z reportami, mass banami i wieloma innymi pierdołami tylko po to by przeciętny, uczciwy 30 lvl czytające kolejne wiadomości na tibia.pl o zmniejszeniu ilości botterów mógł sobie pomyśleć: "jednak moje pieniądze które przeznaczam na pacca nie idą na marne" . Jakie będzie jego zdziwienie gdy po 2 latach gry i wbiciu w miarę wysokiego lvla bez botowania i innych naruszeń regulaminy dostanie bana za botowanie o.0 I co mu pozostanie? Nic! Zacząć od nowa ponieważ "żadne zażalenia nie będą rozpatrywane". Moim zdaniem jeżeli tibia ma istnieć bez botterów to będzie to wtedy gdy ludzie przestaną w nią grać...

Na zakończenie powiem:

*JAKIŚ TAM BOT* jest praktycznie nie wykrywalny!
Pokażę Ci jakie faile strzeliłeś:
1. Najpierw piszesz, że żadnego programu do wykrywania botów nie ma, a na końcu, że jakiś tam jest niewykrywalny
2. Gm'ów już nie będzie.
3. Niesprawiedliwe bany dotyczyły tych przyznawanych przez gm'ów, a nie prze system.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 04-03-2010, 16:48   #9
unkownX2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2008

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Aldora
Poziom: LOW
Skille: 22/22
Poziom mag.: 1
unkownX2 ma numer GG 7561057
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Pokażę Ci jakie faile strzeliłeś:
1. Najpierw piszesz, że żadnego programu do wykrywania botów nie ma, a na końcu, że jakiś tam jest niewykrywalny
2. Gm'ów już nie będzie.
3. Niesprawiedliwe bany dotyczyły tych przyznawanych przez gm'ów, a nie prze system.
1 Jak może być program skoro właśnie bot jest niewykrywalny? Nie da się go wykryć= nie ma do tego programu. dla mnie to oczywiste nie wiem jak dla Ciebie
2 To tym bardziej nie unicestwią botów, a o tych gmach nie przeczytałem bo rzuciłem okiem jedynie na samiutki początek tekstu.
3 Nie mów mi że te bany były tylko od gmów bo skąd możesz to wiedzieć? Przecież pod banem nie napisane jest od kogo pochodzi.

I jeszcze raz powtarzam:


ŻADNEGO SYSTEMU, PROGRAMU LUB INNEGO TAŁATAJSTWA NIE MA! BANY ZA "botowanie" DAJĄ JAK LECI A ŻE 90 % SPOŁECZNOŚCI TIBIJSKIEJ CHOCIAŻ RAZ UŻYWAŁO BOTA TO W TYCH 6 K LUDZI ZAWSZE BĘDZIE TE 5,4 K KTÓRE KIEDYŚ UŻYWAŁY/UŻYWAJĄ BOTA.

Ostatnio edytowany przez unkownX2 - 04-03-2010 o 16:49.
unkownX2 jest offline  
stary 04-03-2010, 17:10   #10
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez unkownX2 Pokaż post


ŻADNEGO SYSTEMU, PROGRAMU LUB INNEGO TAŁATAJSTWA NIE MA! BANY ZA "botowanie" DAJĄ JAK LECI A ŻE 90 % SPOŁECZNOŚCI TIBIJSKIEJ CHOCIAŻ RAZ UŻYWAŁO BOTA TO W TYCH 6 K LUDZI ZAWSZE BĘDZIE TE 5,4 K KTÓRE KIEDYŚ UŻYWAŁY/UŻYWAJĄ BOTA.
Oczywiście nie masz żadnego dowodu na to. Dla mnie płacze mateuszków of candia że dostali bana za nic to kpina a nie dowód. I oczywiście że da się zrobić program który wykryje każdego bota, wystarczy wyłożyć kase i aktualizować go.
Krajzel jest offline  
stary 05-03-2010, 00:50   #11
thoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2007

Posty: 545
Profesja: Elder Druid
Świat: Kyra
Domyślny

Nie ma banów za nic. Ja nigdy nie dostałem na żadnym koncie, moi kumple co nie botowali - też.
__________________
"Nie ma nic straszniejszego niż czynna ignorancja." - J. W. Goethe
thoro jest offline  
stary 05-03-2010, 07:08   #12
B3K0N
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 07 2009

Posty: 86
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez unkownX2 Pokaż post
... "za co skasowali moje konto, przecież nie botowałem" ...
... Jakiś tam bot jest praktycznie nie wykrywalny! ...
Co do samego cytatu, to ci co tak płaczą, że niesłusznie dostali bana, nie odróżniają słowa "używania". Wystarczy tylko na tibi odpalić bota, bez użycia żadnej funkcji i to już jest używanie bota i nie ma że boli - BAN jak nic.

Co do 2 o Bocie - jest zasadnicza różnica między "praktycznie" a "całkowicie".

A tak nawiązując do systemu autobanowania, to bzdury piszesz. Cip ma taki system, tylko trzeba umieć używać bota aby zmniejszyć ryzyko oberwania bana. Większość graczy odpala bezmyślnie bota, a napiszę tylko, że nawet do używania bota trzeba ruszyć głową, a nie zdawać się w 100% na osobach, które go piszą.

A system raportów nie jest zastępczym programem Cipu dla autobanowania, a jedynie kolejną innowacją mającą ułatwić życie graczom.
__________________
KONIEC ŻALĄCYM SIE DZIECIOM FACC!!! CHCECIE WIĘCEJ ??? KUPCIE PACC !!!
B3K0N jest offline  
stary 05-03-2010, 13:38   #13
kaziux
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 11 2009

Posty: 3
Domyślny

Chcę dodać, że używam bota przez ponad 2 lata wbiłem na nim ponad 180 lvl i o żadnym banie nie ma mowy. Dodam jeszcze, że bota trzeba umiejętnie używać ...

Ostatnio edytowany przez kaziux - 05-03-2010 o 13:40.
kaziux jest offline  
stary 05-03-2010, 14:54   #14
Mowser
Użytkownik Forum
 
Mowser's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2010

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Myślę, że to dobry pomysł. Stary system raportów jest beznadziejny. Nowy doda roboty Cipsoftowi, ale sami się o to proszą. Wychodzi również na to, że TP będzie legalny
__________________
Mowser jest offline  
stary 05-03-2010, 15:02   #15
adeekk1989
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 41
Profesja: Paladin
Gildia: Lex
Świat: Secura
Poziom: 75
Skille: 95/80
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kaziux Pokaż post
Chcę dodać, że używam bota przez ponad 2 lata wbiłem na nim ponad 180 lvl i o żadnym banie nie ma mowy. Dodam jeszcze, że bota trzeba umiejętnie używać ...
Bardzo się z tego powodu cieszę.
System raportowania jest po to aby zraportować najczęstsze łamanie regulaminu. Np. lurowanie mobów, nieprawidłowe i obraźliwe nicki.
Do botów jest program od wykrywania ich automatycznie. Nie bój się, prędzej czy później i on Cię dopadnie. I BARDZO DOBRZE.
Koniec z oszustami.
__________________
11:17 Mela Ti [22]: NEED POLISH PLAYERS TO NEW GUILD "ALKOCHOLICY" 30 LVL +

Nie dość, że nie umie pisać to jeszcze pisze po angielsku do Polaków... Co za łoś...
adeekk1989 jest offline  
stary 05-03-2010, 18:05   #16
unkownX2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2008

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Aldora
Poziom: LOW
Skille: 22/22
Poziom mag.: 1
unkownX2 ma numer GG 7561057
Domyślny

Jaki masz dowód na to że ten system istnieje? Bo ci cip-y powiedziały i reklamowały się przez miesiąc że żaden bot nie jest bezpieczny bo mają swój programik? to są dopiero bzdury
unkownX2 jest offline  
stary 05-03-2010, 19:31   #17
adeekk1989
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 08 2009
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 41
Profesja: Paladin
Gildia: Lex
Świat: Secura
Poziom: 75
Skille: 95/80
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez unkownX2 Pokaż post
Jaki masz dowód na to że ten system istnieje? Bo ci cip-y powiedziały i reklamowały się przez miesiąc że żaden bot nie jest bezpieczny bo mają swój programik? to są dopiero bzdury
Nie czuję potrzeby przedstawiać Ci moich dowodów, przeprowadziłem gruntowne badania i mogę śmiało stwierdzić, że osoby zbanowane przez "illegal software" dostały bana słusznie (tymbardziej, że nie były to osoby pokroju 300 lvl).
Bzdury to wypisujesz ty, twierdząc i jednocześnie zachęcając resztę swoim postem do używania bota.

KONIEC OFFTOPA (na każdy następny post dotyczących botów nie odpowiadam).
__________________
11:17 Mela Ti [22]: NEED POLISH PLAYERS TO NEW GUILD "ALKOCHOLICY" 30 LVL +

Nie dość, że nie umie pisać to jeszcze pisze po angielsku do Polaków... Co za łoś...
adeekk1989 jest offline  
stary 05-03-2010, 20:45   #18
Mowser
Użytkownik Forum
 
Mowser's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2010

Posty: 35
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Tyle piszecie o tym ich programie. Fakty są takie:
-program jest dość nowy, przez co są w nim pewne luki
-skuteczne botowanie polega na tzw. robieniu cykli
-najłatwiej "wpaść" poprzez botowanie na popularnych botach (Elfbot, Ng, BlackD, TA)

@Ontop
Co do nowych rzeczy, to przy bug usingu będzie można mieć dobrą wymówkę
__________________
Mowser jest offline  
stary 05-03-2010, 22:01   #19
unkownX2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2008

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Aldora
Poziom: LOW
Skille: 22/22
Poziom mag.: 1
unkownX2 ma numer GG 7561057
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez adeekk1989 Pokaż post
Nie czuję potrzeby przedstawiać Ci moich dowodów, przeprowadziłem gruntowne badania i mogę śmiało stwierdzić, że osoby zbanowane przez "illegal software" dostały bana słusznie (tymbardziej, że nie były to osoby pokroju 300 lvl).
Bzdury to wypisujesz ty, twierdząc i jednocześnie zachęcając resztę swoim postem do używania bota.

KONIEC OFFTOPA (na każdy następny post dotyczących botów nie odpowiadam).

Tutaj jest doskonały przykład jak można łatwo wymigać się z dyskusji z powodu braku argumentów
unkownX2 jest offline  
stary 05-03-2010, 23:15   #20
Kubej
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2008

Posty: 34
Profesja: Elite Knight
Świat: Na podkarpackim
Poziom: 400
Skille: 20/21
Poziom mag.: 2
Domyślny

czytalem to wczesniej i niepamietma dobrze ale wydaje mi sie ze bedzie mozna tylko raportowac namy anie boterow do tego jest program pisza ta caly czas gmy zeby nie raportowac botow a ci huj nic dalej wspulczuje teraz im bd dostawac spam raportow o botach a tym sie zajmuje ich system
Kubej jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:12.


Powered by vBulletin 3