Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-03-2007, 13:48   #1
bosal
TecHadmin
 
bosal's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2003
Lokacja: Web 3.0

Posty: 1,870
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bosalek
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Domyślny Tibia.pl - graficy

Szukamy osób chętnych do Tworzenia stron oraz projektów dla Tibia.pl

Wymagania:
ciężko określić wymagania dla tego rodzaju współpracy
potrzebujemy osób, które tworzyłyby grafiki, arty, w stylu tych tworzonych przez CipSoft. Grafiki okazjonalne, oraz grafiki do projektów innych niż Tibia.pl

W zamian oferujemy
- referencje
- zdobywanie doświadczenia
- możliwości tworzenia innych projektów związanych z Tibia.pl
- wiele innych

CV prosimy wklejać na forum, w tym temacie.
CV musi zawierać następujące informacje:
- prace
- czas jaki możesz poświęić naszym projektom w ciągu tygodnia
- inne przydatne informacje
__________________
To mówiłem ja bosal

bosal jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-03-2007, 16:19   #2
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Pozwolicie, że napiszę to tak:

Nick: slawekmag(chyba nie używałem mózgu przy wymyślaniu nicka gdy się tu rejestrowałem ;p), Shadow, OnlyShadow
Wiek: 14 lat
Imię: Sławek
Programy graficzne: głównie GIMP,w mniejszym stopniu PhotoShit (Czy Photoshop, jak kto woli). Jeśli chodzi o te mniej zaawansowane programy graficzne to pracowałem naprawdę na wielu. Najdłużej w ArtGemie (świetny program, szczególnie chodzi jeśli o grafiki 32*32).
Rodzaj grafiki: Zaczynałem od pixelartu, jednak teraz poświęcam mu coraz mniej czasu. Ogólnie doszedłem w nim do wprawy, jednak nie jestem w nim jakimś mistrzem itp. Teraz od czasu do czasu traktuję go jako zabawę i odprężenie.
Teraz pracuję nad wieloma rzeczami. Fotomontaże, ConceptArty, abstrakcje, obróbka i w nieco mniejszym stopniu samodzielne rysowanie i projektowanie, któremu poświęcam jednak coraz więcej czasu.
Jeśli chodzi o grafiki 32*32 to jestem w nich dobry, jednak nawet do pięt nie dorównuję najlepszym takim grafikom z tego forum. Ogólnie kiedyś się w tym bawiłem, teraz nie uważam tego za grafikę godną jakiejkolwiek uwagi.
Oprócz tego interesuję się fotografią.
Jeśli chodzi o czas jaki jestem gotów poświęcić, to już zależy. Uczeń pierwszej klasy gimnazjalnej ma dość dużo czasu, jednak mam dodatkowe zajęcia. Myślę, że potrafię poświęcić na to dziennie około 1 godziny, a jeśli dostałbym zlecenie potrafię posiedzieć przy tym dłużej.
Oprócz tego:
-Twórca tutorials center (specjalnie dla naszego forum, potem na forum rookgaard.pl), na razie 12 tutoriali, wszystkie stworzone przeze mnie.
-Twórca projektów i różnorodnych gier dla grafików na kilku forach.
-Twórca projektu, który niestety (mam nadzieję, że tymczasowo) po dobrych reakcjach na pomysł stanął w miejscu. Niedługo powinien się rozwinąć. Projekt nazwałem "PS to GIMP & GIMP to PS" i polega na przenoszeniu tutoriali na inne programy graficzne.
-Pomysłodawca MostTalentedArtist Pixel Cards. Projekt przejął ode mnie Khan.
-Pomysłodawca totemu(a właściwie inicjatywy wspólnego projektu), który dzięki Wieszokowi przemienił się w pięknego ArtWorma.
-Pomysłodawca, współtwórca i aktualnie prowadzący "Listy dobrych programów graficznych oraz tutoriali i zasobów do nich". Już nie tylko przez MTA, a przez całe forum. Spora baza najlepszych stron i tutoriali graficznych.
-Rozpieszczony bahor, spamer i do tego dziecko neo udające, że zna się na grafice i bluzgające wszystkich po kolei.

Galeria:
(* slawekmag szuka w czeluściach dysku prac)
Pixelart:
Cóż, zacznijmy od kilku mieczy. Jak widać w jednym z nich postawiłem na minimalną ilość kolorów. Jeśli ktoś siedzi w pixelarcie to wie o co chodzi.


Coś z pixelartu w 32*32. Prace naprawdę stare. Jak już pisałem to aktualnie się nimi nie zajmuję.
Jakiś lineart:

Toszkę itemów in paint:



Inne:
Jeśli chodzi o Ub, Av, oraz Sgn to nawet nie umieszczam.
Teraz troszkę innych grafik.

Logo robione na stronę kolegi: (wiem, aa trochę nawala<dziwne, bo to nie pixelart>)

Stara praca na konkurs tibia.pl Robiona w ArtGemie, bo takich cudeniek jak GIMP jeszcze(nie wiedzieć czemu) nie używałem. Speed to Haste+zmiana wyglądu.

No i oczywiście etapy pracy:


Projektowanie trybali:
Kiedyś to lubiłem. Tu dam dwa, które robiłem na potrzeby tutoriala(proszę patrzeć na kształt, tu bardziej o to chodziło):



The Eye. Troszkę brudne tło, głównie z winy 7 letniego monitora, na którym mało widać.


Teksturka:

Swiatło i kolor trochę nie tak, również przez ekstramalnie stary monitor.

Tibian non pixelart:




Abstrakcja, według własnego przepisu ;p



Pierwszy miecz w tym stylu:


Bez skojarzeń z konkretną osobą. Przez brak tabletu męczarnia krzywymi beziera:



No i ArtWorm:




Na koniec, jeszcze Av i Sign, których nie dam bo możecie je podziwiać w podpisie i Avku.

Dziękuję za uwagę,



@edit
Oj, chyba jak narazie jestem sam.
__________________
[HACKED] by Winzard

Ostatnio edytowany przez slawekmag - 14-03-2007 o 22:06.
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 14:51   #3
Sassasea
Użytkownik forum
 
Sassasea's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2006

Posty: 10
Imię: Sassasea
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Domyślny

Dla własnej przyjemności interesuję się grafiką komputerową więc możliwe , że się przydam.
Moje prace można obejrzeć tu http://sylwiaa.deviantart.com/
Nie są one w stylu tibii ale chodzi o pokazanie umiejętności graficznych , łączenia zdjęć bo na nich bazuje tworząc prace. Zajmuje się tak zwanymi fotomanipulacjami. Co do czasu jaki mogę poświęcić to po prostu zależy od sytuacji, zazwyczaj w tygodniu potrafię dla siebie i wlasnej przyjemności zrobić kilka prac , więc myślę , że z tym nie ma problemu. Nie podejmuję się czegoś czego wiem , że po prostu nie potrafię zrobić. Do wszystkiego co umiem doszłam sama , nigdzie się nie uczyłam , ciągle się rozwijam i z grafiką wiążę swoją przyszłość.

ps. program graficzny jakiego używam to photoshop CS2

Ostatnio edytowany przez Sassasea - 12-04-2007 o 14:58.
Sassasea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:04.


Powered by vBulletin 3