Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 21-12-2004, 15:55   #41
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

CDA RULEZ!!! CDA ROX!!! CDA IS THE BEST!!! Kocham to CZASOPISMO! Redaktorzy są super ( pozdro dla Czarnego Iwana, Smuggiego i Eld'a ), recenzje są świetne, przeróżne artykuły, poradniki i testy sprzętu... no i oczywiście Action Redaction! Czyli to, od czego zawsze zaczynam lekturę. A CDA kupuje od numeru numer 2 ( czerwiec, 1997 r. ) Uważajcie, bo Was dadzą w "Schwytane w sieci". HAHAHAHAHAHA!!!
Thimburd jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-12-2004, 16:49   #42
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rinseregion
Ghoscie, moze w tibi jest komercja, ale nie na taka skale jak w CD-ACTION.... (w tibie mozna grac nie placac za nia, a CD-ACTION trzeba kupic, wiec nie mozna porownywac tibi do czasopisma)...
O tóż można. Komercja jest zjawiskiem polegającym na to, że firma robi wszystko, żeby ich produkt się sprzedawał. CIP Soft robi TO SAMO co CDA, udostępniając nowe tereny i inne bonusy posiadaczom konta premium, aby inni płacili za te konta właśnie. CDA dodaje co jakiś czas prezenty i dodatki, żeby też się sprzedało.
"w tibie mozna grac nie placac za nia, a CD-ACTION trzeba kupic, wiec nie mozna porownywac tibi do czasopisma" - za darmo by się chciało, pane Hawranek?

Cytuj:
Po drugie, wez sie nie czepiaj jak ktos zle napisal... Zwykla literówka, przez szybkie pisanie na komputerze... (dot. recenzji...)
Mam jedną radę - pisz wolniej. A co, ktoś stoi obok ciebie i celuje w twoją głowę z Magnum .44?

Cytuj:
P.S.
Nigdy, ale to nigdy nie wyslalem listu do ar. Powód? Po co mam marnowac czas na pisanie listu do ar, skoro i tak do mnie nikt nie odpisze, albo nawet nie zostanie przeczytany?
Spoko. Pisz takie szmiry co teraz, a na pewno cię drukną. Smuggler będzie miał kolejny soczysty okaz buca do kolekcji.

Cytuj:
P.S.2.
Wiadomo, ze dzieki reklamom mozna zarobic sporo $$, ale to co sie dzieje w tym czasopismie to sie w glowie nie miesci...
To trzym to, co się nie mieści, w szafce.
Ja mam pytanie... Czemu ci aż tak bardzo te reklamy przeszkadzają? Brzydko wyglądają? -_-
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 21-12-2004, 17:14   #43
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Ghost Nieudany-Ty, a pomyslec ze cie lubilem kiedystam? Jestes tak UPIERDLIWY ze to jest niemozliwe. Na cholere sie czepiasz ze CDA to czasopismo nie gazeta? Wiadomo o co chodzi, ale musisz sie przyczepic bo ci sie argumenty koncza. Najbardziej lamerska rzecza jaka mozna zrobic jest lapanie za slowka...Ech...
No i kazdy komu nie podoba sie CDA jest wg ciebie kims, kto napisal do AR i zostal zjechany przez Smugglera. Ja nawet nie wiem co to za jeden ten Smuggler caly, domyslam sie ze jakis redaktor z CDA, ale go nie kojarze. Mania przesladowcza? A moze TY BYLES ZJECHANY PRZEZ SMG I WSZYSTKIM MOWISZ ZE ONI BYLI ZEBY ODCIAZYC SWA WYPACZONA PSYCHIKE? To sa posty w twoim stylu.
A co do tego, ze kultowymi pismami sa te ktore padly-noob plx? Gdyby SS dalej wychodzil, to dalej bym go kupowal. Gdyby reset dalej wychodzil, dalej bym go kupowal. Dalej bym uwazal,. ze te gazety rzadza, a CDA sux. Tylko takie ciuliki z CDA musza sie utrzymac na rynku to oczerniaja inne pisma...
No i co ci przeszkadza ze przeklinam? Wasze posty sa tak... UPIERDLIWE, ze inaczej sie nie da. Po prostu sa takie... Takie... ARRGHHHHHHHHHH!!!!
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 21-12-2004, 18:11   #44
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

A mi ten magazyn* kiedyś się podobał, ale od 3 miechów niekupuje, wole kase wydać na np: kino lub mtg'i xD
Pamietam, kiedy zaczołem kupiować (coś około 2000) było to ~200 stron za ~15 PLN + 2-3 CD (Jeszcze nie było dvd ) i wtedy dlamnie było gites, teraz jest ~140 stron za 19.90 + 4 CD / 1 DVD ale co z tego, że mam ten 1-2 dodatkowe CD, gdy niema na nich nic wartosciowego ?? Np: NA co mi CD pełne trailerów ?? -.-'

Z aktualnej wersji CDA podoba mi się tylko wstępniak, "kalejdoskop" (tak to się kiedyś nazywało, to zaraz po Cower CD) NDSN (nie daj sie nabrac - to dało się czytać) i niektóre recki (NIEKTÓRE czyli 1-2 recki/numer)

P.S. Niezgadzasz sie ze mną, siedz cicho, bo o gustach się nie gada -.-'

---------------
*-dla odmiany, gazeta była, czaspoismo też, to tera magazyn
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 21-12-2004, 18:13   #45
Adaras
Użytkownik Forum
 
Adaras's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2004
Lokacja: Forgotten Realms
Wiek: 34

Posty: 1,091
Stan: Tutor
Imię: Val'ndar
Profesja: Elite Knight
Gildia: Great Eagles
Świat: Eternia
Adaras ma numer GG 3697067
Domyślny

@Matheous
Megahyperpwnrotfl'n'lol~ Upierdliwy jest, bo podaje sensowne argumenty ? Człowieku, w jakich czasach ty żyjesz ?

Cytuj:
CDA musza sie utrzymac na rynku to oczerniaja inne pisma...
Na wszystkie chomiki świata! Co jak co, ale ja NIGDY nie widziałem, żeby CDA oczerniało inne pisma, za to WSZĘDZIE (łącznie z tym tematem) widzę, jak ktoś wrzuca na CDA.

Cytuj:
No i co ci przeszkadza ze przeklinam? Wasze posty sa tak... UPIERDLIWE, ze inaczej sie nie da. Po prostu sa takie... Takie... ARRGHHHHHHHHHH!!!!
Takie..jak Twoje ? No nie, w sumie do tego poziomu to jak na razie mało osób upadło. Poza tym co tu robi liczba mnoga "Wasze"?
__________________
Ecce anus in mediis
Sedens annosa puellis
Sacra facit Tacitae
Nec tamen illa tacet
Et digitis tria tura tribus
Sub limine ponit.
Qua brevis occultum
Mus sibi fecit iter.

Arcanum Mortis.
Adaras jest offline  
stary 21-12-2004, 18:24   #46
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Adaras
ale ja NIGDY nie widziałem, żeby CDA oczerniało inne pisma
Ile razy to ja czytałem teksty "A gazeta XXX/YYY upadła bo to gówno i nikt nieczytał" albo "XXX- tego gówna nikt nieczyta"
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 21-12-2004, 18:53   #47
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matheous
@Ghost Nieudany-Ty, a pomyslec ze cie lubilem kiedystam?
A wiesz, że mi to WISI, czy mnie lubiłeś czy nie? A ja właśnie przestawałem cię szanować ze względu na twoje zachowanie a'la wkurzony jedenastolatek - mnóstwo wykrzykników i "qrwy" w postach.

Cytuj:
Jestes tak UPIERDLIWY ze to jest niemozliwe. Na cholere sie czepiasz ze CDA to czasopismo nie gazeta?
Na twój temat epitetów używać nie będę, nie chcę z tobą dalej prowadzić ŻADNYCH konwersacji, bo i tak w końcu wyjdzie, że ja jestem pochrzanionym debilem.
A przyczepiłem się, bo mam na to alergię. To jak Diablo nazwać RPGiem.

Cytuj:
Wiadomo o co chodzi, ale musisz sie przyczepic bo ci sie argumenty koncza. Najbardziej lamerska rzecza jaka mozna zrobic jest lapanie za slowka...Ech...
Może. Za to ja nie podam przykładu największej dziecinady, bo do mnie krzykniesz, że lamuch pieprzony jestem.

Cytuj:
No i kazdy komu nie podoba sie CDA jest wg ciebie kims, kto napisal do AR i zostal zjechany przez Smugglera.
Tak zazwyczaj jest. Wierzę, że normalni ludzie którzy po prostu nie lubią jakiejś rzeczy potrafią to wyrazić kulturalnie.

Cytuj:
Ja nawet nie wiem co to za jeden ten Smuggler caly, domyslam sie ze jakis redaktor z CDA, ale go nie kojarze.
Z tego by wynikało, że czytałeś ten jeden numer z lipca ubiegłego roku, ew. czytałeś tylko wstępy do recenzji.

Cytuj:
Mania przesladowcza? A moze TY BYLES ZJECHANY PRZEZ SMG I WSZYSTKIM MOWISZ ZE ONI BYLI ZEBY ODCIAZYC SWA WYPACZONA PSYCHIKE? To sa posty w twoim stylu.
Dziękuję za komplement. Nareszcie ktoś zauważył, że mam wypaczoną psychikę! Wiesz, bycie idiotą to trudny zawód, bo cię wszyscy podnoszą na duchu i wmawiają, że idiotą nie jesteś.
A czy są na to podstawy? Gdybym był TYPOWYM osobnikiem zjechanym przez Smugglera, w tym temacie z mojej strony byłyby tylko soczyste bluzgi.
Nigdy nie napisałem listu do CDA. Nie czułem takiej potrzeby, ani nie miałem jakiegoś specjalnego tematu na list.

Cytuj:
A co do tego, ze kultowymi pismami sa te ktore padly-noob plx? Gdyby SS dalej wychodzil, to dalej bym go kupowal. Gdyby reset dalej wychodzil, dalej bym go kupowal.
Wiesz, gdzie mam to, że TY byś to kupował?
W TYŁKU!
Skoro TY byś kupował, jaśnie panie, nie oznacza, że inni też by to robili. Nie sprzedawały się - więc upadły, co by im było z jednego czytelnika?
Nie twierdzę, że te magazyny były złe, bo nigdy ich nie czytałem. Ale widać coś nie pasowało czytelnikom, że przestali je kupować.


Cytuj:
Dalej bym uwazal,. ze te gazety rzadza, a CDA sux. Tylko takie ciuliki z CDA musza sie utrzymac na rynku to oczerniaja inne pisma...
Tak, to już słyszeliśmy. CDA jest winne upadkowi Resetu, Gamblera, Secret Service'u, Top Secreta i innych. Jest także winne upadkowi ZSRR i wojnie w Iraku.

Cytuj:
No i co ci przeszkadza ze przeklinam? Wasze posty sa tak... UPIERDLIWE, ze inaczej sie nie da. Po prostu sa takie... Takie... ARRGHHHHHHHHHH!!!!
Nie mam nic przeciwko jednemu przekleństwu kiedy jesteś CHOLERNIE wkurzony i nie możesz wytrzymać. Ale ty w większości postów używasz ich jako przerwy między niektórymi częściami tekstu.
Z resztą - nie pieprz, że miałeś do mojego posta problemy. Nie skierowałeś go do mnie, ani do nikogo innego. Dopiero teraz uruchomiłeś kosiarkę i zacząłeś po mnie jeździć.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Ile razy to ja czytałem teksty "A gazeta XXX/YYY upadła bo to gówno i nikt nieczytał" albo "XXX- tego gówna nikt nieczyta"
Jesteś pewien, że w tak agresywnej formie? Ja czytałem tylko krótkie teksty, że "padły, bo się NIE zmieniały", albo "czytelników ubywało - więc zbankrutowali".
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 21-12-2004, 19:23   #48
Obłedny Rycerz
Użytkownik Forum
 
Obłedny Rycerz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Wzgórza Erathii
Wiek: 33

Posty: 134
Wyślij wiadomość przez ICQ do Obłedny Rycerz Obłedny Rycerz ma numer GG =nieważne= Obłedny Rycerz ma login Tlenu =nic ci do tego :P=
Domyślny Omg......

Nie ,no ludzie !!! Skończcie wreszcie ten cyrk , i zachowujcie się jak istoty rozumne* ! .Jak wogóle można pocinać teksty w stylu "A CDA to jest po***ana gazeta" , "nie dosc ze komercha , to jeszcze za ile" itp. Jeden lubi piwo , drugi nie lubi ; ale do jasnej choroby! .....Czy to że ktoś czegoś/kogoś nie lubi , to zaraz ma na to jechać , jak mu się podoba?! .To jak jakby mówić że ksiązki są głupie , bo są za grube.jak ktoś mąrdze powiedział : O gustach się nie dyskutuje !! .A co d tematu , to rzeczywiście...... Kiedyś (2002-2003) normalnie porykiwałem przy lekturze AR , jak żaba , a teraz ? Raz czy dwa na krzyż.A reklamy są przeciez w mażdym magazynie/czasopiśmie/gazecie, bo przecież muszą jeszce z czegoś utrzymywac pismo , nie z samej sprzedaży.Weźcie się uspokójcie wreszcie , bo jak jakiś z modków wkońcu straci cierpliwość do uższkodników, to wkoncu zamknie ten temat
__________________
To mówiłem ja

Rycol


Zdjęcie Doba (miałem bana na 3 dni)
Obłedny Rycerz jest offline  
stary 21-12-2004, 19:26   #49
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Ghost, jak czytam Twoje posty, to stwierdzam, że jesteś podobny do Smugglera... ( to był komplement)
Shanhaevel jest offline  
stary 21-12-2004, 20:07   #50
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

Ciekawe ilu z was czytalo CDA gdy ukazywalo sie ono w 98 roku? Osoby te powinny zauwazyc jak stopniowo poziom spadal a ilosc reklam i cena rosla(tak tak, teraz praiwe co 3 strona to reklama -.-) Ile takich reklam jest w innych czasopismach? Jezeli maja taki naklad i tylu zwolennikow to po kij ciskac reklame co 3 strone? Chwala sie ze maja ~180 stron(nie jestem pewien ile bo juz nie czytuje) z czego jakies 40-50 to reklamy... Nie wiem tez czy jechanie kazdego w ar jest takie zabawne(a listy typu "prosze o opengl***** swiadczy tylko o poziomie uzytkownikow...), dlaczego np. w innych gazetach redaktorzy potrafia normalnie odpowiadac na listy nie robiac z siebie debili?
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 21-12-2004, 20:19   #51
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gewof
Ciekawe ilu z was czytalo CDA gdy ukazywalo sie ono w 98 roku?
Ja? Chociaż nie mam na to dowodu, bo wszystkie numery z tego okresu kolekcjonerom posprzedawane, nie licząc numeru pierwszego.

Cytuj:
Osoby te powinny zauwazyc jak stopniowo poziom spadal a ilosc reklam i cena rosla(tak tak, teraz praiwe co 3 strona to reklama -.-)
Poziom, kurczę... Zależy, jak dla kogo, więc tu dyskutować nie będę.
Teraz reklam jest sporo, ale nie same ich istnienie mnie denerwuje. Najgorsze jest to, że często przerywają długie recenzje w połowie słowa...

Cytuj:
Ile takich reklam jest w innych czasopismach? Jezeli maja taki naklad i tylu zwolennikow to po kij ciskac reklame co 3 strone?
To już wina reklamodawców, że wymagają dużego stężenia reklam... Najgorsze jest to, że pozycja złotówki jest cholernie niestabilna i mimo dużej ilości reklam, cena tak bardzo nie spada.

Cytuj:
Chwala sie ze maja ~180 stron(nie jestem pewien ile bo juz nie czytuje) z czego jakies 40-50 to reklamy...
Reklam jest dużo, ale nie przesadzajmy...

Cytuj:
Nie wiem tez czy jechanie kazdego w ar jest takie zabawne(a listy typu "prosze o opengl***** swiadczy tylko o poziomie uzytkownikow...)
Czemu tak jest, zaraz tłumaczę.

Cytuj:
dlaczego np. w innych gazetach redaktorzy potrafia normalnie odpowiadac na listy nie robiac z siebie debili?
Nie licząc Clicka!, naturalnie.
Widać do innych czasopism nie trafia taka duża ilość kretynów, po których trzeba jechać... Z resztą, wiem, czemu jadą. Ja bym nie był w stanie grzecznie odpowiadać na bluzgi, np. "Muszę się nie zgodzić z Pańską opinią na temat tego, że jestem @#$!#^ i *4#@!%&."...
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 21-12-2004, 20:29   #52
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

@ Ghost

Zacznijmy od ar... CDA ma na tyle duzo zwolennikow jak i ludzi ktorzy pisza do ar ze mozna bylo by spokojnie chciaz polowe ar zapelnic sensownymi listami. Jezeli przychodzi list typu "Muszę się nie zgodzić z Pańską opinią na temat tego, że jestem @#$!#^ i *4#@!%&." to nie czyta sie takiego listu dalej tylko wywala sie go do smietnika/niszczarki. Jezeli chodzi o ilosc reklam, to wez jakis nowszy numer cda i przelicz ich ilosc i stron ktore zajmuja... I jaka wina reklamodawcow? To chyba CDA decyduje o tym ile ma reklam i ile na tym zarabia i tlumaczenie sie glupim kursem zlotowki nic nie da...
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 21-12-2004, 20:35   #53
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gewof
@Zacznijmy od ar... CDA ma na tyle duzo zwolennikow jak i ludzi ktorzy pisza do ar ze mozna bylo by spokojnie chciaz polowe ar zapelnic sensownymi listami.
Może... AR ponoć nigdy nie miało być zwykłą, normalną rubryką z listami.

Cytuj:
Jezeli przychodzi list typu "Muszę się nie zgodzić z Pańską opinią na temat tego, że jestem @#$!#^ i *4#@!%&." to nie czyta sie takiego listu dalej tylko wywala sie go do smietnika/niszczarki.
Jw.

Cytuj:
Jezeli chodzi o ilosc reklam, to wez jakis nowszy numer cda i przelicz ich ilosc i stron ktore zajmuja...
Nie wiem, może i masz rację. Nie zwracam zbytniej uwagi na reklamy, chyba że mi ich urocza strona przerywa w czytaniu jednego wyrazu.

Cytuj:
I jaka wina reklamodawcow? To chyba CDA decyduje o tym ile ma reklam i ile na tym zarabia i tlumaczenie sie glupim kursem zlotowki nic nie da...
Nie wiem, nie znam się na przysyłaniu reklam i ich umieszczaniu w czasopismach. Co do głupiego kursu złotówki... Ten ma na pewno jakiś wpływ, ale nie jest jedyną przyczyną wysokiej ceny, tego człowiek może być pewien. Pewnie jest wiele czynników wpływających na to.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline  
stary 21-12-2004, 21:00   #54
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

postanowiłem policzyć, na 142 strony CDA jest 35 stron reklam, czyli około 27% całej gazety to reklamy.

A jeśli chodzi o AR, to wina niskiego poziomu jest u redaktorów. To oni wybierają jakie listy dają do druku i to oni na nie odpowiadają "na forum" gazety.

p.s: skończcie te głupie gadanie qrna mac bo to zaczyna świadczyć o waszym poziomie........
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 21-12-2004, 21:08   #55
Makrela
Użytkownik Forum
 
Makrela's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2004
Lokacja: Morze ( no gdzie może mieszkać Makrela jak nie w morzu)
Wiek: 33

Posty: 189
Stan: Aktywny gracz
Imię: Makrelus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Hiberna
Poziom: 52
Skille: 21/27;)
Poziom mag.: 53
Makrela ma numer GG 2195634
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
p.s: skończcie te głupie gadanie qrna mac bo to zaczyna świadczyć o waszym poziomie........
Może się dostaną do "schwytane w sieci", Smuggler lbu tam umieszczac wypowiedzi przeciwko Cda
__________________
Hejeczka!
Makrela jest offline  
stary 21-12-2004, 21:13   #56
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Makrela
Może się dostaną do "schwytane w sieci", Smuggler lbu tam umieszczac wypowiedzi przeciwko Cda
Ale tylko z forum actionium na stronie cda (a forum itrak sie sypie co 10 min )
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 21-12-2004, 21:50   #57
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok
Ale tylko z forum actionium na stronie cda (a forum itrak sie sypie co 10 min )
Niestety, nie Co znajdzie ciekawszego, to walnie. Nawet, gdyby to bylo z jakiejs strony porno, ale dosc powazniejsze i o CDA
Ashlon jest offline  
stary 21-12-2004, 22:14   #58
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

@Ghost-taki mam charakter. Moze to dziecinne, moze glupie, ale ja ZAWSZE bede sie wyklocal o najmniejsza nawet pierdołe, dopoki nie wygram lub dopoki modek nie zamknie tematu... Lub dopoki nie strace wladzy w rekach.
Cytuj:
A wiesz, że mi to WISI, czy mnie lubiłeś czy nie? A ja właśnie przestawałem cię szanować ze względu na twoje zachowanie a'la wkurzony jedenastolatek - mnóstwo wykrzykników i "qrwy" w postach
To tylko taka moja refleksja byla. A szacunek? Gowno mi z szacunku. Jedyni ludzie ktorzy mnie lubia, lub szanuja, to nalogowi gracze w Tibie, ktorzy sie ucieszyli ze ktos napisal cale opko w tym swiecie. A jezeli reszte postow mam na niskim poziomie? Wole 'uczciwie' uchodzic na forum za nooba niz za kogos wazniejszego z powodu glupiego opka.
Cytuj:
Na twój temat epitetów używać nie będę, nie chcę z tobą dalej prowadzić ŻADNYCH konwersacji, bo i tak w końcu wyjdzie, że ja jestem pochrzanionym debilem.
Aaa, to zalezy od twoich argumentow. Jezeli podajesz madre-to ok. Ale jezeli chwytasz kogos za slowka, ze CDA to czasopismo nie gazeta, to cos mnie strzela. Po kiego grzyba to gadasz? Wiesz, jest roznica pomiedzy uwazaniem ze Diablo jest RPGiem, a nazywaniem CDA gazeta. Ludzie nazywajacy Diablo RPGiem to ludzie a)nie znajacy definicji RPGa b)uwazajacy Diablo za gre kultowa, ktora zasluguje na kazdy tytul c)uposledzone dzieci. A CDA prawie kazdy nazywa gazeta, bo tak sie... Przyjelo. Jest duzo zwrotow w jezyku polskim, ktore sa niepoprawne, ale kazdy ich uzywa bo sie tak przyjelo. Bedziesz sie wyklocal o kazda taka rzecz? Zal mi ciebie.
Cytuj:
Tak zazwyczaj jest. Wierzę, że normalni ludzie którzy po prostu nie lubią jakiejś rzeczy potrafią to wyrazić kulturalnie
Po pierwsze, panuje wolnosc slowa. Po drugie, kazdy ma swoj styl pisania. Po trzecie, wole czytac posty niegrzeczne-jak moje-niz grzeczne ale upierdliwe-jak twoje. Poza tym, to ja jeszcze nie klne tak badzo(praawdaaa?). Sa tu takie agenty czasem, ze caly post to zbiorka gwiazdek. No i ja staram sie jakos argumentowac, a nie jedynie powsadzac qrew tak zeby post pekal w szwach i sie cieszyc. Jezeli jestes wrazliwy na przeklenstwa(jak nasza kochana Estrie-.-), to twoj problem. Przeklenstwa to czesc kazdego jezyka. A jezeli twoje wrazliwe oczka nie moga zniesc ich widoku, to nie moja wina.
Cytuj:
Z tego by wynikało, że czytałeś ten jeden numer z lipca ubiegłego roku, ew. czytałeś tylko wstępy do recenzji.
Nigdy nie zwracam wiekszej uwagi na to, KTO pisze, ale JAK pisze. Gdy sie patrzy na xywke czyjas, to potem ta osoba moze pisac najwieksze debilstwa swiata, a i tak wszyscy przyzwyczajeni do wysokopoziomowych wczesniejszych recenzji beda go wychwalac pod niebiosa. Zreszta, wydaje mi sie ze ten caly SMG(tak sadze z waszych postow) juz nieco popadl w samozachwyt i poziom mu spadl.
Przyznam, ze za duzo numerow CDA nie mam. Na pewno nie mam wszystkich od 98 roku. Ale mam kilka z kazdego rocznika, wiec... Chyba wystarczy.
Cytuj:
Dziękuję za komplement. Nareszcie ktoś zauważył, że mam wypaczoną psychikę! Wiesz, bycie idiotą to trudny zawód, bo cię wszyscy podnoszą na duchu i wmawiają, że idiotą nie jesteś. A czy są na to podstawy? Gdybym był TYPOWYM osobnikiem zjechanym przez Smugglera, w tym temacie z mojej strony byłyby tylko soczyste bluzgi.
Nigdy nie napisałem listu do CDA. Nie czułem takiej potrzeby, ani nie miałem jakiegoś specjalnego tematu na list.
No to dlaczego sadzisz, ze kazdy w tym temacie napisal list i zostal zjechany? Wbrew pozorom malo osob pisze takie listy. Niby zawsze przychodzi gora takich listow do redakcji, ale na pewno nie jest tak, ze na kazdym osiedlu mieszka po 20 osob, ktore maja na koncie wystep w AR.
Cytuj:
Wiesz, gdzie mam to, że TY byś to kupował?
W TYŁKU!
Skoro TY byś kupował, jaśnie panie, nie oznacza, że inni też by to robili. Nie sprzedawały się - więc upadły, co by im było z jednego czytelnika?
Nie twierdzę, że te magazyny były złe, bo nigdy ich nie czytałem. Ale widać coś nie pasowało czytelnikom, że przestali je kupować.
Chodzilo mi o wczesniejszy post, ten cytujacy Slownik Antyfana. Dlaczego ma mnie oceniac, jezeli mnie wogole nie zna? Mowie tylko, ze dla mnie SS i Reset nie sa kultowe dlatego, ze upadly, tylko dlatego, ze byly swietnymi gazetami.(HA HA HA NAPISALEM GAZETAMI... WNERWIAJ SIE TERAZ ZE MAM BLAD) Wiec caly ten SA to jedno wielkie gowno z CDA, wiec won mi z tym...
Cytuj:
Tak, to już słyszeliśmy. CDA jest winne upadkowi Resetu, Gamblera, Secret Service'u, Top Secreta i innych. Jest także winne upadkowi ZSRR i wojnie w Iraku.
A ten dalej swoje. Czy ja pisze ze CDA jest temu WINNE? Pisze tylko ze oczernia inne pisma. A ze tamte pisma padly... Czy to, ze nie udalo im sie na czas poszerzyc grona czytelnikow, znaczy ze byly ciankie? A moze byly bardziej 'elitarne'? Torment rowniez nie jest przeznaczony dla szerokiego grona odbiorcow-wiekszosc ludzi uzna go za gowno, ale ci, ktorzy ujrza jego piekno w pelnej krasie, uwazaja go za najlepsza gre swiata. A znowu inna gre-np takie Diablo-wszyscy uwazaja za bardzo dobra gre. Ale ci, ktorzy grali w Tormenta i im sie on spodobal, to od razu powiedza ze Diablo w porownaniu z tym to jest szmatka do czysczenia butow. I tak sam jest z SSem i Resetem w porownaniu do CDA.
Cytuj:
Nie mam nic przeciwko jednemu przekleństwu kiedy jesteś CHOLERNIE wkurzony i nie możesz wytrzymać. Ale ty w większości postów używasz ich jako przerwy między niektórymi częściami tekstu.
Z resztą - nie pieprz, że miałeś do mojego posta problemy. Nie skierowałeś go do mnie, ani do nikogo innego. Dopiero teraz uruchomiłeś kosiarkę i zacząłeś po mnie jeździć.
Bo JESTES upierdliwy. Spojrz na swoje posty z perspektywy przecietnego forumowicza, patrzacego na post zupelnie sobie nieznanego innego goscia. Ja sie ledwo powstrzymalem przed roztrzaskaniem monitora.
A przeklenstw uzywam gdy jestem wkurzony-ale ja sie czesto wkurzam-aby zaakcentowac pewne czesci tekstu. Wedlug mnie lepiej brzmi 'JESTES ****A UPIERDLIWY' niz "Jest pan odrobine denerwujacy'. To pierwsze lepiej do czlowieka...Przemawia
Cytuj:
@Matheous
Megahyperpwnrotfl'n'lol~ Upierdliwy jest, bo podaje sensowne argumenty ? Człowieku, w jakich czasach ty żyjesz ?

Cytuj:
CDA musza sie utrzymac na rynku to oczerniaja inne pisma...
Na wszystkie chomiki świata! Co jak co, ale ja NIGDY nie widziałem, żeby CDA oczerniało inne pisma, za to WSZĘDZIE (łącznie z tym tematem) widzę, jak ktoś wrzuca na CDA.

Cytuj:
No i co ci przeszkadza ze przeklinam? Wasze posty sa tak... UPIERDLIWE, ze inaczej sie nie da. Po prostu sa takie... Takie... ARRGHHHHHHHHHH!!!!

Takie..jak Twoje ? No nie, w sumie do tego poziomu to jak na razie mało osób upadło. Poza tym co tu robi liczba mnoga "Wasze"?
Podaje sensowne argumenty? Buahaha, najsensowniejszym argumentem swiata jest to, ze CDA to nie gazeta tylko czasopismo. Na pewno.
Boo rulez;P Ale gdyby byl temat dajmy na to o Secret Service to na pewno niektorzy by na niego wrzucali tak jak tu sie wrzuca na CDA. Po prostu-to jest temat o CDA, to piszemy o CDA, chwalimy je lub na nie bluzgamy. Przynajmniej nie ma offtopa.
A co do mojego poziomu-wg mnie tak makabrycznie nisko jeszcze nie upadl. Ja przynajmniej ciagle argumentuje. A ze czasem zaakcentuje to grubszym slowkiem? To juz moja natura.

No, to chyba tyle....
@Obledny rycerz-wiesz, po to jest forum zeby podyskutowac o pewnych sprawach. A ze te sprawy dotycza gustow? A pokaz mi jakas sprawe ktora gustow nie dotyczy. Polityka? Jedni lubia SLD, inni Samoobrone. Jedzenie? To juz wogole. Hmmmm... Samochody? Jedni wola opancerzone VAny, inni szybkie formulki 1
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 22-12-2004, 10:13   #59
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

@up: a ty podajesz sensowne argumenty... po czytac i nie moge sie doczytac
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
stary 22-12-2004, 10:28   #60
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Chodzilo mi o wczesniejszy post, ten cytujacy Slownik Antyfana. Dlaczego ma mnie oceniac, jezeli mnie wogole nie zna? Mowie tylko, ze dla mnie SS i Reset nie sa kultowe dlatego, ze upadly, tylko dlatego, ze byly swietnymi gazetami.(HA HA HA NAPISALEM GAZETAMI... WNERWIAJ SIE TERAZ ZE MAM BLAD) Wiec caly ten SA to jedno wielkie gowno z CDA, wiec won mi z tym...
Może cię oceniać, bo jak sam mówiłeś jest wolność słowa, a ocenić człowieka można na podstawie jego pisma. Jak ktoś napisze "Wy @^@@%$%!!", to chyba go poważnie nie potraktujesz, nie?
Shanhaevel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:42.


Powered by vBulletin 3