Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-02-2005, 22:00   #21
Michael Danny Liberty
Użytkownik Forum
 
Michael Danny Liberty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Gdzieś W Krakowie
Wiek: 35

Posty: 106
Michael Danny Liberty ma numer GG 4512397
Domyślny

@topic
heh metal to ejst to co do mnie pasóje a jeśli chodzi o hh to jest syf... jedynie paru raperów przełkne np Eminem X-bit


@of topic
Dobo moge dostać bana labo ostszezenia za taki awatar??
__________________
Tera pora powrócić do Shadeo

Ostatnio edytowany przez Michael Danny Liberty - 10-02-2005 o 22:01.
Michael Danny Liberty jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-02-2005, 22:04   #22
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Danny Liberty
@topic
heh metal to ejst to co do mnie pasóje a jeśli chodzi o hh to jest syf... jedynie paru raperów przełkne np Eminem X-bit


@of topic
Dobo moge dostać bana labo ostszezenia za taki awatar??
A wg mnie metal to syf. I co? Jakbym poparl to argumentami, to spoko. Ale jak nie popre, to takie zdanie mozna sobie w taki otworek, ciemny, z tylu

@Dobo : Wwo jest spoko. Hemp gru jest wlasnie specyficzne przez chaos i dziwne texty.
Ashlon jest offline  
stary 10-02-2005, 22:08   #23
Michael Danny Liberty
Użytkownik Forum
 
Michael Danny Liberty's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2004
Lokacja: Gdzieś W Krakowie
Wiek: 35

Posty: 106
Michael Danny Liberty ma numer GG 4512397
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
A wg mnie metal to syf. I co? Jakbym poparl to argumentami, to spoko. Ale jak nie popre, to takie zdanie mozna sobie w taki otworek, ciemny, z tylu

dziwne texty.
chczesz moich argómentów?? oto one namawiaja ludzi do przemocy opowiadają o tym jak jest syfnie u nas ośmiaszają polityków(i dobże)
jak jakiś down śpiera rapersko chybn jakiegos klubu sportowego to tylko strzelić sobie w łeb
__________________
Tera pora powrócić do Shadeo
Michael Danny Liberty jest offline  
stary 10-02-2005, 22:09   #24
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Szczerze to z hh najbardziej cenię tęż Kaliber 44, a najlepszy kawałek? ;P Chyba "Normalnie o tej porze" chociaż już dużo zpaomniałem, dawno żadnego hh nie słuchałem :-(

@Dj Nekro
A ja czytając ten topic mam zapuszczony w tle The Prodigy "The name of the land", nie mam pojęcia to jakiej grupy byś to zaliczył, ale choćby taka płyka kładzie na plecy pierwszego lepszego Mezo. Nie będę tu już wspominał o zespołach takich jak Apocaliptyka czy Metalica... Ba! Nawet polskie zespoły(Ptaky,Rootwater) są o dużo lepsze, ale nikt prawie o nich nie słyszy. Bo oni się tak nie rekalmują, że są "cool ziomki", "obczajają" "i wogóle" ;~)

Btw. Ten kto uważa, że w metalu chodzi tylko o darcie ryja kto głośniej to powinien unikać na odległość black metalu ;p.
Thero jest offline  
stary 10-02-2005, 22:16   #25
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@UP : To byl tylko przyklad

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Danny Liberty
chczesz moich argómentów?? oto one namawiaja ludzi do przemocy opowiadają o tym jak jest syfnie u nas ośmiaszają polityków(i dobże)
jak jakiś down śpiera rapersko chybn jakiegos klubu sportowego to tylko strzelić sobie w łeb
Wiem, ze sie zdenerwowales, ale nie musisz tak szybko pisac, bo trudno sie to czyta .A jak powiem "pobij kolege" to tez cie namawiam do przemocy. I co mi zrobisz? A jesli juz jestes taki kochany, grzeczny synuś, to najlepiej zamknij sie w ubikacji, bo wszystko namawia do przemocy (Wiadomosci, Filmy akcji w TV, gazety, reklamy).Ad 2 - a co, u nas tak wspaniale w porownaniu do np Francji? Czy tam sie robi takie przekrety w rzadzie, ze na dniach okazuje sie, ze panstwo ma 90mld dziure budzetowa? Albo, ze nie stac panstwa na naprawe drog i kolei? Podaj mi jakis utwor, ktory osmiesza politykow. Jesli OSMIESZALBY kogos, prawdopodobnie tworca zostalby podany do sadu. On tylko smieje sie z ICH ZACHOWAN, a nie z SAMYCH LUDZI.A mi sie dalej nie podoba, ze w death metalu dra ryje. I tez strzelic sobie w leb, no
Ashlon jest offline  
stary 10-02-2005, 22:19   #26
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

To wszystko zależy od gustu-nie można jednoznacznie powiedzieć, że metal czy HH jest do dupy... Skoro pewne grono lubi taką muzykę to znaczy, że całkiem do dupy nie jest, ponieważ znalazł ODBIORCÓW, bo to oni są wyrocznią-jak płyta się sprzedaje-jest dobrze, jak nie-jest do dupy....

PS: Wg mnie czasy polskiego HH minęły, a co do światowego(bardziej amerykańskiego) to na razie trzyma się na poziomie

Co do argumentów-w metalu bardzo dużą rolę gra MUZYKA(lepsza lub gorsza)-mocne rytmy, gitara, perkusja itp., a w HH bardziej tekst, który niestety jest mniej lub więcej beznadziejny....
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 10-02-2005, 22:26   #27
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

ja slucham hh ^^
fenomen rox

a jesli chodzi o psycho rap.... 3xklan to cos w tym stylu....
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 10-02-2005, 23:07   #28
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michael Danny Liberty
chczesz moich argómentów?? oto one namawiaja ludzi do przemocy opowiadają o tym jak jest syfnie u nas ośmiaszają polityków(i dobże)
Otrzeźwiej to pogadamy. Ty z TV Trwam lub z Bojówek Rydzyka, że takie herezje prawisz?

BTW - Ostatnio usłyszałem z reklamy, że "Kaczor DOnald to ziomal" - porażka.
Dan the Automator jest offline  
stary 10-02-2005, 23:21   #29
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
BTW - Ostatnio usłyszałem z reklamy, że "Kaczor DOnald to ziomal" - porażka.
OMFG.... Ja słyszałem na jakiejś imprezie ostatnio w pewnym klubie:
"Papież to ziomal! Jesteśmy z nim!"
To dopiero porażka
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 10-02-2005, 23:26   #30
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
OMFG.... Ja słyszałem na jakiejś imprezie ostatnio w pewnym klubie:
"Papież to ziomal! Jesteśmy z nim!"
To dopiero porażka
Mi nie o to chodzi. Raczej denerwuje mnie cały ten marketing, który teraz będzie używał elementów kultury hip-hopowej do sprzedania pieprzonego Kaczora Donalda... ta już widze "kaczor donald słucha slayera!" "Kaczor Donald był na Mayday"...
Dan the Automator jest offline  
stary 11-02-2005, 08:25   #31
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Moją zacną rodzicielke hasło: Donald to ziomal. by "odstraszyło"
a w Ameryce jest "Donald is nigga" ??
Ale się offtopic zrobił
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline  
stary 11-02-2005, 10:42   #32
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo

BTW - Ostatnio usłyszałem z reklamy, że "Kaczor DOnald to ziomal" - porażka.
Śmiałem sie, ale to tak, że oglądałem film, nastały reklamy, zacząłem się śmiać i skończyłem dopiero wtedy kiedy nastała nas kolejna przerwa reklamowa ;P. Niedługo będę reklamy:
"Teletubisie słuchają mezo! Extra zajawka normlanie!!" Litości.. ://

@Taśkawa
No chyba nie będziemy pisać 4 stron o tym, że MY NIE WIEMY!



Cytuj:
Co do argumentów-w metalu bardzo dużą rolę gra MUZYKA(lepsza lub gorsza)-mocne rytmy, gitara, perkusja itp., a w HH bardziej tekst, który niestety jest mniej lub więcej beznadziejny....
W metalu pojawia się jeszcze coś nowego, jakieś nowe pomysły, to wszystko o dużo bardziej melodycznie brzm(perkusja itd.), a w HH uświadczyłem tlyko "cool ziomków, którzy obczajają oklepane teksty". Chociaż nie mówię, że nie było dobrych zespołów, ale na pewno więcej lubię z metalu...

BTW- Jeżeli już naprawdę jesteś nastawiony na NIE dla metalu to posłuchaj new-metal czy jak to się piszę. Podajmy tutaj przykład Linkin Park. Już wolę HH od new-metalu!!! ://
Thero jest offline  
stary 11-02-2005, 10:50   #33
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thero
BTW- Jeżeli już naprawdę jesteś nastawiony na NIE dla metalu to posłuchaj new-metal czy jak to się piszę. Podajmy tutaj przykład Linkin Park. Już wolę HH od new-metalu!!! ://
Ale ja wole metal () [jeśli to chodziło o mnie], a naj bardziej Rammstein'a, Metalice, Nightwisha, Papa Roach(może to rock),itd...
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 11-02-2005, 17:22   #34
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Ale ja wole metal () [jeśli to chodziło o mnie], a naj bardziej Rammstein'a, Metalice, Nightwisha, Papa Roach(może to rock),itd...
Nie ważne do czego to zaliczyć to jest po prostu prawdziwa muzyka, to jest coś milion razy lepszego od kiczowatych, oklepanych tekstów w pseudo-hip hopowksich piosenkach przereklamowanych zespołów... A wogóle to mówiłem to tak ogólnie .

PS. Ja najbardziej lubię takie zsepoły jak: The Prodogy, Nirvana, Metalica, Green day, a z polskich to lubię Kazika Staszweskiego, Rootwater, Ptaky. Ogólnie to sporo by się tego zebrało .

Ciekawe czy po raz drugi przyjmą mnie to Metal Milita ;P..
Thero jest offline  
stary 11-02-2005, 19:07   #35
Obłedny Rycerz
Użytkownik Forum
 
Obłedny Rycerz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2004
Lokacja: Wzgórza Erathii
Wiek: 33

Posty: 134
Wyślij wiadomość przez ICQ do Obłedny Rycerz Obłedny Rycerz ma numer GG =nieważne= Obłedny Rycerz ma login Tlenu =nic ci do tego :P=
Domyślny

Powiem tyle - w tych czasach nawet anjwiększe beztaleńcie może zrobić furore (ot Pani "Mandaryna" jest doskonałym przykładem' ).Wystarczy tylko charyzma (niekoniecznie) i znajomości.Teraz każdy (nawet ja) mógłbym został gwiazdą $hit-hopu (choć jedynego artystę hip-hopowego jakiego szanuje to Łona , za teksty ).Wystarczyłoby żebym zarymował "**uj wam w *upe pie*****ne sk****syny wypi******e w r*j" , powielił to na płytach w miliardach egzemplarzy i sukces mam już "podany na talerzu".I potem w dodatku większośc polskiej młodzierzy jest taka jaka jest :/ , niestety ale taka jest prawda.Pojedzcie sobie chociażby na 3 dni do Niemiec , i porównajcie młodzież polską z młodzieżą niemiecką.Albo chociaż włączcie pierwszą z brzegu niemiecką VIVE.Zoabczycie różnicę mdz.niemieckim a polskim hip-hopem.Tam nie uważają się za jakiś "macho" , gangsterów , kiboli i dresiaży ; tylko grają jakiś postapokaliptyczny hip-hop a nie jakby to powiedzial niemiec "Suck deine arsche , dumme" (głupie nie ? ).To tyle moich wywodów, skomentujcie to jak chcecie ......
__________________
To mówiłem ja

Rycol


Zdjęcie Doba (miałem bana na 3 dni)
Obłedny Rycerz jest offline  
stary 11-02-2005, 21:15   #36
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@UP : Nie powielaj textow, tylko wymysl cos wlasnego, plx Bo ja moge tak samo powiedziec ("wlacze sobie jakis Magic Metal Maker, poskrzypi mi tam troche, na mikrofon nagram, jak dre ryja, gdy walne mlotkiem w kolano i bedzie cool").Moglbys tez podac przyklad (wiem, ze sypniesz mezem i liberem, ale ci panowie to sa naprawde z innej bajki i innej komercji ).Czepiam sie, ale znajdz mi tez text, w ktorym tak przeklinaja, jak ty napisales. Rozumiem, ze przeklinaja w hip hopie, a moze ci sie to nie podobac. Ale pojdz do pierwszej lepszej szkoly, a po wyjsciu z niej pomyslisz, ze "przeklenstwa" w hh to jest normalne slownictwo...A jesli chodzi o wydanie - zarob na poczatek na ten miliard plyt. Wtedy pogadamy inaczej.

Offtop z Niemcami - faktycznie, pojedziesz tam, i zobaczysz, ze kazdy nosi firmowe buty, bluzy,spodnie, czapki. Gosciu ma 100000 plyt, wyczesany komputer, i co jeszcze tam chce, bo rodzice mu na to daja. A u nas? Wiekszosc ludzi nie ma markowego ubrania, plyty ma pirackie, komputer poskladany za grosze, zeby tylko byly (jako takie) glosniki...I powiedz mi, czy k44, Łona, WWO, Ostry i wielu innych uwaza sie za "macho''.I nie syp znowu liberem i mezo, bo to frajerzy ^^
Ashlon jest offline  
stary 11-02-2005, 21:22   #37
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

a ja powiem tylko tyle... fenomen rox
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 11-02-2005, 22:30   #38
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nekromanta
@UP : Nie powielaj textow, tylko wymysl cos wlasnego, plx Bo ja moge tak samo powiedziec ("wlacze sobie jakis Magic Metal Maker, poskrzypi mi tam troche, na mikrofon nagram, jak dre ryja, gdy walne mlotkiem w kolano i bedzie cool").Moglbys tez podac przyklad (wiem, ze sypniesz mezem i liberem, ale ci panowie to sa naprawde z innej bajki i innej komercji ).Czepiam sie, ale znajdz mi tez text, w ktorym tak przeklinaja, jak ty napisales. Rozumiem, ze przeklinaja w hip hopie, a moze ci sie to nie podobac. Ale pojdz do pierwszej lepszej szkoly, a po wyjsciu z niej pomyslisz, ze "przeklenstwa" w hh to jest normalne slownictwo...A jesli chodzi o wydanie - zarob na poczatek na ten miliard plyt. Wtedy pogadamy inaczej.
Właśnie napisałeś: Polscy hh=owcy wychowywali się w zapchlonych Zawodówkach i gdyby nie moliwość umieszczania qr*w w tekstach byliby w ochapie, ;P. Takie odniosłem wrażenie, z góry sorry .

@Scream
Fenomenalny Rootwater? Nom, r0x ;P...
Thero jest offline  
stary 11-02-2005, 22:47   #39
Shinjix
Master Alucard
 
Shinjix's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 2,722
Imię: Yatiru
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Shinjix ma numer GG 4032930
Domyślny

"Jestem mezo, pan duże "p"", "Chomiczówka", "To ja Luis fernandes mez..." etc... Takie "pieśni" mnie dobijają...

hmmm...Co do niemieckiej młodzieży się wypowiem, bo mieszkam na granicy:
To są rozpieszczone bachory, ubierające się jak skiny, grbaszące i myślące, że są „debeściakami”, wszyscy się ich boją i mają plecy-kumpla jeszcze bardziej skretyniałego.... Ale są także spoko Niemcy-da się z nimi dogadać [ kiedyś miałem taki przypadek, że spotkałem kolesia i z 2 godziny gadaliśmy na migi...on znał polski, a ja niemiecki ale obaj doszliśmy do wniosku, że tak będzie zabawnie ;P]

PS: Sam hip-hop mnie tak nie deprymuje-bardziej jego kultura i "ziomale", gówniarze, którzy myślą, że im więcej będzie "****" w 1 zdaniu tym, bardziej będą extra, rzucających się, pyskujących etc.
__________________
A Mind is a Terrible Thing to Waste...
†††
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
†††

I am the pure flame that burns
I am Sirius son
I am the infinite space
I am the most conquering One
Shinjix jest offline  
stary 11-02-2005, 23:07   #40
Maniak Hip-Hopu
Zbanowany
 
Maniak Hip-Hopu's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2004
Lokacja: Bydgoszcz RULEZ

Posty: 126
Domyślny

HH RULEZ. tralalalala
Maniak Hip-Hopu jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:13.


Powered by vBulletin 3