Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2008, 00:34   #201
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Istnieje, u nas. Ale poprzez analogię - udowodnij, że na Ziemi nie ma smoków.
Są smoki !!!
Smok z wyspy Komodo (inaczej zwany Waranem z Komodo )


Ja nie neguję istnienia innych żywych form w kosmosie, tylko "prawdziwość takich nagrań"
Gucias jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2008, 00:38   #202
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

No chyba nie bedziemy rozmawiac o mikroorganizmach i ich mozliwosciach przezycia tylko o zyciu pozaziemskim ktory moze wytworzyc zaawansowana technologicznie cywilizacje, do ktorej jednak potrzebne sa odpowiednie warunki.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 29-08-2008 o 00:43.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 00:59   #203
Valariazz
Użytkownik Forum
 
Valariazz's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006
Lokacja: Zadupiadisłowo

Posty: 391
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 235
Skille: 96+/93+
Poziom mag.: 10
Domyślny

ten temat szykuje sie byc jednym z dlugowiecznych tematow.

no i bardzo dobrze, ale do dzialu filmy to nie pasuje(Moze niech jakis modek przeniesie do "inne")?
__________________
Valariazz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 01:05   #204
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Wlasnie to jest najgorsze. Ten temat to takie pierdolenie nie wiadomo o czym, bo nikt nie udowodni istnienia, ani nikt w 100% nie zaprzeczy ze istnieje jakas inna cywilizacja (znowu pomijam mikroorganizmy).
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 01:52   #205
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Wlasnie to jest najgorsze. Ten temat to takie pierdolenie nie wiadomo o czym, bo nikt nie udowodni istnienia, ani nikt w 100% nie zaprzeczy ze istnieje jakas inna cywilizacja (znowu pomijam mikroorganizmy).
Mikroorganizmy trudno nazwać cywilizacją. Ale nie można wykluczyć, że poprzez ewolucję mogłoby z nich wyjść coś 'ciekawszego' na przestrzeni miliardów lat.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 03:26   #206
Geza1927
Użytkownik forum
 
Geza1927's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2008
Wiek: 33

Posty: 5
Stan: Na Emeryturze
Świat: Aldora, Guardia
Domyślny moim zdaniem kto wierzy w ufo jest lekko chory

;] ost. na youtubie widzialem polski filmik jak koles skacze z 4 pietrowego bloku.. bardzo realistyczny.. koles spadl wstal i poszedl sobie i mam myslec ze widzialem jakiegos herosa ? lol ci ktorzy wierza w "filmy o ufo i duchach" nie wiedza jakie rzeczy mozna graficznie teraz robic..
Geza1927 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 08:39   #207
Soferim
Użytkownik Forum
 
Soferim's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005
Wiek: 35

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Philo
Profesja: Elite Knight
Gildia: Demolition
Świat: Candia
Poziom: 172
Skille: 93/88
Poziom mag.: 8
Domyślny

@ Kolega od fartownego powstania życia na Ziemi. Szansa że życie na Ziemi powstało z niczego jest jak wyrzucenie 6 na kostce do gry 4 mln razy pod rząd.
@2
Proponuje poczytać "Zakazana archeologia" książka w której opisane są znaleziska olane przez archeologów bo nie pasują do dominującego paradygmatu.
@3
Telewizja to 3 władza i ich obchodzi tylko to żebyście łykali wszystko jak młode pelikany.
@4
Zostawcie te galaktyki i inne cywilizacje i zajmijcie się tym co macie pod nosem czyli naszym kofanym Księżycem który tak naprawdę nie powinien istnieć a to że żyjemy jest tylko i wyłącznie zasługa jego obecności.
__________________
21:25 XXX [138]: o kurwa
21:25 XXX [138]: ;/
21:25 Philo [140]: gdzie?
21:25 XXX [138]: nie przgladalem nasza klasa wpsialem pedały i wchodze na profil
21:26 XXX [138]: Pokaz. profil Geje Pedały z całego świata łączmy sie; (Nie wstydze; sie; tego kim jestem ) Cały gejowski świat
21:26 XXX [138]: i chcilem dac galeria a dalem
21:26 XXX [138]: ...
21:26 Philo [140]: i dodales do znajomych?
21:26 XXX [138]: tak >.<
Soferim jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 09:41   #208
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
@UP
Bo jest cos takiego jak prawa fizyki.
Phi. Skąd wiesz, że wszystko o niej wiemy i to co wiemy jest na 100% pewne?

A ja dalej uważam, że nie możemy być jednyni. Co z tego, że mieliśmy farta? Inni też mogli mieć farta. Powiedzmy, ze miałem farta i wygrałem w lotto. Za tydzień ktoś inny też wygrał miliony. Patrz - dwa farty a przecież szansa na to jest prawie zerowa.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:06   #209
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Mikroorganizmy trudno nazwać cywilizacją. Ale nie można wykluczyć, że poprzez ewolucję mogłoby z nich wyjść coś 'ciekawszego' na przestrzeni miliardów lat.
Owszem moglo, ale. Zeby ewolucja nastapila, znowu potrzebne sa odpowiednie warunki i kolo sie zatacza. Wystarczy zauwazyc ze ekstremofile na przestrzeni 3.5mld lat nie wyewulowaly w nic ciekawszego.

@Bloodwin
Powtarzasz sie. Zreszta szansa na wygranie w lotka jest duzo wieksza niz szansa na powstanie zycia.
Zreszta, idac Twoim tokiem myslenia. Jaka jest szansa ze za tydzien wygra Twój sąsiad? Jeszcze mniejsza. Wiec wszystkie opowiesci o Kosmitach i latajacych spodkach sa be.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443

Ostatnio edytowany przez karate:] - 29-08-2008 o 10:08.
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:32   #210
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Nie chce mi sie dalej prowadzić dyskusji. Dla mnie ktoś kto uważa, że jesteśmy sami nie wie co mówi.

Tyle.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:40   #211
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Nie mam argumentow, wiec sie obrazam i wychodze. Okkkk.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:45   #212
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Wychodzę, bo

1) Ty nie przekonasz mnie.

2) Ja nie przekonam Ciebie.

Ja nie mam argumentów? Poczytaj troche moich tematów - potrafie toczyć tygodniowe dyskusje. ;P Nie ma sensu się kłócić o to, ponieważ z góry skazane jest to na porażke. Ja uważam inaczej a ty inaczej i tyle.

Dla mnie życie istnieje, powiem więcej jest go bardzo dużo. To, że według ludzi szansa na jego powstanie jest minimalna to gówno zmienia, bo ludzie mylą się ciągle.

Powiem więcej - zamknąłeś swój sposób myślenia i rozumania w ścisłych ramach jakie ci przedstawiają naukowcy. Trzymasz się tego, co opublikują. Ale oni się też mylą. Nie wszystko co wiemy jest pewne i nie wszystko jest poprawne. jak ktoś ci przedstawi definicje życia to nie widzisz innego życia. Może życie na Ziemi jest takie ale na innej planecie wygląda inaczej? Skąd wiesz jakie warunki panują w innych galaktykach? Może tam nasze prawa fizyki gówno znaczą?

Ostatnio edytowany przez Erhion - 29-08-2008 o 10:48.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 10:58   #213
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Udowodnij, że jest inaczej.

A filmy zdjęcia obiektów pozaziemskich to nie jest dowód? (Aha, zapomniałem, że wszystkie te filmy są fotomontażami...)


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik Pokaż post
Ja pindole chyba czytać nie umiesz , tak szansa jest PRAWIE równa zeru , no i tak jak mówiłem my mieliśmy zajebistego farta... co nie oznacza że takie rzeczy jak u nas dzieją się często... to że gostek kupi 1 multi lotka i wygra milion nie oznacza że inni będą mieć takiego samego farta jak on... u nas jest to samo u nas był taki fart że hu.. ale inne planety/gwiazdy nie muszą mieć takiego szczęścia...
Jeżeli szansa jest prawie równa zeru to teoretycznie jest możliwośc powstania innej cywilizacji.

Po za tym to dajcie spokój z tymi komercyjnymi źródłami tj. telewizja i prasa. Widział ktoś tu w ogóle jakieś niezależne źródła? Nie rozumiecie, że to co leci w telewizji jest po to, żeby przyciągnąć widza, a co za tym idzie - przyciągnąc pieniądze...
__________________



Notka!

Ostatnio edytowany przez Granteon - 29-08-2008 o 11:14.
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:00   #214
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Prawa fizyki gowno znacza, hahaha..: DD Niedlugo sie rok szkolny zaczyna, wiec zapytaj nauczyciela od fizyki.

Lepiej sie trzymac dowodow i faktow przedstawianych przez naukowcow niz polegac na wyobrazni i starych stwierdzeniach ze kazdy sie myli.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:05   #215
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Bo prawa fizyki często się mylą? Myślisz, że nie da się wysłać czegoś szybciej niż prędkość światła? Prędkość światła została już przekroczona! A tak nie dawno sądzono, ze to niemożliwe. I co - prawo się myli.

Granteon dobrze napisał - a co z dowodami w postaci zdjęć, filmów itp? No tak dla was to fotomontaże, ale części nie da się wytłmaczyć.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:13   #216
kombossik
Użytkownik Forum
 
kombossik's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2008
Lokacja: Venore

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Granteon Pokaż post
Jeżeli szansa jest prawie równa zeru to teoretycznie jest możliwośc powstania innej cywilizacji.
tak to prawda ja nigdzie nie napisałem że życie pozaziemskie jest NIEMOŻLIWE napisałem tylko że na jego powstanie jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mała szansa

w lotku też szansa jakaś jest , no ale żeby już wygrać milionik to już inna sprawa
__________________




Ostatnio edytowany przez kombossik - 29-08-2008 o 11:14.
kombossik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:15   #217
karate:]
Użytkownik Forum
 
karate:]'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2006

Posty: 194
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Bo prawa fizyki często się mylą? Myślisz, że nie da się wysłać czegoś szybciej niż prędkość światła? Prędkość światła została już przekroczona! A tak nie dawno sądzono, ze to niemożliwe. I co - prawo się myli.

Granteon dobrze napisał - a co z dowodami w postaci zdjęć, filmów itp? No tak dla was to fotomontaże, ale części nie da się wytłmaczyć.
Owszem, da sie. O ile to cos co sie porusza z predkoscia swiatla i wiekszą nie ma ciała materialnego.
__________________
Ultimate Knight Guide
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=105443
karate:] jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:26   #218
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kombossik Pokaż post
tak to prawda ja nigdzie nie napisałem że życie pozaziemskie jest NIEMOŻLIWE napisałem tylko że na jego powstanie jest baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo mała szansa

w lotku też szansa jakaś jest , no ale żeby już wygrać milionik to już inna sprawa
W tej sytuacji są ważne tylko dwie rzeczy - czy jest możliwość powstania innej cywilizacji, czy nie ma możliwości, a to jaka jest szansa na jej powstanie jest mało ważna... Po za tym mógłbym wiedzieć skąd masz te informacje?
__________________



Notka!
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:31   #219
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez karate:] Pokaż post
Owszem, da sie. O ile to cos co sie porusza z predkoscia swiatla i wiekszą nie ma ciała materialnego.
Kolejny dowód na omylność naukowców? Prosze.

Cytuj:
Ostatnia epoka lodowcowa - 13000 lat temu rozpoczęła się zaledwie w jeden rok, szybciej niż pierwotnie zakładali naukowcy.

A nie stopniowe chłodzenie przez dekadę. Epoka lodowcowa pogrążyła Europę w głębokim mrozie - ogłosiło niemieckie Centrum badawcze dla Nauk o Ziemi przy Potsdam.

Zimne, burzowe warunki spowodowane przez przez nagłe zmiany w krążeniu atmosfery zamroziły kontynent prawie natychmiast podczas Młodszego Dryasu niespełna 13,000 lata temu - bardzo krótki okres w geologicznej skali.

Nowe ustalenia dodawają obawy że wkrótce powtórzy się to Wielkiej Brytanii i zachodniej Europie. Dr Achim Brauer z GFZ (GeoForschungs Zentrum) Niemieckie Centrum Badawcze Geosciences w Poczdamie i jego koledzy co roku analizują warstwy osadach, o nazwie "varves", od Niemieckiego krateru-jeziora.

Każdego roku naukowcy badają "varves" , który pozwala na odtworzenie warunków panujących w tym regionie.
Dalej uważasz swoicj naukowców za nieomylnych, pewnych wszystkiego i swięcie przekonanych o tym, ze wiedzą wszystko?

Ostatnio edytowany przez Erhion - 29-08-2008 o 11:32.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 11:35   #220
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Sorka za post pod postem.

Cytuj:
W udzielony niedawno wywiadzie dr Edgar Mitchell – astronauta Apollo 14 i człowiek, który pobił rekord w spacerze po Srebrnym Globie mówi o realności zjawiska UFO i 60 latach ukrywania prawdy o kontaktach ludzi z cywilizacjami pozaziemskimi. Znany z wcześniejszych wypowiedzi dotyczących UFO Mitchell twierdzi, iż dowiedział się wielu spraw, mając dostęp do niejawnych informacji i kręgów osób je skrywających.

Dr Edgar Mitchell po raz kolejny stwierdził, że istoty pozaziemskie rzeczywiście odwiedzają Ziemię.

To kolejne oświadczenie tego astronauty, który niejednokrotnie zabierał głos w sprawach zjawiska UFO i tajnych technologii, choć otwarcie nie przyznał, że był świadkiem bliskiego spotkania z nimi.

W czasie wywiadu w jednej z rozgłośni radiowych, do którego doszło niedawno, Mitchell stwierdził, iż kontakt z obcymi miał miejsce już przed 60 laty. Zdanie to padło z ust szóstego człowieka, który postawił stopę na Księżycu.

Ten astronauta Apollo 14 dodał, iż w czasie swej kariery w NASA dowiedział się o wielu wizytach UFO na naszej planecie, jednak żadna z nich nie została ujawniona.

77-letni Mitchell zaznaczył w wywiadzie, iż źródła w agencji kosmicznej, z którymi miał kontakt opisały istoty jako „małych ludzi, którzy wyglądają dla nas dziwnie”. Dodał, że rzekomi kosmici przypominają ich typowy wizerunek, z dużymi głowami i oczyma.

Co ciekawe, stwierdził on, że nasza technologia nie jest porównywalna do ich technologii, oni zaś sami „byli nastawieni wrogo”.

Dr Mitchell wraz z dowódcą Apollo 14, Alanem Shepardem ustanowił rekord najdłuższego przebywania na Księżycu, który wynosił 9 godzin i 17 minut.


- Byłem na tyle uprzywilejowany, aby wiedzieć o fakcie, iż jesteśmy odwiedzani przez gości, zaś zjawisko UFO jest prawdziwe. Było jednak dobrze maskowane przez rządy od ostatnich 60 lat, choć powoli informacje o nim przeciekają.

Powiedział również znaną wszystkim prawdę, iż część UFO pochodzi z Ziemi, inne zaś nie.

- Byłem członkiem kręgów wojskowych i wywiadowczych, które zdają sobie sprawę z tego, że poza tym, co stało się publicznie dostępne, istnieje druga prawda – tak, zostaliśmy „odwiedzeni”.

Mitchell, który uzyskał doktorat z aeronautyki i astronautyki twierdzi ponadto, że wydarzenia w Roswell rozegrały się naprawdę.

- To wszystko zaczyna się powoli otwierać – powiedział prowadzącemu rozmowę Nickowi Margerrisonowi. Myślę, że kierujemy się w stronę ostatecznego ujawnienia tych informacji, w czym pomagają nam pewne poważne informacje.

Komentarze Mitchella co ciekawe wzbudziły szybko zainteresowanie NASA. W oświadczeniu rzecznik agencji powiedział:

- NASA nie zajmuje się UFO. Nie jest też związana z jakimkolwiek spiskiem odnoszącym się do istot pozaziemskich na tej czy innej planecie. Dr Mitchell to wielki Amerykanin, jednak nie zgadzamy się z nim w tej sprawie.

Mitchell zajmuje się również innymi zjawiskami paranormalnymi i mistyką. O istnieniu życia we wszechświecie a także odwiedzinach inteligentnych istot na Ziemi mówił od dawna, choć sam nigdy nie twierdził, że spotkał się z czymś niezwykłym w kosmosie. Wywiad w radiu Kerrang! jest z pewnością niezwykle ciekawy. Wszyscy zapewne zastanawiają się, co też popycha wiele z osób do wysuwania podobnych twierdzeń i na ile są one wiarygodne. Odpowiedź na to pytanie jest niezwykle trudna, jednak Mitchellowi nie trudno odmówić śmiałości a nawet odwagi.
Ile jeszcze dowód ci dać? Po co ktoś tak znany miałby wystawiać się na pośmiewisko?
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:06.


Powered by vBulletin 3