Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-11-2008, 16:26   #361
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Tyle tu spamu... No coz.
Ja osobiscie jestem przekonany iz istnieja inne cywilizacje. I jestem naprawde przekonany ze sa rowniez na naszej planecie stworzenia, ktore nie sa powszechnie znane.
Rzad wiele ukrywa. Tak jak wmowiono ludziom ze dwa samoloty udezyly w WTC powodujac zawalenie, tak mocno rzad nie stara sie wytlumaczyc opinii publicznej zjawiska NOL'i.
Prosta sprawa- rzad wymienia sie z innymi cywilizacjami. Obcy dostaja mozliwosc robienia badan nad ludzmi, za przekazywanie glownym panstwom technologii.
Jest to poprostu wiadome, ze inne cywilizacje istnieja. Sam Hitler bardzo sie interesowal takim zjawiskiem i ktos, kto jest troche obeznany w temacie napewno slyszal juz kiedys o "Wunderwaffe". Wszystko jest oczywiscie bardzo tajne. I nawet glowy panstw sa pod naciskiem. Nie moga nic powiedziec. Kazdy wtajemniczony jest pod przysiega. Jezeli cos powie, zostaje wyczyszczony z bazy danych. Przestaje oficjalnie istniec. Potem jest zabijany.
Najlepszym przykladem jest pewien general z tajnej bazy Dulce. Uciekl z niej, kiedy dowiedzial sie ze ludzie tam trzymani to nie ochotnicy, tylko porwane osoby. Gdy tylko uciekl, zostal wlasnie tak wykasowany z bazy danych. Przestal istniec. Opowiedzial o calej historii w radiu. Pokazal mnostwo dowodow. Obecnie juz chyba nie zyje.
Przepraszam jezeli was nastraszylem. To nie byl moj cel. Moim celem bylo otworzenie Wam oczu. Tym, ktorzy mowia o tym ze wierza lub nie wierza w ufo. Wierzyc lub nie wierzyc mozna w Boga. Nikt go nigdy nie widzial i to kwestia duchowosci. Jednak Obcy... Tych widziano. Mozesz jedynie zaakceptowac to, lub nie.
Ciekawe, że "Obcych" zaczęto widzieć dopiero po premierze filmów z takowymi ;]
To samo z piktogramami. W średniowieczu jakoś takowe się nie pojawiały.


@down

Konkrety plax, nie zamazane hieroglify.
__________________

Ostatnio edytowany przez sphinx123 - 02-11-2008 o 18:25.
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-11-2008, 18:07   #362
Aphino
Użytkownik Forum
 
Aphino's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2008
Lokacja: Chociwel, Zachodniopomorskie

Posty: 367
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Skille: 79/74
Poziom mag.: 4
Aphino ma numer GG 13694547
Domyślny

#Up
FaiL. Są dowody na to że UFO pojawiało się już w Średniowieczu...
Tak samo w Egipcie..

#Top
Istnieje lub NIE...W przyszłości ludzkość się o tym dowie...Ale mnie już wtedy chyba nie będzie ;]
Aphino jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 21:10   #363
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Przegapilem cos smiesznego? I co do sredniowiecza, to nie jestem pewien. Ale co do Egiptu to rowniez slyszalem ze juz wtedy utrzymywano z nimi duzy kontakt. Wtedy cywilizacja byla bardziej posunieta do przodu niz teraz. Nie tylko technika, ale rowniez i duchowo/umyslowo.
Piktogramy to wytwor ludzkosci. Sa grupy ktore tworza takie piktogramy.
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham


Ostatnio edytowany przez Falcon Wings - 02-11-2008 o 21:12.
Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2008, 22:36   #364
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Przegapilem cos smiesznego? I co do sredniowiecza, to nie jestem pewien. Ale co do Egiptu to rowniez slyszalem ze juz wtedy utrzymywano z nimi duzy kontakt. Wtedy cywilizacja byla bardziej posunieta do przodu niz teraz. Nie tylko technika, ale rowniez i duchowo/umyslowo.
Piktogramy to wytwor ludzkosci. Sa grupy ktore tworza takie piktogramy.
Łahahahaha x1000000.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2008, 14:14   #365
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Nie bylo tak? Powiedz mi, skad czerpiesz swoja wiedze, chloptasiu? Jeszcze nic ciekawego nie napisales, a tylko smiejesz sie z innych(czyt. moich) wypowiedzi. Sam nie masz pojecia kompletnego o tej sprawie. Wysmiewasz to, bo Ci sie to wydaje absurdalne. Wez lepiej przeczytaj kilka ksiazek, albo chociazby kilka artykolow na stronach o tej tematyce. Potem mozesz wrocic i zapomnimy o calej sprawie, hm? Bedziemy udawac ze nie zrobiles z siebie kompletnego idioty nieznajacego sie na omawianym zjawisku NOL'i.
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham


Ostatnio edytowany przez Falcon Wings - 03-11-2008 o 15:01.
Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2008, 14:19   #366
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Przegapilem cos smiesznego? I co do sredniowiecza, to nie jestem pewien. Ale co do Egiptu to rowniez slyszalem ze juz wtedy utrzymywano z nimi duzy kontakt. Wtedy cywilizacja byla bardziej posunieta do przodu niz teraz. Nie tylko technika, ale rowniez i duchowo/umyslowo.
A Internet już mieli ?
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2008, 14:30   #367
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Przegapilem cos smiesznego? I co do sredniowiecza, to nie jestem pewien. Ale co do Egiptu to rowniez slyszalem ze juz wtedy utrzymywano z nimi duzy kontakt. Wtedy cywilizacja byla bardziej posunieta do przodu niz teraz. Nie tylko technika, ale rowniez i duchowo/umyslowo.
Piktogramy to wytwor ludzkosci. Sa grupy ktore tworza takie piktogramy.
Bardziej posunięta do przodu niż teraz? To dlaczego egipcjanie nie pokonali Napoleona przy użyciu mieczy świetlnych? Dlaczego ich rozwinięta cywilizacja nie przetrwała w takiej formie jak dzisiaj, tylko mamy drugą Turcję?
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2008, 14:32   #368
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
A Internet już mieli ?
I tibie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aphino Pokaż post
#Up
FaiL. Są dowody na to że UFO pojawiało się już w Średniowieczu...
Tak samo w Egipcie..
Wierzę w UFO, lecz to wygląda mi na wielkiego mrówko-człowieka ^^.

Cytuj:
#Top
Istnieje lub NIE...W przyszłości ludzkość się o tym dowie...Ale mnie już wtedy chyba nie będzie ;]
E tam, ludzkość dowie się wcześniej, niż myślisz.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!
Serious Sam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2008, 14:33   #369
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Nie bylo tak? Powiedz mi, skad czerpiesz swoja wiedze, chloptasiu? Jeszcze nic ciekawego nie napisales, a tylko smiejesz sie z innych(czyt. moich) wypowiedzi. Sam nie masz pojecia kompletnego o tej sprawie. Wysmiewasz to, bo Ci sie to wydaje absurdalne. Wez lepiej przeczytaj kilka ksiazek, albo chociazby kilka artykolow na stronaj o tej tematyce. Potem mozesz wrocic i zapomnimy o calej sprawie, hm? Bedziemy udawac ze nie zrobiles z siebie kompletnego idioty nieznajacego sie na omawianym zjawisku NOL'i.
Jak zacząłem czytać ten post, pomyślałem, że napiszę jakąś w miarę konkretną ripostę. Ale, jako że im dalej w las tym więcej drzew (a raczej - im dalej w Twoje wypociny tym bardziej śmiechowo), muszę: łahahahahahahah XDDDDD.

Tak swoją drogą, skoro byli tak rozwinięci, czemu budowali piramidy, a nie budynki pokroju Burj Dubai?
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-11-2008, 14:34   #370
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Nie bylo tak? Powiedz mi, skad czerpiesz swoja wiedze, chloptasiu? Jeszcze nic ciekawego nie napisales, a tylko smiejesz sie z innych(czyt. moich) wypowiedzi. Sam nie masz pojecia kompletnego o tej sprawie. Wysmiewasz to, bo Ci sie to wydaje absurdalne. Wez lepiej przeczytaj kilka ksiazek, albo chociazby kilka artykolow na stronaj o tej tematyce. Potem mozesz wrocic i zapomnimy o calej sprawie, hm? Bedziemy udawac ze nie zrobiles z siebie kompletnego idioty nieznajacego sie na omawianym zjawisku NOL'i.
Jedynym który się tutaj kompromituje jesteś Ty sam. Jeśli chcesz dyskusji, podawaj, ku**a, źródła (rzetelne, naukowe i sprawdzalne, "Konkrety plax, nie zamazane hieroglify", nie typu paranormalne.pl), bo jak na razie wygląda na to, że te wszystkie rewelacje sobie sam wymyśliłeś, co nie świadczy dobrze o ich poziomie.

PS Uwierz mi, za dwa lata będzie się śmiał z tego co tu wypisywałeś i zastanawiał się, dlaczego byłeś taki naiwny...
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2008, 21:44   #371
Zadofeh
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem czy to prawda, ale tylko tak slyszalem takze zeby nie bylo zaraz "S*******aI debJlu, do szkoly kurfa"
Doszly mnie wiesci, ze cos zwane "UFO" te ich statki, to nic innego jak statki wypuszczane przez Niemcow... Mysle, ze to bzdura ale....
Co o tym sadzicie ? Mowie co slyszalem Zeby nie bylo
Pozdrawiam...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2008, 22:25   #372
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Cytuj:
Doszly mnie wiesci, ze cos zwane "UFO" te ich statki, to nic innego jak statki wypuszczane przez Niemcow...
"Żonę mi Niemcy jebią!"

Może wyjaśnisz? Bo dalej będzie brzmieć głupio, ale nie wiem akurat o co Ci chodzi - jacy Niemcy, skąd, dlaczego... o co chodzi?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2008, 22:29   #373
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .Matrik. Pokaż post
"Żonę mi Niemcy jebią!"

Może wyjaśnisz? Bo dalej będzie brzmieć głupio, ale nie wiem akurat o co Ci chodzi - jacy Niemcy, skąd, dlaczego... o co chodzi?
II wojna światowa, Niemcy w odwrocie na wszystkich frontach poszukują broni mającej odwrócić losy wojny (Wunderwaffe). I tak powstaje projekt Die Glocke:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wikipedia
Rzekome pojazdy latające wyprzedzające swoją epokę. Miały one wyglądać podobnie do stereotypowego UFO. Pojazdy działać miały dzięki energii nuklearnej i latać z użyciem silnika antygrawitacyjnego (konstrukcja wysokości ok. 2 m), opartego na "głównej części" zwanej dzwonem (die Glocke). Za bazę produkcyjno-startową dla "spodków" miał służyć kompleks Riese znajdujący się w Górach Sowich w Polsce.
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 14:42   #374
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Cytuj:
Rzekome pojazdy latające wyprzedzające swoją epokę. Miały one wyglądać podobnie do stereotypowego UFO. Pojazdy działać miały dzięki energii nuklearnej i latać z użyciem silnika antygrawitacyjnego (konstrukcja wysokości ok. 2 m), opartego na "głównej części" zwanej dzwonem (die Glocke). Za bazę produkcyjno-startową dla "spodków" miał służyć kompleks Riese znajdujący się w Górach Sowich w Polsce.
E, zbyt naciągane. No i niby dlaczego mając taką technologię nie wygrali wojny?
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 15:18   #375
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez .Matrik. Pokaż post
E, zbyt naciągane. No i niby dlaczego mając taką technologię nie wygrali wojny?
Nie chcieli wzbudzać podejrzeń.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 15:35   #376
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings
chloptasiu?
Cytuj:
Wiek: 15
lolz u hav failed

Czcisz Zoltana i chodzisz w kostiumie z folii bąbelkowej? : O
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 16:44   #377
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
II wojna światowa, Niemcy w odwrocie na wszystkich frontach poszukują broni mającej odwrócić losy wojny (Wunderwaffe). I tak powstaje projekt Die Glocke:
Projekt Die Glocke miał polegać na stworzeniu urządzenia wywołującego mutacje u ludzi <3
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 16:57   #378
DB_SonGoku_S
Użytkownik Forum
 
DB_SonGoku_S's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Wiek: 32

Posty: 52
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
DB_SonGoku_S ma numer GG 674988
Domyślny

[quote=ZapodajMuze;2243387]A ja jestem pewien ze juz ich odkrylismy ; ) , wiesz co to strefa 51 ?Jak tak to ile razy slyszales o niej ? Co o niej wiesz ? I czemu to jest jedyne miejsce na ziemi gdzie PRAWNIE koles co stoi na bramce musi zabic ciebie jezeli nie pokazesz mu odpowiedniego dokumentu?


ja oglądalem na youtube reportaż z TVN chyba.. jak jakis amerykanin chyba wdarł sie do komputerów NASA i podobno wyczytał tam, że w tej Strefie AREA 51 znajduje sie ufo... jest nawet kawałek filmu z AREA 51 na youtube o tym jak rozbił sie statek ufo a na pokłafzie był kosmita i NASA czy ktoś tam go zabrali... no a tak wogole to ja wieże w ufo... może nawet nie istnieje... ale są na top dowody np na stronie www.paranorlalium.pl czy jakoś tak są tam filmy zdjęcia i realne opowiesci o spotkaniach z ufo o uprowadzeniach itp...
__________________
"Zadaniem sieci jest złapanie ryb,
A kiedy ryby są złapane, sieć jest zapominana.
Zadaniem potrzasku jest złapanie królika,
A gdy królik jest złapany - potrzask zostaje zapomniany.
Zadaniem słów jest przenoszenie idei,
A gdy idee zostają uchwycone, słowa są zapominane.
Gdzież mogę znaleźć tego, który zapomniał słów?
On jest tym, z którym chcę rozmawiać."
DB_SonGoku_S jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 17:37   #379
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
TVN
Cytuj:
chyba
Cytuj:
podobno
Cytuj:
paracostam.peel
Wszystko jasne
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-11-2008, 18:05   #380
Wyciszony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 05 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 29

Posty: 419
Stan: Na Emeryturze
Wyciszony ma numer GG 11583346
Domyślny

Ogólnie? Wierzę, iż gdzieś w odległym kosmosie istnieją inne formy życia. Wrzechświat jest na tyle duży, że mogę śmiało tak twierdzić. Jednakże, do opinii głoszącej, że rząd ukrywa obcych, informacje na ich temat, czy co jeszcze, podchodzę ze śmiechem na ustach. Taka tajemnica nie miałaby wyjść na jaw? Tyle jest niby relacji, świadków i dowodów na istnienie zielonych, a tak na prawdę, to nigdzie nie znajdziesz wyraźnego zdjęcia czy nagrania. Media wszystko wyniuchają. A jednak nic nie ma.
__________________
Jeżeli lubujesz się w klimatach Fantasy, chciałbyś uczestniczyć w sesjach RPG, pragniesz wcielić się w: kochającego przyrodę Elfa, mieszkającego w górach Krasnoluda, lub silnego Człowieka? Nie czekaj dłużej, dołącz do naszej "Tawerny RPG"! Stwórz swoją oryginalną postać i dołącz do świata Fantasy - podróżuj ze swoją drużyną, zabijaj orków, ratuj miasta przed smokami, lub stań po stronie zła...
Wyciszony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:19.


Powered by vBulletin 3