Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2008, 20:44   #161
Plutocracy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2008

Posty: 14
Domyślny

CipSoft to taka niepojęta spółka, kto wie może i oni są z kosmosu.

Weźcie zamknijcie ten temat, on jest tak żałosny jak te 13-letnie dzieci wstawiające filmiki z muchami przelatującymi przed kamerą.
Plutocracy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-08-2008, 21:27   #162
Jelcz
Użytkownik Forum
 
Jelcz's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2007

Posty: 43
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Valariazz Pokaż post
No to potwierdz mi je, bede zafascynowany.

Btw mowisz ze zadna malpa nie ma lechtaczki - a pomysl, czy pierwsze zycie na ziemi.. znaczy sie pierwsze istoty... mialy w ogole glowe, nogi itp? Pewnie ze nie. Wszystko musialo jakos ... wyrosnac xd

"...Trzeba zacząć od sprzeczności w Księdze Rodzaju (stanowiącej dzieje stworzenia świata): znajdujemy w niej jednoznaczne aluzje do tego, że starotestamentowy Bóg nie był jedną osobą, lecz wystąpiło więcej bogów. Otóż znalazło się w Księdze Rodzaju takie oto, znane przecież, zdanie: A wreszcie rzekł Bóg: „Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam". (Rdz. 1,26)1
Nie dość, że użyto tu liczby mnogiej - co właściwie powinno by zachwiaç podstawy wiary każdego wyznawcy tej religii - to jeszcze owi bogowie okazują się podobni ludziom...."

"...Tamci „bogowie" czy też „synowie Boży" nie spuszczali z oczu swoich podopiecznych, ludzi. Według opisu, strzegło człowieka oko widzące wszystko. Tak więc ludzie widzieli wtedy coś, co miało kształt oka, a czasem chmury, albo też widzieli koła, które obdarzały światłem i sporadycznie interweniowały, gdy podopieczni popadali w tarapaty, i dawały wówczas dowód swej mocy.
A Pan szedł przed nimi podczas dnia jako słup obłoku, by ich prowadziç drogą, podczas nocy zaś jako słup ognia, aby im świecie, żeby mogli, iść we dnie i w nocy. Nie ustępował sprzed ludu słup obłoku we dnie ani słup ognia w nocy. (Wj. 13, 21-22)
Ów „słup ognia" określilibyśmy dziś pewno jako światło reflektora...."
"...0 „interwencji" bogów czytamy w Księdze Rodzaju (19, 24-26): A wtedy Pan spuścił na Sodomę i Gomorę
deszcz siarki i ognia od Pana „z nieba". I tak zniszczył te miasta oraz całą okolicę wraz ze wszystkimi miesz
kańcami miast, a także roślinność. Żona Lota, która szła za nim, obejrzała się i stała się słupem soli.
Powyższy passus zawiera aluzję do zrzucenia bomby z ładunkiem nuklearnym - stąd słupy soli! (Zrzucenie bomby atomowej sprawia, że z powodu żaru wyparowują z ciał ofiar wszelkie płyny i pozostaje tylko krystaliczna sól. Dotknięcie zwłok powoduje ich rozpad)...."

Ostatnio edytowany przez Jelcz - 27-08-2008 o 21:30.
Jelcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 21:28   #163
Jelcz
Użytkownik Forum
 
Jelcz's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2007

Posty: 43
Domyślny

"...Oto krótkie fragmenty Księgi Ezechiela.
Działo się to roku trzydziestego, dnia piątego czwartego miesiąca, gdy się znajdowałem wśród zesłańców nad rzeką Kebar. Otworzyły się niebiosa i doświadczyłem widzenia Bożego. (Ez. 1,1)
Patrzyłem, jak oto wiatr gwałtowny nadszedł od północy, wielki obłok i ogień płonący „oraz blask dokoła niego", a z jego środka (promieniowało coś) jakby połysk stopu złota ze srebrem, „ze środka ognia". Pośrodku było coś, co było podobne do czterech istot żyjących. Oto ich wygląd: miały one postaç człowieka. (Ez. 1, 4-5)
Nogi ich byty proste, stopy ich zaś były podobne do stóp cielca; lśniły jak brąz czysto wygładzony. Miały
one pod skrzydłami ręce ludzkie po swych czterech bokach. Oblicza „i skrzydła" owych czterech istot -skrzydła ich mianowicie przylegały wzajemnie do siebie - nie odwracały się, gdy one szły; każda szła prosto przed siebie. (Ez. 1, 7-9)
Istoty żyjące biegały tam i z powrotem jak gdyby błyskawice. Przypatrzyłem się tym istotom żyjącym, a oto przy każdej z tych czterech istot żyjących znajdowało się na ziemi jedno koło. Wygląd tych kół „i ich wykonanie" odznaczały się połyskiem tarsziszu, a wszystkie cztery miały ten sam wygląd i wydawało się, jakby były wykonane tak, że jedno koło było w drugim. (Ez. 1,14-16)
A gdy te istoty żyjące się posuwały, także koła posuwały się razem z nimi, gdy zaś istoty podnosiły się z ziemi, podnosiły się również koła. (Ez. 1,19)
Nad głowami tych istot żyjących było coś jakby sklepienia niebieskie, jakby kryształ lśniący, rozpostarty ponad ich głowami, ku górze. (Ez. 1, 22)
Gdy szły, słyszałem poszum ich skrzydeł jak szum wielu wód, jak głos Wszechmogącego, odgłos ogłuszający jak zgiełk obozu żołnierskiego; natomiast gdy stały, skrzydła miały opuszczone. (Ez. 1, 24)
Pierwsza część wizji Ezechiela przypomina wcześniejsze biblijne opisy żydowskiego Boga: poruszający się na niebie ognisty obiekt, który wydziela dym i ogłuszająco hałasuje.
Gdy ten obiekt się zbliżył, stwierdził Ezechiel, że był on metalowy. Wysiadły zeń jakieś istoty o wyglądzie ludzkim, w metalowym obuwiu i hełmach przyozdobionych ornamentami. „Skrzydła" owych istot były, jak się zdaje, urządzeniami, które dawały się ukrywaç, a pozwalały im te skrzydła lataç, czemu towarzyszył stukot. Nakrycia głów owych istot były szklane, byç może przezroczyste, i odbijał się w nich firmament (podobne do hełmów astronautów). Znajdowały się te istoty w czymś w rodzaju okrągłego wehikułu czy też pojazdu kołowego, rodzaju „pojazdu księżycowego" ..."

Ostatnio edytowany przez Jelcz - 27-08-2008 o 21:32.
Jelcz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 21:49   #164
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: Takie pytanko, czy to wszystko ci sie kiedyś przyśnilo i uznałeś to za sensowne, czy znalazłeś to twierdzenie na jakiejś stronie? Bo tyle tutaj niedopatrzeń że szkoda gadać. Primo, religia już od początku dawała odpowiedź na twoje "wielobogostwo". A mianowicie Bóg nie jest jedyną osobą (wiem że słowo osoba nie jest prawidłowe ale lepszego nie mam), ale Bóg jest 3 osobami w jednej, dla dzieci w twoim wieku można by to nazwać potrojeniem jaźni (podobnie jak z golumem w "Władcy Pierścieni"), a co do reszty opatrznie to zrozumiałeś, Bóg chciał stworzyć coś na swój wygląd, nie musi tu chodzić o wygląd fizyczny, a psychiczny,wiem zaraz zaczną się krzyki że w takim razie Bóg jest wariatem (bo każdy człowiek nim jest), jednakże na początku byli Adam i Ewa, stworzenia nie skazitelne, ale człowiek jak to człowiek musiał to rozpieprzyć (jak widać bycie istotą boską bez boskiej potegi szkodzi umysłowi). Co do Sodomy i Gomory to bombe atomową możesz sobie o kant dupy rozbić. Bo gdyby to była atomowka to z żony Lota nie zostało by nic (może jakiś cień na najbliższej skale), a i z samym Lotem nie byłoby lepiej. Jestem za teorią iż Sodome i Gomore zniszczyło albo trzęśienie ziemi i aktywnośc wulkaniczna, lub wybuch złóż gazu ziemnego (to mogłoby wyjaśniać powstanie słupam soli z żony Lota). Co do ognistego wiru jedynym moim domysłem jest zawirowania czerwonego pisaku (jak już był krawy deszcz to czemu by nie to) lub zjawisko znane nauce i strażakom jako buża ognista (nie to co często bywa w filmach katastroficznych, która anihiluje vały las w sekunde, a wir ognisty, dokładnie taki jak w bilbi), tylko zastanawia mnie fakt skąd do licha pożar na pustyni . Co do drugiego fragmentu plus dla ciebie, albo autor jak to widział zbytnio napalił sie koki, lub wychlał za dużo wina mszalnego, albo Bóg lubi wysyłać nowomodnie ubranych posłańców, bo innego wyjaśnienia nie widze (chociarz jestem za tym pierwszym xD)

A przy okazji, nie wierze we wszystko co napisałem up, a tyczyło się twojego pierwszego cytatu z księgi rodzaju (no może jeszcze ta trójca przejdzie), ale reszte napisałem żebyś nie miał zbyt łatwo

PS. W to że ludzie są wariatami też wierze!!
PS2. Nie zostaje krystaliczna sól bo człowiek nie tylko z soli jest stworzony
PS3. Może admin przeniesie to do forum "O wszystkim i o niczym" bo na forum filmy mi to nie pasuje.
PS4. A jednak wpadł mi do głowy pomysł szalony, acz przy kosmkitach mający sens, może ci ufole to tak naprawdę byli ludzie z przyszłości z wehikułem czasu (równie prawdopodobne jak kosmici , raczej nikt nie powie że nie (no może jak tu jest fizykiem z zamiłowania, ale ciiii, wkońcu napędy między gwiezdne to też nie byle co )
PS5. Ufff dużo tego xD, a przy okazji, po com kosmitom chciało się zrzucać atomówke na Sodome i Gomore, dla zabawy?? Ja to bym dla zabawy rozpieprzył cały świat jakbym już miał wybierać.

Ostatnio edytowany przez Anerian - 27-08-2008 o 21:55.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:01   #165
Maver
Użytkownik Forum
 
Maver's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 150
Imię: Mavetrix
Maver ma numer GG 670240
Domyślny

@up, 2up

to raczej kwestia wiary... ateista będzie na siłę próbował dopatrzyć się jakiś słów świadczących o jego przekonaniach, a osoba wierząca będzie wierzyła, że Bóg stworzył wszystko co nas otacza itp. itd.
Prawdy raczej jeszcze długo nie poznamy...
Maver jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:10   #166
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

Znwou sie odbilo na religii ; p co za kraj wszystko o ta religie ;/ Ufo nie istnieje ... Fotomontaze to jest nic ;/
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:16   #167
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez HubertPol Pokaż post
Znwou sie odbilo na religii ; p co za kraj wszystko o ta religie ;/ Ufo nie istnieje ... Fotomontaze to jest nic ;/
Ufo nie istnieje bo ty tak powiedziales ? Ciekawe...
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-08-2008, 22:50   #168
Pinio777
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 07 2007

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Oczopląsu dostaje od czytania tych wszystkich tekstów.. kazdy ma swoje przekonania i na tym powinno sie to zakonczyc, poco o tym tyle tutaj pisac skoro jest pelno innych for, gdzie mozna sie na ten temat wypowiedziec ;s

Ostatnio edytowany przez Pinio777 - 27-08-2008 o 22:51. Powód: i'm too sexy for this thread
Pinio777 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 00:33   #169
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: Od tego jest forum żeby spamować, proste
Cytuj:
Ufo nie istnieje bo ty tak powiedziales ? Ciekawe...
Ufo istnieje bo ty tak powiedziałes ? Ciekawe...

Co do mojego przydługiego tekstu, nie można po nim powiedzieć że wierze, poprstu podważam argumenty innego forumowicza, chciarz w niektóre rzeczy które ja napisałem sam nie wierze, a raczej uważam to za stek bzdur, ale w miare sensowny stek bzdur, więc można go pokazać na forum (oczywiście mówie tu o moim gadaniu o podobieństwie człowieka do Boga). Mówiłem już że należy ten topic przenieść na forum "O wszystkim i o niczym", a dyskusja religijna wynikła tylko z tego powodu że Jelcz trochę przesadził i zamiast dodać jeden kawałek o opisie, który wydaje się być wystarczająco dobrym argumentem, dodaje pare kawałków, z których większość niestety jest podciągnięta na siłe (jedynym nie wytłumaczalnym, chociaż pewności nie mam jest przyoadek z prowadzącą chmurką). Narazie może wróćmy do tematu zielonych ufolków które zamierzają nas ropirzyć w 2012 (czasem to sie ciesze że mamy Chucka Norrisa).

Ostatnio edytowany przez Anerian - 28-08-2008 o 00:37.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 08:41   #170
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fred_Flintston Pokaż post
Ludzie! To, że coś nie jest na dzień dzisiejszy wytłumaczalne naukowo, to nie znaczy, że to dzieło boga...
No właśnie staram Ci sie wytłumaczyć, że niektóre rzeczy nigdy nie wytłumaczysz naukowo, a są dziełem osoby/postaci nadzwyczajnej...


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anerian Pokaż post
Hmm, zaczeło się od kosmitów a skończyło na "el chupacabra". Co do chupaci to nie jestem pewien czy do końca można wierzyć (tak samo jak z kosmitami, tyle że nigdy nie widziałem ani zdjęcia, ani filmu pokazującego to zwierzątko, a farmer który rzekomo posiada te zwloki (może już wiadomo że to była jakaś podruba, ale dawno o chupace nie czytałem) i tak nie chce ich pokazać).
Po co Ci filmy lub zdjęcia? Nawet jakby takowe były to i tak wszyscy by powiedzieli, że to fotomontaż. Tak samo jest z UFO, wszyscy rządaja dowodu, a jak już go zobaczą to "fotomontaż na 100%". Mogę się założyc, że choćbynawet na tym youtube większość filmów jest prawdziwa.
__________________



Notka!

Ostatnio edytowany przez Granteon - 28-08-2008 o 08:45.
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 09:11   #171
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: Tiaa, niech żyją zdjęcia i filmy pokazujące ptaki, samoloty i muchy przelatujące przed kamerą. Niektórych filmów nie potrafię wytłumaczyć i nawet się nie staram, i wierze że tam na niektórych filmach są jakieś obiekty, które dziwnie się poruszały po niebie i nie są ani ptakami ani chmurami ani innym ludzkim syfem. Więc mówię to tu i teraz, wierze że niektóre obiekty widziane na filmach mogą być prawdziwe. Więc zasada nie uwierze póki nie zobacze została spełniona, tylko że czy te obiekty to napewno kosmici. I tutaj pojawia się pytanie, miliony materiałów z których 90% to albo fałszywki, albo chmury, a 10% to zdjęcia NIEZYDENTYFIKOWANYCH OBIEKTÓW LATAJĄCYCH. I gdzie tu w ostatnim zdaniu użyłem słowa kosmita?? To tylko nasza wybujała wyobraźnia stworzyła małe zielone/szare ludziki, które przybędą z kosmosu aby nas uratować/zniszczyć/uprawiać seks. Więc mówienie że jak zobacze film powinienem uwierzyć jest całkowitą bzdurą.
A jeśli jesteś w stanie się założyć że większość filmików na youtube jest prawdziwe ja z chęcią się zgodze, pytanie tylko o ile?? Hmm, ja jestem za 10 milionami... nieee, odrazu dobijemy do 100 mln wkońcu trzeba jakoś żyć do końca tego pierwszego i być może ostatniego żywota. Więc co zgadzasz się na zakład?

@down: Chyba mnie nie zrozumiałeś, zgadzam się że może niektóre filmiki pokazują coś dziwnego i prawdziwego, jednakże nie muszą to być obiekty pozaziemskie, jakbym żył w średniowieczu i zobaczył chociażby balon też bym myślał że to ufoludek (chociaż w tamtych czasach raczej przypisałoby się to do diabła). Takie było moje przesłanie więc nie rozumiem twojej reakcji, pozatym mówiłeś o większości filmików, a nie o jednym

Ostatnio edytowany przez Anerian - 28-08-2008 o 10:00.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 09:18   #172
Granteon
Użytkownik Forum
 
Granteon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005

Posty: 513
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anerian Pokaż post
up: Tiaa, niech żyją zdjęcia i filmy pokazujące ptaki, samoloty i muchy przelatujące przed kamerą. Niektórych filmów nie potrafię wytłumaczyć i nawet się nie staram, i wierze że tam na niektórych filmach są jakieś obiekty, które dziwnie się poruszały po niebie i nie są ani ptakami ani chmurami ani innym ludzkim syfem. Więc mówię to tu i teraz, wierze że niektóre obiekty widziane na filmach mogą być prawdziwe. Więc zasada nie uwierze póki nie zobacze została spełniona, tylko że czy te obiekty to napewno kosmici. I tutaj pojawia się pytanie, miliony materiałów z których 90% to albo fałszywki, albo chmury, a 10% to zdjęcia NIEZYDENTYFIKOWANYCH OBIEKTÓW LATAJĄCYCH. I gdzie tu w ostatnim zdaniu użyłem słowa kosmita?? To tylko nasza wybujała wyobraźnia stworzyła małe zielone/szare ludziki, które przybędą z kosmosu aby nas uratować/zniszczyć/uprawiać seks. Więc mówienie że jak zobacze film powinienem uwierzyć jest całkowitą bzdurą.
A jeśli jesteś w stanie się założyć że większość filmików na youtube jest prawdziwe ja z chęcią się zgodze, pytanie tylko o ile?? Hmm, ja jestem za 10 milionami... nieee, odrazu dobijemy do 100 mln wkońcu trzeba jakoś żyć do końca tego pierwszego i być może ostatniego żywota. Więc co zgadzasz się na zakład?

Nie ważne jaka jest ilość prawdziwych, wystarczy jeden, żeby wiedzieć, że takowe obiekty pozaziemskie istnieją...

Ostatnio edytowany przez Granteon - 28-08-2008 o 11:15.
Granteon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 11:14   #173
Gucias
Użytkownik Forum
 
Gucias's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 36

Posty: 219
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Calmera
Poziom: 81
Skille: 95/82
Poziom mag.: 20
Domyślny

lol
Tak to jest jak się szyb nie myje a potem filmujesz i widzisz plamkę na niebie , a to się okazuje, że to syf na szybie

A co to tam powyżej ma być? to już mohery ze swoimi agentami aż tutaj się dostały? to od dzisiaj będziemy biblię cytować na forum? nie posiłkujcie się tą książeczką ze spisanymi ludowymi wierzeniami i po części prawdziwą historią narodu żydowskiego bo na tym daleko nie zajedziemy....
Gucias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 15:33   #174
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

up: zdziwiłbyś sie jak daleko można zajść z Biblią w ręce, poczytaj spbie na forum "O wszystkim i o niczym" temat o planecie x, zwróc uwage na gostka o nicku Mystlich.
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 15:43   #175
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Mam pytanie do wszystkich niedowiarków na tym forum.

Naprawdę sądzicie, że jesteśmy jednymi żywymy organizmami we wszechświecie? Naprawdę sądzicie, że tylko człowiek żyje w kosmosie liczącym miliardy miliardów gwiazd? Naprawdę uważacie, że wystąpił tak możliwy scenariusz jak powstanie życia tylko na Ziemi? Naprawdę sądzicie, że ludzkość jest najwyżej rozwiniętym organizmem w kosmosie? Naprawdę uważacie, że tylko na Ziemi coś się dzieje a reszta to pustka?

Jak na większość pytań odpowiedzieliście sobie tak to mówie wam to:

Jesteście IGNORANTAMI.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 15:54   #176
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Naprawdę sądzicie, że jesteśmy jednymi żywymy organizmami we wszechświecie?
Udowodnij, że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Naprawdę sądzicie, że tylko człowiek żyje w kosmosie liczącym miliardy miliardów gwiazd?
Udowodnij, że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Naprawdę uważacie, że wystąpił tak możliwy scenariusz jak powstanie życia tylko na Ziemi?
Udowodnij, że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Naprawdę sądzicie, że ludzkość jest najwyżej rozwiniętym organizmem w kosmosie?
Udowodnij, że jest inaczej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Naprawdę uważacie, że tylko na Ziemi coś się dzieje a reszta to pustka?
Udowodnij, że jest inaczej.

Choć osobiście sądzę, że gdzieś jakieś życie istnieje/istniało/będzie istnieć. Niekoniecznie inteligentne.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 16:06   #177
Fred_Flintston
Zbanowany
 
Fred_Flintston's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2008
Lokacja: Bedrock
Wiek: 15
Wpisy bloga: 2

Posty: 258
Świat: Prehistoryczny
Domyślny

Dowód na istnienie inteligentnego życia we wszechświecie jest prosty. Planeta Ziemia.
Fred_Flintston jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 16:11   #178
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Udowodnij, że jest inaczej.
Nie było by sensu wszystkiego robić w quote. Moja odpowiedź:

Udowodnij, że życie w kosmosie nie istnieje.

Ostatnio edytowany przez Erhion - 28-08-2008 o 16:15.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 16:17   #179
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bloodwin Pokaż post
Udowodnij, że życie w kosmosie nie istnieje.
Istnieje, u nas. Ale poprzez analogię - udowodnij, że na Ziemi nie ma smoków.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 16:29   #180
Anerian
Użytkownik Forum
 
Anerian's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2007
Lokacja: Wieś na zadupiu co się zowie Kraków
Wiek: 31

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aneriano
Profesja: Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 8
Skille: 47/47
Poziom mag.: 2
Anerian ma numer GG 1494880
Domyślny

Ja tam wierze w toże gdzieś tam w kosmosie jest jakieś życie, co do jego inteligencji, nie mnie w to rozważać, ale wiem jedno, smoki istnieją bo jak w bibli było to ogniste tornado to musiało jakoś powstać
Anerian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:19.


Powered by vBulletin 3