Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-07-2008, 20:50   #141
Klosorox
Użytkownik Forum
 
Klosorox's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2008
Lokacja: Ciechanów

Posty: 107
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 109
Poziom mag.: 70
Klosorox ma numer GG 10624515
Domyślny

u.u dobry poradnik 10/10
__________________
Klosorox jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2008, 21:04   #142
Edy
Użytkownik Forum
 
Edy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2008
Wiek: 29

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 32+
Skille: bad/bad
Poziom mag.: 9+
Domyślny

Nono... Bardzo Ladny poradnik. Czytelny itp.
Moja ocena to 9/10
Czego 9/10? Bo wyszukalem blad ale niepowiem jaki sam znajdz
__________________

CS FAN
Pozdro dla NoStus
Edy jest offline  
stary 09-07-2008, 00:00   #143
Dorek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2008

Posty: 3
Brak ikony Wybur

Ja gram w tibie rok z przerwami I jak pierwszy raz zobaczylem tibie 8.20 to powiedzialem ŁaŁ Ale nie moglem sie polapaci ja robilem te poczontkowe qesty i tera zakladam nową postac I wybrałem Pallka Ale niewiem jaki świat wybrać pomocy Co wybrać : Guardie , Celesta , Vinera , Czy Zanera ale ja bym wolał jakiś świat Non-PvP Niezwracajcie uwagi na bledy niejestem zadobry z ortogrfi [CHAR][/CHAR][CHAR][/CHAR][CHAR][/CHAR]
Dorek jest offline  
stary 09-07-2008, 00:14   #144
Dorek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2008

Posty: 3
Domyślny

Masz 9,9/10 A ogulnie poradnik FAJNY ^
^
^
^

>>>>>>>>>Nadal czekam na odpowiedzi ktury siwiat wybraci<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Ostatnio edytowany przez Dorek - 09-07-2008 o 11:29. Powód: bo w tamtym sie pomylilem
Dorek jest offline  
stary 09-07-2008, 14:45   #145
Mikeros_12
Użytkownik forum
 
Mikeros_12's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Drem Pall
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 15
Skille: 51/40
LOL :)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dorek Pokaż post
Masz 9,9/10 A ogulnie poradnik FAJNY ^
^
^
^

>>>>>>>>>Nadal czekam na odpowiedzi ktury siwiat wybraci<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dorek Pokaż post
Ja gram w tibie rok z przerwami I jak pierwszy raz zobaczylem tibie 8.20 to powiedzialem ŁaŁ Ale nie moglem sie polapaci ja robilem te poczontkowe qesty i tera zakladam nową postac I wybrałem Pallka Ale niewiem jaki świat wybrać pomocy Co wybrać : Guardie , Celesta , Vinera , Czy Zanera ale ja bym wolał jakiś świat Non-PvP Niezwracajcie uwagi na bledy niejestem zadobry z ortogrfi [CHAR][/CHAR][CHAR][/CHAR][CHAR][/CHAR]
Hmm... Radzę ci wybrać Świat Nerana Fajny Świat i duzo sie na nim nauczysz x))
Mikeros_12 jest offline  
stary 09-07-2008, 19:37   #146
Dorek
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 07 2008

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mikeros_12 Pokaż post
Hmm... Radzę ci wybrać Świat Nerana Fajny Świat i duzo sie na nim nauczysz x))


Dzienki zara zrobie sobie na nim postać




Jupi No PvP

Ostatnio edytowany przez Dorek - 09-07-2008 o 19:45.
Dorek jest offline  
stary 25-08-2008, 10:45   #147
Hellreicer
Użytkownik forum
 
Hellreicer's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2008
Lokacja: Rybnik

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hellreicer
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Poziom: 62
Skille: 98/87
Poziom mag.: 17
Hellreicer ma numer GG 7530422
Domyślny

Chłopcy xD gdzie byście radzili mi trenic chodzi mi o miejscówke gdzie nikt nie znajdzie mnie latwo, bo trenie na drutku i mam przez to pz ;P
Hellreicer jest offline  
stary 26-08-2008, 01:08   #148
Kamixx2009
Użytkownik Forum
 
Kamixx2009's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2008

Posty: 137
Stan: Na Emeryturze
Imię: Axiver
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 15
Kamixx2009 ma numer GG 5344177
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cheerios Pokaż post
200 spearów ?! Pogieło Cie .. ? Lepiej kupić w Ab'Dendriel [zakładając że siedzimy w AB, większośc playerów tak robi], nie dość że zaoszczędzimy czas, to jeszcze nie tak drogo wyjdzie ..

Z tego co wiem [dawno nie skilowałem na monku pallem, więc pomyłki wybaczcie] to NAWET po tym upie nie wchodzą jakieś mega hity na 30 skillu w monka .. Wg. mnie nie opłaca się skilować na 30 skilu z monkiem. Po pierwsze ZAKŁADAJĄC że jesteśmy na nowym servie, to raczej nie można liczyć na pomoc kogoś obcego, jeżeli chodzi o postawienie monka .. Z kumplem, dobra, on robi sobie runki, my spokojnie bijemy monka.




Zgadzam się w całej rozciągłości, dużo ludzi narzeka że no-pvp i skilowanie od 80+ śmierdzi, bo się nie da etc, a tak naprawdę mówią to ludzie NIE UMIEJĄCY grać na no-pvp .



Nigdy nie praktykowałem, ale z tego co mi kumpel mówił, on nie odchodził na afk, bo co chwilę respiły mu się guardy etc i trza to było wybijać.

Nie mam ochoty już cytować, ale uważam że DOPIERO na 60lv 15mlv to z deczka przegięcie .. Ja biegałem z 15 mlv od 48lv ; >

Co się tyczy POH'a to stwierdzam że jeżeli chodzi o exp, zależy jak trafimy. Duża liczba osób mówi że POH śmierdzi, bo lata tam pełno osób. Jedni mówą że mało osób biega, z uwagi na GS'y . Śmiem twierdzić że jedni i drudzy mają dużo racji, bo zależy to od tego jak trafimy. Raz chciałem na probę zrobić nockę na POH'u [maniac plx ] i biegały ze mną ledwo co 2 osoby, a to i tak tylko do 1 w nocy. Kilka dni po tym wydarzeniu znowu zrobiłem nockę i robiłem ją w towarzystwie 2-3 osób. I tak był niezły exp/h bo 2-3 osoby nie są jakoś strasznie dużo wybić i zabrać. Resp też nie jest jakiś super wolny, więc całkiem fajnie można expić.
Ogólnie kilka byków rzuca się w oczy i widać że nie grałeś jakoś dłużej palkiem . Ciekawostki, taktyki i nie opisałeś miejsc do expienia dla Pacc. Jeżeli chcesz stworzyć naprawdę dobry poradnik to musisz mieć WŁASNE doświadczenie. Takie ' zapożyczanie ' zdjęc nie robi wrażenia takiego jak byś materiały zbierał sam.

Nie zwykłem oceniać poradników, a w tym przypadku nie widzę powodu aby przywarę zmieniać .



Nie o to chodzi bo własnie masz racje sam gram na n0-pvp i mam 104 skiel 80 lvl wiec ? wbie to 95 na cycach kolo THAIS na quest dlugo nie powiem ze krótko ale na no -pvp jest łatwo
bo na pvp to cie ubijo to to i to
Kamixx2009 jest offline  
stary 10-09-2008, 13:19   #149
Jeal
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 07 2006

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ****
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nebula
Poziom: 70
Skille: 81/59
Poziom mag.: 14
Domyślny

Poradnik może i dobry ale dla małych lvli
__________________
Gram tylko dla przyjemności
Jeal jest offline  
stary 10-09-2008, 14:21   #150
@Goku
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 06 2008

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

a ja mam pytanie jak na roku bede bic z cluba sworda lub z axai nabije 30 skilla to na mainie skille dista pujda bez znaczxnie na to jakie mam skille cluba czy tam axa ? czy nmoze jak jak najmniejsze skille na roku to na mainie dist szybciej pujdzie bo ja mam tak w głowie ze wszysto musi byc idealnie :/mam 3 lvl paka i mam 13 skilla cluba i zrobie 8 lvl i bedemial np 15 skilla cluba i bde dista robil na roku to dist pojdzie normalnie ????? bo ja sam juz nie wiem co i jak z tym rokem i skillowaniem :/ cgce poprostu zebym mial dobre skille palka zeby nie szly ani wolniej ani inaczej... szukalem screenow innych paladynow zeby zobacztc jake skille aja inni ale nier udalo mi suie znalesc.. prosze o odpowiedz...

p.s
sory za pisownie sle mam zlamany prawy obojczyk i pisze jedną lewą ręką
@Goku jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:43.


Powered by vBulletin 3