Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-12-2007, 23:21   #41
Xavierek
Użytkownik Forum
 
Xavierek's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2006
Lokacja: Łowicz
Wiek: 32

Posty: 26
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Jinthin
Profesja: Knight
Gildia: Fairlight
Świat: Askara
Poziom: 52
Skille: 77/75
Poziom mag.: 6
Xavierek ma numer GG Za dużo osób spamowa Send a message via Skype™ to Xavierek
Domyślny

Update poradnika na 8.1

Working 90%.

Poradnik w pełni zupdatowany i poprawiony , zapraszam do komentowania .

Brakuje w nim tylko 1 screena którego dam na dniach ;p

Ostatnio edytowany przez Xavierek - 29-12-2007 o 00:32.
Xavierek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-12-2007, 15:44   #42
ZonaRomana
Użytkownik Forum
 
ZonaRomana's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2007
Lokacja: Konin

Posty: 304
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xavierek Pokaż post
[b][u][center][size="7"]

Tabeleczka z przykładowymi skillami na danym lvlu:

LVL****DIST****SHIELD
10******30******50
20******60******50
30******70******55
40******75-xx***60 max.


LVL----MLVL
10lvl----2mlvl
15lvl----8mlvl
20lvl----9mlvl
40lvl----12mlvl
55lvl----15mlvl
Takie skilowanie jest bez sensu 40 skila i jazda ;] ja osobiście skiluje do 35 i expie. Ale to zalezy od gustu.

Co do mlvla. Dla mnie śmieszny. Po co komu taki mlv. Teraz jak na 50lvlu palek ma 13 to już jest dobrze Oczywiście expiąc a nie stojąc bezsensu pod depo i tracąc czas.
__________________
Idę za nimi bo oni idą za mną, wiesz jak to sie nazywa?? To lojalność...

Konin Team
ZonaRomana jest offline  
stary 31-12-2007, 02:07   #43
Kamil0401
Użytkownik forum
 
Kamil0401's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2007
Lokacja: Thais
Wiek: 34

Posty: 9
Stan: Usunięty
Domyślny

Poradnik spoko ale było kilka literówek
ja np lubię poskillować do 50 dista a potem łuk w ręke i jazda na dwarfy
Kamil0401 jest offline  
stary 02-01-2008, 04:38   #44
Rotherdamie
Użytkownik Forum
 
Rotherdamie's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2007

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 44
Skille: co cie?
Poziom mag.: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ZonaRomana Pokaż post
Takie skilowanie jest bez sensu 40 skila i jazda ;] ja osobiście skiluje do 35 i expie. Ale to zalezy od gustu.
Nom ja też jestem antyfanem bezsensownego skillowania ale gdy masz lepszy skill koszty expienia są niższe ,a samo expienie przyjemniejsze i efektywnejsze/wydajniejsze. Toteż samemu trzeba zdecydowac jaki wyrobic skill by odpowiadał lvl postaci.
__________________
Niestety muszę odejść.Na zawsze.Tibia mi się znudziła i jak widzę wasze wypowiedzi 1bp na 12h to mnie skręca. Jesteście tak samo zepsuci na umyśle jak Tibia. Ocknijcie się !

Ostatnio edytowany przez Rotherdamie - 02-01-2008 o 04:39.
Rotherdamie jest offline  
stary 04-01-2008, 20:48   #45
Kurizu
Użytkownik Forum
 
Kurizu's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 35

Posty: 156
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kurizu
Profesja: Royal Paladin
Świat: Fortera
Poziom: 78
Skille: 92/80
Poziom mag.: 20
Kurizu ma numer GG 4914883
Domyślny

Oj jest dużo rzeczy z którymi się nie zgodze w tym poradniku

Cytuj:
Proponuje zakupić jakąś broń typu sword/axe/club oraz tarcze i udać sięna początku na trolle/gobliny i expić na balance , tak długo aż niewbijemy z 45-50 shielda. Przy okazji mamy nazbierane trochękasy/spearów/small stonsów. Po wyskillowaniu tego shield już W ogólenie powinien nas obchodzić.
po pierwsze paladyn używa głównie broni dystansowych, jeśli już paladynowi są potrzebne skille sword/axe/club to tylko zakładając że będzie planował w przyszłości blokować często potwory z atakiem fizycznym
w przeciwnym razie to jest totalna pomyłka gdyż sensowniej jest poświęcić ten czas na trenowanie distance a shield i tak będzie rosnąc gdy za broń dzierżyć będziesz speary

Cytuj:
Stawiamy na początku 1 monka i skillujemy do 45~ dista może 50. Na 50jeżeli mamy small stosy to dobrze skillujemy dalej smallami do 60~ 65dista. Jak mamy tylko speary to stawiamy 2 monki:
na spearach da rade spokojnie do 60 skilla dojechać bez większej obawy o zabicie monka... dopiero powyżej 60 (o ile nie wyższy ale tego nie jestem pewien) jest sens używania small stonów

Cytuj:
5.Skillbars Dist/Shield , M lvl

Tabeleczka z przykładowymi skillami na danym lvlu:

LVL****DIST****SHIELD
10******30******50
20******60******50
30******70******55
40******75-xx***60 max.

LVL----MLVL
10lvl----2mlvl
15lvl----8mlvl
20lvl----9mlvl
40lvl----12mlvl
55lvl----15mlvl
zakładanie że shield 60 jest maxylnym shield i dalej nie warto zaprzecza twoim własnym słowom zwłaszcza że latanie z royal spearami (powyżej 45lvl e-speary) i tarczą pomimo obniżonego zasięgu na tym lvl nadal jest bardzo skuteczne a obrona jest przydatna zawsze im większa tym lepsza


zaś z lvl magicznym 15 mlvl na 55 to zdecydowanie za późno ten mlvl powinno się średnio osiągać w okolicy 40-45 mlvl a przy 55 powinno się być już w okolicach 16 mlvl poza tym osoba która trenuje skille osiąga mlvl szybciej niż osobą expiąca (porównując względem levelu) więc to też nie jest do końca adekwatne

Cytuj:
1. Kupowanie go przed 40 lvl'em (a nawet 50) nie ma sensu. (expowiska dla facca do 50 lvla spokojnie wystarczą)
2. Jeżeli nie ma się ok. 70+ dista też jest to nieopłacalne.
3. Jeżeli już sie go kupi , to nie aktywować go czym prędzej ale uzbierać kasę na czary , promocje , ew. trochę podskillować.
4. Aktywować w dobrym momencie , kiedy ma się wiele czasu na grę (np. wakacje)
adn 1-3. uwarunkowanie tylko od lvl jest bezsensowne najlepiej założyć po prostu dobre skille które zadowolą nas do skutecznego expienia... dodatkowo pacc = promocja = większy mlvl i szybsze ładowanie życia w tym większa szansa na przeżycie więc ja bym wogóle nie uzależniał go od lvl a jedynie od skilli
adn 4. Wakacje są by odpocząć a nie spędzać całe dni przy komputerze (to niezdrowe) a dobry czas na aktywowanie zarówno dla młodszych jak i dla starszych graczy to prócz okresów wolnych od nauki jeszcze okresy początków semestrów gdy poziom nauki nie jest silny i nie trzeba się przygotowywać do zaliczeń wiec można poświęcic czas na hobby

Odnośnie ekomoni paladyna tu jest prawdzia loteria... zasadniczo teraz kiedy paladyni mogą korzystać z tarcz i są mniej uzależnieni od knightów mają większe zarobki ze względu na brak podziału loota więc powolutku (chodź Cipsoft z każdym update utrudnia to nam ) zwiększa się zarobek paladynów

moja aluzja odnośnie ulepszenia poradnika :
wprowadzenie kilku podstawowych zachowań jakie powinien nauczyć się Paladyn (np expienie na potworach magicznych , jak efektywnie się leczyć , co powinien nosić paladyn z runek / potionów i w jakich ilościach by czuł się bezpiecznie)
__________________
~Final Fantasy 7 : Advent Children~ J.E.N.O.V.A

Ostatnio edytowany przez Kurizu - 04-01-2008 o 20:53.
Kurizu jest offline  
stary 04-01-2008, 21:43   #46
Kutch
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pytanko

mam jedno pytanie czy kupienie light na 8 lvl jest oplacalne, no niby ten mlvl bedzie szedl,ale ja uwamzam ze rownie dobrze mlvl moge zacząć wbijać od 9 lvl z exura ..., na 8 lvl i tak nie wbije ( expiąc/ skillujac )tego 1mlvl z powodu braku capa na food? co wy o tym sądzicie?
no i mlvl nie jest juz tak istotny jak kiedys, przez ograniczenia lvl'owe. Na 25 lvl na 100% chcąc nie chcąc bedziemy mieli ten 4 mlvl na UHyi HMMy.

no i ta kase moze małą , jednak lepiej spożytkować inaczej np. na eq ?
EDIT a tak w ogole to b. fajny poradnik przyda mi sie ( rozpoczyna przygode z pallem na celescie) moim zdaniem 10/10

Ostatnio edytowany przez Kutch - 05-01-2008 o 21:14.
 
stary 04-01-2008, 22:17   #47
Kutch
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny re: Kurizu

nie zgodze sie z tobą do konca, ok z monkiem moze nie ma sensu na 50 skillu trenic z ss ,jednak na swiatach non-pvp monka ci nikt nie postawi wiec ss sa konieczne juz na 30 dist ..( ktory osiaga sie na ok 9 lvl) wiec nie ma mowy o trenieniu na czyms innym niz trolle, roty .. ktore maja za malo hp by wytrzymac nasze skillowanie(ze spearami oczywiscie).

Ostatnio edytowany przez Kutch - 04-01-2008 o 22:30.
 
stary 06-01-2008, 22:19   #48
PrZ'eMo
Użytkownik Forum
 
PrZ'eMo's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: SiEdLcE:]
Wiek: 30

Posty: 65
Profesja: Druid
Świat: Candia
PrZ'eMo ma numer GG 3373165
Domyślny

Co do skillowania na światach non-pvp...
Ja sam gram palkiem na świecie non-pvp i gdy tylko wyszedłem na main, poszedłem do AB na trole i zacząłem skillować ze spearami do 40 skilla. Potem kupiłem sobie small stonesy, jednak miałem wtedy o tyle łatwiej, że pomogli mi trochę koledzy, lecz kasę na ten zakup można zdobyć zbierając piórka lub poprostu wziąść się samemu za zbieranie kamyków. Do 50 skilla siedziałem na trollach. Następnie wbiłem 60 dista i poszedłem expić. Co do shielda to warto skillować z dwoma potworkami, bo shield sie może przydać do skillowania na slimach. Na 35 lvlu postanowiłem wbić 75 dista na slimach z kamykami. Dlaczego nie na geo? Ponieważ teraz na mountsteruns kręci sie mnóstwo osób, a poza tym trzeba cały czas wybijać jakieś zrespione guardy. Zresztą na slimach jest lepszy blood+spark hits z tego powodu, że slim ma słabą obrone. Po wbiciu skillów pozostaje tylko exp
__________________
Tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie
PrZ'eMo jest offline  
stary 09-01-2008, 01:01   #49
KzN
Użytkownik Forum
 
KzN's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Augustów

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 48
Skille: 72/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kutch Pokaż post
mam jedno pytanie czy kupienie light na 8 lvl jest oplacalne, no niby ten mlvl bedzie szedl,ale ja uwamzam ze rownie dobrze mlvl moge zacząć wbijać od 9 lvl z exura ..., na 8 lvl i tak nie wbije ( expiąc/ skillujac )tego 1mlvl z powodu braku capa na food? co wy o tym sądzicie?
Hmm ja się z tobą nie zgodzę, ponieważ gdy wychodzimy z rooka zazwyczaj idziemy trenować na trole do Ab czy do Troll Caws obok Thais. Z trolli natomiast wypada meat, więc niema problemu z foodem, możesz go schować w jakimś miejscu i gdy mana przestanie rosnąć zwyczajnie jeść. Po to są czary od 8 levelu, aby ich używać i aby ułatwiły Ci advance w magicu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kutch Pokaż post
no i mlvl nie jest juz tak istotny jak kiedys, przez ograniczenia lvl'owe. Na 25 lvl na 100% chcąc nie chcąc bedziemy mieli ten 4 mlvl na UHyi HMMy.
Odniosę się do twojej wypowiedzi dotyczącej magic levelu. Hmm na 25 levelu siłą woli nie możesz mieć 4 magica ponieważ, przez te 17 leveli na mainie powinieneś awansować przynajmniej 2 razy więcej. Chyba, że masz wykupione only "Utevo Lux" i "Exura" wtedy of course magic będzie wchodził wolno z racji tego, że te czary wymagają małą ilość punktów many.

Teraz jeśli chodzi o poradnik. Moim celem po wyjściu z rooka jest wytrenienie 50 distance do 15 levelu. Po 15 levelu skille same wchodzą przy expieniu. Do 55 skilla będziemy awansować w distance średnio co level. Z racji tego, że u paladyna skile rosną szybciej niż u knighta, nie trzeba mieć na 40 levelu 75 distance, choć można (Jak kto woli). Ja na 30 levelu mam 65/45 (chodź z poradnika wynika, że powinienem mieć 70 distance) i wcale nie prezentuję się źle na expowisku. Przy skillu 63 mam best 204 z royal speara na 27 levelu. Co do magica ważne, aby mieć ten 9-10 magic level do 30 poziomu, bo wtedy możemy używać m wale jak wiadomo. 15 magic levelu niema co na siłe wbijać, broń Boże wastować mana potiony ponieważ na 45 levelu Paladyn ma tak słabe hity z SD, że nie opłaca się wogóle ich kupywać mimo, że po tym update mamy ich jakby 3 bp zamiast 1 bp z poprzednich klientów (dziś w jednej runie mieszczą się 3 "pociski" jeśli mogę to tak nazwać)


Następna sprawa to eq. Myślę, że wielu graczy nie posiada Boots of Haste na 30 levelu, ponieważ na 20-30 levelu totalnie zmieniamy eq, więc na to głównie idą nasze pieniądze. Od 25 poziomu paladyn może atakować z royal spearów (15 gp za sztukę na pacc). Mówię w tym momęcie o graczu, który nie posiada płatnego konta. Średnio za 100 royal spearów płaci się 2,5k co wystarcza na 3-4 levele (między 25 a 30). Wydaje się też pieniądze na small stones, ponieważ po wbiciu 30 levelu zazwyczaj wszyscy idą dotrenić do równych skilli (65 lub 70 jak kto woli). Dopiero po 35 levelu można wybić się z pieniędzmi ponieważ czeka nas sporo questów (Crus helm itp) Przez te wszystkie levele utrzymujemy się głównie z loota po wbitym levelu (średnio 2-3k na MS lub 4-5k na cryptach, mumiach, ghulach, beholderach itp pod MS, nawet do 10k na dwarfach jeżeli robimy loot bagi, choć osobiście tego nie robie, bo pełno thiefs) i jeśli gramy na świecie PVP ewentualnie z loota przy PK. Cała moja wypowiedź dotyczy głównie postaci na facc ponieważ opieram się na własnym doświadczeniu, do 50 levelu PACC dla paladyna nie jest potrzebny jeżeli ktoś umie grać.

Niewiem czy się mylę, ale wydaje mi się, że power bolty mają mniej atk niż assasin stars bo to assasin stary zastępują palladynowi runę SD, fakt, że przy starach mamy na sobie shielda co zmniejsza nasze obrażenia, a przy p boltach latamy z kuszą, ale w tym momencie liczą sie hity zadawane dla przeciwnika, jak już mówiłem nie jestem taki pewny czy p bolty mają więcej atk niż assasin stary, jeśli się myle zwracam honor, mój błąd.


Moim zdaniem poradnik jest dobry, rozplanowany, błedów niewiele. Oceniam 9/10.

Sie rozpisałem, ale myśle, że to dobrze bo masz tu szczerą opinię na temat poradnika. Co prawda troche dużo, ale w jednym zdaniu nie umiem skomentować tak długiego poradnika. Jak na 1 poradnik wyszło znakomicie, oby tak dalej. Pozdro.
__________________
11:05 Sainox Del'Toro [20]: hunted
11:05 Samon-Tito [8]: co o mowil
11:06 Samon-Tito [8]: co hunted
11:06 Samon-Tito [8]: co to bylo hunted
11:06 Sainox Del'Toro [20]: ty masz hunted
11:06 Samon-Tito [8]: co to
11:06 Sainox Del'Toro [20]: shuaUSAUHsuhaUSahusuhasuausuhashuSU
11:06 Sainox Del'Toro [20]: TO TAKA BRON
11:06 Samon-Tito [8]: nie mam

Ostatnio edytowany przez KzN - 09-01-2008 o 19:20.
KzN jest offline  
stary 10-01-2008, 07:57   #50
Krychek
Użytkownik Forum
 
Krychek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2007
Lokacja: Bieruń

Posty: 14
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Saphira
Poziom: big
Poziom mag.: xD
Krychek ma numer GG 10706336
Domyślny

10/10 poradnik ekstra ale nie rozumie jak mozna chodzic z np. carlin swordem i wybijac gobliny moim zdaniem najlepiej jest trenowac shielkdin w czasie skillwoania na trollach(ale to na maylym discie)wtedy rosnie bardzo szybko szczegolnie po upie.ALe jestes pewnie bardziej doswiadczonym graczem to bd sie trzymal twojej teori skillowanmia pallem.Poradnik sie przyda
__________________
  • Hail SaPhIra
Krychek jest offline  
stary 11-01-2008, 09:48   #51
Dvawerniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 12 2007
Lokacja: Zatyle pomorskie

Posty: 45
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Polska
Poziom: Hlv
Skille: 150\190
Poziom mag.: 99
Domyślny Skillowanie

1. Palladyn który nie skilluje na rooku to pseudo-palladyn<A jak macie zamiar sie nauczyć grać palladynem i wbić skille na mainie? Nie pisze tu o osiągnieciu 50 ale 15 starczy
2. Rokkgard to miejsce gdzie jest czas na skillowanie i zarobek<dodatkowy shielding nie zaszkodzi
3. Na mainie nie ma czasu na skillowanie, przynajmnij na poczatku (PvP)<No jak wiekszość z was gra na non-pvp....
4. Na wyższym levely można dopiero skillować na mainie, gdyż (ponoć) jest sie bezpieczniejszym.<macie może i racje

Oczywiście mówie o "normalnych" graczach anie o (przepraszam za wyrażenie) lizodupach którzy mają "pro" z XXX levelem.

Lizodupstwo polega na robieniu wszystkiego czego chce od ciebie Hight-lvl za to, że bedzie ciebie chronił

Wiekszości was bym polecał znaleźc w słowniku J. Polskiego terminu Forum i przeczytać co to znaczy
__________________
Czemu akurat patrzysz na mój podpis?

Ostatnio edytowany przez Dvawerniak - 14-01-2008 o 18:28. Powód: tylko żal, Noob, lol umiecie pisać? Istnieje coś takiego jak szkoła
Dvawerniak jest offline  
stary 11-01-2008, 16:16   #52
Etan Marth
Użytkownik Forum
 
Etan Marth's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 345
Imię: Etan Marth
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Etan Marth ma numer GG 7164295
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dvawerniak Pokaż post
1. Palladyn który nie skilluje na rokku to Pseudo-palladyn
2. Rokkgard to miejsce gdzie jest czas na skillowanie i zarobek
3. Na mainie nie ma czasu na skillowanie, przynajmnij na poczatku (PvP)
4. Na wyższym levely można dopiero skillować na mainie, gdyż (ponoć) jest sie bezpieczniejszym.

Oczywiście mówie o "normalnych" graczach anie o (przepraszam za wyrażenie) lizodupach którzy mają "pro" z XXX levelem.
Lol, ale sie usmialem xDDDDD
kazda z twoich wspanialych mysli to tzw. pisofszit
No beka jakich malo!!!!!!! XDDDDDDDD
"ktory nie skilluje na rokku to Pesudo-palladyn" XD, nie no, ty jestes chyba tym ("przepraszam za wyrazenie") lizodupem i sluchasz tego co mowia ci koledzy, a pozniej takie brednie piszesz na forum.

Jesli to co napisales to byla ironia (a raczej nie) to zwracam ci honor : )

@Topic
Dobry poradnik, co prawda mi sie juz nie przyda, ale graczom, ktorzy dopiero zaczeli, albo nie znaja sie jescze na tej profesji na pewno sie przyda. No moze male watpliwosci co do tego bicia goblinow, ale moze byc ; )
__________________

Combo by Mahrdis+2 Dragons+1 Dragon Lord=173EK Owned
Thor Rheon [30]: ej wiesz dlaczego mi kutas staje jak mame zobacze??

Ostatnio edytowany przez Etan Marth - 11-01-2008 o 16:17.
Etan Marth jest offline  
stary 11-01-2008, 18:44   #53
KzN
Użytkownik Forum
 
KzN's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2007
Lokacja: Augustów

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 48
Skille: 72/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

LOL, na rooku nie poskillujesz sobie bo skille wchodzą jak 100 skill dla knighta. Gdyby na rooku skille wchodzily by tak samo to np. Sunrise by se juz wyskilowala 90 skilla np sworda i by miala już 200 lev a nie, 100+ -.- Myśl co mówisz, skoro main to nie miejsce na skillowanie to co robią l lev w AB na trolach, bo chyba nie expią ze skillami 15/10...
-.- GRATZ wiedzy, chyba grasz w tibie od tego update ;]
__________________
11:05 Sainox Del'Toro [20]: hunted
11:05 Samon-Tito [8]: co o mowil
11:06 Samon-Tito [8]: co hunted
11:06 Samon-Tito [8]: co to bylo hunted
11:06 Sainox Del'Toro [20]: ty masz hunted
11:06 Samon-Tito [8]: co to
11:06 Sainox Del'Toro [20]: shuaUSAUHsuhaUSahusuhasuausuhashuSU
11:06 Sainox Del'Toro [20]: TO TAKA BRON
11:06 Samon-Tito [8]: nie mam
KzN jest offline  
stary 12-01-2008, 14:14   #54
Er'nest
Użytkownik Forum
 
Er'nest's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2007

Posty: 21
Stan: Początkujący
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Pain
Świat: Danubia
Poziom: 60+
Skille: 10\10
Poziom mag.: 1
Domyślny Nawet nawet...

kurde szkoda ze nie opisales hlvl ;p (zatrzymales sie na 40 lvl)
__________________


Er'nest jest offline  
stary 14-01-2008, 19:28   #55
x_PrzemEK_x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 11 2007

Posty: 43
Domyślny

nie czytalem waszych postow tylko poradnik
no nie wiem czy palkkiem sie duzo kasy wydaje

na 54lvlu rp mialem 200k i expilem bez waste

1 dzien tomby drugi d lair venore i gitara
x_PrzemEK_x jest offline  
stary 14-01-2008, 20:33   #56
Daro867
Użytkownik forum
 
Daro867's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2008
Lokacja: Kę3n
Wpisy bloga: 1

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania & Azura
Poziom mag.: xP
Domyślny

pyło cutnie!! fajny poratnik
Daro867 jest offline  
stary 20-01-2008, 22:28   #57
Bezimiennik
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 01 2008
Wiek: 43

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Luminera
Poziom: 60
Skille: 80/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

Fajny poradnik , ale głupio, że speary mają zasięg 3 kratek
Bezimiennik jest offline  
stary 21-01-2008, 15:16   #58
Aruon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Poradnik bardzo przydatny, moja ocena 9/10

Nie znalazłem informacji o zasięgu strzał i boltów (speary 3 kratki o ile dobrze zrozumiałem)

Nie zgadzam sie z tym skilowaniem shieldingu latając z sword/axe/club.
Moim zdaniem lepiej iść na trole, pozbierać spearów, i podexpić do jakiegoś 16-18 lvlu (expiąc na trolach, orcach, valkaryiach, rotach itp). Początkowo dist i shield same będą wskakiwać. (ja normalnie expiąc na full atack na 16 lvl-u mam skille 48/34 i co najważniejsze dużo więcej capality niż 8 lvl postać, co przekłada się na większe możliwości expienia, oraz gromadzenia zapasów spearów/kamieni/strzał/boltów)
 
stary 21-01-2008, 17:13   #59
Vardesaavre
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 04 2007
Lokacja: Bychawa

Posty: 40
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom mag.: 18
Oczko ;/

Poradnik ma trochę błędów źle napisałeś np: Zamiast Infernal Bolt napisałeś power bolt,nie do dałeś arrows zwykłych,15 lvl i 8mlvl mi to sie jakoś nie za bardzo nie podoba,tomby mogą być od każdego lvla prawie tylko skile trochę trzeba wbić na początek 1 poziom tomby a potem 2 i 3,Na HellGate expiłem od 15 lvla na jest taki exp po wejściu w tp i w prawo idziesz i tam są ghule,skieletki,demon skieletony po 1 i sie nie wastuje jak sie np: spears skończą z demon skieletonów Throwing Star bierzesz i expisz, nie dodałeś jeszcze Throwing Star


Dla mnie 6/10 napisałeś sie trochę albo skopiowałeś lub przerobiłeś ale gz
__________________
KOCHAM SWOJĄ MAME I TATE

Ostatnio edytowany przez Vardesaavre - 21-01-2008 o 17:18.
Vardesaavre jest offline  
stary 21-01-2008, 17:33   #60
mikolaj99
Użytkownik Forum
 
mikolaj99's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: We Wszechświecie
Wiek: 24

Posty: 322
Stan: Niegrający
mikolaj99 ma numer GG 1574050 Send a message via Skype™ to mikolaj99
Domyślny

ciekawy poradniczek może sie przyda
mikolaj99 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:26.


Powered by vBulletin 3