Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-04-2007, 22:05   #141
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
tak tak śpiewke o tym ,że kibicował ktoś Chelsea przed władaniem Romana wielkiego znam na pamięć!okazuje się że to około 90% kibiców chelsea...?o0e ktoś w to uwierzy?nie bardzo?
Jeżeli nawet to nic mi do tego?sezonowcy to najgorsza zaraza jaka może spotkać sport
do klubu Chelsea nic nie mam- tylko troche minie zanim osiągną chociaż poziom Nottingam Forest
eot,cya
Możesz mi nie wierzyć bo szczerze nie obchodzi mnie to
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-04-2007, 22:37   #142
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Możecie mnie teraz pojechać ale już nie mogę wytrzymać - Wy po prostu zazdrościcie że Chelsea ma tak bogatego właściciela???
Nie, nie zazdroszczę właściciela, bo prowadzi beznadziejną politykę klubową. Za kilka lat odbiją się czkawką te przepłacone transfery Chelsea.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 22:53   #143
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Zamknijcie się bo nam topic zamkną.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 23:53   #144
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@up: No bez przesady - my się tu tylko kłócimy, ale o sprawy ściśle związane ze sportem. I jeśli niema "CzEsLi To PeDaUY !!!! A tY JesteS TeSh PeDaUem bo Ih LubiSH" to nie jest aż tak źle.

A coś związane z topicem ?

Tottenham - Sevilla

Fajny meczyk. Szkoda, że Anglicy szybko stracili te 2 brameczki, bo wg mnie to im należało się zwycięstwo. Może nie awans, ale zwycięstwo na pewno.

@down: Ale nie sposób powiedzieć, że boom na Chelsea jest taki sam jak na ManYoo lub Arsenal. A co do 90 % to może przesadził. Ja bym dał tak około 60-70 % sezonowców.

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 12-04-2007 o 23:59.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 23:56   #145
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
okazuje się że to około 90% kibiców chelsea...?
To ja powiem ze podobnie jak 90% MAnu, Arsenalu czy Barcelony.
Btw skad wzieles te piekne 90?%
Cytuj:
do klubu Chelsea nic nie mam- tylko troche minie zanim osiągną chociaż poziom Nottingam Forest
Ktory byl mocny jakies 30 lat temu. Pewnie nie widziales ani jednego meczu sprzed 30 lat, ale Nottingam to byla super druzyna.
To ja tez moge powiedziec ze Chelsea z sezony 1998/98 byla o wiele lepsza od obecnego Realu.

Cytuj:
Nie, nie zazdroszczę właściciela, bo prowadzi beznadziejną politykę klubową. Za kilka lat odbiją się czkawką te przepłacone transfery Chelsea.
Nie tylko Chelsea prowadzi beznadziejna polityke, ale trzeba przyznac ze Chelsea moze w tym przodwac. Jednakze jezeli Romkowi nie szkoda kasy, to niech wydaja.
Edit up@
Cytuj:
Tottenham - Sevilla

Fajny meczyk. Szkoda, że Anglicy szybko stracili te 2 brameczki, bo wg mnie to im należało się zwycięstwo. Może nie awans, ale zwycięstwo na pewno.
Podpisuje sie obiema rekami
Ten mecz pewnie bedzie ciekawszy od przyszlego finalu Pucharu U

Ostatnio edytowany przez Wiślaczek - 13-04-2007 o 00:16.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-04-2007, 16:05   #146
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thomisson Pokaż post
Nie, nie zazdroszczę właściciela, bo prowadzi beznadziejną politykę klubową. Za kilka lat odbiją się czkawką te przepłacone transfery Chelsea.
Ok, to teraz bez kłótni ogólnie według wszystkich Romek wkłada w c**j kasy w Chelsea ale czemu się temu czepiacie skoro prowadzi beznadziejną politykę klubową i więcej traci niż zyskuje ??? Wydaje dużo kasy na transfery ale nie oferuje po 80mln euro tak jak Real,Barca za C.Ronaldo. Popatrzcie sami Lampard,
Terry i Joe Cole zostali sprowadzenie do Chelsea za blisko 30 mln funtów a zobaczcie sami ile teraz są warci

I chciałbym oficjalnie skończyć temat o Abramowiczu i o tym że jestem sezonowcem bo tak nie jest, sam mógłlbym was tak nazwać ale tego nie robie bo nie wypada i w ogóle was nie znam
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 22:02   #147
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

ManYoo w finale F.A Cup. Hmmmm...widmo trzech spotkań ManYoo-Cheslea przed zakończeniem sezonu zbliża się. ^^'
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 22:44   #148
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Możesz mi nie wierzyć bo szczerze nie obchodzi mnie to
A mógłbyś się z tym tak nie afiszować, jaki to z Ciebie pro loozak?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
To ja powiem ze podobnie jak 90% MAnu, Arsenalu czy Barcelony.
To ja Ci powiem, że kaka prawda, bo ManU, Arsenal czy Barcelona nie pojawiły się w elicie piłkarskiej parę lat temu ni stąd ni zowąd.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
To ja tez moge powiedziec ze Chelsea z sezony 1998/98 byla o wiele lepsza od obecnego Realu.
Imo przesadzasz. Nie była o wiele lepsza na pewno, może była równa a i to nie do końca, mimo, że ostatnio od Realu ciężko być słabszym, jeśli chodzi o większe europejskie kluby. Z tego co kojarzę Chelsea zdobyła wtedy Puchar Uefa i Superpuchar Europy. Śmiem twierdzić, że Real byłby w stanie coś takiego osiągnąć w tym sezonie, gdyby nie kilka błędów.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Nie tylko Chelsea prowadzi beznadziejna polityke, ale trzeba przyznac ze Chelsea moze w tym przodwac. Jednakze jezeli Romkowi nie szkoda kasy, to niech wydaja.
Ten, kogo cytowałeś nie powiedział, że tylko Chelsea prowadzi taką politykę. A jeśli Romkowi w końcu znudzi się wydawanie tej kasy na Chelsea? Co wtedy?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic
Lampard, Terry i Joe Cole zostali sprowadzenie do Chelsea za blisko 30 mln funtów a zobaczcie sami ile teraz są warci
Terry jest wychowankiem Chelsea. Lampard został sprowadzony do Chelsea rok przed przyjściem Abramowicza. Jakoś mało mnie ten klub obchodzi a wiem o nim więcej od pana panie prawdziwy kibic.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-04-2007, 23:12   #149
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
A mógłbyś się z tym tak nie afiszować, jaki to z Ciebie pro loozak?
Gdyby ktoś ci pierdolił farmazony że jesteś kibicem tego klubu tylko dlatego że ma kasę, a gdyby nie miał to bym był kibicem innego klubu też byś się bronił.
Jakbym zaczął na*******ać że jesteś kibicem Barcelony tylko dlatego że gra tam Ronaldinho bla bla bla a gdyby grał w innym klubie to miałbyś barce w dupie, myślę że też byś był pod irytowany.

Cytuj:
Terry jest wychowankiem Chelsea. Lampard został sprowadzony do Chelsea rok przed przyjściem Abramowicza. Jakoś mało mnie ten klub obchodzi a wiem o nim więcej od pana panie prawdziwy kibic.
Przyznaję szczerze że byłem pewny że przyszedł z West Hamu. Słyszałem że był w Chelsea kiedyś, ale nie wiedziałem że jest wychowankiem.
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 20:24   #150
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
To ja Ci powiem, że kaka prawda, bo ManU, Arsenal czy Barcelona nie pojawiły się w elicie piłkarskiej parę lat temu ni stąd ni zowąd.
Co do Barcelony musze sie z Toba nie zgodzic. Od czasu transferu i swietnej gry
Ronaldinho bardzo mocno wzrosla. Nie jestem przekonany czy wiekszosc nich kibicowala Barcelonie, jak Barca byla w kryzysie a w klubie panowal bajzel.
Jednkaze musze przyznac ze od przyjscia romka tez sie zaroilo od kibicow Chelsea.
Cytuj:
Imo przesadzasz. Nie była o wiele lepsza na pewno, może była równa a i to nie do końca, mimo, że ostatnio od Realu ciężko być słabszym, jeśli chodzi o większe europejskie kluby.
Real wydal miliony na transfey, ale mimo tego gra brzydko. Jezeli dobrze pamietam to Chelsea grala o wiele lepszy i skuteczniejszy futbol. Ale musze sie zgodzic ze trudno bedac wielkim klubem, grac gorzej od obecnego Realu.
Realu ktory lubi gubic punkty, po slabej grze. Ale oczywiscie to tylko moje zdanie.
Cytuj:
Z tego co kojarzę Chelsea zdobyła wtedy Puchar Uefa i Superpuchar Europy.
Zdobyli Puchar Zdobywców Pucharów, Super Puchar Europy oraz Puchar Ligi a w lidze zajeli calkiem niezle czwarte miejsce. Moze nie sa najwazniejsze trofea, ale cos znacza. Pozniej tez niezle grali, ale do przyjscia Abramowicza klub popadl w solidne dlugi.
Cytuj:
Śmiem twierdzić, że Real byłby w stanie coś takiego osiągnąć w tym sezonie, gdyby nie kilka błędów.
Niby sklad maja, ale wydaje mi sie ze przez bledy trenera poplyneli.
Cytuj:
A jeśli Romkowi w końcu znudzi się wydawanie tej kasy na Chelsea? Co wtedy?
W przyszlych sezonach Chelsea ma zaczac przynosic zyski, wiec dlaczego Abramowicz mial sie wycofac? Imo za duzo wlozyl kasy by nagle opuscic klub.
Jednakze musisz przyznac ze wlasciciel Chelsea przykrecil juz kurek z kasa dla Chelsea.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 21:08   #151
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Kurde. I po raz kolejny Chelsea ma niepewny mecz. Już myślałem, że Blackburn będzie w finale. Ehhhh...No, ale w każdym razie ciekawy finał będzie.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 21:23   #152
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Od czasu transferu i swietnej gry
Ronaldinho
(...), która już się prawdopodobnie skończyła, ze względu na to, że odbiła mu mania bogactwa.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Nie jestem przekonany czy wiekszosc nich kibicowala Barcelonie, jak Barca byla w kryzysie a w klubie panowal bajzel.
Na pewno nie ale tutaj właśnie widzę, różnicę między Barceloną a Chelsea.Barcelona, jak już powiedziałeś miała kryzys. I to porządny, bywały sezony, w których nie grała nawet w pucharach. Podobny kryzys jakiś czas temu miał Real Madryt. Chelsea jednak wyskoczyła nagle. Oni nie mieli kryzysu. Oni grali tak, jak pozwalały im na to możliwości. Teraz grają na 200% starej Chelsea.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek (odnośnie Realu M.)
Niby sklad maja, ale wydaje mi sie ze przez bledy trenera poplyneli.
Ja bym bardziej powiedział, że od kilku lat ich największym błędem jest karuzela trenerów. Zmieniają ich jak rękawiczki. Totalny brak zaufania.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
W przyszlych sezonach Chelsea ma zaczac przynosic zyski, wiec dlaczego Abramowicz mial sie wycofac?
No właśnie! Ma zacząć przynosić zyski! Nie jest to pewne, chociaż prawdopodobne.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek
Jednakze musisz przyznac ze wlasciciel Chelsea przykrecil juz kurek z kasa dla Chelsea.
Muszę. Ale kto wie, czy mu się nie odmieni. W końcu to multi - miliarder.

>down
A postaw się na miejscu tego kozaka i zadaj sobie jakże banalne pytanie: na chuj mi ten kaktus?

Ostatnio edytowany przez Bastash - 15-04-2007 o 21:54.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 21:35   #153
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 34

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Tak czasem myślę "czemu żaden kozak nie zrobi złota z gówna, czyli nie kupi jakiegoś polskiego klubu" nie muszą długo szukać,.. ostatnio był Górnik Zabrze na sprzedaż chyba za 2 mln złoty nie pamiętam już, a teraz jest na sprezdaż "Pogoń Canarinhos Szczecin" za jakieś 10 mln złoty,..

Te sumy są dla nich, przynajmniej smieszne, Np, Abramowicz jest właścicielem Chelsea, na pewno ma udziały w CSKA Moskwa i chyba małe, ale ma w Deportivo La Coruna, więc dlaczego nie 4 klub?
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 15-04-2007 o 21:37.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 21:53   #154
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Tak czasem myślę "czemu żaden kozak nie zrobi złota z gówna, czyli nie kupi jakiegoś polskiego klubu" nie muszą długo szukać,.. ostatnio był Górnik Zabrze na sprzedaż chyba za 2 mln złoty nie pamiętam już, a teraz jest na sprezdaż "Pogoń Canarinhos Szczecin" za jakieś 10 mln złoty,..

Te sumy są dla nich, przynajmniej smieszne, Np, Abramowicz jest właścicielem Chelsea, na pewno ma udziały w CSKA Moskwa i chyba małe, ale ma w Deportivo La Coruna, więc dlaczego nie 4 klub?
A po co im jakis klubik z Polski? Slaba liga, male zainteresowanie obcokrajowcow polska liga, ryzyko wyrzucenia zligi za korupcje itd. Mala nadzieja na zyski, bo od dawna zaden polski klub nie gral w LM.
Cytuj:
(...), która już się prawdopodobnie skończyła, ze względu na to, że odbiła mu mania bogactwa.
Kasa najwazniejsza...
Cytuj:
Chelsea jednak wyskoczyła nagle. Oni nie mieli kryzysu. Oni grali tak, jak pozwalały im na to możliwości. Teraz grają na 200% starej Chelsea.
Wzmocnienia klubu zrobily swoje W latach przed Abramowiczem Chelsea plasowala sie w gornej czesci tabeli, wiec sie musze zgodzic z Twoja opinia.
Cytuj:
Ja bym bardziej powiedział, że od kilku lat ich największym błędem jest karuzela trenerów. Zmieniają ich jak rękawiczki. Totalny brak zaufania.
W Polsce tez mamy taki polski Real madryt Jest nim Wisla Krakow.
Cytuj:
Muszę. Ale kto wie, czy mu się nie odmieni. W końcu to multi - miliarder.
Gdybania a nic sie zdaja. Mam nadzieje ze nauczyly go poprzednie transfery jak nie wydawac kasy.Ale rowniez mam nadzieje ze budzet transferowy pozwoli wzmocnic nieco atak i linie obrony.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 23:08   #155
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek Pokaż post

Niby sklad maja, ale wydaje mi sie ze przez bledy trenera poplyneli.
taak np. ten błąd
http://media.putfile.com/el-arbitro-maricoon
świeży bo wczorajszy
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 23:14   #156
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
taak np. ten błąd
http://media.putfile.com/el-arbitro-maricoon
świeży bo wczorajszy
Sugerujesz ze Real przegrywa przez arbitrow?
Bo nie wiem co chcesz mi przez to przekazac swoim postem.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 23:16   #157
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiślaczek Pokaż post
Sugerujesz ze Real przegrywa przez arbitrow?
Bo nie wiem co chcesz mi przez to przekazac swoim postem.
Nie, jemu chodziło o to, że sugerujesz, że to tylko i wyłącznie wina trenera, że real m. dostaje w dupsko. A to wina trenera nie była. Chyba- Niezbadane są myśli PiXika

@down
Czy on się tam pomylił? Fakt, niby trafił w piłkę ale w giczki również.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.

Ostatnio edytowany przez Dark Sven - 15-04-2007 o 23:19.
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 23:16   #158
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PiXik Pokaż post
taak np. ten błąd
http://media.putfile.com/el-arbitro-maricoon
świeży bo wczorajszy
Tak jakby sędziowie mylili się tylko na niekorzyść Realu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
Czy on się tam pomylił? Fakt, niby trafił w piłkę ale w giczki również.
Nie widziałem tego filmiku, nie otwiera mi się a nie chce mi się próbować, bo łatwo się domyślić co to jest ; ]

Ostatnio edytowany przez Bastash - 15-04-2007 o 23:26.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 23:20   #159
Wiślaczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 10 2004
Wiek: 24

Posty: 254
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez __DARK_SVEN__ Pokaż post
Nie, jemu chodziło o to, że sugerujesz, że to tylko i wyłącznie wina trenera, że real m. dostaje w dupsko. A to wina trenera nie była. Chyba- Niezbadane są myśli PiXika
Pokaz mi gdzie tak powiedzialem.
W ktorym moim poscie znajdziesz:
Cytuj:
tylko i wyłącznie wina trenera, że real m. dostaje w dupsko.
Wiślaczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-04-2007, 23:24   #160
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

w primiera division to ogólnie raczej na niekorzyść każdej drużyny oprócz jednej, ale nie mam czasu na taką paplaninę bo i tak nie wygram.

2 karne w jednym meczu z dupy to ewidentny przypadek jak i to że koleś który to sędziował jest kibicem Barcelony.
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:37.


Powered by vBulletin 3