Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-07-2007, 14:26   #1
Doomhammer
Użytkownik Forum
 
Doomhammer's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Oleśnica

Posty: 30
Doomhammer ma numer GG 6703842
Domyślny Dofus !

Witam , taki temat juz byl jednak teraz weszlo duzo nowych update i trzeba zachecic rodakow do gry w ta gre !

Dofus to gra mmorpg turowa , podczas walki jest system tur , kazdy z graczy ma iles punktow ruchu i punktow akcji za ktore sie rzuca czary/bije w zwarciu , kazdy czar wymaga innej ilosci punktow akcji.

Teraz przedstawie wam klasy

Cra
Szlacheccy łucznicy , którzy nienawidzą widoku swej krwi . Atakują z dystansu i skutecznie , starając się uniknąć strat . Ich kluczowymi słowami są : precyzja , umiejętności , zręczność . W grze nie znajduje to zastosowania , bo Cra trenuje głównie inteligencję lub siłę , zręczność jest drugorzędną charakterystyką .

Ecaflip
Hazardzista, ryzykant. Jego potężne ataki potrafią obrócić się przeciw niemu lub przepaść nie zadając żadnych obrażeń. Dobrze włada mieczem (jest to jedyna broń wobec której nie ma żadnych minusów). Jego główne atrybuty to Siła i Wytrzymałość (vitality), choć powinien być także zwinny. Dzięki specjalnym czarom potrafi zachować odległość od wroga by w następnej chwili doskoczyć do niego i potężnym ciosem pozbawić życia. Ze względu na swoją siłę popularny w dofusie. Kocia rasa jest drapieżna i zawsze chodzi swoimi ścieżkami.

Enutrof
Klasa wyspecjalizowana w wyszukiwaniu dobrych przedmiotów. Ci poszukiwacze skarbów nie są urodzonymi wojownikami, lecz, z czasem, mogą stać mocnymi przeciwnikami dzięki ich uzbrojeniu. Zdecydowanie najczęściej rozwijaną charakterystyką jest ryzyko (chance), co zwiększa pośrednio szanse na znalezienie itemów po walce. Enutrof potrafi m. in. odebrać AP/MP wrogowi lub dodać MP przyjacielowi, stać się niewidzialnym, a także przywołać skrzynkę, która sprawia, że zgarniamy drop 'za dwóch'. Głównie używaną przez nich bronią jest łopata.

Feca
Rasa defensywna, Dzięki pełnej gamie czarów obronnych najczęściej to właśnie feca pozostaje w walkach najdłużej i skupia na sobie ataki podczas gdy inni towarzysze rozprawiają się z wrogiem. Główną charakterystyką jest inteligencja zwiększająca moc obronnych zaklęć i ataków zadających obrażenia od ognia. Jednak czasami spotyka się feca uznające siłę za najlepszą cechę.

Iop
Siła, Wytrzymałość, Honor. Szlachetny rycerz, które jednym skokiem potrafi znaleść się tuż przy przeciwniku i największymi w grze obrażeniami pozbawić go życia. Walczy głównie w zwarciu, ale posiada też szereg czarów wspomagających. Dobry wojownik w pojedynkach 1 vs 1. Posiada wiele możliwości rozwoju (Siła, Zwinność, Inteligencja, Wytrzymałość).

Osamodas
Osamodas ujarzmia (przyzywa) zwierzęta, by walczyły po jego stronie. Doskonale dowodzi grupą silnych stworów, dodaje im MP i AP, leczy je, zwiększa ich możliwości bojowe. Posiada on także kilka czarów ofensywnych, co pozwala mu walczyć samodzielnie bądź wspomagać przyjacielskie zwierzęta. Jego bronią może być młot lub różdżka. Rozwijaną statystyką jest głównie inteligencja i witalność. Rzadna z charakterystyk nie wpływa na siłę przywoływanych zwierząt.


Pandawa
Nie mylić z milusimi zwierzaczkami, które możemy oglądać w zoo.
Panda ma mase róznych możliwości rozbudowy. Świetnie włada toporami.
Dzięki swoim umiejętnościom rzucania wszystkim co popadnie (gdy się tylko zdenerwuje). lubiana w swojej drużynie.

Sadida
Silne kreatury, będące zawsze w harmonii z naturą, śpią przeważnie 23 godziny na dobę. Specjalizują się w przywoływaniu gotowych walczyć lalek. Dobrze walczą z kijem w ręku. Ich czary też zadają duże obrażenia. Dosyć łatwa do prowadzenia postać. Najczęściej rozwija się u Sadi siłę. Wcześniej wspomniane lalki nietylko walczą, ale także dodają MP, leczą właściciela, odbierają AP/MP i zasięg przeciwnikowi, służą jako bloker.


Sram
Sram jest podobny do zabójcy/mordercy w świecie dofusa. Na swoich nie przyjaciół zastawia najróżniejsze pułapki które potrafią zadać duże obrażenia oraz jest mistrzem w posługiwaniu się najróżniejszego typu nożami które są śmiercionośną bronią w jego reku, potrafi nimi zaatakować nawet się nie pokazując.

Xelor
Rasa Xelorów manipuluje czasem . Wykorzystuje swoje umiejętności , aby spowolnić wrogów bądź wspomóc przyjaciół . Owinięci w bandaże , potrafią uchronić się przed uderzeniami , a dzięki odbijaniu obrażeń są mocnymi przeciwnikami . Ich ulubionym i najmocniejszym orężem jest młot . Xelorzy są bardzo mądrymi istotami , istnieje dużo ścieżek rozwijania , z czego najpopularniejszymi są na inteligencje , siłę lub 'krzyżówki' . Co ciekawe , żyją zazwyczaj około 150 lat ...


Eniripsa
Każdy kto lekceważy Eniripse bo uważa, że jest to tylko rasa uzdrowicieli nie widział jej nigdy w pełnym świetle. Eniripsa to główna rasa uzdrawiająca i wspomagająca w Dofusie. Ta rasa oprócz odnawiania HP może również zwiększać AP, blokować przeciwników a także zabijać ich. Ich wysoka inteligencja razem z dobrymi czarami ofensywnymi opratymi na żywiole ognia daje podwójny efekt.

Sacrier
Sacrier jest charakterystyczną rasą specjalizującą się w unikalnej grupie czarów nazwanych „Punishments”, które oddziaływają na jego własne ciało. Dobre wykorzystanie tych czarów wzmacnia niewiarygodnie tą postać i pozwala zadawać niewiarygodnie ogromne obrażenia.

Sa w tej grze gildie jak w tibii lecz ich system ejst o wiele ciekawszy , akzda gildia ma lvl , kazdy z czlonkow gildii oddaje iles % expa zdobytego w walce dla gildii sa tez tzw Perce (perceptorzy) ktorzy sa stawiani na mapkach i zbieraja z walk surowce , itemy , zloto i exp (na zabranie itemu maja jakas szanse)

Sa takze w tej grze profesje , zostan farmerem , a pozniej piekarzem i wypiekaj rozne chlebki.. jest ich napraaaawde spooro , mozna zostac takze gornikiem lub kowalem , jest tych profesji peeelno.. jesli ci sie neichce expic to naprawde wierz mi na nude to niemozna narzekac ! lvle tych profesji sie trenuje i czym wiekszy lvl profesji tym lepsze rzeczy mozna wyrabiac.

jest w tej grze cos takiego jak pacc lecz da sie to kupic na tydzien przez telefon .. ja sobie zawsze co miesiac kupuje pacca przez telefon . 30+zl to niejest chyba duzo? a zawsze jak sie wyjezdza za 1 tyg na wakacje to mozna go kupic na 1 tyg..

Link : www.dofus.com

A i jak cos prosze robic postacie na serverze Rushu (ja tam gram)
dodam ze gram Fecą mam 60 lvl wiec jak ktos bedzie chcial to zagadac do mnie na gg : 6704832 i wytlumacze mu jesli czegos niebedzie rozumial.
Jeszcze raz zachęcam do grania w gre DOFUS !

Edit: bym zapomnial , jesli ktos gra w dofusa to prosze napisac swoj lvl i server na jakim gra

Ostatnio edytowany przez Doomhammer - 26-11-2007 o 16:34.
Doomhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-07-2007, 16:30   #2
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

Grałem w to kiedyś nudne.
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2007, 16:38   #3
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ojczul1 Pokaż post
Grałem w to kiedyś nudne.
U mnie tak samo ;s

@down:
Nie zaczynaj panie MASTER INGLISZ..

Oczywiście wiesz lepiej, że nie można mieć swoich gust..

A jeśli chcesz wszczynać kłótnie to na priv.

Aa Twój dowcip w podpisie jest jak lokata..

Skoro tak dobrze umiesz angielski i potrafisz sie nim posługiwać to graj z anglikami ;]

5 edit. aaa no naucz się najpierw j. polskiego, a potem wytykaj nam j. angielski

To nie ja tutaj pisze 'nie' z czasownikami razem...


Dobra to jeśli znam się np. na grze terraworld online, a Ciebie ona nie interesuje, to mam prawo nazywać Cie osobą nieznającą j. obcych? Pomyśl.

Jeśli masz więcej wątpliwości co do mojej osoby, to prosze kierować na priv. Nie będe Ci zaśmiecać tematu.

-mówił Raxev- użytkownik, który nie zna j. polskiego, angielskiego i zdaniem Doomhammera nie wie jak nauczyć się profesji i nie wbił 10 lvla.

Kthxbye

Ostatnio edytowany przez Raxev - 12-07-2007 o 21:04.
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2007, 18:52   #4
Doomhammer
Użytkownik Forum
 
Doomhammer's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Oleśnica

Posty: 30
Doomhammer ma numer GG 6703842
Domyślny

Jak sie nieumie w to grac to nudne ^^
edit: aaa no i jest nudne jesli sie niezna angielskiego..przykro mi ;/
edit: ehh..ty tez moglbys sie troche polskiego pouczyc panie MASTER POLISZ.... kazdy ma swoj gust.. a moze poprostu kazdy nawet niewbil 10 lvla i niewie jak sie nauczyc profesji ?

Ostatnio edytowany przez Doomhammer - 12-07-2007 o 19:56.
Doomhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 10:28   #5
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

Mam pytanie, jesli chce zostac ofensywnym magiem to jaka rase mam wybrac? I jak rozdawac punkty statystyk? Gra za moment mi sie sciagnie, a chcialbym jakos w miare zrobic ta pierwsza postac
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 11:37   #6
Kropka997
Użytkownik Forum
 
Kropka997's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: dębno->Boh Rox
Wiek: 32

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Unitera/Galana
Poziom: ---
Kropka997 ma numer GG 7434575
Domyślny

tez w to gralem mialem az 8 lvl... ale mi sie znudzilo wrocilem do tibii..
Kropka997 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 15:02   #7
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kropka997 Pokaż post
tez w to gralem mialem az 8 lvl... ale mi sie znudzilo wrocilem do tibii..
lepiej nie pisz, że Ci sie znudziło bo Pan Doomhammer (przydomek haj lewel) od razu Cie zniszczy ;<
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 15:23   #8
Doomhammer
Użytkownik Forum
 
Doomhammer's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Oleśnica

Posty: 30
Doomhammer ma numer GG 6703842
Domyślny

Ehh taka jest prawda.. yrobiliscie 8+10 lvle i co? nic nawet o grze niewiecie... ja sie niedziwie ze wam sie nudzi jak zrobicie 10 lvl i przestajecie grac.. z reszta grajcie w tibie.. jest ciekawsza ! baardzo ladne soundtracki ots sie z niej nierobi (exori gran...) aa no i klimat ma najlepszy ! tibia sie nie nudzi? tam jest tylko exp , exp , exp.. w dofie jest wiele wiecej rzeczy do robienia.. ale jak sie nawet mozna wpisac w google dofus wiki i tam masz WSZYSTKO.. jak zostac farmerem czy sword smithem..ale no wiadomo.. bez angielskiego sie nieobejdzie.. dofus jest grą dla bardziej inteligentnych ludzi..tibia
niedlugo znizy sie do poziomu MU (h&s)... w dofusie nawet walke ktora na 1 rzut oka jest przegrana mozna wygrac..a nie jak w tibii , idziesz przez krypte .. Oo 3 vampy no to bb.. albo questy , idz zabij to i top idz po skrzynke , zabij to i tamto i idz po nagrode...
Zaraz raxev powie ze DOfus to gra dla dzieci.. dziecko w tej grze neima czego szukac.. a takie 5 letnie dziecko wpada na tibie poniewaz przy niej wystarczy potrenowac(wbic mlvl) i leciec expic ! a co pozniej mozna robic? questy? jak juz wspomnialem sa z d*py...
Doomhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 16:00   #9
Vlad Dracula
Użytkownik Forum
 
Vlad Dracula's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: KK
Wpisy bloga: 1

Posty: 535
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Honera
Poziom: 22
Poziom mag.: 19
Vlad Dracula ma numer GG 1970836
Domyślny

Omg koleś nie czaisz jak sie komuś gra nie podoba czy się znudziła to nie musisz od razu krytykować i obrażać się na wszystkich. Jak ktoś woli Tibię to niech gra.Ty wolisz Dufos to sobie w to graj.
__________________
..
Vlad Dracula jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 16:08   #10
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomhammer Pokaż post
Ehh taka jest prawda.. yrobiliscie 8+10 lvle i co? nic nawet o grze niewiecie... ja sie niedziwie ze wam sie nudzi jak zrobicie 10 lvl i przestajecie grac.. z reszta grajcie w tibie.. jest ciekawsza ! baardzo ladne soundtracki ots sie z niej nierobi (exori gran...) aa no i klimat ma najlepszy ! tibia sie nie nudzi? tam jest tylko exp , exp , exp.. w dofie jest wiele wiecej rzeczy do robienia.. ale jak sie nawet mozna wpisac w google dofus wiki i tam masz WSZYSTKO.. jak zostac farmerem czy sword smithem..ale no wiadomo.. bez angielskiego sie nieobejdzie.. dofus jest grą dla bardziej inteligentnych ludzi..tibia
niedlugo znizy sie do poziomu MU (h&s)... w dofusie nawet walke ktora na 1 rzut oka jest przegrana mozna wygrac..a nie jak w tibii , idziesz przez krypte .. Oo 3 vampy no to bb.. albo questy , idz zabij to i top idz po skrzynke , zabij to i tamto i idz po nagrode...
Zaraz raxev powie ze DOfus to gra dla dzieci.. dziecko w tej grze neima czego szukac.. a takie 5 letnie dziecko wpada na tibie poniewaz przy niej wystarczy potrenowac(wbic mlvl) i leciec expic ! a co pozniej mozna robic? questy? jak juz wspomnialem sa z d*py...

Ty jesteś pojebany czy jak? Skoro Tobie się ta gierka podoba to nie znaczy, że innym musi - tak ciężko to przyjąć do wiadomości? Może i krótko w nią grali, ale skoro nie wciągnęła ich od samego początku to może jednak im się nie podoba. Tibia ma swój urok jakim jest grafika i łatwość w porozumiewaniu się, dlatego ma tylu graczy i skoro tyle osób w nią gra to chyba coś w niej jest.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2007, 20:39   #11
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Doomhammer Pokaż post
. kazdy ma swoj gust
No ma i poco sie do niego wtracac?Gustow sie nie krytykuje
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 01:10   #12
Doomhammer
Użytkownik Forum
 
Doomhammer's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Oleśnica

Posty: 30
Doomhammer ma numer GG 6703842
Domyślny

Ehh.. mowie ze rozumiem ale niemozna mowic o tej grze ze jest nudna jak sie w nia praktycznie niegralo ! to tak jakbys sie zalogowal w tibie i ja wylaczyl i mowil kazdemu ze to szajs.. a tibia jest taka popularna poniewaz ma takze male wymagania..i prosze mi niemowic ze ta gra jest nudna jak sie o niej nic niewie.. -.- rozumiem ze sie zrobilo.. z 30lvl? kazdy z nich pewnie zalogowal sie i 1 co zrobil to zaczal expic.. ja sie niedziwie ... wiekszosc graczy umie tylko expic i sie dziwia ze gry sa nudne.. nieumiem wytrzymac jak ktos powie ze zrobil 8 lvl i powie ze gra jest nudna.. rozumiem jak powie ze zrobil 8 lvl i MU sie gra znudzila.. a nie ze ogolnie jest nudna ! trudno to zrozumiec-.-??

Edit: niebede juz nikogo wyzywac ani nic.. to niepomoze jak pisalem tamte posty bylem wkurzony na wszystko.. wycofuje oskarzenia lecz jeszcze 1 rzecz.. jak ktos ma pisac ze ta gra jest nudna to niech lepiej wcale niepisze albo napisze ze JEMU sie znudzila , jeszcze raz przepraszam wszystkich.. bylem wkurzony i latwo bylo mnie wyprowadzic z równowagi..

Edit2: AA.. prosze mnie zrozumiec. tyle sie napisalem , troche pokopiowalem a tu paru uzytkowników wyjechalo mi ze ta gra nudna (mozna powiedziec ze to tak jakby mowili niewarta niczego..) .. czulem sie jakbym to WSZYSTKO zrobil na marne..

Edit3: ehh.. powiem cos ale niech tibijczycy sie nieobrazą.. ktos mowil ze tibia ma swoj urok...wiec gdyby kazdy mial dobrego kompa i duzo kasy to jak myslisz w co by grali? Wow/Guildwars.. zostalo by i tak duzo fanow tibii.. ale wiekszos cby od niej odeszla

Ostatnio edytowany przez Doomhammer - 14-07-2007 o 01:23.
Doomhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 01:27   #13
dartra111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 04 2007
Lokacja: w domu xD

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Chętnie bym zagrał w "dofusa" ale nie znam angielskiego a mówisz że bez niego się nie obejdzie.

:/
__________________


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Plemotnik Pokaż post
Hmm poradzilbym skasowac stara tibie i sciongnonc nowa najlepiej klienta torga z tibia.org.pl - powinnno pomuc
dartra111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 14:37   #14
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

DOBRA gra wciąga zaraz po zrobieniu kilku kroków..
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 15:10   #15
Doomhammer
Użytkownik Forum
 
Doomhammer's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Oleśnica

Posty: 30
Doomhammer ma numer GG 6703842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dartra111 Pokaż post
Chętnie bym zagrał w "dofusa" ale nie znam angielskiego a mówisz że bez niego się nie obejdzie.

:/
znaczy wiesz.. zawsze mozesz pisac tematy na forum dofusa i ci czasami odpisza a w wiekszosci przekieruja na dofus wiki (strona po angielsku) ekhm.. nawet bez angielskiego mozna grac tylko bedziesz musial sie pytac graczy np. jak zostac kims tam no i z questami bedziesz mial problem..
Doomhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 22:05   #16
TaH
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 10 2004
Lokacja: Opole

Posty: 84
Stan: Niegrający
Domyślny !

Bez premium nie pograsz Taka prawda.
TaH jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2007, 22:17   #17
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TaH Pokaż post
Bez premium nie pograsz Taka prawda.
No bez premiuma można bodajże 20 któryś (jeśli stwierdzam błędnie - proszę poprawić) lvl postaci, a umiejetności też coś koło tego..

@down:
A jak długo ty w to grasz? Mówisz, że było duuuuużo updatów od tamtych starych czasów, więc skąd możesz wiedzieć, że nie było inaczej?

Znam ziomka ziomkala, który miał ziomka, który miał mercedesa, ale ziomal zrobił coś z ziomalą i ziomek mu zarąbał i nie ma ziomka. Interpunkcja, wiesz co to?

Ostatnio edytowany przez Raxev - 16-07-2007 o 12:53.
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 01:58   #18
Doomhammer
Użytkownik Forum
 
Doomhammer's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Oleśnica

Posty: 30
Doomhammer ma numer GG 6703842
Domyślny

Widac ze graliscie hoho czasu w to ! moj kolega zrobil bez p2p 50lvl... da sie miec nawet 666 lvl bez p2p lecz profesje tylko 30lvl.. a znam takze ziomka co zrobil 76 lvl bez p2p...
Doomhammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2007, 12:57   #19
Ojczul1
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 06 2005

Posty: 411
Domyślny

dofus to szajs i tyle to ze ty w nim zakochany jestes ze to super cudo jest to wspolczoje Ci.Tibia jest lepsza nie mówiąc o innych lepszych grach np Ultima Online LineageII wystarczy popatrzyć na liczbę graczy i wszystko jasne.Pozatym p2p SSIE
__________________
Ojczul1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2007, 19:04   #20
max307
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Ojczul:
Tobie to trzeba współczuć że określasz jaka jest gra po liczbie graczy. Dofus jest gra gdzie trzeba myśleć, działać drużynowo. A ma takze duzo możliwości, p wiele więcej niż Tibia to pewnie dlatego cie tak przytłoczyło, że uwazasz Tibie lepsza :/
Aha.. Jest teraz darmowy serwer który jest całkowicie f2p wiec mozna grać miło i przyjemnie..
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:07.


Powered by vBulletin 3