Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2009, 20:46   #81
Martka
Music addict
 
Martka's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: Siemianowice Śl.
Wiek: 33

Posty: 1,072
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Martka ma numer GG 8189306 Send a message via Skype™ to Martka
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
skoro kogoś uważam za wroga , jest mym wrogiem. I nie rozumiem jak wy możecie mi wmawiać kto jest mym wrogiem a kto przyjacielem... Śmieszny jesteś.
Sęk w tym, że Tobie 'wrogów' nikt mieć nie zabrania. Problemem jedynie jest to, że Ty chyba sam nie wiesz, dlaczego oni tymi wrogami są.
__________________
Martka's last.fm
Martka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2009, 21:07   #82
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Powiem wam za 10-20 lat.
Od królików nie pobiera się organów

Moje narządy niezbyt nadają się do oddania, no może poza płucami - 9 lat pływania robi swoje. A reszta doszczętnie zjechana 'zbilansowaną' dietą i 'suplementami'
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:01   #83
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Martka Pokaż post
Sęk w tym, że Tobie 'wrogów' nikt mieć nie zabrania. Problemem jedynie jest to, że Ty chyba sam nie wiesz, dlaczego oni tymi wrogami są.
problem jest w tym ze wam się to nie podoba i próbujecie mi wmowic coś... Wiem dlaczego są mymi wrogami i naprawdę nie zamierzam poraz xxx tego pisać
proponuje skończyć temat bo jest bezsensu , wy mi próbujecie coś wmowic a mnie to śmieszy.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:11   #84
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
problem jest w tym ze wam się to nie podoba i próbujecie mi wmowic coś... Wiem dlaczego są mymi wrogami i naprawdę nie zamierzam poraz xxx tego pisać
proponuje skończyć temat bo jest bezsensu , wy mi próbujecie coś wmowic a mnie to śmieszy.
Masz dziwny dar sprowadzania innych na tory offtopowe :/
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:31   #85
VibulZiom
Użytkownik Forum
 
VibulZiom's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2008
Lokacja: A co to, pedofilia??

Posty: 58
Stan: Na Emeryturze
VibulZiom ma numer GG 11772530
Domyślny

Oddałbym, w rzeczy samej... I nie chodzi tu jakieś bzdety czy jestem tolerancyjny czy nie. Jeśli ktoś nie chce, ludzie i tak sami się niedługo powybijają...

@Albertus
Chcesz zabłysnąć?? Odpowiedz mi proszę
__________________

ZAPRASZAM NA
ZYMLOK CENTER


Nie umiesz tu nacisnąć
VibulZiom jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:45   #86
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja proponuję go ignorować za jakiś czas sam przestanie pisać te głupoty bo będzie wiedział , że i tak nikt tego nie skomentuje albo nawet i nie przeczyta.

Cytuj:
Sęk w tym, że Tobie 'wrogów' nikt mieć nie zabrania. Problemem jedynie jest to, że Ty chyba sam nie wiesz, dlaczego oni tymi wrogami są.
Są wrogami bo inne polaczki sie uwzięły tez na ta grupe proste nie?

<albertus nie komentuj , ze to nie tak itd. bo uciazliwe jest przesuwanie tego paska od przegladarki >
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 27-10-2009 o 00:02.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:46   #87
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hovvner Pokaż post
Od królików nie pobiera się organów
Od królików może i nie, ale Kruliki to co innego.

@Albertus
Ale Ty się cholernie łatwo dajesz sprowokować. : )
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 00:47   #88
Psychotata
Użytkownik Forum
 
Psychotata's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Bruksela/Białystok
Wiek: 31

Posty: 142
Stan: Na Emeryturze
Świat: Morgana
Domyślny

Z tematu zrobil sie smietnik
@TOPIC
Pewnie, ze oddal bym swoje organy. Musze sie tym zainteresowac i podpisac to oswiadczenie. Musze je miec koniecznie przy sobie, czy moge miec je w domu i w razie naglej smierci, rodzina moze przekazac je lekarzom?
@Albertus
Skoncz. Prosze Ciebie. Pomysl. Gdybys musial wyjechac np. do Belgii tak jak ja, i chodzil do szkoly gdzie co 2 osoba to nie bialy osobnik to ciekawe co bys powiedzial. Jak by sie dowiedzieli, jakie masz poglady, to bys jezdzil czolgiem w szkole stawiam wszystko, ze w rzeczywistosci nie okazujesz takich pogladow publicznie, bo sie boisz, ale coz, na forum kazdy jest anonimowy i moze pisac co mu sie zywnie podoba. Mam nadzieje, ze kiedys te wasze cholerne poglady umra i swiat bedzie troszke spokojniejszy bez tych rasistow, antysemitow, homofobow itd. jestes wierny swojemu krajowi? Bo ja jestem, ale nie zamykam bram do kraju "jakims" murzynom czy zydom. Ja jestem krajowi wierny, a kraj dla mnie klamie w zywe oczy... podobno kiedys Polska ma sie stac mocarstwem rownym U.S.A. Zobaczymy jak nasz kraj sie odrodzi i najedzie do nas caly swiat, a wtedy zza krzakow wyskoczy prawie 60-letni Albertus z wystruganym kijem na kielbaski do ogniska i powie: "Uciekajcie, tutaj straszy"! Nie warto, miec takich poglodow chlopie... co 2 osoba w Polsce nie uwaza takich pogladow i one umra predzej niz myslisz. W sumie to juz umarly, bo jakos nie slychac o paradach nazistow w Polsce itp. Pamietaj! Ty jestes wierny krajowi, ale kiedys za rasizm pojdziesz do pierdla i kazdy o Tobie zapomni, nawet kraj, ktory nigdy nie wiedzial, ze istniejesz.
__________________
Jagiellonia Białystok

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ? żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
GOOD NIGHT LEFT SIDE
Psychotata jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 12:04   #89
Seeleesee1992
Użytkownik Forum
 
Seeleesee1992's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2008

Posty: 394
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Poziom: 45
Skille: 75/59
Poziom mag.: 12
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
problem jest w tym ze wam się to nie podoba i próbujecie mi wmowic coś... Wiem dlaczego są mymi wrogami i naprawdę nie zamierzam poraz xxx tego pisać
[Przepraszam wszystkich, że ciągnę ten offtop, ale jak widzę co Albertus wypisuje to mnie krew zalewa]
Nie pier*ol… Już kiedyś w jakimś temacie (… Zdaje się, że w „Skąd nienawiść do policji”, kurde, wszędzie offtopy ;D), dyskutowaliśmy na ten temat i nie miałeś kompletnie żadnego argumentu, który popierałby Twoje teorie (No, chyba że argument „nie lubię murzynów, bo znałem kilku i mi się nie spodobali” jest dobrym argumentem…)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Psychotata Pokaż post
Skoncz. Prosze Ciebie. Pomysl. Gdybys musial wyjechac np. do Belgii tak jak ja, i chodzil do szkoly gdzie co 2 osoba to nie bialy osobnik to ciekawe co bys powiedzial.
Ejjjj, ale Albertus chodził do szkoły w Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandi, Mozambiku i ZSRR ;p

@top
Po głębszym przemyśleniu sprawy. Tak oddałbym swoje bebechy, jeżeli komuś by się przydały.
__________________
"Qui non est mecum, contra me est"

Ostatnio edytowany przez Seeleesee1992 - 27-10-2009 o 12:07.
Seeleesee1992 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 12:34   #90
WuKaEs
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noradin Pokaż post
Czy zgodzilibyście się na oddanie swoich organów po śmierci? No bo np. giniecie,serce nie bije,ale wątroba,nerka,płuca są dobre. Wiecie że w ten sposób możecie np. uratować komuś życie. Co o tym sądzicie?
Nie, bo za każdym razem przed operacją czy pójściem do szpitala bał bym się oddać w ręce chirurgów... i forum o tibii nie zmieni mojego nastawienia.
---
Ktoś zapłaci skorumpowanemu chirurgowi za serce (np. 50.000zł), no a ty się potem nie budzisz...
Polecam film:
''Serce na dłoni'' i ''Przebudzenie''....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 13:01   #91
Rincewind
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2004
Lokacja: Lublin
Wiek: 35

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez WuKaEs Pokaż post
Nie, bo za każdym razem przed operacją czy pójściem do szpitala bał bym się oddać w ręce chirurgów... i forum o tibii nie zmieni mojego nastawienia.
---
Ktoś zapłaci skorumpowanemu chirurgowi za serce (np. 50.000zł), no a ty się potem nie budzisz...
Polecam film:
''Serce na dłoni'' i ''Przebudzenie''....
Przeciez i tak to co widzisz to iluzja a tak naprawde wszyscy lezymy w sloikach i robimy za baterie dla robotow...
Polecam film:
"Matrix"
Rincewind jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 14:27   #92
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Seeleesee1992 Pokaż post
Ejjjj, ale Albertus chodził do szkoły w Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandi, Mozambiku i ZSRR ;p
Do ciebie i Psychotaty , uczyłem się 2 lata w Belgii tak jak ty i właśnie tam NABIERAŁEM (stopniowo) takich poglądów jakie mam. A jak teraz mieszkam w Polsce to tylko je propaguje wsrod kolegów ;D i już nawet sporo przekonałem.


w tym poście oficjalnie kończę offtop w tym temacie (ten który teraz był) i już nie odpisuje na temat inny niż oddanie organów
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 27-10-2009 o 14:33.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 14:53   #93
Xydijo
Użytkownik Forum
 
Xydijo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Hamilton
Wiek: 30

Posty: 265
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Nie, wole zeby moje organy zgnily razem ze mna.
__________________

Kliknij w Tygrysa
~~~~~~~~~~
Xydijo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 15:29   #94
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Do ciebie i Psychotaty , uczyłem się 2 lata w Belgii tak jak ty i właśnie tam NABIERAŁEM (stopniowo) takich poglądów jakie mam. A jak teraz mieszkam w Polsce to tylko je propaguje wsrod kolegów ;D i już nawet sporo przekonałem.
Uczę się w Polsce już 7,5 roku i właśnie tu NABRAŁEM takich poglądów. Więc Polacy wypier*alać z mojego kraju.

Cytuj:
w tym poście oficjalnie kończę offtop w tym temacie (ten który teraz był) i już nie odpisuje na temat inny niż oddanie organów
Wiesz, że pisałeś coś takiego kilka dni temu? I kilka tygodniu temu. Ba, nawet kilka miesięcy temu. No ale ciebie nie można brać na poważnie, chyba, że na stronie www.idioci.żydy.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 19:09   #95
__HAPPY_SVEN__
Użytkownik Forum
 
__HAPPY_SVEN__'s Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2008
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 2

Posty: 318
Stan: Zbanowany
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Poziom: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xydijo Pokaż post
Nie, wole zeby moje organy zgnily razem ze mna.
Doskonały wybór.
__HAPPY_SVEN__ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 19:20   #96
Juzefek
Użytkownik Forum
 
Juzefek's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2006
Lokacja: Stg
Wiek: 30

Posty: 1,098
Stan: Na Emeryturze
Imię: Po co
Gildia: to
Świat: czytasz?
Juzefek ma numer GG 6720333
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xydijo Pokaż post
Nie, wole zeby moje organy zgnily razem ze mna.
A ja mogę się zalożyć, że gdyby w Polsce istniało takie prawo jak we Francji* to byś nie pisał takiego czegoś.




*
Ukryty tekst:
Na mocy tego prawa każdy człowiek, który się tam urodzi od razu jest uważany za pośmiertnego dawcę organów (można odmówić składając odpowiednie papiery
__________________
Juzefek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 19:47   #97
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Tylko dla osoby ktora znam i ktora w moich oczach na to zasluguje. Wiec nie wyraze zgody na rozporzadzanie moimi organami po smierci, ale nerke za zycia bym oddal, tak jak napisalem, dla wartosciowej osoby.
Nigdy nie bede meic pewnosci, czy moje organy przedluza zycie porzadnego czlowieka, czy jakiegos zlodzieja, bandyty, idioty itp.



I jeszcze jedno - wjezdzacie na troche rasistowskie poglady Albertusa, bo w przeciwienstwie do niego nie mieszkaliscie w miescie, gdzie jest duzo murzynow czy arabow. Ja nie mam nic do porzadnych kolorowych, ale trzeba zrozumiec, ze 'kolorowe dzielnice' na zachodzie to wylegarnia syfu spolecznego i polskie osiedla to przy nich nic. I dlatego moge zrozumiec rasizm ludzi, ktorzy mieli wiele nieprzyjemnosc mieszkajac obok kolorowych.

Tak samo z cyganami w Polsce - do ich dzielnic lepiej nie wchodzic nawet za dnia, panosza sie, kradna, gnoja Polakow. Albo tak jak z czeczencami w moim miescie - nie pracuja, maja mnostwo kasy od panstwa, a przy tym robia wszedzie syf i napadaja na Polakow.
__________________
spider-bialystok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 20:13   #98
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Tylko dla osoby ktora znam i ktora w moich oczach na to zasluguje. Wiec nie wyraze zgody na rozporzadzanie moimi organami po smierci, ale nerke za zycia bym oddal, tak jak napisalem, dla wartosciowej osoby.
Nigdy nie bede meic pewnosci, czy moje organy przedluza zycie porzadnego czlowieka, czy jakiegos zlodzieja, bandyty, idioty itp.



I jeszcze jedno - wjezdzacie na troche rasistowskie poglady Albertusa, bo w przeciwienstwie do niego nie mieszkaliscie w miescie, gdzie jest duzo murzynow czy arabow. Ja nie mam nic do porzadnych kolorowych, ale trzeba zrozumiec, ze 'kolorowe dzielnice' na zachodzie to wylegarnia syfu spolecznego i polskie osiedla to przy nich nic. I dlatego moge zrozumiec rasizm ludzi, ktorzy mieli wiele nieprzyjemnosc mieszkajac obok kolorowych.

Tak samo z cyganami w Polsce - do ich dzielnic lepiej nie wchodzic nawet za dnia, panosza sie, kradna, gnoja Polakow. Albo tak jak z czeczencami w moim miescie - nie pracuja, maja mnostwo kasy od panstwa, a przy tym robia wszedzie syf i napadaja na Polakow.
Nie moglem się powstrzymać ;D ale muszę przyznać racje!!! Teraz postaw pytanie czy chcesz żeby 9/10 części miasta wyglądało tak lub nawet gorzej jak te dzielnice cygańskie które znasz. bo 1/10 to Białe bogate dzielnice.


Żeby nie było ze offtopowy post to wypowiem się o organie za życia , nerkę mógłbym oddać ale tez naprawdę osobie na której mi zależy. Co do wątroby to tez mógłbym oddać jedna. To z wątroba to joke ;p


@Down.

Tak , u nas byś sfiksował bo osobniki twego typu zazwyczaj z braku lepszego towarzystwa kolegują się z dziećmi z podstawówki wśród których są kozakami.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 27-10-2009 o 20:31.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 20:16   #99
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
Co do wątroby to tez mógłbym oddać jedna. To z wątroba to joke ;p
?

Aaaa dżołk, tu cię mam

Hmm ale w sumie... Możliwe, że gdybym mieszkał w takiej dzielnicy to może też bym sfiksował. Na szczęście nie mieszkam.

@up: CHODZIŁO MI O BELGIĘ. A nie o Siemiatycze. Nie musisz mnie obrażać od razu :\

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 27-10-2009 o 20:38.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 20:36   #100
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
problem jest w tym ze wam się to nie podoba i próbujecie mi wmowic coś... Wiem dlaczego są mymi wrogami i naprawdę nie zamierzam poraz xxx tego pisać
proponuje skończyć temat bo jest bezsensu , wy mi próbujecie coś wmowic a mnie to śmieszy.
Napisz po raz xxxpierwszy, blagam. Zawsze mnie ciekawilo jakie argumenty moga podac tacy ludzie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
Tylko dla osoby ktora znam i ktora w moich oczach na to zasluguje. Wiec nie wyraze zgody na rozporzadzanie moimi organami po smierci, ale nerke za zycia bym oddal, tak jak napisalem, dla wartosciowej osoby.
Nigdy nie bede meic pewnosci, czy moje organy przedluza zycie porzadnego czlowieka, czy jakiegos zlodzieja, bandyty, idioty itp.



I jeszcze jedno - wjezdzacie na troche rasistowskie poglady Albertusa, bo w przeciwienstwie do niego nie mieszkaliscie w miescie, gdzie jest duzo murzynow czy arabow. Ja nie mam nic do porzadnych kolorowych, ale trzeba zrozumiec, ze 'kolorowe dzielnice' na zachodzie to wylegarnia syfu spolecznego i polskie osiedla to przy nich nic. I dlatego moge zrozumiec rasizm ludzi, ktorzy mieli wiele nieprzyjemnosc mieszkajac obok kolorowych.

Tak samo z cyganami w Polsce - do ich dzielnic lepiej nie wchodzic nawet za dnia, panosza sie, kradna, gnoja Polakow. Albo tak jak z czeczencami w moim miescie - nie pracuja, maja mnostwo kasy od panstwa, a przy tym robia wszedzie syf i napadaja na Polakow.
Tutaj problem moim zdaniem tkwi w czyms innym. Kiedy krzywda sie dzieje bezpodstawnie komus kolorowemu, to od razu latwo krzyczec TY RASISTO, ale kiedy to bialy ma przesrane za kolor skory, to juz to nie jest to az takim wielkim rasizmem. Z drugiej strony moze masz racje, co osoby ktore murzyna widzialy kilka razy w zyciu moga o tym wiedziec? Ale nawet jesli, to nie milo jest zobaczyc ze nadal wiekszosc ludzi gnoi kogos kto wyskakuje z takimi pogladami?

Co do tematu - chyba jednak bym nie oddal. Nie przez chamstwo, ale dlatego ze czasami lekarze zbyt szybko mysla ze pacjent nie zyje...
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:36.


Powered by vBulletin 3