Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-07-2012, 22:17   #41
Hubertoo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 07 2007

Posty: 181
Domyślny

Tok myślenia "kiedyś wypadał" działa w taki sposób, że na mainie obok Minotaurów w kilku miejscach respi się Orc Warrior, z którego owy dagger leci. Ktoś puścił plotkę, że leciał kiedyś z minosa. Gracze nie pamiętają dokładnie czasu, kiedy go zlocili i twierdzą, że na mainie wypadł im z minotaura, a tak naprawdę wypadł im on z Orc Warriora, który się respi zaraz obok. Wszystkie przedmioty, które są tzw. "tajemnicze" są jedynie wynikiem bugu na antice. Szkoda tracić czas na odkrywanie tajemnic rooka, bo cipsoft zwyczajnie przygotował jedną ścieżkę wychodzenia z tej wyspy, ścieżką tą jest tutorial. Sugeruje to, że nic tajemniczego na rooku nie ma. Ja mogę powiedzieć, że kiedyś z rotworma poleciał mi orshabaal brain ale to było dawno i będzie to równie wiarygodne jak z tym daggerem, także nie ma sensu dalej spamować postami typu "mój kolega miał", czy "wyloociłem 10 lat temu", bo to się mija z celem. Żeby coś udowodnić nie trzeba pisać na forum, tylko trzeba iść w świat, popytać graczy i jak ktoś takie coś ma to udokumentować to screanem i wrzucić.

ps. obowiązek udowodnienia istnienia jakiejś rzeczy spoczywa na tym, który twierdzi, że owa rzecz istnieje, nigdy na odwrót.
Hubertoo jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-10-2012, 00:03   #42
Psychotata
Użytkownik Forum
 
Psychotata's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Bruksela/Białystok
Wiek: 31

Posty: 142
Stan: Na Emeryturze
Świat: Morgana
Domyślny

Archeolog, ale nie wazne.
Fajne bajki tutaj czytam, najbardziej smiesza mnie ludzie "grajacy" od 01' czy 02' co znaja Dziewiczego, Sunrise itp. albo jakies 100 lvle, ktore przygode z Tibia zaczynaly w 2006 roku. Poison Dagger lecial z minotaurow. Mial go moj brat na Aldorze, pamietam dobrze. Bylo to pod koniec 2004 roku. Gralismy na Aldorze. Wychodzil dwa razy ta sama postacia na maina. Podczas drugiego pobytu na rooku, wychodzil z PD na maina. 2 lata pozniej lekki polew mielismy jak poszla fama, ze to juz niespotykany rarek, a za razem najlepsza bron na rooku. Skonczcie z tymi "mitami" itp. Kto mial PD ten mial, teraz nie ma sie co ujawniac, bo wiekszosc graczy ktorzy go mieli juz dawno o tej grze zapomnieli. Jestem pewien, ze od poczatku 2006 roku PD juz nie sa spotykane na Rookgardzie.
__________________
Jagiellonia Białystok

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ? żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
GOOD NIGHT LEFT SIDE
Psychotata jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2012, 20:25   #43
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Psychotata Pokaż post
Archeolog, ale nie wazne.
Fajne bajki tutaj czytam, najbardziej smiesza mnie ludzie "grajacy" od 01' czy 02' co znaja Dziewiczego, Sunrise itp. albo jakies 100 lvle, ktore przygode z Tibia zaczynaly w 2006 roku. Poison Dagger lecial z minotaurow. Mial go moj brat na Aldorze, pamietam dobrze. Bylo to pod koniec 2004 roku. Gralismy na Aldorze. Wychodzil dwa razy ta sama postacia na maina. Podczas drugiego pobytu na rooku, wychodzil z PD na maina. 2 lata pozniej lekki polew mielismy jak poszla fama, ze to juz niespotykany rarek, a za razem najlepsza bron na rooku. Skonczcie z tymi "mitami" itp. Kto mial PD ten mial, teraz nie ma sie co ujawniac, bo wiekszosc graczy ktorzy go mieli juz dawno o tej grze zapomnieli. Jestem pewien, ze od poczatku 2006 roku PD juz nie sa spotykane na Rookgardzie.
Nie leciał, skończ już
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2012, 13:20   #44
Wertyk
Użytkownik Forum
 
Wertyk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aolde Miko Pokaż post
Jestem pewien bo zaczynałem grę na tibi 7.6 i sam lootnałem tego dagger'a tylko wtedy to była normalna broń, więc wyszedłem z nią na maina.
Szukając na google jakichś info, znalazłem dużo postów z 2006/2007 roku, gdzie ludzie chwalili się z posiadania tego daggera, ale w obecnych czasach nie widziałem nikogo z tym daggerem, ani nawet zdjęć kogoś z tą bronią na rooku.
Klamstwo
Loot PD z minotaurów na rooku byl ZAWSZE wylaczony, co potwierdzal niejednokrotnie GM(Rowniez w rozmowie ze mna).Po prostu minotaury z rooka maja inny kod - sa to niby te same moby, ale jednak inne.Od czasów 7.3 bilem minosy jak pojebany i nigdy nic mi nie zlecialo - takiego pecha tez nikt by chyba nie mial.

Co do postu Psychotaty - Równiez klamstwo.Kod minosów zostal wylaczony prawdopodobnie po tym jak Cip odkryl, ze ktos to na rooku wylootowal, a bylo to o wiele wczesniej niz 2003 kiedy zaczynalem.
__________________
jebać podpis

Ostatnio edytowany przez Wertyk - 01-11-2012 o 13:22.
Wertyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2012, 21:43   #45
Aolde Miko
Użytkownik Forum
 
Aolde Miko's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005

Posty: 70
Imię: Tren
Profesja: Royal Paladin
Gildia: >.<
Świat: Pacera
Poziom: 26
Skille: xx/xx
Poziom mag.: ~~
Aolde Miko ma numer GG 6118714
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wertyk Pokaż post
Klamstwo
Loot PD z minotaurów na rooku byl ZAWSZE wylaczony, co potwierdzal niejednokrotnie GM(Rowniez w rozmowie ze mna).Po prostu minotaury z rooka maja inny kod - sa to niby te same moby, ale jednak inne.Od czasów 7.3 bilem minosy jak pojebany i nigdy nic mi nie zlecialo - takiego pecha tez nikt by chyba nie mial.

Co do postu Psychotaty - Równiez klamstwo.Kod minosów zostal wylaczony prawdopodobnie po tym jak Cip odkryl, ze ktos to na rooku wylootowal, a bylo to o wiele wczesniej niz 2003 kiedy zaczynalem.
No taka teza jest moim zdaniem najbardziej prawdopodobna.
A wszyscy którzy piszą ,,pd nie leciał nigdy z minosa'' niech się pukną w czoło, nie chce mi się już tego komentować...
__________________
Klnę się prawdą i nieprawdą
Klnę się mieczem, słuszną bitwą
Klnę się gwiazdą, tą poranną
Klnę się wieczorną modlitwą
Aolde Miko jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-11-2012, 23:20   #46
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Bo nie leciał! Ani na mainie, ani na rooku.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2013, 20:08   #47
Wormek1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Ufocznik
nie bede cie cytowal ale nie grales wtedy na rooku z mysla ze pd ci spadnie
Spadal na rooku w 04 wiec japa bo gralem tez wtedy... Nikt ci nie powie ze byl taki loot.
Wormek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2013, 03:51   #48
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Dobrze jeżeli spadał t dlaczego jeden z najstarszych rookstayerów jakich tylko świat widział, czyli Master Slayer go nie używa? Z tego co mi wiadomo poison dagger zadaje poza obrażeniami fizycznymi obrażenia od tzw. "zatrucia". Czy mając taki item MS dalej by korzystał z Katany lub Macy, bo uważa, że to wielka tajemnica i nie chce go używać? Miałem okazję widzieć na Antice expiącego Sunrise i expiącego MS'a. Atakowali oni z broni, która nie zatruwała. Dlatego się pytam: dlaczego skoro zdaniem kilku wypowiadających się tutaj graczy najstarsi gracze w historii Tibii nie korzystają z najmocniejszej broni na Rooku? Grając od 2001 roku MS nie zloocił żadnego PD z Minotaura? Gdyby leciał to gracze antici chętnie by go używali, bo po pierwsze ma:
Atk: 18 (w tym 2 od ziemi) Def: 8 (1-ręczny)
a po drugie byłby najlepszą bronią na Rooku.

Czytając niektóre posty nie wiem czy niektórzy próbują trollować czy może mają urojenia psychiczne, nie mam pojęcia. Z resztą podałem argument nie do zbicia wyżej, więc powinno to dać do myślenia tym, którzy "mieli miecz 10 lat temu ale wyszli na maina i nie mają". Każdy może taką głupotę powiedzieć. Istnieją te przedmioty, które były widziane a nawet jak są zachomikowane jakieś wynikające z Buga to z pewnością nie byłby w ich gronie PD, bo "podobno leciał z Minosa".
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2013, 16:50   #49
Wormek1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Lecial z mino chociazby na poczatku servera Elysia. Gdzies istniala informacja ze lecial "niebywale rzadko" bodajze wlasie na tibia.pl. To ze ci goscie go nie uzywaja to znaczy ze chca zrobic z tego mieczyka legende. To ze go przez lata nie pokazuja to nie znaczy ze go niema. Chcialbys biegac z najwiekszym " mitem" rooka wiedzac ze kiedys moze pasc Ci internet?

Teraz czekam na odzyskanie konta z 2004 tylko czekam az mi bosal odpisze.
Gram od 03 wiec wiem co pisze, kurwa mac.

Ostatnio edytowany przez Wormek1 - 19-03-2013 o 16:56.
Wormek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2013, 18:07   #50
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Tak, bez wątpienia ukrywają miecz i go nie używają. Daj spokój, proszę Cię. Podobnie było z moim Orshaa brainem. Jak grałem w 2002 roku to mi poleciał z rotworma. Mam go na postaci ale nie chcę pokazywać, bo nie lubię się chwalić, brzmi znajomo? Widzę, że wiele wiesz o tym co się dzieje na rooku, bo obecnie może Ci nawet bomba atomowa w domu wywalić a loota nie tracisz przy deadzie na rooku. Twierdzę, że PD nie leciał i go nie ma na rooku. Mam prawo to powiedzieć, bo nikt nie jest w stanie udowodnić, że go ma. Kilka osób mi wmawia, że leciał to skoro leciał to na waszych barkach leży odpowiedzialność udowodnienia, że leciał, nie na moich. Powtarzam raz kolejny, PD nie leciał z mino, czego dowodem jest fakt, że nikt go nie posiada. Nie wierzę, że taki rar item by się nie uchował na żadnym charze. Głupią Katane przerzucacie na noob-chary jak wychodzicie z rooka, żeby później nie musieć kombinować a z PD wychodziliście z rooka? PD jeżeli kiedyś na rooku był to tylko z błędu gry, nie z Minosa, czas sobie to uświadomić. Jeżeli jest inaczej to napiszcie mi na który świat wbić i pokażcie miecz.

Informacja na stronie mogła być błędna, bo stronetworzą gracze. Obecnie na wiki ktoś sobie napisał, że Dagger leci z Krak~, bosa z Rookie Guarda, jak do tej pory nikt się z owym mieczem nie zgłosił. Jakoś ludzie bardzo chętnie się chwalą posiadaniem dice, knife'a i MLW a Spike Sworda, Iron Helmet, Poison Dagger pierdolą, że mają po forach a w grze ciężko się doprosić o pokazanie, z czego wniosku chyba nie muszę pisać.

Ostatnio edytowany przez *Achilles* - 19-03-2013 o 18:11.
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2013, 19:21   #51
Wormek1
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 09 2005

Posty: 14
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Niech ci bedzie.
Powiem tak PD lecial w bagu najpierw otwierales Minosa pozniej baga i tam byl sword. Pamietam ze respil sie tam gdzie mozesz isc na mino hell, bear rooma i Orc. Moze byl z summonowany, moze to ten fartowny minos. I sobie to uswiadomcie.

Gram duzej niz Darth tam gdzie on i uwierz mi ze ten czlowieczek ma ktoregos z rarow jakimi sa PD i Iron.
A najbardziej mnie w*****a to ze CipSoft uproscil gre do poziomu duzych klockow, "likwiduje" z update do up rook, a nie moga napisac o glupim mieczyku. Uwierz mi predzej czy pozniej wspomniscie moje posty.

Ostatnio edytowany przez Wormek1 - 19-03-2013 o 19:27.
Wormek1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2013, 21:43   #52
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wormek1 Pokaż post
Gram duzej niz Darth tam gdzie on i uwierz mi ze ten czlowieczek ma ktoregos z rarow jakimi sa PD i Iron.
Zaraz zaraz... nie chcesz mi chyba powiedzieć, że wierzysz w fake'i Dartha Saldri?

Sprawa jest prosta: wysoki lvl, konto założone w 2004 roku = +20 do wiarygodności. Moim zdaniem ten jego Iron Helmet to pic na wodę. Jest już kilku rookstayerów, którzy usilnie próbują zaistnieć ale im to średnio wychodzi.

Myślę, że znasz historię Rookguardiana De'Bove. Szczerze mówiąc polubiłem gościa jak zobaczyłem jak potrafił wyśmiać to co teraz noobki robią, żeby zaistnieć. Na przykłądzie wywiadu z nim i jego historii możesz się dowiedzieć jak łatwo jest wkręcić ludzi i nawbijać im do głowy głupot mając wysoki lvl. Z tego co czytałem w wywiadzie raz nawet wkręcił, że ma Spike'a. Wszyscy wierzyli, bo miał wysoki lvl a on musiał mieć z nich niezły ubaw. Postaraj się być bardziej selektywnym i myśleć używając faktów. Saldria się pocił jak tylko mógł, żeby jakoś zaistnieć. Jego LifeThread jest całkiem przyjemny co prawda, bo sporo osiągnął, jednak chciał jakoś zapisać się na kartach historii Rooka. Wymyślił sobie Iron Helmet, z prostego powodu: hełm nie jest zbyt mocny, pasuje do rookowych itemów i po trzecie będzie można powiedzieć, że jest mega-rarem. Osoby, które posiadają takie itemy na Rooku, jak chociażby pomarańcza o czym możesz poczytać czytając kartki z pamiętnika Kyrona chętnie je pokazują, bo mając takie coś są pokorni i jakby to powiedzieć nie muszą nic nikomu udowadniać i zamiast wrzucać fejki do internetu pokazują Ci itemki na żywo i Ty je widzisz i to dokumentujesz. Wyjawiają oni też historię skąd się owe itemy wzięły. Saldria wymyślił, że ma helmet a jakoś nie wierze, żeby nikt nie poporsił go o pokazanie. Wtedy tacy gracze tłumaczą się mówiąc: nie lubię się chwalić, pokazywałem dużo razy. Czyli ma coś nierówno z deklem, bo skoro nie lubi się chwalić to po jaką cholerę wrzuca do internetu informacje o tym. Nie ma co wierzyć w takie bajki. Antica i Nova, to są kopalnie dziwnych itemów, przez buga się pewnie niektóre jakoś uchowały, z tym że tam się nikt nimi nie chwali, tylko gracze spekulują i tworzą legendy.
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2014, 00:10   #53
mati9
Użytkownik Forum
 
mati9's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Wiek: 32

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Nie wiem czy ten człowiek Darth ma tego irona czy nie. Wydaje mi się ze po prostu mają te rzeczy takie osóbki co nie chcą się ujawniać ani tym bardziej robić z tego legendy... Kiedyś ktoś pisał ze Danny-Argon to jego dp czy może tam "bro" trafcie go tam gdzie czasem pogram. Kurwa ale przyznajcie ze w latach 03-04 nie graliście z tą myślą że poleci Ci PD z czegoś tam na rookgaardzie. Ten loot trafił w złe ręce. Tyle na ten temat z mojej strony.
mati9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-05-2014, 00:03   #54
Ihesneoiny
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny odswiezam temat pd na rooku

Tak wiem ze wiele osob uwazan tego sworda za mit sam tak uwazalem do czasu az nie dowiedzialem sie ze jego zdobycie jest mozliwe . Jak wiecie jest taki quest na rooku jak rookie guard quest . Na jego koncu zabijamy bossa zwanego "kraknaknork" cos takiego . Jak podaje nam strona tibia-wiki loot z niego to 1-15 gp oraz PD (bardzo rzadko) osobiscie uwazam ze jakis noobek nie wiedzac o tym go dropnal i wyniosl na maina sam planuje jakos go zdobyc nwm czy bede robic nowe postacie czy sproboje majac duzo potek wylogowywac sie po zabiciu go ale mam nadzieje ze go zdobede zrobie wtedy noob chara i bede go pokazywac przez miesiac kazdemu ktory poprosi nastepnie bede uzywac go do expienia na rookstayerze swiat praawdopodobnie aurora bo szybszy exp i wgl jesli chcecie podaje link do wymienionego potwora ( http://www.tibia-wiki.net/wiki/Kraknaknork ) jesli mi sie to uda odezwe sie do was na tym forum dziekuje za uwage pozdrawiam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-05-2014, 00:32   #55
Kirtuzal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 05 2014

Posty: 5
Domyślny

Polskie wiki nie jest dobrym źródłem informacji. Może być tam równie dobrze wpisany Golden Armor (very rare) ze szczura.

Opieraj się na angielskiej wiki.

Co do tematu to poison dagger nie jest możliwy do zdobycia na rookgaardzie.
Kirtuzal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2014, 09:24   #56
Sindi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

PD lecial z minotaurow dawniej NIEZWYKLE rzadko tak wiec zdobycie go graniczylo z cudem. Pamietam to dokladnie, lecz nie wiem jak bylo z lootem na rooku czy przypadkiem nie byl wylaczony. Bylo to za czasow starszej tibii, jakas wersja przed 7.6. Nawet na tibii.pl gdy wchodzilo sie w zakladke potwory i w szablonie lootow minosa byl PD a w nawiasie niezwykle rzadko. Cos w tym jest.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-06-2014, 00:32   #57
*Achilles*
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 02 2013

Posty: 20
Domyślny

Gram od 7.4 i zapewniam Cię, że nie leciał. Blisko minotaurów na expowiskach jak chociażby zamek w okolicach ab respią się orc warriory, z których owy miecz leci. Ludzie loocili mieczyki i sobie później wmawiali, że spadł im z minosa.
*Achilles* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2015, 16:41   #58
szymool
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wiem, że stary temat, ale mogę zapewnić, iż miałem PD na rooku, poleciał z Minosa. Nie wie z jakiego powodu, być może właśnie z powodu posiadania owego przedmiotu moje konto zostało usunięte. Nie z tego powodu, że zbyt długo na nim nie grałem, ponieważ wchodziłem co jakiś czas. Na początku nawet nie wiedziałem, że jest to jakiś niespotykany item i wolałem walić z mace, dlaczego? Bo miałem większy Club fighting niż sword. Pamiętam to jak dziś. I nie wmówicie mi, jak i kilku innym użytkownikom, że nie było PD z minosów na rooku. Po prostu wam się to nie uda...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2015, 04:21   #59
kuzynn
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 12 2013

Posty: 27
Domyślny

Ja tam nigdy PD na rooku nie widziałem, ale do dzisiaj mam schize, że walczyłem z ghoulem na rooku (ściana była otwarta), ale cóż. Jak to udowodnić albo samemu się przekonać? Było minęło
kuzynn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2015, 02:48   #60
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szymool Pokaż post
Wiem, że stary temat, ale mogę zapewnić, iż miałem PD na rooku, poleciał z Minosa. Nie wie z jakiego powodu, być może właśnie z powodu posiadania owego przedmiotu moje konto zostało usunięte. Nie z tego powodu, że zbyt długo na nim nie grałem, ponieważ wchodziłem co jakiś czas. Na początku nawet nie wiedziałem, że jest to jakiś niespotykany item i wolałem walić z mace, dlaczego? Bo miałem większy Club fighting niż sword. Pamiętam to jak dziś. I nie wmówicie mi, jak i kilku innym użytkownikom, że nie było PD z minosów na rooku. Po prostu wam się to nie uda...
Tak kurwa, usunęli ci konto, bo miałeś na jakiejś postaci item, który rzekomo był normalnym lootem. Brzmi sensownie.

To jest przerażające jak bardzo, i jak łatwo, mogą się niektóre bzdury zakorzenić w świadomości ogółu. Po nastu latach ludzie nadal sobie wmawiają, że mieli ten kozik i gotowi dać sobie ręce uciąć, że tak właśnie było. Mamy 2015 rok. A to wszystko dlatego, że ktoś, gdzieś, kiedyś, około 2003 (?) roku wrzucił na jakąś stronę info, że wypada.
Bo mu się pomyliło z orkiem warriorem.
Tyle dezinformacji przez zwykły błąd, przypadek. Strach myśleć, co można ludziom wmówić, jeśli się naprawdę zachce.

Ostatnio edytowany przez Ufocznik - 01-09-2015 o 02:50.
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:24.


Powered by vBulletin 3