Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-04-2006, 08:07   #81
Wielki Mancyz
Użytkownik Forum
 
Wielki Mancyz's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 32

Posty: 509
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: ^.^
Wielki Mancyz ma numer GG 5000147
Domyślny

pragniemy przeprosić i obiecać, że w przyszłym roku postaramy się doprowadzić was do skrajnej depresji.

sadyści plx ?? droom narobił nam sporo strachu xD
__________________
Best solo: Demon
Best team: behemoth

życie jest jakie jest i trzeba sobie radzić
Wielki Mancyz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-04-2006, 08:17   #82
Grenni
Użytkownik Forum
 
Grenni's Avatar
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 200
Imię: Crazefang
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 97
Poziom mag.: 59
Grenni ma numer GG 2569357
Domyślny

Z tym pomyslem odnosnie IP blockera to nie przejdzie, a powód jest bardzo prosty, nie bedzie hackowania ? to liczba uzywajacych niedozwolone programy drastycznie wzrosnie ;-) . Anty-pg jest dobre tylko w wiekszym wymiarze po 8 h zeby expa mniej bylo bylby git, nawet po 10-12 , zmniejszylo by to tempo lvlowania sharerow na new serverach co potrafia byc 24/7 logged in ;-)
__________________
Uczulony na Ortografy !!!!!!!!!
I Like that Woman (^.^)
What's Tibia ??
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pewien poirytowany Niemiec
Damn Cip you make us germans looking stupid.
@ the players:
Please dont think that every german is stupid like that, it's only those damn Bavarians!
Grenni jest offline  
stary 03-04-2006, 08:24   #83
Turus Amaw
Użytkownik Forum
 
Turus Amaw's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 34

Posty: 66
Stan: Aktywny gracz
Imię: Turus Amaw
Profesja: Paladin
Świat: Fortera
Domyślny

napoczątku po przeczytaniu tego newsa pomyślałem co oni robią z tą tibia dopiero po chwili przyszło mi do głowy że dzis prima aprilis ale na początku się troche przestarszyłem
Turus Amaw jest offline  
stary 03-04-2006, 08:50   #84
Croos
Użytkownik forum
 
Croos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 03 2006
Lokacja: Opole

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Arcania
Poziom: 35
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

huehe jak przeczytalem tego newsa na prima aprillis to myslalem ze sie posram xD.Wlaczylem komentarze i dopiero sobie przypomnaile mze dzisiaj prima aprilis. Ja sie przyznaje...dalem sie nabrac ^^ ale zart byl bardzo udany . Boje sie co bedzie za rok...chociaz juz bede ta date pamietal zawsze ; ]
Croos jest offline  
stary 03-04-2006, 09:02   #85
Najemnikk
Użytkownik forum
 
Najemnikk's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Cieszyn
Wiek: 33

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Danubia
Poziom: 34
Skille: 77/77
Poziom mag.: 5
Najemnikk ma numer GG 723491 Send a message via Skype™ to Najemnikk
Żarówka grr...

LASOOCH czy jakos tak wez ty sie zastanow i ty posty uwazniej czytaj...
Ja sie na to nie nabralem nawiasem.. chodzilo mi tylko oto ze byloby wporzo jakby weszlo cos takiego (IP), a z tym meczeniem to napisalem zeby mnie nie straszyli... juz czaisz?? gdyby CIPsoft zrobil cosik takiego to bylby wypas... gracze byliby bezpieczniejsi o wiele... pewnie jeszcze nigdy haka nie miales albo ty wogole w tibie nie grasz skoro niechcialbys nowych zabezpieczen do twojego acc...

P.S 1 - CiEmNiAk..
P.S 2 - Bez obrazy..

Amen
Najemnikk jest offline  
stary 03-04-2006, 12:38   #86
Abraham
Użytkownik forum
 
Abraham's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 10
Domyślny Kurwa

O WY JEBANE *****SKA JA WY MNIE W*****LISCIE A JA JUZ KURWA W TIBIE NIE MIALEM GRAC WY ROZ*****ONE PEDALY CHUJ WAM D\W DUPE ALE UDALO WAM SIE MNIE W*****C CHUJ WAM W DUPE NARA PEDALKI
Abraham jest offline  
stary 03-04-2006, 12:58   #87
Marcinmagic
Guest
 

Posty: n/a
Evul wasza prima aprilis!

Ale sie posrałem po tej nowince. ~OMG~ Nawet kumpel do mnie zadzwonił spanikowany, cytuję: "Magik szybko nabijamy lvle do wakacji!! Do kompa juź!"
HAHAHA Niezły źart GZ!
 
stary 03-04-2006, 14:19   #88
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Abraham
O WY uwielbiam jeść bananyANE *****SKA JA WY MNIE W*****LISCIE A JA JUZ kobieta lekkich obyczajówA W TIBIE NIE MIALEM GRAC WY ROZ*****ONE PEDALY Cmęski narząd płciowy WAM D\W DUPE ALE UDALO WAM SIE MNIE W*****C Cmęski narząd płciowy WAM W DUPE NARA PEDALKI
Nowy system cenzury wymiata Powiadasz ze lubisz banany?
Dr. Omader jest offline  
stary 03-04-2006, 14:21   #89
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najemnikk
LASOOCH czy jakos tak wez ty sie zastanow i ty posty uwazniej czytaj...
Ja sie na to nie nabralem nawiasem.. chodzilo mi tylko oto ze byloby wporzo jakby weszlo cos takiego (IP), a z tym meczeniem to napisalem zeby mnie nie straszyli... juz czaisz?? gdyby CIPsoft zrobil cosik takiego to bylby wypas... gracze byliby bezpieczniejsi o wiele... pewnie jeszcze nigdy haka nie miales albo ty wogole w tibie nie grasz skoro niechcialbys nowych zabezpieczen do twojego acc...

P.S 1 - CiEmNiAk..
P.S 2 - Bez obrazy..

Amen
A napisałeś, że tak nie będzie?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Najemnikk
co to za gra ze se nocki zrobic nie moge??
Nie użyłeś trybu przypuszczającego ani nic. Poza tym, z drugiej strony, ten pomysł z IP też nie jest najlepszy... bo jak h4x0r obczai to drugie hasełko to Ci Twoje IP zablokuje i zmieni hasła >.<

P.S 1 - PoKeMoN..
P.S 2 - Bez obrazy.. >.<
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 03-04-2006, 15:39   #90
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny Fajny żart

Fajny żart prawie się załamałem myśląc o tym jak długo będę nabjał lvl Szcęście, że poinformowaliście , że to był żart już miałem dać kumplom itemki
Zillek Edonek jest offline  
stary 03-04-2006, 17:23   #91
Jvsta
Użytkownik Forum
 
Jvsta's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2005
Lokacja: Zgorzelec
Wiek: 34

Posty: 122
Imię: Skasha
Domyślny

Nowy system przeklinania ROX co to też ludzie nie wymyślą ^^ hehe. Ale i tak nie ładnie pisać takich zdań z "metaforą" . I to powstało pod wływem emocji związanych z drastycznym ukazaniem żartu hehe xD
__________________
Jvsta jest offline  
stary 03-04-2006, 17:25   #92
rogo obidith
Użytkownik forum
 
rogo obidith's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: WroCłaW

Posty: 3
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: .....
Świat: Askara
Poziom: 53
Skille: 80/79
Poziom mag.: 6
rogo obidith ma numer GG 1595509 rogo obidith ma login Tlenu mine1@o2.pl
Pytanie :///

eJ ale jakI był ten zarT bo mnie nieBylo wczoraj na kompie i nieiwem (poszedl jakis kabelek i niewiemdzialem jaki dziś kupiłem nowY) plz niech mi ktos napisze o cochodzi :bałwanek:
NEED HELP!!!
rogo obidith jest offline  
stary 03-04-2006, 17:29   #93
Mateomens
Użytkownik Forum
 
Mateomens's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 33

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mateomens
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zobacz
Świat: Valoria
Poziom: ---
Skille: 100/100
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez rogo obidith
eJ ale jakI był ten zarT bo mnie nieBylo wczoraj na kompie i nieiwem (poszedl jakis kabelek i niewiemdzialem jaki dziś kupiłem nowY) plz niech mi ktos napisze o cochodzi :bałwanek:
NEED HELP!!!

lolprzeczytaj jeden news nizej o ubdate:<
__________________


AHAAHHAHAHA


!!!! HAIL the trio Dejw Net,Mateomens And Tomeomens
Mateomens jest offline  
stary 03-04-2006, 18:15   #94
Rudy of Furora
Użytkownik forum
 
Rudy of Furora's Avatar
 
Data dołączenia: 01 04 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 33

Posty: 5
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Outsinders
Świat: Furora
Poziom: 35
Skille: 17/23
Poziom mag.: 40
LOL Uffff

Na szczęście to tylko żart
Rudy of Furora jest offline  
stary 03-04-2006, 18:23   #95
Gostex
Użytkownik Forum
 
Gostex's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2004
Lokacja: Legnica
Wiek: 30

Posty: 130
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Michalq
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Poziom: 43
Skille: 75/60
Poziom mag.: 13
Gostex ma numer GG 6298470
Domyślny hehe

to sie wam udalo! nabralem sie i to niezle najbardziej mnie zdenerwowalo to zmeczenie w technice gry. a jezeli chodzi dlaczego dalem sie nabrac to wam powiem ze calkiem zapomnialem ze w sobote bylo prima aprilis
Gostex jest offline  
stary 03-04-2006, 18:44   #96
Master Shaolin
Użytkownik Forum
 
Master Shaolin's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 34

Posty: 84
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Master Shaolin ma numer GG 4701858
Domyślny

No nieźle. Myślałem, że zawału dostane. Na weekendzie zrobiłem 2 lvle i to dzięki wam. moim zadaniem ktos kto wstał rano i zobaczył takiego newsa na pewno sie nieźle przestraszył. Jestem jednym z nich. Ale dobrze, że to tylko niewinny żart.
__________________
Atak ponawiam, za brutalność łapię karę
Złapię cię za moment i zdobędę "wanzaj"
Sprowadzony do parteru przytrzymam cię parę sekund
Pora na duszenie, czy wytrzymasz na bezdechu? (Mate)
Sędzia przerywa znam komendę
Poprawiam czarny pas, który niebawem zdobędę
Mów do mnie mistrzu bo od tego nie odejdę
Mam przyzwyczajenia, nawyki ich nie zmienię
Z dumą się odnoszę, jeśli przegram cię docenię
A na razie prowadzenie, poszarpana judoka
"Onomato" na podium z wiarą w siebie i Boga
Master Shaolin jest offline  
stary 03-04-2006, 19:58   #97
Hegemmon
Nikt ważny
 
Hegemmon's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Amroth
Wiek: 38
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,394
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vetius
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: -1
Hegemmon ma numer GG 3030954
Domyślny

w sumie to sie cieszcie ze tak gladko bylo. ja mialem zamiar was jeszcze troche postraszyc.
takie cos przygotowalem sobie o ~3 w nocy w przerwie pomiedzy jednym, a drugim piwem:
Cytuj:
Aprill Fools!
Na powyższy napis z pewnością czekali co niektórzy, no i się doczekali.
No ale kto się połapał o co tak na prawdę chodziło? Ano o to, żeby tak zakręcić userami, aby nie wiedzieli co jest prawda, a co żartem. Żarty na 1-go kwietnia w Internecie są trudne do realizacji, bo tak jak to było teraz, ci co się zorientują, od razu o tym piszą psuja czart dla innych (oj! Nie ładnie!). Dlatego wykorzystują nadarzającą się okazje postanowiliśmy wszystkich przechytrzyć. Łatwo jest sprawić, aby ludzie kłamstwo wzięli za prawdę, ale sprawić, aby ludzie prawdę wzięli za kłamstwo- to już trudniejsza sztuka.
20 marca na forum fansites pojawił się temat odnośnie nadchodzącego updatu. Tym razem teasery mają być publikowane kolejno przez każda fansite i tibia.pl zostala wylosowana jako pierwsza do publikacji. MatKus otrzymał niezbędne informacje i już miał dawać je na stronę, gdy do głów moderatorskich wpadł genialny pomysł. Postanowiliśmy odpuścić sobie planowany joke na 1 kwietnia i zamiast niego dać informacje o nadchodzącym update. Wszyscy zaczną krzyczeć, ze to tylko żart i nie ma się czym martwic. I to było w tym najlepsze. My mówiliśmy prawie tylko prawdę, a wszyscy wzięli to za kłamstwo . Dlaczego „prawie tylko”? Ponieważ trasera trochę zniekształciliśmy, aby uniewiarygodnic nieco newsa. Gdzie skrywał się ten mały diabełek? Oczywiście w informacji o systemie anty-pg . Wszystko, co napisaliśmy o nim to czysta prawda, poza kilkoma cyframi. System uruchamia się nie po 3 godzinach, tylko po 6. Zmieniliśmy to, bo malo kto gra bez przerwy dłużej, niż 6h, wiec system mógł wydawać się zbyt realny. Poza tym dodaliśmy ta mglista informacje o tym, ze wulkan, który będzie na jednej z wysp może wybuchnąć. Przy okazji popełniliśmy blad podając błędny kierunek od Tiquandy, ale to na szczęście zauważyło tylko kilka osob .
Reszta z informacji podanych w newsie to….najprawdziwsza prawda, wiec z uśmiechem na twarzy wołamy teraz do Was „MAMY WAS!”. Majewski wysiada przy nas .

Pragnę tu jeszcze o czymś zakomunikować. Miałem o tym napisać dopiero późnym wieczorem, ale drom krzywo na to popatrzył, wiec obiecałem, ze napisze o tych dwóch sprawach razem. W sumie i dobrze się stało, bo te sprawy sa ze soba powiązane.
Jak to? Otóż tekst który przeczytaliście kilka linijek wyżej to druga część naszego primaaprilisowego żartu . News w całości wymyśliliśmy sami! Szkoda ze nie mogliśmy popatrzeć na Twoja twarz, kiedy czytałeś pierwsza część tego newsa . Na prawdę bardzo tego żałujemy
Wypadałoby trochę wyjaśnić, dlaczego postąpiliśmy tak a nie inaczej. Otóż od początku marca tibia.pl rozpoczęła rozmowy z innymi supported fansite proponując zrobienie wspólnego fake teasera. Nikt nie wyrażał sprzeciwów, ba, nawet im się pomysł podobał. Wszyscy mieliśmy dąć takiego samego newsa z przygotowanymi grafikami. Do tych, które zobaczyliście wczoraj tibianews zaproponowała zdjęcie opcji siadania. Wszystko szło ku najlepszemu i zapowiadał się naprawdę potężny joke. Ale nagle ekipa z tibianews wszystko pomieszała i zdjęcie z siadaniem dali w POTD. Potem stwierdzili, ze nie będą robić żadnych żartów. Jak się wczoraj okazało, postanowili jednak cos zrobić i wyszło im to moim zdaniem raczej kiepsko, bo beznadziejnie zaspamowali sobie stronę kilkoma newsami. Cały projekt upadł i musieliśmy działać na własną rękę. Efekt naszych starań już znacie.
Od siebie dodać mogę, że strasznie mnie zdziwiła postawa tych, którzy mówili, że to joke, bo na tibia.com nic nie ma. A czy jak publikowaliśmy prawdziwe teasery to oni tez coś pisali? Nie.
Czas kończyć te wywody, wiec zakończę newsa zdaniem nieprawdziwym, aby ci wszyscy, którzy przed przeczytaniem tak długiego tekstu, czytają ostatnie zdanie, tez się trochę przestraszyli.
Może ten system anty-pg nie wszystkim się podoba i wielu pewnie uważa, ze to gwoźdź do trumny tej gry, ale niech ci ludzie sobie przypomną, ze tak jest za każdym update i zawsze jakoś wszyscy się przystosowują. Tym razem tez tak będzie
bym to pewnie wstawil, ewentualnie z drobnymi poprawkami, gdyby mnie nie powstrzymali inni, bo fakt, brzmi to tak jakby nam joke nie wyszedl wiec chwytalismy sie brzytwy. No ale nie jeden pewnie by sie jeszcze troche przestraszyl
__________________

I shall strike down upon thee with great vengence and furious anger,
those who attempt to poison and destroy my brothers.
And you will know my name is the LAW
when I lay my vengence upon thee!
Hegemmon jest offline  
stary 03-04-2006, 21:22   #98
Inhabitant of Morgana
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja wam dam brzydale wtrętne gdyby nie moj kumpel to moj 70 ms pewnie dzis ogladalby rooka przez ten system anty-PG musze uczciwie przyznac ze na poczatku sie nabralem ale pozniej cale szczescie kumpel mnie ocucil
EDIT:
JA CI DAM HEGE!! NIE LADNIE DOPROWADZAC DO SKRAJNIEJ DEPRESJI!!! ;] mozna dostac zawalu

Ostatnio edytowany przez Inhabitant of Morgana - 03-04-2006 o 21:25.
 
stary 03-04-2006, 21:47   #99
Draggy Lord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 03 2006
Wiek: 28

Posty: 84
Stan: Rookstayer
Świat: Arcania
Poziom: 13
Skille: 17/20
Domyślny

Dobre!!!Nabrałem się nawet ale ten projekt anty dzieleniu kont byłby głupi
ja nie dziele konta ale sam czasem umiem siedzieć długo online chociaż teraz
prawie nie gram(faki robie na forum bym opublikował ale za duze sa
Draggy Lord jest offline  
stary 03-04-2006, 22:11   #100
Buc
Użytkownik Forum
 
Buc's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 31

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: Andy Bucol
Profesja: Elite Knight
Świat: Titania
Poziom: 87
Skille: 85/82
Poziom mag.: 7
Buc ma numer GG 2670497
Domyślny

Ja niby taki pewny ze to joke a juz myslalem ze zawalu dostane Jezu jak to dobrze ze to żart bo w depresje bym wpadl :>
__________________
Buc jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:36.


Powered by vBulletin 3