Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 08-07-2006, 16:50   #101
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

w tibie nie gram od dawna, na to forum tez juz raczej nie zagladam, ale moge powiedziec, ze jest to najlepsze forum jakie widzialem;p
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-07-2006, 17:26   #102
Gorn Valorian
Użytkownik Forum
 
Gorn Valorian's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Siemce
Wiek: 33

Posty: 63
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Poziom: 47
Skille: 73/73
Poziom mag.: 5
Gorn Valorian ma numer GG 5998611
Domyślny

Tak sie zastanawiam, ciekawe które miejsce miałem w konkursie . Jak dobrze myśle to była moja 3 porządna grafika do gry i najlepsza jaką zrobiłem . Paint rulez.
__________________
Wielu graczy zastanawia się czym walczyć:
Gorn Valorian jest offline  
stary 08-07-2006, 18:17   #103
Evinio
Użytkownik forum
 
Evinio's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2006
Wiek: 36

Posty: 20
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Celesta
Poziom: 58
Poziom mag.: 63
Evinio ma numer GG 6359872
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CzarnyLotos
Teamowi gratuluję cierpliwości w pomocy maniakom Tibii. 3 lata prowadzenia tak rozbudowanej strony to naprawdę duzo wysiłku i należy to docenić.

Hm...
Ale zdziwiły mnie wyniki frankensteina. Możliwe że tego powodem jest to że sam brałem udział i nic nie wygrałem, ale...

Pierwsze miejsce moim zdaniem jest w pełni zasłużone, gratuluję autorowi.
Drugie - gryf to mocno przerobiony smok - kolory, głowa i trup. Ok, liczy się efekt a nie sposób, gdyż pisało w regulaminie i z można zamieścić mocno przerobioną pracę. Ale było kilka prac na podobnym poziomie np. mrówka czy pegaz, które były zrobione od podstaw. I to im racej się należy te miejsce.
Trzecie - wybaczcie ale nie rozumiem tej decyzji. Może chcieliście aby jakaś praca 32x32 zajęła nagradzane miejsce? Nie wiem, nie wnikam. Ale wiele prac było na DUŻO wyższym poziomie.

Zawartość merytoryczna - nie zauważyłem aby te 2 prace się specjalnie wyróżniały

Wyróżnienie jak najbardziej zasłużone, praca lepsza niż ta z 3 miejsca.

Tyle
Nie chciałem tym tekstem urazić autorów niektórych prac.

Dla twojej informacji- mój gryf powstał od podstaw, nie przerabiałam żadnego potwora, więc jeśli nie do końca znasz się na sprawie, to proszę- nie obrażaj ludzi. Długo nad nim pracowałam, sama tworzyłam kontury OD ZERA, więc jestem szczęśliwa, że owoc mojej ciężkiej pracy został nagrodzony .
Co do jednego się z tobą zgadzam...pegaz też mi się podobał.
Evinio jest offline  
stary 08-07-2006, 18:58   #104
Descartes
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2004

Posty: 1,327
Domyślny

Kiedy on naprawdę wygląda jak przerobiony smok. ;p
Descartes jest offline  
stary 08-07-2006, 19:46   #105
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

Niepamietam, żebym widzial GS w zgłoszeniach, i bez sensu że ich nie moża zobaczyć bo chciałbym sobie pooglądać jak z pewnością wiekszość użytkowników.
PS.Wszystkiego NAJ
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 08-07-2006, 20:12   #106
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Evinio, pewnie rysowałaś sama od początku ale założe się że wzorowałaś się na dragu ... nawet ogony mają bardzo podobne ..





Przeczyta to w końcu jakiś mod czy nie ? ODBLOKUJCIE TEMAT ZE ZGŁOSZENIAMI !!!11oneone
__________________

Ostatnio edytowany przez Angel of Death - 08-07-2006 o 20:16.
Angel of Death jest offline  
stary 08-07-2006, 22:19   #107
miśko
Użytkownik Forum
 
miśko's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2005
Lokacja: s@motny w sieci

Posty: 140
Profesja: Sorcerer
Świat: Astera ROX
Poziom: 869
Skille: *.*-*.*
Poziom mag.: 69
Domyślny

Brawo za te 3 lata. Do 100 lat już niedaleko
miśko jest offline  
stary 08-07-2006, 23:47   #108
Asieks
Użytkownik Forum
 
Asieks's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2003
Lokacja: Pustków City
Wiek: 34

Posty: 172
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Asieks
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Lunara
Asieks ma numer GG 2998491
Pergamin

Aww Ta pamiętna Niebieska Stronka z masą błędów <tupu Mino Magi nie widzą niewidzialnych- mój pierwszy Zgon > Nabijanie postów i zbieranie "strzałek" hihi.<pozdro dla ludzi z rocznika 2003<lol>. Nawet nie wiedziałam że moje
konto na forum jest w "wieku" niemal równe z datą jego załozenia : P, ale dzieki temu bez problemu moge powiedziec ,że przez te 3 lata Baardzo się rozrosła i jest bardzo dobrze prowadzona. Gz

Ostatnio edytowany przez Asieks - 09-07-2006 o 00:17.
Asieks jest offline  
stary 09-07-2006, 00:22   #109
nepton
Użytkownik Forum
 
nepton's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 165
Domyślny

jak na moje to temat zgłoszeniowy został po prostu skasowany, a wszystkie prace konkursowe siedzą teraz na jakimś ciele obrotowym które jest w posiadaniu modków Dzięki temu mogli ocenić większość prac w pełni <<nie przekroczono limitów transferu>>... z drógiej strony fajnie by było gdyby powstała jakaś galeria z większą ilością konkursowych prac :-) <<choćby wszystkich z 3 etapu>>
:-)
nepton jest offline  
stary 09-07-2006, 00:42   #110
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

No właśnie w tym sęk że temat jest,
http://forum.tibia.pl/showpost.php?p...&postcount=663 tu jeden użytkownik podał kilkanaście ciekawych prac, po wejściu w jakikolwiek link pisze .. a zresztą zobacz ;p
Popieram z galerią prac.
__________________

Ostatnio edytowany przez Angel of Death - 09-07-2006 o 00:43.
Angel of Death jest offline  
stary 09-07-2006, 07:29   #111
Seru :]
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 09 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 31

Posty: 108
Stan: Niegrający
Imię: Napol
Profesja: Paladin
Świat: Kyra
Poziom: 31
Poziom mag.: 13
Wyślij wiadomość przez ICQ do Seru :] Seru :] ma numer GG 7064833
Domyślny

Sto lat, sto lat niech żyje tibia.pl nam . Może zrobimy jakąś wielką impre

Ps.
Gratuluje wszyskim wyrużnionym jak i zwycięzcom w tym konkursiku8
__________________
Kiedyś Moje Życie Było Hardkorem Dlatego Wole Bardziej Być Przykładem Niz Wzorem
Seru :] jest offline  
stary 09-07-2006, 08:12   #112
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angel of Death
Evinio, pewnie rysowałaś sama od początku ale założe się że wzorowałaś się na dragu ... nawet ogony mają bardzo podobne ..


-.-''' Nie moge zrozumieć takiego podejścia. Równie dobrze można powiedzieć ze Giant skieleton był wzorowany Stone Golemie:


Też ma 2 nogi, głowę, 2 ręce i poruszają się one tak samo. A to, że ogon draga i gryfa jest ułożony w podobnej pozycji moim zdaniem jest wynikiem tego ze po prostu tak fajnie wygląda... A może miała zrobić ogon prosty jak kij, co? Tylko wtedy by sie wszyscy czepiali, że ogon za prosty...
A co do madrośći Czarnego Lotosu: "gryf to mocno przerobiony smok - kolory, głowa i trup." to chyba zapomniał dodać: skrzydła, tułów, nogi, animacja i sposób pocieniowania. Więc wynika z tego ze Evinio przerobiła smoka zmieniając w nim wszystko, więc musiała by otworzyć smoka ---> zgumkować całego smoka ---> narysować "przerobionego smoka" na nowo ^.^
Taaaaak... z pewnością "tak było". Czarny Lotosie, jak nie znasz sie na grafice to sie nie wypowiadaj. Ja w czerwcu obroniłem prace dyplomową na 6 z grafiki komputerowej więc raczej wiem lepiej.

I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA TIBIA.PL

Ostatnio edytowany przez Anders - 09-07-2006 o 10:53.
Anders jest offline  
stary 09-07-2006, 10:25   #113
Dragonz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 05 2004

Posty: 38
Dragonz ma numer GG 8224043
Domyślny

smutno sie robi kiedy pracuje sie wiele godzin dni a nawet tygodni nad praca i nic sie z tego niema hyba nigdy niebede wiecej bral udzialu w takich konkursach bo zawsze sa lepsi
Dragonz jest offline  
stary 09-07-2006, 12:47   #114
CzarnyLotos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 3
Domyślny

Evinio, wybacz, respekt i gz dla Ciebie. Gryf po prsotu wydawał mi się strasznie podobny do smoka. Sam go analizowałem zanim wziąłem sie do pracy.

Panie Anders. Serdecznie gratuluję obronienia pracy dyplomowej z grafiki komputerowej. Aczkolwiek nie wydaje mi się, aby miało to tak wiele wspólnego z tym konkursem. Trochę denerwuje mnie Twoje podejście 'ja zrobiłem to się znam a inni som gupi'. Niestety nie znam położenia każdego piksela w smoku na pamięć a kształty wydały mi sie bardzo podobne. pozdro
CzarnyLotos jest offline  
stary 09-07-2006, 13:26   #115
Anders
Użytkownik Forum
 
Anders's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 38

Posty: 108
Stan: Niegrający
Anders ma numer GG 5930030
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CzarnyLotos
Evinio, wybacz, respekt i gz dla Ciebie. Gryf po prsotu wydawał mi się strasznie podobny do smoka. Sam go analizowałem zanim wziąłem sie do pracy.

Panie Anders. Serdecznie gratuluję obronienia pracy dyplomowej z grafiki komputerowej. Aczkolwiek nie wydaje mi się, aby miało to tak wiele wspólnego z tym konkursem. Trochę denerwuje mnie Twoje podejście 'ja zrobiłem to się znam a inni som gupi'. Niestety nie znam położenia każdego piksela w smoku na pamięć a kształty wydały mi sie bardzo podobne. pozdro
Panie Czarny Lotos. Nikogo nie nazwałem głupim, więc nie wiem dlaczego takie określenie pojawia się w Twoim komentarzu. Czy grafika komputerowana nie ma związku z tym konkursem? Hmmm... polemizowałbym, gdyż jednym z elementów konkursu było stworzenie zestawu grafik, ale nie ważne... Po prostu uważam ze nieodpowiednią postawe ludzi, którzy wygłaszają tezy "to jest tak i tak" a nie mają o tym pojęcia. A jeśli Ci się wydawało, że to jest przerobiony smok, to mogleś napisać, że takie są Twoje przypuszczenia a nie oznajmiać to jako fakt.
Anders jest offline  
stary 09-07-2006, 15:33   #116
nepton
Użytkownik Forum
 
nepton's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 165
Domyślny

taaa... ludzie non-stop traktują wszystko co im przyjdzie to głowy jako fakty... np z braku alternatywy

A co do konkursu: zawsze warto brać udział !!
Sam jestem tego dobrym przykładem xD
No, a najlepiej to sie jeszcze dobrze przy tym bawić.
Czego sam też jestem dobrym przykładem btw.
nepton jest offline  
stary 09-07-2006, 16:29   #117
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Anders
Ja w czerwcu obroniłem prace dyplomową na 6 z grafiki komputerowej więc raczej wiem lepiej.
Masz dowod na to, ze traktujesz sie lepszym, niz jestes. A ja mam dwie nogi i tez uwazam, ze gryf jest dosc mocno przerobionym smokiem - co ani go nie dyskwalifikuje, bo mozna bylo MOCNO modyfikowac stworki, a po drugie wyglada naprawde ladnie i jest ladnie opisany.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 09-07-2006, 17:18   #118
Don Torpedos
Użytkownik Forum
 
Don Torpedos's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2005
Lokacja: Pustków City. Dębica Liczba postów: 3124
Wiek: 36

Posty: 125
Imię: Jonec
Profesja: Elite Knight
Poziom: 90
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Moze i jest lepszy, ale grafika jest niedostosowana do Tibi (powinna byc z pol profilu), tylko dlatego nie zostal ujety miejscach 1-3.
Pozatym nie sama grafika sie liczy ale tez opis, taktyki, itp.

@Miecze
Miecze mialy na celu udowodnienie ze dana osoba umie robic grafiki a nie ze tylko znalazla gdzies ciekawa grafike.

@Temat ze zgloszeniami
Temat ze zgloszeniami bedzie niedlugo dostempny, ale obecnie jest tak pociety ze nie bardzo sie nadaje do publikacji, o co chodzi zaraz wytlumacze:

W ramach eliminacji z wszystkich tych zgloszen najpierw przeszlismy przez temat eliminujac (kasujac ) posty w ktorych brakowalo czegos (glownie "animacja bedzie za chwile/jutro/kiedys"). Nastepnie skasowalismy zalosne zgloszenia i takie ktore lamaly regulamin (slabiutkie rysunki w paint, lekko przerobione potwory Tibijskie).

Z grupy pozostalych kilkudziesieciu prac kazdy moderator wysunal swoje propozycjei potwory ktore sie pokrywaly w wyborach zostaly dodane do ankiety gdzie kazdy moderator glosowal na 3 wedlug niego najlepsze.

Moj faworyt (legionista) niestety odpadl w przedbiegach
To ja powinienen mieć przynajmniej 3 miejsce xDD

P.S. Mogliście podać szczegółwe miejsca np. od 1 do 30 ;p
__________________

7,67 KB (bajtów: 7 676)

Ostatnio edytowany przez Don Torpedos - 09-07-2006 o 17:24.
Don Torpedos jest offline  
stary 09-07-2006, 19:46   #119
Angel of Death
Użytkownik Forum
 
Angel of Death's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 33

Posty: 1,013
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 62
Skille: 84/70
Poziom mag.: 15
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
W pierwotnej wersji newsa byl na pierwszej pozycji, ale przed samym ogloszeniem ktos (nie bedziemy mowic kto bo nie chce na siebie sciagac gniewu uzytkownikow ) wskazal ze grafika nie jest dostosowana do Tibi i nie ma prawa byc uwzgledniane w normalnych nagrodach(...)
Na stos z nim !!! XD ;[
__________________
Angel of Death jest offline  
stary 09-07-2006, 20:22   #120
Walekifa
Użytkownik Forum
 
Walekifa's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2004
Wiek: 32

Posty: 1,743
Walekifa ma numer GG 8714993
Domyślny

Gloria Victis!

Wielkie gratulacje dla zasłużonych zwycięzców, a tibi.pl wszystkiego najlebszego z okacji trzeciej rocznicy wspaniałego działania.
Walekifa jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:41.


Powered by vBulletin 3